EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

            

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Przyznano jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych uczniów za rok szkolny 2013/2014

2015.02.23 10:51

Prezydent Miasta Tarnowa, zgodnie z uchwałą Nr XIII/150/2011 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 22 września 2011 r. (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2013 r., poz. 348, z późn. zm.), podaje do publicznej wiadomości wykaz osób, którym w 2015 r. przyznano jednorazowe stypendium dla uzdolnionych uczniów za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe uzyskane w roku szkolnym 2013/2014.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”
  2015.02.27 09:24

  Roman Ciepiela – Prezydent Tarnowa, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Tarnów i Związek Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego w Tarnowie zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, które odbędą się 2 marca 2015 r. o godz. 12.00.

  > więcej
 • Konferencja „Zbrodnia katyńska” (4.03.2015 r.)
  2015.02.27 08:12

  Dyrektor Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie serdecznie zaprasza na konferencję „Zbrodnia katyńska”, organizowaną we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, która odbędzie się 4 marca 2015 r. w godz. 10.00 – 13.00 w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10. Jej adresatem jest młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna oraz nauczyciele. Szczegóły w programie konferencji.

  > więcej
 • Konferencja - Edukacyjne programy upowszechniające zalecenia europejskiego kodeksu walki z rakiem
  2015.02.26 10:09

  Małopolski Kurator Oświaty zaprasza dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek województwa małopolskiego do udziału w Konferencji pt. „EDUKACYJNE PROGRAMY UPOWSZECHNIAJĄCE ZALECENIA EUROPEJSKIEGO KODEKSU WALKI Z RAKIEM”. Konferencja organizowana jest przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegaturę w Tarnowie wspólnie z Wojewódzkim Szpitalem im. Św. Łukasza w Tarnowie i Tarnowskim Ośrodkiem Onkologicznym. Celem konferencji jest upowszechnianie działań, jakie szkoły podejmują na rzecz promocji zdrowego stylu życia. Konferencja odbędzie się 5 marca 2015 r. o godz. 9.00 w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatura Urzędu w Tarnowie, Al. Solidarności 5-9.

  > więcej
 • Edukacja włączająca – sprawozdanie i materiały z konferencji Kuratorium Oświaty w Krakowie
  2015.02.26 09:15

  29 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Krakowie miała miejsce konferencja Edukacja włączająca. Zorganizowało ją Kuratorium Oświaty w Krakowie dla dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych, pedagogów, nauczycieli oraz przedstawicieli organów prowadzących województwa małopolskiego. Celem konferencji była pomoc szkołom w organizowaniu edukacji włączającej oraz uaktualnienie wiedzy o aspektach teoretycznych, prawnych i praktycznych na ten temat.

  > więcej
 • Warsztaty dla nauczycieli j. polskiego
  2015.02.26 08:55

  Pełnomocnik ds. Edukacji Pani Bogumiła Porębska rekomenduje warsztaty dla nauczycieli j. polskiego pt. „Jak odczytywać teksty kultury na maturze ustnej w 2015 r. Praca z uczniem przygotowującym się do pisania rozprawki” oraz „Wtorki z Filmoteką szkolną”, organizowane przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie, które odbędą się w dniach: 3, 5 i 17 marca 2015 r. przy ul. Nowy Świat 30.

  > więcej
 • V Sympozjum Pedagogiczne
  2015.02.25 12:59

  Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie oraz Naukowe Koło Pedagogiczne „Paidagogos” serdecznie zapraszają do udziału w V Sympozjum Pedagogicznym, które odbędzie się 12 marca 2015 r. w godz. 9-14 w budynku uczelni przy ul. Waryńskiego 14. Sympozjum kierowane jest dla nauczycieli, pedagogów, wychowawców, rodziców i studentów a także osób zainteresowanych poznaniem efektywnych aspektów procesów nauczania i wychowania oraz aktywnych i twórczych form pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

  > więcej
 • Spotkanie warsztatowe w obszarze pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  2015.02.23 12:06

  Zgodnie z ustaleniami, które zapadły po spotkaniach warsztatowych w miesiącu październiku 2014 r., Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkania w tym roku szkolnym, które odbędą się w lokalu poradni, ul. Nadbrzeżna Dolna 7, gabinety: 28-29, w dniach: 13, 17, 19 i 24.03.2015 r. o godz. 9.00.

  > więcej
 • REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH NA ROK SZKOLNY 2015/2016
  2015.02.17 15:06

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa publikuje informacje na temat tegorocznej rekrutacji na rok szkolny 2015/2016 do tarnowskich przedszkoli publicznych z zastosowaniem ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU NABORU.

  > więcej
 • II Mistrzostwa Polski Uczniów w Języku Angielskim „Langloo CUP”
  2015.02.16 14:45

  9 lutego 2015 r. ruszyła druga edycja Mistrzostw Polski Uczniów w Języku Angielskim on-line. To niezwykła okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na nowoczesnej platformie, poprawienia swoich wyników oraz do wygrania wysokiej klasy nagród. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, a wziąć udział może każdy, komu nieobca jest nauka poprzez zabawę. Wystarczy do dnia 28 lutego 2015 r. zarejestrować się na stronie langloo.com/langloocup i wypełnić test poziomujący. Pamiętaj, liczy się dobra zabawa, pracowitość i systematyczność, a nie poziom języka.

  > więcej
 • REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2015/2016
  2015.02.16 09:41

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa publikuje poradnik dla kandydata do szkoły podstawowej, w którym zawarte są szczegółowe informacje na temat tegorocznej rekrutacji na rok szkolny 2015/2016.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Uczczono pamięć żołnierzy wyklętych

  – Oddajemy im honor, szukając przestrogi na przyszłość. Byli różnie nazywani. Dzisiaj są bohaterami – podkreślał Roman Ciepiela, prezydent miasta, podczas uroczystości poświęconej „Żołnierzom Wyklętym”. Pod pomnikiem Ofiar Stalinizmu zgromadzili się reprezentanci różnych środowisk, wśród których nie brakowało do kombatantów.

  > więcej
 • Pieniądze dla niepełnosprawnych

  Tarnów po raz kolejny przystępuje do realizacji programu „Aktywny Samorząd”. - To rozwiązanie pozwala nam likwidować bariery ograniczające społeczne i zawodowe funkcjonowanie osób niepełnosprawnych - mówi Dorota Krakowska, zastępca prezydenta Tarnowa. W tym roku do potrzebujących trafi kilkaset tysięcy złotych.

  > więcej
 • Miliony od PKP

  Ponad dwa i pół miliona złotych otrzyma budżet Tarnowa od PKP PLK. To efekt sprzedaży 35 działek komunalnych o łącznej powierzchni 2 hektarów, do której doszło w związku z przebudową linii kolejowej na odcinku tarnowskim.

  > więcej
 • Awans do II ligi

  Wychowanek Unii Tarnów, 24-letni Adrian Ślęzak, zmienił barwy klubowe. Dotychczasowy reprezentant III-ligowej Wolanii Wola Rzędzińska, przeszedł do II-ligowej Stali Mielec. To już trzeci klub w karierze piłkarza.

  > więcej
 • Pożegnali ks. Kazimierza Kosa

  Tarnowianie pożegnali ks. Kazimierza Kosa, wieloletniego proboszcza parafii katedralnej. Mszę św. w jego intencji odprawił bp Andrzej Jeż.

  > więcej
 • Tysiące uczestników zajęć

  Jeśli zostałeś w mieście, na pewno znalazłeś coś dla siebie – tak w skrócie można podsumować okres ferii w mieście. Większość atrakcji dofinansowano z budżetu Urzędu Miasta za kwotę prawie 94 tys. zł. Skorzystało z nich ponad 12 tys. dzieci.

  > więcej
 • Porozumienie gospodarcze podpisane

  Porozumienie o współpracy gospodarczej podpisali prezydent, burmistrzowie i wójtowie dziewięciu gmin aglomeracji tarnowskiej. – To pierwszy od lat przykład tego typu współpracy międzygminnej, która ma służyć rozwojowi gospodarczemu regionu – podkreślał Roman Ciepiela, Prezydent Tarnowa, który jest inicjatorem przedsięwzięcia.

  > więcej
 • Wiosenne porządki

  Najbardziej zaniedbane oraz zaśmiecone tereny zielone w Tarnowie zostaną posprzątane. Pracownicy Referatu Krajobrazu Miasta Urzędu Miasta Tarnowa aktualnie dokładnie  dokumentują zaniedbane i zaśmiecone zieleńce oraz prywatne posesje w mieście. Chodzi o wyeliminowanie dzikich wysypisk i zapomnianych, zaśmieconych działek. Akcja realizowana cyklicznie, po okresie zimowym, ma na celu zidentyfikowanie najbardziej zaśmieconych i zaniedbanych miejsc.

  > więcej
 • Medaliści odwiedzą młodych szczypiornistów

  Reprezentanci kraju w piłce ręcznej, brązowi medaliści Mistrzostw Świata w Katarze,  spotkają się z młodymi szczypiornistami podczas Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, który odbędzie się 4 marca w hali Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej.

  > więcej
 • Wicemistrz Polski w Tarnowie

  Jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodników kartingowych w Polsce, Marcel Kuc, od sezonu 2015 będzie reprezentował barwy tarnowskiego klubu kartingowego TTSK K-TEAM Tarnów.

  > więcej
więcej aktualności >