EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”
  2017.02.20 12:22

  Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XVI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…”. Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2017 r. na adres organizatora.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY
  2017.02.20 12:02

  Dyrektor Bursy Międzyszkolnej w Tarnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w sekretariacie placówki w terminie do 6 marca 2017 r. do godz. 15.00.

  > więcej
 • Projekt edukacyjny „Czas na zdrowie”
  2017.02.20 11:12

  Fundacja Banku Ochrony Środowiska w Warszawie serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w szóstej edycji projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie”. Organizatorzy z dumą mogą poinformować, że wszystkie dotychczasowe edycje konkursu były obejmowane patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Sportu i Turystyki, a także rzecznika Praw Dziecka. Projekt powstał w odpowiedzi na coraz większy problem, jakim jest nadwaga i otyłość pojawiające się już wśród dzieci w wieku szkolnym, a nawet wcześniejszym. Zwieńczeniem projektu „Czas na zdrowie” jest organizacja Festynu Zdrowia, czyli praktyczne wypromowanie postaw prozdrowotnych oraz żywności ekologicznej, regionalnej i tradycyjnej. Na stronie www.czasnazdrowie.fundaciabos.pl znajduje się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić i przesłać do 17 kwietnia 2017 r.

  > więcej
 • KONFERENCJA i KONKURS HISTORYCZNY „OFIARY KATYNIA Z ZIEMI TARNOWSKIEJ”
  2017.02.20 10:31

  Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami do udziału w konferencji „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”, która odbędzie się w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie, dnia 23 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00. Ponadto Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa organizują dla uczniów publicznych i niepublicznych gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w Tarnowie Konkurs Historyczny „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”. Celem konkursu jest uczczenie pamięci mieszkańców Ziemi Tarnowskiej pomordowanych bestialsko przez zbrodniczy reżim Stalina w 1940 r. oraz udokumentowanie losów „Dzieci Katyńskich” z naszego regionu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy konkursowej wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 4 kwietnia 2017 roku.

  > więcej
 • XVIII PRZEGLĄD POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ i I PRZEGLĄD FILMÓW PATRIOTYCZNYCH
  2017.02.20 09:25

  Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej organizowany w tym roku już po raz 18-ty przez PTG „Sokół - Świat Pracy” wpisał się na stałe w obchody święta Konstytucji 3 Maja w Tarnowie. W tym roku mottem przeglądu są słowa Wincentego Witosa: „Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska”. Oprócz Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej zapraszamy do udziału w Przeglądzie Filmów Patriotycznych, którego tytuł brzmi: „Moja wizja patriotyzmu”. Oczekujemy, że filmy przygotowane przez uczestników konkursu pozwolą odkryć bogactwo form manifestowania patriotyzmu. W wyborze tematyki filmu można tak, jak w przypadku Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej sięgnąć do patronów roku 2017.

  > więcej
 • BLASKI I CIENIE DIAGNOZY PRZEDSZKOLAKA (KONSTRUOWANIE ARKUSZA DIAGNOSTYCZNEGO)
  2017.02.15 08:05

  Tarnowska Szkoła Wyższa w Tarnowie, ul. Mościckiego 27, organizuje szkolenie „Blaski i cienie diagnozy przedszkolaka (konstruowanie arkusza diagnostycznego)”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza on-line lub przesłanie skanu karty zgłoszenia na adres mailowy: uczelnia@tszw.edu.pl do dnia 15 marca 2017 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

  > więcej
 • Rekrutacja do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018
  2017.02.13 14:56

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, że do 15 kwietnia 2017 r. zostaną podane do publicznej wiadomości zasady rekrutacji do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. Podstawa prawna: art. 204 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60).

  > więcej
 • VII SYMPOZJUM PEDAGOGICZNE
  2017.02.07 15:14

  Już po raz siódmy Naukowe Koło Pedagogiczne „Paidagogos” organizuje Sympozjum Pedagogiczne. Wydarzenie to ma na celu poznanie efektywnych aspektów procesów nauczania i wychowania oraz alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Podczas spotkania zostaną poruszone między innymi tematy: praw dziecka i praw człowieka, działania studentów a propagowanie idei korczakowskich, mediacja w polskiej rzeczywistości, ochrona prawna nauczycieli jako funkcjonariuszy publicznych – nowe uregulowania, aktywne działania, wspieranie nowych inicjatyw – idea wolontariatu. Sympozjum odbędzie się 16 marca 2017 roku w godzinach 10.00-14.00 w budynku dydaktycznym Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie przy ul. Waryńskiego 14 w Tarnowie. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, mediatorów, terapeutów, rodziców i studentów.

  > więcej
 • Podziękowanie za współpracę dyrektorom i nauczycielom szkół w II etapie projektu edukacyjnego „Bohaterom Niepodległej”
  2017.02.07 15:01

  Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z przyjemnością informuje, że w Tarnowie zakończony został II etap miejskiego konkursu na projekt edukacyjny szkoły „Bohaterom Niepodległej” 2016/2017 w ramach 3-letniego przygotowania do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jego realizacja miała miejsce od 1.10. do 30.11.2016 r. z uroczystym podsumowaniem 14.12.2016 r. Uczestniczyło w nim 17 szkół, wśród nich kilka nowych, o 3 więcej w porównaniu do roku ubiegłego, w tym 6 szkół podstawowych, 4 gimnazja oraz 7 szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • IX Edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „FIT IN DEUTSCH”
  2017.02.07 14:11

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, zapraszają do udziału w IX Edycji Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 3 marca o godz. 12.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 16 lutego 2017 r.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Nowoczesne muzeum AK

  Gotowa jest już dokumentacja techniczna i projektowa dla nowego muzeum. Pokoszarowy budynek, w którym obecnie mieści się Izba Pamięci Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Tarnów, ma zostać zmodernizowany i zaadaptowany do potrzeb nowoczesnej ekspozycji. - Chciałbym zrealizować ten projekt jak najszybciej, żeby móc radość z niego dzielić z kombatantami AK – mówi Andrzej Szpunar, dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie, którego częścią jest Izba.  

  > więcej
 • Dzisiaj sesja TRANSMISJA

  Przewodniczący Rady Miejskiej zwołał na dzisiaj, 23 lutego, XXXVI zwyczajną sesję Rady Miejskiej. Obrady rozpoczną się o godz. 9:00 w Sali Lustrzanej.

  > więcej
 • Znani i nowi dyrektorzy przedszkoli

  Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela, powołał na stanowiska dyrektorów w 11 przedszkolach publicznych. Dyrektorzy, wyłonieni w konkursach, przeprowadzonych w dniach 14 – 17 lutego, obejmą swoje stanowiska 1 września 2017 roku. W trzech przedszkolach – nr 24, 32, 35 - dojdzie do zmian na stanowiskach dyrektorskich, dziewięcioma pokierują dotychczasowi dyrektorzy. 

  > więcej
 • Dobry początek sezonu

  Bardzo dobrze sezon startów wiosennych rozpoczęli judocy MKS Pałac Młodzieży Tarnów. W rozegranym w Krakowie Memoriale Pawła Pytlińskiego tarnowscy zawodnicy wywalczyli aż sześć medali.

  > więcej
 • Umowa na czternaście milionów

  Umowa o dofinansowanie przebudowy ul. Lwowskiej została podpisana. Oznacza to, że Tarnów otrzyma z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko ponad czternaście i pół miliona złotych dotacji na to zadanie. – To bardzo dobra wiadomość dla miasta i budżetu. Dzięki dotacji uda się pokryć osiemdziesiąt pięć procent kosztów inwestycji - mówi prezydent Roman Ciepiela. 

  > więcej
 • Urzędnik przyniesie podatkową decyzję

  Blisko 45 tysięcy decyzji, określających aktualną wysokość podatku od nieruchomości, zostanie doręczonych właścicielom gruntów i budynków w ciągu dwóch najbliższych tygodni. Dokumenty doręczą pracownicy tarnowskiego magistratu, którzy, jak podkreśla Marek Witek, dyrektor Wydziału Podatków i Windykacji Urzędu Miasta Tarnowa – nie mogą pobierać podatków.

  > więcej
 • Nowoczesna sala to nowe możliwości ROZMOWA

  Z Jolantą Światłowską, dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych, rozmawia Kamila Sacha

  > więcej
 • Bliżej do Aleppo

  Niemal pięć tysięcy złotych – tyle pieniędzy udało się zebrać organizatorom koncertu charytatywnego „Gramy dla Aleppo”, który odbył się 19 lutego w Centrum Sztuki Mościce. Na scenie pojawili się artyści różnych narodowości, którzy wspólnie z Polską Akcją Humanitarną zachęcali do pomocy Syryjczykom z ogarniętego wojną Aleppo.

  > więcej
 • Bez filtra STAND-UP

  Katarzyna Piasecka powraca do Tarnowa. Tym razem najbardziej znana polska stand-uperka zaprezentuje publiczności najnowszy program „Bez Filtra”. Występ odbędzie się 8 marca w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Początek o godz. 19.00.

  > więcej
 • Udany weekend szczypiornistów

  To był udany weekend dla szczypiornistów i szczypiornistek MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Wszystkie mecze rozgrywane w ramach Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej zakończyły się zwycięstwem tarnowian.

  > więcej
więcej aktualności >