EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Spotkanie dla doradców zawodowych
  2015.05.21 14:52

  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie organizuje kolejne spotkanie kierowane do nauczycieli, pedagogów, koordynatorów wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego, których praca ma charakter wspierający planowanie działań edukacyjno – zawodowych młodych osób, uczniów. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2015 r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędy Pracy w Krakowie w Zespole Zamiejscowym w Tarnowie, Al. Solidarności 5 – 9, I piętro, sala 127, w godz. 11.00 – 14.00. Prosimy o potwierdzenie przybycia przedstawicieli Instytucji do 2 czerwca 2015 r.

  > więcej
 • Zbiórka środków czystości dla małych pacjentów
  2015.05.20 13:47

  Stowarzyszenie „Kropla” z Tarnowa organizuje zbiórkę środków czystości dla małych pacjentów Oddziału Transplantacji Szpiku i Hematologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Krakowie-Prokocimiu, z którym nawiązaliśmy współpracę. Wszyscy nasi dotychczasowi dawcy właśnie tam oddają szpik dla chorych na nowotwory krwi. Zebrane środki czystości: mydła w płynie, chusteczki nawilżające, chusteczki jednorazowe, ręczniki jednorazowe, pampersy, szampony, żele do mycia prosimy przynieść w dniu 8 czerwca (poniedziałek) 2015 r. w godzinach od 8.00 do 15.00 do centrum wolontariatu Stowarzyszenia „Kropla” znajdującego się w budynku Szkół Katolickich przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie.

  > więcej
 • XV Festiwal Nauki w Krakowie (20-23.05.2015 r.)
  2015.05.20 07:43

  W dniach od 20 do 23 maja 2015 roku odbędzie się XV Festiwal Nauki w Krakowie, którego głównym organizatorem jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Jest to wydarzenie popularnonaukowe organizowane przez wszystkie krakowskie uczelnie wyższe oraz Instytuty Polskiej Akademii Nauk. Głównym celem Festiwalu jest prezentacja działalności naukowej i dydaktycznej uczelni, a przede wszystkim bezpośrednie spotkania, rozmowy i dyskusje z pracownikami naukowymi oraz studentami.

  > więcej
 • Szkolenia dla osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie egzaminu w formie elektronicznej potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie
  2015.05.19 11:48

  W związku z trwającym aktualnie procesem rekrutacji uczestników szkoleń dla osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie egzaminu w formie elektronicznej, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanych w projekcie „Modernizacja egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe” prowadzonym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, zapraszamy pracowników szkół prowadzących egzaminy zawodowe do udziału w szkoleniach.

  > więcej
 • Bezpłatne szkolenia „LDC - Laboratorium Dydaktyki Cyfrowej dla Szkół Województwa Małopolskiego”
  2015.05.19 11:25

  Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli uprzejmie zaprasza dyrektorów i nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w bezpłatnych szkoleniach, służących prezentacji rozwiązań wypracowanych w ramach innowacyjnego systemowego projektu Województwa Małopolskiego „LDC - Laboratorium Dydaktyki Cyfrowej dla Szkół Województwa Małopolskiego”. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego na stronie projektu: www.ldc.edu.pl. Nieprzekraczalny termin dokonania zgłoszenia to 30.05.2015 r. Ponadto nauczycieli wymienionych przedmiotów zapraszamy do udziału w konkursie na scenariusz zajęć zrealizowanych z wykorzystaniem wybranych materiałów opracowanych w ramach projektu. Regulamin konkursu zostanie opublikowany na stroni e: www.ldc.edu.pl do 22.05.2015 r.

  > więcej
 • VIII Międzynarodowe Biennale Twórczości Artystycznej Pracowników Oświaty TARNÓW 2015
  2015.05.18 12:22

  Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Tarnowie i Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego organizują VIII Międzynarodowe Biennale Twórczości Artystycznej Pracowników Oświaty TARNÓW 2015. W Biennale mogą uczestniczyć pracownicy oświaty czynni i emeryci. Szczegółowych informacji udziela Prezes Oddziału Józef Sadowski, tel. 14 655 85 53 lub 603 201 529, e-mail: prezes-ziut@wp.pl, www.tarnow.znp.edu.pl. Zgłoszenia uczestnictwa w VIII Biennale należy dokonać na wzorze formularza w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2015 r.

  > więcej
 • POLSKA BIEGA TARNÓW 23.05.2015 - XI Bieg Sanguszków oraz II Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking
  2015.05.15 15:09

  Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół – Świat Pracy” oraz Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie zapraszają na XI edycję ogólnopolskiej akcji POLSKA BIEGA, której celem jest rozbieganie naszego społeczeństwa. W tym roku akcja startuje w sobotę 23 maja od godziny 10.00 w Parku Sanguszków w Tarnowie. Nowością tegorocznej imprezy jest połączenie biegów oraz II Mistrzostw Tarnowa w Nordic Walking .W programie akcji znajdują się biegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby bez względu na wiek. Jeżeli ktoś nie może biegać, to na pewno może maszerować z kijkami. PTG Sokół – Świat Pracy promuje aktywność fizyczną między innymi poprzez wspólne treningi Szkoły Biegania i Nordic Walking w Tarnowie. Zadbajmy o swoją kondycję oraz spędźmy zdrowo i aktywnie czas na świeżym powietrzu.

