Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Nabór projektów edukacyjnych realizowanych w roku 2019

Czwartek , 10 stycznia  2019 

Informujemy o możliwości starania się o dofinansowanie do projektów edukacji ekologicznej w ramach programu „Zrównoważone wykorzystanie zasobów - lepsze jutro dla ziemi”.

więcej

Akcja ekologiczna „Zbieramy zużyte baterie”

Poniedziałek , 03 grudnia  2018 

Zapraszamy do włączenia się w kolejną akcję zbiórki baterii w naszym mieście, organizowaną w roku szkolnym 2018/2019 przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Spółdzielnię Pracy ARGO-FILM.

więcej

Akcja ekologiczna „Drugie życie odpadów”

Wtorek , 30 października  2018 

Zapraszamy do włączenia się w kolejną akcję zbiórki opakowań plastikowych pod hasłem „Drugie życie odpadów” w naszym mieście, organizowaną przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Spółkę Your Partner Sp. z o.o. w Tarnowie.

więcej

Zakończenie programu edukacji ekologicznej w tarnowskich placówkach oświatowych

Wtorek , 09 października  2018 

„Młody ekologu, gdy o środowisko dbasz, piękną przyrodę w Tarnowie masz - Cykl konkursów i wycieczek ekologicznych w tarnowskich placówkach oświatowych" został zrealizowany przy współpracy Urzędu Miasta Tarnowa. Jednym z celów wychowania przedszkolnego jest kształtowanie oraz rozwijanie u dziecka emocjonalnego stosunku do otaczającego je środowiska społeczno-przyrodniczego, przygotowywanie dziecka do poznania, ochrony i odpowiedzialnego wykorzystywania środowiska przyrodniczego.

więcej

Wyniki konkursu plastycznego "Pszczele opowieści"

Piątek , 05 października  2018 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta informuje o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej pn: „Pszczele opowieści – o pszczołach i ich pozytywnym wpływie na nasze życie”.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 196

< Poprzednia
...