EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • XII Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie
  2015.03.05 12:58

  Zbliża się chwila podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów gimnazjów. Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje udział w XII Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 9-10 kwietnia 2015 r. w godzinach 10.00 – 15.00 (czwartek) i 9.00 – 14.00 (piątek) przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych i instytucji wspomagających edukację odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

  > więcej
 • Młodzi przedsiębiorcy na start
  2015.03.05 12:35

  Masz dobry biznesplan, jesteś uczniem lub studentem i chcesz się sprawdzić? Weź udział w konkursie „Tarnowski Junior Biznesu”. Najtrafniejsze pomysły zostaną nagrodzone przez prezydenta miasta, a przewidywana pula nagród wyniesie kilka tysięcy złotych. Konkurs, w którym przyszli młodzi przedsiębiorcy będą mogli wykazać się kreatywnością, to kontynuacja zapowiedzi prezydenta Romana Ciepieli. Pomysł kierowany jest do uczniów tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, którzy będą chcieli przedstawić biznesplan na własną działalność gospodarczą.

  > więcej
 • II WIOSENNY DZIEŃ ZDROWIA – DZIEŃ OTWARTY VI LO
  2015.03.05 11:15

  Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie serdecznie zaprasza uczniów wraz z opiekunami na II Wiosenny Dzień Zdrowia i Dzień Otwarty VI Liceum Ogólnokształcącego, organizowany 20 marca 2015 (piątek), w godz. 8.30 – 13.00, os. Legionów H. Dąbrowskiego 16. Zaplanowano liczne atrakcje: I Spartakiadę Sportową, test wiedzy o zdrowym żywieniu pt. „Moje zdrowie w moich rękach”, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, kiermasz zdrowej żywności, ciekawe prezentacje profili klas na rok 2015/2016.

  > więcej
 • IX Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie
  2015.03.04 08:16

  Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Tarnowie i działający w niej Klub „Młody Europejczyk” zapraszają uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI z miasta, gminy i powiatu tarnowskiego na IX Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie, który odbędzie się 8 maja 2015 r. godz. 9.00. Patronat nad turniejem objął m.in. Prezydent Miasta Tarnowa, Urząd Marszałkowski oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie oraz Punkt Europe Direct w Tarnowie. Termin zgłaszania zainteresowanych szkół do 10 marca 2015 r.

  > więcej
 • Spotkanie o charakterze warsztatowym przedstawicieli Rad Rodziców Przedszkoli i Szkół Podstawowych
  2015.03.04 07:50

  Z uwagi na szereg zmian, które w ostatnim czasie zachodzą na poziomie przedszkoli i szkół podstawowych uprzejmie zapraszam na spotkanie o charakterze warsztatowym przedstawicieli Rad Rodziców Przedszkoli i Szkół Podstawowych oraz kilku dyrektorów i nauczycieli. Jego tematem będzie Wspieranie dziecka młodszego w pierwszym i kolejnych etapach edukacyjnych w związku obniżeniem wieku realizacji obowiązku szkolnego. Mam świadomość, że zmiany te mogą wzbudzać obawy Rodziców, przysparzać trudności, napotykać na brak zrozumienia.

  > więcej
 • REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2015/2016
  2015.03.03 15:12

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa publikuje poradnik dla kandydata do szkoły ponadgimnazjalnej, w którym zawarte są szczegółowe informacje na temat tegorocznej rekrutacji na rok szkolny 2015/2016.

  > więcej
 • REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH GIMNAZJÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016
  2015.03.03 15:08

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa publikuje poradnik dla kandydata do publicznego gimnazjum, w którym zawarte są szczegółowe informacje na temat tegorocznej rekrutacji na rok szkolny 2015/2016.

  > więcej
 • OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”
  2015.02.27 09:24

  Roman Ciepiela – Prezydent Tarnowa, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Tarnów i Związek Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego w Tarnowie zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, które odbędą się 2 marca 2015 r. o godz. 12.00.

  > więcej
 • Konferencja „Zbrodnia katyńska” (4.03.2015 r.)
  2015.02.27 08:12

  Dyrektor Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie serdecznie zaprasza na konferencję „Zbrodnia katyńska”, organizowaną we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, która odbędzie się 4 marca 2015 r. w godz. 10.00 – 13.00 w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10. Jej adresatem jest młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna oraz nauczyciele. Szczegóły w programie konferencji.

  > więcej
 • Konferencja - Edukacyjne programy upowszechniające zalecenia europejskiego kodeksu walki z rakiem
  2015.02.26 10:09

  Małopolski Kurator Oświaty zaprasza dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek województwa małopolskiego do udziału w Konferencji pt. „EDUKACYJNE PROGRAMY UPOWSZECHNIAJĄCE ZALECENIA EUROPEJSKIEGO KODEKSU WALKI Z RAKIEM”. Konferencja organizowana jest przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegaturę w Tarnowie wspólnie z Wojewódzkim Szpitalem im. Św. Łukasza w Tarnowie i Tarnowskim Ośrodkiem Onkologicznym. Celem konferencji jest upowszechnianie działań, jakie szkoły podejmują na rzecz promocji zdrowego stylu życia. Konferencja odbędzie się 5 marca 2015 r. o godz. 9.00 w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatura Urzędu w Tarnowie, Al. Solidarności 5-9.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Ruszył nabór na półkolonie

  Rodzice mogą już zapisywać swoje pociechy na letnie półkolonie, które będą się odbywać w sześciu tarnowskich szkołach podstawowych: nr 2, 5, 9, 10, 17 i 18. – Szczegółowy harmonogram pojawi się w czerwcu, ale już teraz należy zadbać o zapisy, gdyż co roku zgłasza się wielu chętnych – zauważa Marek Baran, dyrektor Wydziału Sportu.

  > więcej
 • Dzień otwarty w tarnowskiej PWSZ

  Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą przekonać się na czym polega studiowanie i w jakich warunkach może się odbywać. Dzień otwarty organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie odbędzie się 13 marca br. (piątek) w godz. 9.00 – 14.00. Zainteresowani będą mieć możliwość zdobycia informacji na temat oferty kształcenia i przez kilka godzin poczują się jak studenci.

  > więcej
 • Rockowe pożegnanie zimy

  Uczniowie i absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie zaprezentują własne aranżacje znanych hitów. Młodzi adepci rocka od kilku lat przedstawiają swoje talenty przed publicznością Tarnowskiego Centrum Kultury. Młodzież wykona swoje interpretacje utworów m. in.: Slash, Foo Fighters, Mumford & Sons,  Happysad czy Dawida Podsiadło.

  > więcej
 • PWSZ otwiera nowy kierunek

  Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem obcym to nowy kierunek studiów w tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. To odpowiedź uczelni na zmiany w podstawie programowej w przedszkolach dotyczącej przygotowania dzieci do posługiwania się językiem obcym nowożytnym.

  > więcej
 • Dekada uchwycona w kadrach

  Już 12 marca znawcy i fani fotografii będą mieli okazję zobaczyć wystawę Grand Press Photo X-lecia, na której znajdą się najlepsze zdjęcia prasowe. Tym razem Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na fotograficzne podsumowanie całej dekady.

  > więcej
 • Wejściówki rozdane

  Rozdaliśmy podwójne zaproszenia na jutrzejszą galę urodzinową Tarnowa, połączoną z koncertem Krystiana Tkaczewskiego. Otrzymują je: Genowefa Gucwa, Małgorzata Wielgus i Adriana Łysoń.

  > więcej
 • Dzisiaj sesja TRANSMISJA

  O godzinie 15:00 odbędzie się VII zwyczajna sesja Rady Miejskiej. Radni podejmą decyzję m.in w sprawie powołania Tarnowskiej Rady Seniorów, nowego operatora komunalnego, określą także szczegółowe warunki i tryb przyznawania stypendiów artystycznych.

  > więcej
 • Ćwierćfinał Pucharu Polski w Tarnowie

  Brązowi medaliści ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej w Katarze zagrają w Tarnowie. Dzisiaj o godzinie 18:00 jedna z najsilniejszych drużyn w Europie - Orlen Wisła Płock zmierzy się w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski z miejscowym SPR Tarnów.

  > więcej
 • Jolanta Stanienda zastąpi Wiesława Rajskiego

  Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią prezydent Roman Ciepiela powołał nowego pełnomocnika ds. inteligentnych specjalizacji. Miejsce Wiesława Rajskiego, który zrezygnował z pełnionej funkcji pod koniec lutego, zajmie Jolanta Stanienda. Pracę rozpocznie 16 marca.

  > więcej
 • Kadr z Tarnowa

  Od marca obraz renesansowego tarnowskiego  Rynku można oglądać w ogólnopolskich serwisach pogodowych. Jest to możliwe dzięki kamerze zainstalowanej na budynku Muzeum Okręgowego w Tarnowie  w  Rynku 3.

  > więcej
więcej aktualności >