EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR TERRORYZMU
  2015.11.30 08:31

  Młodzieżowa Rada Miejska, Fundacja „Kromka chleba” oraz Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie, organizują Koncert Charytatywny na rzecz budowy Hospicjum VIA SPEI z okazji 100. urodzin Edith Piaf, który odbędzie się 19 grudnia 2015 r. o godzinie 17.00 i 19.00 w Sali Lustrzanej w Tarnowie przy ulicy Wałowej 10. W związku z tragicznymi wydarzeniami w stolicy Francji, organizatorzy planują w przeddzień koncertu „Dzień Pamięci Ofiar Terroryzmu” w Tarnowie. Ten symboliczny gest miałby na celu upamiętnienie ofiar, które zginęły w zamachach poprzez zorganizowanie minuty ciszy w szkołach oraz wręczenie uczniom wstążek w kolorze czarnym. Chcemy pokazać, że Polacy a zwłaszcza Tarnowianie pamiętają o ofiarach. Przewodnim motywem organizacji tego dnia jest również zaproszenie ambasadora Francji oraz delegacji Francuskiej na nasz koncert.

  > więcej
 • Konkursy w ramach III edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”
  2015.11.26 08:59

  W 2016 roku będziemy obchodzić 1050 rocznicę Chrztu Polski oraz spotkanie młodych z Ojcem Świętym Franciszkiem w ramach Światowych Dni Młodzieży. Wydarzenie Chrztu Polski radykalnie wpłynęło na losy polskiego narodu, Państwa i Kościoła, dlatego skłania nas do szczególnej refleksji nad problemem tożsamości narodowej młodego pokolenia XXI wieku, które objął szczególną troską Św. Jan Paweł II. W związku z tymi wydarzeniami odbędą się różnego rodzaju konkursy tematyczne organizowane przez Zespół Szkół w Łużnej w ramach III edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości” adresowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na terenie powiatu gorlickiego, nowosądeckiego i tarnowskiego, które patronatem obejmuje Wójt Gminy Łużna, Małopolski Kurator Oświaty, Biskup Tarnowski, Marszałek Województwa Małopolskiego i Wojewoda Małopolski.

  > więcej
 • Warsztaty Morskie w Szkole Podstawowej nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie
  2015.11.25 08:29

  W dniach 23 – 27 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Tarnowie odbyły się niecodzienne i bardzo ciekawe warsztaty dla dzieci z okolicznych sześciu przedszkoli (Przedszkola nr: 15, 18, 24, 26, 31 i 32).

  > więcej
 • IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej MIKROFONY
  2015.11.23 14:22

  Nauczyciele języków obcych Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie mają zaszczyt zaprosić Dyrekcję, Nauczycieli oraz uczniów gimnazjów miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego na IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej MIKROFONY, który odbędzie się 3 lutego 2016 r. o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Zgłaszanie udziału w festiwalu do 30 listopada 2015 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, jak również do kibicowania wszystkim uczestnikom.

  > więcej
 • DYKTANDO JĘZYKOWE - konkurs języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych
  2015.11.23 10:54

  XVI Liceum Ogólnokształcące imienia Armii Krajowej w Tarnowie organizuje konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych z Tarnowa i jego okolic. Konkurs będzie miał formę dyktanda językowego bazującego na materiale znanych lektur z serii Penguin Readers. Pierwszy jego etap odbędzie się dnia 19 lutego 2016 r. w szkołach macierzystych uczniów biorących w nim udział. Przedstawiciele szkół wyłonieni w tym etapie wezmą udział w finale, który odbędzie się w budynku organizatora konkursu – XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Tarnowie przy al. Solidarności 18 w dniu 11 marca 2016 r.

  > więcej
 • Niezwykły szkolny ranking
  2015.11.20 15:23

  Gdzie młodzi ludzie nauczą się zarządzania projektami, negocjowania, pracy w zespole? Pokazuje to Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości. Filmowanie stolicy z drona, promowanie przy udziale celebrytów gotowania w domu, organizowanie gier miejskich i warsztatów dla dzieci – wszystko to można robić także w szkole. Pod warunkiem że jest to placówka, która chce uczniom nie tylko przekazać wiedzę, ale także wyposażyć ich w kompetencje przydatne w dorosłym życiu.

  > więcej
 • Ruszają zapisy do I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
  2015.11.19 12:05

  Do 4 grudnia br. gimnazja z całej Polski mogą zgłaszać uczniów do nowego ogólnopolskiego konkursu – Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Stawka w zawodach to zaproszenie na wycieczkę studialną do Brukseli i Parlamentu Europejskiego oraz cenne nagrody rzeczowe.

  > więcej
 • Spotkanie z dyrektorem Polskiego Rejestru Dawców Szpiku PL-3
  2015.11.18 15:14

  Centrum wolontariatu Stowarzyszenia „Kropla” z Tarnowa zaprasza na spotkanie z doc. Leszkiem Kaucem – dyrektorem Polskiego Rejestru Dawców Szpiku PL-3, jedynego w Polsce, który posiada wszystkie światowe certyfikaty potrzebne do rekrutacji i badania honorowych dawców szpiku, które odbędzie się 26.11.2015 r. o godz. 15.00 w budynku Zespołu Szkól Katolickich w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3. Ze względu na organizację i ograniczoną ilość miejsc, wszystkich zainteresowanych prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w spotkaniu tel. 14 639 08 31 do dnia 24.11.2015 r. w godz. pracy sekretariatu szkoły 8.00-15.00.

  > więcej
 • Zbiórka środków czystości dla małych pacjentów
  2015.11.18 14:59

  Już po raz trzynasty wolontariusze Stowarzyszenia „Kropla” i reprezentacja Tarnowa, odwiedzi Małych Pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej, których wielokrotnie gościliśmy w Tarnowie. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę środków czystości. Najbardziej oczekiwane w codziennej szpitalnej pielęgnacji są: chusteczki nawilżające i higieniczne, szampony, mydła w płynie, ręczniki jednorazowe i papier toaletowy - miękki. Wszystko to będzie zbierane w budynku przy ul. Warzywnej 3 w dniu 07-08.12.2015 r., w godz. od 10.00 do 16.00.

  > więcej
 • XIII Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla „Święty Mikołaj inaczej dzieląc się szpikiem dajesz życie”
  2015.11.18 14:42

  Tradycyjnie zapraszamy w dniu 04.12.2015 r. (piątek ) wszystkich pełnoletnich tarnowian, którzy chcą zostać honorowymi dawcami szpiku Polskiego Rejestru PL-3, na kolejne badania współfinansowane przez Urząd Miasta Tarnowa, a organizowane przez Ośrodek Dawców Szpiku Medigen z Warszawy, Fundację Przeciwko Leukemii z Warszawy i Stowarzyszenie „Kropla” z Tarnowa. Akcja odbędzie się w budynku Zespołu Szkół Katolickich w Tarnowie przy ul .Warzywnej 3 w godz.od.10.00 do 14.00 (w razie potrzeby zostanie przedłużona).

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Tarnowscy artyści w muzeum

  Już dziś, o godzinie 18.00 w galerii „Piwnica pod Trójką” odbędzie się wernisaż wystawy zbiorowej podsumowującej cykl „Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej”. Wzięło w nim udział 55 twórców.

  > więcej
 • Grażyna i Król nagrodzeni

  Dwa spektakle z tarnowskiego teatru zostały nagrodzone podczas finału Konkurs na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa”. „Grażyna” Adama Mickiewicza  w reżyserii Radosława Rychcika zdobyła między innymi III miejsce i nagrodę 50 tysięcy złotych. W konkursie  nagrodzony został również „Król” Juliusza Słowackiego w reżyserii Małgorzaty Warsickiej.

  > więcej
 • STOP przemocy

  „Przytul zamiast bić…” – takim hasłem zainaugurowano dziś, 30 listopada, tarnowską kampanię przeciw przemocy Biała Wstążka. Przez najbliższych kilka dni w naszym mieście odbędą się liczne działania mające uświadomić skalę zjawiska i pokazać formy jego zapobiegania.

  > więcej
 • Kadra na medal

  25 medali przywieźli z VI Otwartych Mistrzostw Podkarpacia reprezentanci Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen. 

  > więcej
 • Wysokie wygrane szczypiornistów

  Cztery wygrane – takim rezultatem zakończyły się mecze piłkarek i piłkarzy ręcznych MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów rozegrane w miniony weekend. 

  > więcej
 • Tarnów przyjazny maluchom

  Tarnów również może pochwalić się miejscami, które są przyjazne maluchom. Podczas oficjalnej gali 28 listopada w Krakowie przyznano certyfikaty miejscom z Małopolski, które respektują potrzeby rodziców z dziećmi. Kilkanaście certyfikatów trafiło do firm, instytucji i placówek z Tarnowa.

  > więcej
 • Tarnowianin w Głównej Komisji Sportu Kartingowego

  Rafał Kiwior został jednym z członków Głównej Komisji Sportu Kartingowego. Tarnowianina na nową kadencję komisji wybrał Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego. Poza Rafałem Kiwiorem w komisji zasiadają również: Mirosław Czub (przewodniczący), Paweł Pęcak, Tomasz Kałwa, Sebastian Kołakowski i Lechosław Dudka.

  > więcej
 • Mniej pieców węglowych

  Tarnów stara się o pozyskanie funduszy w ramach programu ekologicznego „Kawka”. Program ten ma na celu ograniczenie niskiej emisji i poprawę stanu powietrza poprzez wymianę pieców węglowych na ekologiczne. Chęć uczestnictwa zadeklarowało już ok. 300 mieszkańców. Miasto na ten cel mogłoby zyskać ponad 2 mln zł.

  > więcej
 • Zwycięstwo i awans do pierwszej ligi

  Zwycięstwem dla Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka zakończył się rozgrywany w Tarnowie turniej siatkówki drugiej ligi młodziczek. Do rywalizacji przystąpiły także drużyny z Wieliczki, Chrzanowa i Nowego Sącza. Zawody były bardzo wyrównane, a o tym, kto zwyciężył, zdecydował ostatni pojedynek. 

  > więcej
 • Marzena Zięba mistrzynią Europy

  Marzena Zięba, zawodniczka Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START, została mistrzynią Europy podczas rozegranego w węgierskim Egerze turnieju dla najlepszych ciężarowców Starego Kontynentu. Tarnowianka nie dała szans swoim rywalkom i z wynikiem 127 kg poprawiła dotychczasowy europejski rekord.

  > więcej
więcej aktualności >