  > więcej
 • Gimnazjum nr 4 na równi z Uniwersytetem Jagiellońskim
  2015.05.15 14:50

  Laureatami VI Edycji Nagrody Jakości Nauczania SAPERE AUSO zostało tylko pięć placówek w województwie małopolskim, a wśród nich: Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie i Uniwersytet Jagielloński. Nagroda została ustanowiona w 2010 roku przez Zarząd Fundacji, celem uhonorowania uczelni, placówek oświatowych, klubów sportowych i instytucji kultury, mających niezaprzeczalny dorobek wychowawczy w kształtowaniu nowego pokolenia Małopolan, posiadających wybitne osiągnięcia w pracy z młodzieżą.

  > więcej
 • Integracja przez poezję Gałczyńskiego w ZSO Nr 6 – XIII Powiatowy Integracyjny Konkurs Recytatorski
  2015.05.12 11:49

  Dnia 7 maja 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie odbył się XIII Powiatowy Integracyjny Konkurs Recytatorski im. Janusza Korczaka dla dzieci i młodzieży. Miał miejsce w ramach Małopolskiego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych i był współfinansowany przez Województwo Małopolskie. W związku z przypadającą w bieżącym roku 110 rocznicą urodzin Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego uczestnicy recytowali jego poezję.

  > więcej
 • Rozmowy o niepełnosprawnych w Przedszkolu nr 31
  2015.05.12 11:39

  Podczas Małopolskich Dni Niepełnosprawnych 7 maja 2015 r. w Przedszkolu nr 31 miała miejsce spotkanie w ramach akcji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie Wiem więcej - pomagam świadomie. Pracownicy socjalni MOPS i członkowie organizacji pozarządowych, działających na rzecz osób niepełnosprawnych, odwiedzili trzy przedszkola i rozmawiali ze 150 dziećmi.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Marcel Kuc ponownie zwycięża w finale

  Młody kartingowiec, Marcel Kuc z TTSK K-TEAM wygrał drugą rundę Rotax CEE Trophy odbywającą się w austriackim Pachfurth. Oprócz zwycięzcy Tarnów reprezentowali Gabriel Łukasiewicz i Kajetan Gawron.

  > więcej
 • Diagnostyka i bezpieczeństwo sanitarne

  Stan bezpieczeństwa sanitarnego i dostęp do diagnostyki medycznej w mieście to główne tematy, jakie dyskutowano podczas odbywającego się 25 maja posiedzenia Komisji Zdrowia. Tarnowscy radni dopytywali m.in. o długie terminy oczekiwania na badania, a także o stan sanitarny w lokalnych obiektach gastronomicznych i kosmetycznych.

  > więcej
 • Gala debatancka

  71 przeprowadzonych debat, 6 tysięcy obserwatorów i 16 tarnowskich szkół, które wzięły udział w projekcie to bilans tegorocznej Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.  – Cieszę się, że jest w Tarnowie młodzież, która potrafi dyskutować. Przecież negocjujemy przez całe życie, od najmłodszych lat – mówił prezydent Roman Ciepiela podczas gali wręczania nagród. Laureatem trzeciej edycji została drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika. Grand Prix publiczności trafiło do zespołu z II Liceum Ogólnokształcącego.

  > więcej
 • Stypendia na nowych zasadach

  O zmianach w systemie stypendiów i nagród sportowych oraz kondycji klubów piłki siatkowej dyskutowali na wspólnym posiedzeniu członkowie Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki i Rady Sportu.

  > więcej
 • Szkolenia dla kierowców

  Prawie 200 kierowców autobusów MPK weźmie udział w szkoleniach z zakresy pomocy osobom poruszającym się na wózkach. To efekt wspólnych działań Urzędu Miasta z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji. Sugestie w tej sprawie pojawiły się podczas podsumowania Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. - To bardzo ważna inicjatywa będąca wynikiem realizacji potrzeb płynących od mieszkańców Tarnowa – tak o pomyśle mówi Dorota Krakowska, zastępca prezydenta Tarnowa.

  > więcej
 • Prezydent w Komitecie Monitorującym

  Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela został członkiem Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. Decyzję o nominacji podjął Zarząd Województwa Małopolskiego.

  > więcej
 • W trosce o lepsze powietrze

  W Tarnowie trwa zbieranie deklaracji mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie i skorzystaniem z dotacji do zmiany sposobu ogrzewania. Dotychczas do Urzędu Miasta trafiło 58 zgłoszeń mieszkańców, którzy chcą stosować ekologiczne paliwo. Celem projektu jest poprawa jakości powietrza w mieście. Priorytetem tegorocznej edycji ma być podłączanie budynków do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz wymiana starych kotłów opalanych węglem na piece wykorzystujące paliwo ekologiczne. Dotacje na ten cel mogą sięgać nawet 90% kosztów kwalifikowanych inwestycji. 

  > więcej
 • Wilhelm Sasnal w Tarnowie

  Malarz, rysownik, filmowiec i twórca komiksów. Tarnowianin z pochodzenia. Związany z Fundacją Galerii Foksal w Warszawie. Wilhelm Sasnal – spotkanie z artystą w cyklu „Muzealny Salon III Wieku” 28.05.2015 o godzinie 16:30 BWA.

  > więcej
 • Bliżej z kulturą

  Po raz czwarty w Tarnowie w ramach obchodów Światowego Dnia Rozwoju Kultury odbędzie się „Doba Dla Kultury”. W dniach 29 -31 maja tarnowskie instytucje kultury szeroko otworzą swoje drzwi dla zwiedzających.

  > więcej
 • Dobra zabawa bez używek 30 MAJA

  Jubileuszowa gala X-lecia projektu „Alkohol – świat zatopionych marzeń” odbędzie się 30 maja początek o godzinie 11.00 w Stadninie Koni w Klikowej.

  > więcej
więcej aktualności >