EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019
  2018.12.07 12:28

  Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że w dniu 7 lutego 2019 r. odbędzie się w naszym mieście: VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia proponujemy edycję aktorską dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Termin nadsyłania prac upływa 14 stycznia 2019 r.

  > więcej
 • ZSO 1 laureatem II edycji konkursu „Razem od 30 lat”
  2018.12.06 08:56

  II edycja konkursu „Razem od 30 lat” była dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie wyjątkowa. Nauczyciele uczący w niej – Pani Anna Odbierzychleb i Pani Iwona Golba – zajęli jednocześnie pierwsze i trzecie miejsce. Nagrody dla zwycięskiej szkoły wręczył na ręce Pani Dyrektor Anetty Święch Prezes VULCANA – Pan Jacek Różycki. W ramach pierwszej nagrody szkoła wybrała projektory i głośniki.

  > więcej
 • Ogólnopolska Akcja „Rodacy Bohaterom”
  2018.12.06 08:39

  Koordynatorzy Ogólnopolskiej Akcji „Rodacy Bohaterom” zachęcają mieszkańców miasta Tarnowa i powiatu, przedszkola, szkoły, instytucje i firmy prywatne do udziału w akcji dotyczącej możliwości wsparcia poprzez paczki żywnościowe lub pojedyncze produkty żywnościowe POLSKICH KOMBATANTÓW mieszkających za wschodnią granicą Polski. Zbiórka potrwa od 10 do 20 grudnia 2018 r. Akcja jest prowadzona pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

  > więcej
 • Konferencja „Innowacyjne formy i metody w edukacji formalnej”
  2018.12.06 07:58

  „Innowacyjne formy i metody w edukacji formalnej” – konferencja pod takim tytułem odbędzie się 13 grudnia 2018 r. (czwartek) w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Organizatorami są Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych, Zakład Informatyki PWSZ w Tarnowie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie. W bogatym programie konferencji przewidziano wykłady, prelekcje, warsztaty, strefę VR, strefę gamingową, pokazy druku 3D oraz robotyki.

  > więcej
 • Konkurs plastyczny „Mój wymarzony lizak – PODKARPACKIE I MAŁOPOLSKIE”
  2018.11.26 14:26

  Informujemy o konkursie plastycznym „Mój wymarzony lizak – PODKARPACKIE I MAŁOPOLSKIE”, organizowanym przez Muzeum Lizaka oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle. Do zabawy zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Aby wziąć udział, należy stworzyć pracę plastyczną na temat: „Mój wymarzony lizak” w dowolnej technice płaskiej, np. rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych i przestrzennych) oraz spełnić wymogi formalne, zgodnie z regulaminem. Na prace organizatorzy czekają do 20 grudnia 2018 r.

  > więcej
 • Tarnowska ,,Kropla” ponownie zaprasza „Św. Mikołaj inaczej, dzieląc się szpikiem dajesz życie”
  2018.11.26 11:43

  Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 - 50 lat 6 grudnia 2018 r.(czwartek) w godz. 10.00 – 14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 5 grudnia 2018 r. do godz. 12.00, tel. 14 639 08 31.

  > więcej
 • Matematyczna galaktyka wiedzy
  2018.11.26 07:34

  Uniwersytet Dziecięcy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie realizuje projekt pt. „Matematyczna galaktyka wiedzy”. Projekt sfinansowany został ze środków Fundacji mBank w ramach Programu „mPotęga”. W ramach projektu, który przeznaczony został dla uczniów klas czwartych, od początku września zrealizowane zostały następujące warsztaty: „Historia pieniądza”, „Origami”, „Szyfrowanie – małe i duże tajemnice”, „Pętle Tantrixa” i „Na zapleczu apteki”.

  > więcej
 • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół średnich - TURBOLANDESKUNDE - Austria (V edycja)
  2018.11.21 12:51

  Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnym, drużynowym konkursie krajoznawczym, sprawdzającym wiedzę nie tylko z języka niemieckiego, ale historii, geografii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego. V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół średnich „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” w tym roku pod hasłem Austria. Konkurs organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego przy współpracy z Instytutem Goethego w Krakowie i Warszawie. Zgłoszenia drużyn do 30 listopada 2018 r. do regionalnego koordynatora konkursu p. mgr Agnieszki Juśko na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com.

  > więcej
 • Akcje charytatywne - spotkanie organizacyjne o charakterze szkoleniowym
  2018.11.16 12:07

  Centrum wolontariatu Stowarzyszenia „Kropla” i akcji „Szlachetna Paczka” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do współpracy oraz chętnych do koordynacji akcji charytatywnych, na spotkanie organizacyjne o charakterze szkoleniowym. Spotkanie odbędzie się 22 listopada 2018 r. (czwartek) w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, ul. Warzywna 3, w godz. 14.00-16.00.

  > więcej
 • „Wyprawka szkolna 2018” – wypłata dofinansowania za zakup podręczników
  2018.11.06 14:43

  Od 7 do 14 listopada 2018 r. w 17 tarnowskich szkołach publicznych prowadzonych przez samorząd oraz w Urzędzie Miasta Tarnowa będą dokonywane wypłaty dofinansowania za zakup podręczników, w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2018 r. – „Wyprawka szkolna”, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 września 2018 r. (Dz. U. z 2018 r., poz. 1796). Pomoc otrzymają osoby, które do 28 września 2018 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych złożyły wnioski o ww. wsparcie i na tę okoliczność przedstawiły dowody zakupu podręczników (faktury, rachunki, paragony, oświadczenia).

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Synoptycy znów ostrzegają przed oblodzeniem

  Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ponownie wydali dla całej Małopolski ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu. Obowiązuje ono dzisiaj od godz. 22 do godz. 9 w środę.

  > więcej
 • Sprawniej w magistracie

  Będzie szybciej, sprawniej i bezpieczniej. Urząd Miasta Tarnowa wdraża nowy program, który ma ułatwić nie tylko funkcjonowanie samego magistratu, ale też wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu mieszkańców. Zintegrowany system zarządzania finansami, bo o nim mowa, zostanie oddany do użytku we wrześniu przyszłego roku. – Po wielu analizach i wyjazdach do miast, który taki system zastosowały, podjęliśmy decyzję o ujednoliceniu zarządzania finansami i zakupie oprogramowania dla Tarnowa – mówi skarbnik miasta Sławomir Kolasiński.

  > więcej
 • Z otwARTością na sztukę

  W galerii Tarnowskiego Centrum Kultury będzie można oglądać pierwszą wystawę otwartej Pracowni Sztuk Wizualnych „na stART”. Wernisaż odbędzie 19 grudnia. Początek o godzinie 18:00.

  > więcej
 • Osiem meczów – siedem wygranych

  Z ośmiu meczów rozegranych podczas weekendu przez młodych piłkarzy ręcznych MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów, aż siedem zakończyło się wygranymi tarnowian. Punktów nie zdobył tylko drugi zespół Pałacu rywalizujący w klasie juniorów młodszych.

  > więcej
 • Ostrzeżenie przed oblodzeniem

  Dziś wieczorem i w nocy można się spodziewać zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna wynosić może od minus dwóch stopni do zera, temperatura minimalna gruntu od minus czterech stopni do minus jednego.

  > więcej
 • Maraton pisania listów w III LO

  W III Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie odbył się XIX Maraton Pisania Listów Amnesty International. Akcja zrodziła się w roku 2001 w Polsce i corocznie organizowana jest w okolicach świętowanego 10 grudnia, Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka.

  > więcej
 • Światła na niepodległość

  To było niecodzienne wydarzenie. Wczoraj, 9 grudnia, światła mieszkań bloku przy ulicy Bitwy pod Monte Cassino 5 ułożyły się w stumetrowy napis „100 lat”.

  > więcej
 • Baśniowy orszak 20 GRUDNIA

  Biała kareta z Mikołajem i aniołkami, białe konie, baśniowy wóz z postaciami z bajek i olbrzymie anioły pojawią się na ulicach Tarnowa już 20 grudnia. Świąteczny orszak wyruszy z ulicy Krakowskiej (skrzyżowanie z ul. Bandrowskiego i ul. Krasickiego) o godz. 18.00.

  > więcej
 • Kreatywne ferie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

  Gry i zabawy integracyjne, rozwijanie twórczego myślenia, doskonalenie czytania ze zrozumieniem, a także ćwiczenia logicznego myślenia, aktywnego słuchania i komunikacji, radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami. Ofertę takich zajęć na najbliższe ferie zimowe przygotowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie.

  > więcej
 • Przegrana na inaugurację rundy rewanżowej

  Na inaugurację rundy rewanżowej, pierwszoligowe siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów zagrały na wyjeździe z Jokerem Mekro Energoremont Świecie, z którym w pierwszej rundzie wygrały u siebie 3-1. Rewanż siatkarek ze Świecia był udany, tarnowianki przegrały w sobotę 1-3 (25-16, 21-25, 23-25, 22-25).

  > więcej
więcej aktualności >