EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • VIII Edycja Konkursu Języka niemieckiego "FIT IN DEUTSCH" dla szkół gimnazjalnych
  2016.02.02 09:19

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, MCDN ODN oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 zapraszają na VIII Edycję Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów "Fit in Deutsch", który odbędzie się 4 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 16 lutego 2016 r.

  > więcej
 • Nowe zajęcia w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  2016.01.25 11:34

  Zajęcia dla dzieci z zaburzeniami rozwoju i autyzmem – to nowa oferta Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie prowadzonej przez Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Dla uczestników przygotowano spotkania w ramach terapii behawioralnej i zajęcia z oligofrenopedagogiem.

  > więcej
 • Zakończyły się eliminacje szkolne I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
  2016.01.19 14:42

  Ponad 4000 zawodników z 380 szkół z całej Polski przystąpiło do eliminacji szkolnych I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, które zostały zorganizowane 14 stycznia br. Podczas eliminacji zawodnicy zmierzyli się z testem składającym się z 30 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności. Na jego rozwiązanie przeznaczono 45 minut. Podczas testu uczniowie mogli wykazać się wiedzą z zakresu między innymi aktualnych wydarzeń gospodarczych i politycznych. Już dwie godziny po zawodach uczniowie mogli przekonać się, jak poszedł im test – na stronie internetowej Olimpiady został opublikowany klucz odpowiedzi do testu.

  > więcej
 • Nabór do tarnowskich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2016/2017
  2016.01.15 15:14

  Po raz kolejny nabór do tarnowskich przedszkoli publicznych będzie przeprowadzany z zastosowaniem ELEKRTONICZNEGO SYSTEMU NABORU. W serwisie internetowym http://naborp-k.vulcan.net.pl/tarnow sukcesywnie będą umieszczane istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów, a także informacje o przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa.

  > więcej
 • Sprawozdanie z realizacji „Programu Wspierania Rodziny dla Miasta Tarnowa na lata 2013 – 2015”
  2016.01.14 14:55

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji dotyczących realizacji zapisów ustawy z 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2015 r. poz. 332 z późn. zm.) legitymującej zadania „Programu Wspierania Rodziny dla Miasta Tarnowa na lata 2013 – 2015” przyjętego Uchwałą Nr XXXV/501/2013 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 25 kwietnia 2013 r. Termin złożenia sprawozdania do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie – do dnia 1 lutego 2016 r. w formie papierowej i elektronicznej na adres: bjachym@mops.tarnow.pl

  > więcej
 • Sprawozdanie z realizacji „Programu Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Miasta Tarnowa”
  2016.01.14 14:31

  Na podstawie § 2 ust.1 pkt 7 i § 8 ust. 1 uchwały Nr IX/85/2011 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 27 kwietnia 2011 r., w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania, Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji dotyczących realizacji zapisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie (Dz. U. Nr 80, poz. 1493 z późn. zm.) legitymującej zadania „Programu Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Miasta Tarnowa”, tj. wypełnienie danych w załączonej tabeli. Termin złożenia sprawozdania w formie pisemnej do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie – do 5 lutego 2016 r.

  > więcej
 • Pozyskaj książki do swojej biblioteki
  2016.01.14 09:09

  Biblioteka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie przeznacza część swojego księgozbioru (ok 11 000 woluminów) na potrzeby innych bibliotek szkolnych w Tarnowie. Są to książki wartościowe, aktualne w swej treści i w bardzo dobrym stanie. Zainteresowane biblioteki szkolne zapraszamy do zapoznania się ze zbiorami naszej biblioteki przy ul. Zbylitowskiej 9 (w godz. od 8.00 do 14.00) w dniach od 15 lutego.2016 r. do dnia 26 lutego 2016 r.

  > więcej
 • Sukces ucznia XVI LO
  2016.01.11 08:38

  Początek roku kalendarzowego z sukcesem. Michał, uczeń klasy IIIa-wojskowej XVI Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie, został zakwalifikowany jako jedyny z Tarnowa i jeden z trójki reprezentantów województwa Małopolskiego do egzaminów językowych przeprowadzanych wg. STANAG 6001 na poziomie SPJ 2222 w uczelni wojskowej, a konkretnie w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, popularnie „Szkole Orląt”.

  > więcej
 • Nabór do tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjów na rok szkolny 2016/2017
  2016.01.11 08:02

  Zgodnie z określonymi nowymi zasadami rekrutacji, do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej i gimnazjum przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły oraz w dalszej kolejności na wniosek rodziców (prawnych opiekunów), dzieci zamieszkałe poza obwodem danej szkoły, jeśli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

  > więcej
 • IV Liga Szachowa
  2016.01.07 11:07

  KANA zaprasza szachistów na rozgrywki w ramach IV Ligi Szachowej. Turniej odbędzie się w dniach 9 i 10 stycznia 2016 r. przy ul. Mościckiego 12 w Tarnowie. Udział biorą drużyny 4-osobowe w składach których grają dorośli, a także młodzież i dzieci. Dla 3 najlepszych drużyn oraz zwycięzców poszczególnych szachownic przewidziano nagrody. Trzy najlepsze drużyny awansują do etapu finałowego w Krakowie. Turniej będzie prowadził Czesław Markiewicz a sędzią głównym zawodów jest Mariusz Stanaszek z Krakowa.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Walentynki w Tarnowie

  Walentynkowy weekend w Tarnowie upłynie pod znakiem miłości i sztuki. Zakochani tarnowianie mogą wybierać spośród wielu propozycji kulturalnych. 

  > więcej
 • Zmiany w wynagradzaniu prezesów

  Od 1 lutego prezesi wszystkich miejskich spółek będą otrzymywać wynagrodzenie na jednolitych zasadach – zadecydował prezydent Roman Ciepiela. W przypadku prezesów pięciu spółek oznacza to, że zamiast dotychczasowego wynagrodzenia kwotowego otrzymywać będą pensję będącą krotnością średniego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw.

  > więcej
 • "Tarnów pełen blasku" roztrzygnięty

  Znamy już zwycięzców konkursu „Tarnów pełen blasku”. Przez klika zimowych wieczorów komisja konkursowa dokumentowała i oceniała zgłoszone ekspozycje. Łączna pula przeznaczona na nagrody to ponad 11 tysięcy złotych.

  > więcej
 • Onet poleca… Szczepanika

  Sylwetce wybitnego tarnowianina przyjrzał się ogólnopolski portal Onet.pl. W artykule poświęconym Janowi Szczepanikowi wskazane są wynalazki jego autorstwa, m.in. kamizelka kuloodporna, telektroskop czy urządzenie usprawniające pracę tkaczy i barwną fotografię. Geniusz tarnowianina porównywany jest do Edisona.

  > więcej
 • Ławka dla zakochanych

  Oświetlona ławka dla zakochanych stanęła dziś (12 lutego) na skwerku przy ul. Mickiewicza. I od razu spowodowała spore zainteresowanie amatorów fotografii, którzy chętnie robią sobie przy niej pamiątkowe zdjęcia. 

  > więcej
 • Terrific Sunday w piwnicach TCK

  Ruszyła sprzedaż biletów na koncert poznańskiej ekipy Terrific Sunday. Grupa zaprezentuje w Tarnowie piosenki ze swojej debiutanckiej płyty „Strangers, Lovers”. Koncert odbędzie się w piwnicach TCK 26 lutego. Start o godz. 20. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w Tarnowskim Centrum Kultury.

  > więcej
 • Płać podatki w Tarnowie

  Czy wiesz, że w zeszłym roku aż 48% podatku dochodowego mieszkańców Tarnowa wróciło do miejsca zamieszkania podatników, zasilając budżet miasta kwotą ponad 104 mln złotych? Prezydent Roman Ciepiela zachęca osoby, które uczą się, pracują i mieszkają w Tarnowie, by zostawiły podatek w naszym mieście. Nie trzeba być zameldowanym, wystarczy złożyć odpowiedni formularz w urzędzie skarbowym, wskazując tarnowski adres zamieszkania.

  > więcej
 • Kwalifikacja wojskowa TERMINY

  Znamy terminy przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej dla osób zameldowanych w Tarnowie. Obowiązek stawienia się przed komisją wynika z ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej Polskiej. Od 21 marca do 25 kwietnia najliczniejszą grupę osób, która musi zgłosić się do Powiatowej Komisji Lekarskiej dla Miasta Tarnowa przy ul. Brodzińskiego 14, będą stanowić mężczyźni urodzeni w 1997 roku.

  > więcej
 • Stryjeńska na Walentynki

  W dzień zakochanych w tarnowskim Biurze Wystaw Artystycznych odbędzie się spotkanie z Angeliką Kuźniak, autorką biografii Zofii Stryjeńskiej. Promocja książki „Stryjeńska. Diabli Nadali„ rozpocznie się o godzinie 16.

  > więcej
 • Straż Miejska testuje kamery

  System dwóch kamer  umożliwiający rejestrację przebiegu pracy funkcjonariusza przez dwa tygodnie testować będą strażnicy miejscy. - Wiele wskazuje na to, że taki sprzęt zostanie przez nas zakupiony jeszcze w tym roku - mówi Krzysztof Tomasik, komendant Straży Miejskiej w Tarnowie. - Dzięki kamerom będziemy mogli rejestrować interwencje na bieżąco i sprawdzać poprawność ich przeprowadzenia - dodaje. 

  > więcej
więcej aktualności >