EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Tarnowska Akademia Nauki

2020.03.17 08:28

16 marca 2020 roku rozpoczęła działalność Tarnowska Akademia Nauki (w skrócie TAN), inicjatywa Prezydenta Romana Ciepieli realizowana przez tarnowskich nauczycieli. Jest to interaktywna platforma wykorzystująca przekaz na żywo na kanale youtube’owym. Platforma jest adresowana do uczniów klas 4-8 i będzie nadawać swoje treści od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 13.00. Nauczyciele prowadzący TAN nie będą realizowali podstawy programowej i prowadzili internetowych wykładów, ale skupią się na rozwijaniu kompetencji XXI wieku, wspieraniu uczniów w rozwoju i motywowaniu ich do działania, np. poruszając takie kwestie jak zarządzanie czasem, odpowiedzialne korzystanie z Internetu, rozwój przez kulturę i współpracę.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Poradnia w e-kontakcie
  2020.04.01 13:07

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, przy ul. Chyszowskiej 3, będzie aż do odwołania realizowała swoje działania w kontakcie zdalnym z podopiecznymi. Będzie to kontakt mailowy, telefoniczny, za pośrednictwem strony internetowej i Facebooka. Ponadto, przy wejściu głównym do Poradni została zamontowana specjalna skrzynka do dyspozycji klientów, gdzie mogą być składane wnioski w sprawach prowadzonych przez Poradnię.

  > więcej
 • Odwołanie kwalifikacji wojskowej
  2020.03.16 11:59

  Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej, zgodnie z rozporządzeniem z dnia 12 marca 2020 r., (Dz. U. z 2020 r., poz. 423) – tegoroczna kwalifikacja wojskowa została zakończona (odwołana). Wezwania wydane na podstawie art. 32 ust. 8 ustawy z dnia 21 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej przez wójtów, burmistrzów (prezydentów miast) osobom do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca do 30 kwietnia 2020 r. tracą ważność.

  > więcej
 • Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych
  2020.03.11 15:20

  Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO REFERENTA DS. ADMINISTRACYJNYCH
  2020.03.04 12:01

  Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowie, ul. Romanowicza 9, ogłasza nabór na stanowisko pracy: referent ds. administracyjnych. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 17 marca 2020 r., do godz. 12.00.

  > więcej
 • Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego „Wortschatz interaktiv” w ramach projektu #krk_vernetzt
  2020.03.04 10:00

  Instytut Goethego w Krakowie, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie mieszczące się przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w godz. 15.00 - 18.15 w dniu 13 marca 2020 r. (piątek) w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie (budynek C, parter, sala C06).

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >