EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO POMOCY ADMINISTRACYJNEJ

2020.07.01 11:26

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie, ul. Chyszowska 3, ogłasza nabór na stanowisko pracy: pomoc administracyjna. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 10 lipca 2020 r., do godz. 9.30.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Tarnowskie publiczne przedszkola czynne w miesiącach wakacyjnych - informacja
  2020.06.08 10:54

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, iż decyzją organu prowadzącego, tarnowskie publiczne przedszkola będą czynne przez obydwa miesiące wakacyjne. Liczba dzieci uczęszczających w lipcu i sierpniu do przedszkoli będzie uzależniona od potrzeb rodziców i wymogów sanitarnych.

  > więcej
 • Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji – konferencja prasowa MEN
  2020.06.01 15:28

  1 czerwca br. odbyła się konferencja prasowa, na której minister Dariusz Piontkowski przedstawił najważniejsze kwestie dotyczące organizacji roku szkolnego 2019/2020 oraz letniego wypoczynku. Szef MEN wskazał, że 1 czerwca br. rozpoczyna się kolejny etap stopniowego przywracania pracy szkół i placówek oświatowych. Zapowiedział jednocześnie przedłużenie do 26 czerwca br. kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2020.05.26 15:28

  Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 35 z Oddziałem Integracyjnym, ul. Topolowa 4, 33-101 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 19 czerwca 2020 r., do godz. 15.00.

  > więcej
 • Obchody Roku Jana Pawła II - zmiana terminu składania prac w Cyku konkursu
  2020.05.26 13:08

  Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodek w Tarnowie informuje, o przedłużeniu terminu trwania konkursów na 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła II, a tym samym o możliwości składania prac konkursowych do dnia 20 czerwca 2020 r.

  > więcej
 • MEN: Planowany kalendarz zmian w szkołach w kolejnych tygodniach – do wakacji
  2020.05.22 13:11

  Od 25 maja br. przywracamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas VIII szkół podstawowych, w tym specjalnych, będą mieli możliwość korzystania z konsultacji, będą mogły ruszyć konsultacje szkolne dla absolwentów szkół, w tym specjalnych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu maturalnego, uczniowie III klas technikum, będą mogli skorzystać także z praktyk realizowanych u pracodawców. Od 1 czerwca br. uczniowie pozostałych klas ze szkół dla dzieci i młodzieży będą mieli możliwość korzystania z konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >