EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

   

 

     

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

X Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019

2019.11.13 12:10

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że w dniu 13 grudnia 2019 r. odbędzie się w naszym mieście: X Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia proponujemy edycję recytatorsko-aktorską dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dzieci i młodzieży z Pałacu Młodzieży. Termin nadsyłania prac upływa 6 grudnia 2019 r.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018/2019
  2019.11.14 08:27

  W dniu 6 listopada 2019 r. w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolskiej Szkoły Gościnności im. T. Chałubińskiego w Myślenicach, odbyło się podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018/2019. Organizatorem systemu współzawodnictwa jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Krakowie. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, w ubiegłym roku szkolnym spisali się we współzawodnictwie sportowym doskonale. W trzech konkurencjach: piłce nożnej, koszykówce i biegach przełajowych zdobyli tytuły mistrzów województwa. Te sukcesy spowodowały, że Szkoła Podstawowa nr 20 im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie została sklasyfikowana na 6 miejscu współzawodnictwa w województwie.

  > więcej
 • SIEĆ WSPÓŁPRACY I DOSKONALENIA. Zaproszenie na spotkania pod hasłem: „Uczeń zdolny – diagnoza, organizacja edukacji i formy wsparcia”
  2019.11.04 08:57

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Chyszowska 3, serdecznie zaprasza dyrektorów, wychowawców, pedagogów, doradców zawodowych na spotkania informacyjno-warsztatowe, organizowane w ramach sieci współpracy i doskonalenia.

  > więcej
 • Pozytywna decyzja Instytutu im. W. Felczaka – przyznanie wsparcia finansowego dla Szkoły Podstawowej nr 20 w Tarnowie
  2019.11.04 07:52

  Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, z zadowoleniem i radością przyjęła decyzję Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka przyznającą w ramach dofinansowania projektów dotację, z przeznaczeniem na realizację wspólnego projektu tutejszej szkoły i Szkoły im. Dózsa György w Veszprém na Węgrzech.

  > więcej
 • Mutyzm wybiórczy – grupa wsparcia
  2019.10.30 14:03

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, przy ul. Chyszowskiej 3, organizuje kolejne spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci dotkniętych mutyzmem wybiórczym.

  > więcej
 • „MŁODY GENIUSZ W PODSTAWÓWCE” warsztaty dla uczniów zdolnych
  2019.10.17 14:23

  W roku szkolnym 2019/2020 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Chyszowska 3, 33-100 Tarnów, będzie realizowany program pn. „Młody geniusz w podstawówce” warsztaty dla uczniów zdolnych. Program jest dedykowany uczniom klas IV-VIII szkoły podstawowej.

  > więcej
 • Konferencja „DOCENIĆ SIEBIE – POMNAŻANIE I WZBOGACANIE ZASOBÓW OSOBISTYCH JAKO FORMA PRZECIWDZIAŁANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU W RELACJI EDUKACYJNEJ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I STUDENTÓW”
  2019.10.10 13:40

  Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno–Terapeutyczna i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zapraszają na konferencję „DOCENIĆ SIEBIE – POMNAŻANIE I WZBOGACANIE ZASOBÓW OSOBISTYCH JAKO FORMA PRZECIWDZIAŁANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU W RELACJI EDUKACYJNEJ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I STUDENTÓW”.

  > więcej
 • Konferencja „Potrzeby opiekunów osób żyjących z chorobą Alzheimera”
  2019.09.25 09:07

  Prezydent Miasta Tarnowa oraz v-ce prezes Fundacji Małopolska Izba Samorządowa, Członek Komisji Ekspertów ds. Osób Starszych przy Rzeczniku Praw Obywatelskich zapraszają na konferencję „Potrzeby opiekunów osób żyjących z chorobą Alzheimera”, która odbędzie się 30 września 2019 r. (poniedziałek) w godzinach 10.30 – 15.30 w Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej Zakładzie Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze” w Tarnowie, ul. Sanguszków 28A.

  > więcej
 • Projekt „Drogi do kariery”. - „Przedsiębiorczość z Chłopską Szkołą Biznesu”
  2019.09.05 09:02

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, ul. Chyszowska 3, zaprasza do wzięcia udziału w programie pt.: „Drogi do kariery”. Część pierwsza programu: „Przedsiębiorczość z chłopską szkołą biznesu” adresowana jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz pracowników placówek edukacyjnych w ramach Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli. Cel ogólny: Przygotowanie uczniów do właściwego wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej w oparciu o wiedzę o sobie i o zasadach panujących na rynku pracy.

  > więcej
 • Rusza nabór wniosków o stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych dzieci i młodzieży za rok szkolny 2018/2019
  2019.09.03 13:37

  Do 29 listopada 2019 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2, pokój nr 12 (parter), trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 wykazali się wybitnymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi.

  > więcej
 • WYPRAWKA SZKOLNA 2019/2020
  2019.08.26 14:20

  Od 2 sierpnia 2019 r. do 9 września 2019 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych, można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym specjalnego lub do kształcenia w zawodach, w tym specjalnego oraz materiałów edukacyjnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2019 r. – „Wyprawka szkolna”. Programem w tym roku będą objęci uczniowie niepełnosprawni posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczający do szkół dla dzieci i młodzieży do: branżowej szkoły I stopnia, liceum ogólnokształcącego, technikum, szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy, klas III-VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia, klas IV-VI ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych lub liceum sztuk plastycznych.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >