EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  2018.12.19 11:22

  Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  > więcej
 • Konferencja DEPRESJA W RODZINIE - RODZINA W DEPRESJI
  2018.12.14 10:45

  Urząd Miasta Tarnowa, „Dom Terapii” Krakowska Fundacja Psychoterapii i Rozwoju oraz ARKA – Poradnia Specjalistyczna i Telefon Zaufania serdecznie zapraszają do udziału w konferencji pn. „Depresja w rodzinie - rodzina w depresji”, która odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018 r. w Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej Zakład Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze”, ul. Sanguszków 28A w Tarnowie. Szczegółowy plan konferencji na plakacie. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału.

  > więcej
 • VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019
  2018.12.07 12:28

  Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że w dniu 7 lutego 2019 r. odbędzie się w naszym mieście: VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia proponujemy edycję aktorską dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Termin nadsyłania prac upływa 14 stycznia 2019 r.

  > więcej
 • ZSO 1 laureatem II edycji konkursu „Razem od 30 lat”
  2018.12.06 08:56

  II edycja konkursu „Razem od 30 lat” była dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie wyjątkowa. Nauczyciele uczący w niej – Pani Anna Odbierzychleb i Pani Iwona Golba – zajęli jednocześnie pierwsze i trzecie miejsce. Nagrody dla zwycięskiej szkoły wręczył na ręce Pani Dyrektor Anetty Święch Prezes VULCANA – Pan Jacek Różycki. W ramach pierwszej nagrody szkoła wybrała projektory i głośniki.

  > więcej
 • Ogólnopolska Akcja „Rodacy Bohaterom”
  2018.12.06 08:39

  Koordynatorzy Ogólnopolskiej Akcji „Rodacy Bohaterom” zachęcają mieszkańców miasta Tarnowa i powiatu, przedszkola, szkoły, instytucje i firmy prywatne do udziału w akcji dotyczącej możliwości wsparcia poprzez paczki żywnościowe lub pojedyncze produkty żywnościowe POLSKICH KOMBATANTÓW mieszkających za wschodnią granicą Polski. Zbiórka potrwa od 10 do 20 grudnia 2018 r. Akcja jest prowadzona pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

  > więcej
 • Konferencja „Innowacyjne formy i metody w edukacji formalnej”
  2018.12.06 07:58

  „Innowacyjne formy i metody w edukacji formalnej” – konferencja pod takim tytułem odbędzie się 13 grudnia 2018 r. (czwartek) w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Organizatorami są Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych, Zakład Informatyki PWSZ w Tarnowie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie. W bogatym programie konferencji przewidziano wykłady, prelekcje, warsztaty, strefę VR, strefę gamingową, pokazy druku 3D oraz robotyki.

  > więcej
 • Konkurs plastyczny „Mój wymarzony lizak – PODKARPACKIE I MAŁOPOLSKIE”
  2018.11.26 14:26

  Informujemy o konkursie plastycznym „Mój wymarzony lizak – PODKARPACKIE I MAŁOPOLSKIE”, organizowanym przez Muzeum Lizaka oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle. Do zabawy zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Aby wziąć udział, należy stworzyć pracę plastyczną na temat: „Mój wymarzony lizak” w dowolnej technice płaskiej, np. rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych i przestrzennych) oraz spełnić wymogi formalne, zgodnie z regulaminem. Na prace organizatorzy czekają do 20 grudnia 2018 r.

  > więcej
 • Tarnowska ,,Kropla” ponownie zaprasza „Św. Mikołaj inaczej, dzieląc się szpikiem dajesz życie”
  2018.11.26 11:43

  Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 - 50 lat 6 grudnia 2018 r.(czwartek) w godz. 10.00 – 14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 5 grudnia 2018 r. do godz. 12.00, tel. 14 639 08 31.

  > więcej
 • Matematyczna galaktyka wiedzy
  2018.11.26 07:34

  Uniwersytet Dziecięcy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie realizuje projekt pt. „Matematyczna galaktyka wiedzy”. Projekt sfinansowany został ze środków Fundacji mBank w ramach Programu „mPotęga”. W ramach projektu, który przeznaczony został dla uczniów klas czwartych, od początku września zrealizowane zostały następujące warsztaty: „Historia pieniądza”, „Origami”, „Szyfrowanie – małe i duże tajemnice”, „Pętle Tantrixa” i „Na zapleczu apteki”.

  > więcej
 • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół średnich - TURBOLANDESKUNDE - Austria (V edycja)
  2018.11.21 12:51

  Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnym, drużynowym konkursie krajoznawczym, sprawdzającym wiedzę nie tylko z języka niemieckiego, ale historii, geografii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego. V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół średnich „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” w tym roku pod hasłem Austria. Konkurs organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego przy współpracy z Instytutem Goethego w Krakowie i Warszawie. Zgłoszenia drużyn do 30 listopada 2018 r. do regionalnego koordynatora konkursu p. mgr Agnieszki Juśko na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Hetman Killer’s mistrzem półmetka

  Dobiegła końca pierwsza runda spotkań, organizowanej przez Jarosława Nowaka, Tarnowskiej Ligi Koszykówki BIG 3. Na półmetku liderem jest ekipa Hetman Killer’s, która w pojedynku dwóch czołowych drużyn zdeklasowała Zdrowy Projekt. Awans na pierwsze miejsce był możliwy dzięki pierwszej w tym sezonie przegranej dotychczasowego przodownika, ekipy Sharks. Warto również odnotować pierwsze zwycięstwo drużyny Ecofishing.

  > więcej
 • Konsultacje społeczne dotyczące komunikacji miejskiej

  Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje o przedłożeniu do konsultacji społecznych projektu dokumentu pod nazwą „Optymalizacja sieci linii komunikacji miejskiej w Tarnowie”. Przeanalizowany w nim został obecny układ linii komunikacji miejskiej oraz zaproponowany - na podstawie przeprowadzonych badań i analiz - nowy wraz ze zmienionym układem ilości i częstotliwości wykonywanych kursów na liniach.

  > więcej
 • Wysokie wygrane młodych piłkarzy ręcznych Pałacu

  Bardzo efektowne zwycięstwa odniosły podczas weekendu „siódemki” juniorów, juniorów młodszych (pierwsza drużyna) oraz chłopców MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. O kolejne punkty wzbogaciły się także dziewczęta i druga drużyna juniorów młodszych Pałacu.

  > więcej
 • Świąteczne ozdoby z papieru

  Szukasz oryginalnych bombek na choinkę? Przyjdź na warsztaty Biura Wystaw Artystycznych na dworzec PKP i wykonaj samodzielnie ozdoby z papieru.

  > więcej
 • Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza

  Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego ogłosił dla Tarnowa i powiatu tarnowskiego drugi stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza, ostrzegając o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM10 oraz związanego z nim wysokiego stężenia pyłu PM2,5 oraz benzo(a)pirenu w powietrzu. Obowiązuje on do końca dnia.

  > więcej
 • Abolicja mandatowa 21 GRUDNIA

  W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia tarnowska Straż Miejska po raz kolejny organizuje jednodniową akcję pod nazwą „Abolicja mandatowa”. Każdy kto w piątek 21 grudnia zgłosi się do siedziby Straży Miejskiej może liczyć na zastąpienie kary pouczeniem.

  > więcej
 • Westovia zrównała się punktami z Gryfem

  Ostatnie w tym roku spotkania rozegrały drużyny rywalizujące o punkty w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Ósma kolejka była mocno okrojona, gdyż Zakłady Mechaniczne i Gryf Borzęcin grały w tym czasie w Rzeszowie w ogólnopolskim turnieju „Heiro Cup”. Nie doszło do skutku także inne zaplanowane na niedzielę spotkanie, Lumaro Elbud już po raz drugi poprosiło bowiem o przełożenie meczu z Grupą Azoty PROREM.

  > więcej
 • Siedem medali pięściarzy Tigera

  Siedmiu zawodników Tigera Tarnów rywalizowało w Krakowie w odbywającym się już po raz trzydziesty ósmy, Międzynarodowym Turnieju Bokserskim „O Złotą Rękawicę Wisły”. Podopieczni trenerów Józefa Sadki i Grzegorza Basty, wywalczyli siedem medali, w tym cztery złote, w klasyfikacji drużynowej zapewniając sobie miejsce na podium.

  > więcej
 • Opłatek seniorów

  Tradycyjne spotkanie opłatkowe seniorów odbędzie się 20 grudnia. Będą kolędy i wspólne łamanie się opłatkiem.

  > więcej
 • Wstrzymany remont placu Kazimierza

  Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, wstrzymane zostały dzisiaj prace przy trwającym od września – z przerwą spowodowaną odkryciem pod powierzchnią śladów przeszłości Tarnowa - pierwszym etapie remontu nawierzchni na placu Kazimierza.

  > więcej
więcej aktualności >