EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

RZĄDOWY PROGRAM POMOCY UCZNIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W FORMIE DOFINANSOWANIA ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW, MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

2021.08.26 11:20

Od 25 sierpnia 2021 r. do 8 września 2021 r. w tarnowskich szkołach ponadpodstawowych publicznych i niepublicznych, można składać wnioski o dofinansowanie w roku szkolnym 2021/2022 zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego lub materiałów edukacyjnych do kształcenia zawodowego i materiałów ćwiczeniowych w ramach: Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania podręczników materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego
  2021.09.15 14:35

  Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Najbliższe szkolenie w dniu 1 października 2021 r. w godz. 15.00-18.15. Miejsce: PWSZ w Tarnowie. Temat ORYGINALNA TEMATYKA - WIZUALNA GRAMATYKA.

  > więcej
 • dezINTEGRACJA, czyli jak budować relacje w nowej rzeczywistości?
  2021.09.09 11:50

  Fundacja Alegoria, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie oraz Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna w Tarnowie zapraszają dyrektorów, nauczycieli, pedagogów na konferencję poświęconą temu, jak integrować wciąż i na nowo środowisko szkolne. Spotkamy się 28 września 2021 r. Miejsce konferencji: Aula Zespołu Szkół Muzycznych im I. J. Paderewskiego w Tarnowie, ul. Norberta Lippóczyego 4.

  > więcej
 • FUTBOL POMAGA
  2021.09.09 10:40

  We wrześniu 2021 rozegrany zostanie Pomocowy Turniej w piłce nożnej. Turniej zostanie przeprowadzony na otwartym boisku w składach 7-osobowych, a środki uzyskane z wpisowego zostaną przekazane na leczenie absolwenta CKZiU - Tomasza Duliana. Zgłoszenia do Turnieju proszę kierować do Bogusława Kwieka - nauczyciel wychowania fizycznego w CKZiU w Tarnowie. Termin zgłoszeń upływa w dniu 24 września 2021 r.

  > więcej
 • Rusza nabór wniosków o stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych dzieci i młodzieży za rok szkolny 2020/2021
  2021.09.03 15:01

  Do 30 listopada 2021 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2, trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2020/2021 wykazali się wybitnymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi.

  > więcej
 • TARNÓW - nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje
  2021.07.06 14:31

  Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez MIASTO TARNÓW, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje. Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, przy wsparciu prawników, doradców obywatelskich i mediatorów. Oprócz świadczenia indywidualnej, darmowej pomocy - prowadzimy również EDUKACJĘ PRAWNĄ, która zmierza do zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >