EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Konkursy w ramach III edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”
  2015.11.26 08:59

  W 2016 roku będziemy obchodzić 1050 rocznicę Chrztu Polski oraz spotkanie młodych z Ojcem Świętym Franciszkiem w ramach Światowych Dni Młodzieży. Wydarzenie Chrztu Polski radykalnie wpłynęło na losy polskiego narodu, Państwa i Kościoła, dlatego skłania nas do szczególnej refleksji nad problemem tożsamości narodowej młodego pokolenia XXI wieku, które objął szczególną troską Św. Jan Paweł II. W związku z tymi wydarzeniami odbędą się różnego rodzaju konkursy tematyczne organizowane przez Zespół Szkół w Łużnej w ramach III edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości” adresowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na terenie powiatu gorlickiego, nowosądeckiego i tarnowskiego, które patronatem obejmuje Wójt Gminy Łużna, Małopolski Kurator Oświaty, Biskup Tarnowski, Marszałek Województwa Małopolskiego i Wojewoda Małopolski.

  > więcej
 • Warsztaty Morskie w Szkole Podstawowej nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie
  2015.11.25 08:29

  W dniach 23 – 27 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Tarnowie odbyły się niecodzienne i bardzo ciekawe warsztaty dla dzieci z okolicznych sześciu przedszkoli (Przedszkola nr: 15, 18, 24, 26, 31 i 32).

  > więcej
 • IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej MIKROFONY
  2015.11.23 14:22

  Nauczyciele języków obcych Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie mają zaszczyt zaprosić Dyrekcję, Nauczycieli oraz uczniów gimnazjów miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego na IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej MIKROFONY, który odbędzie się 3 lutego 2016 r. o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Zgłaszanie udziału w festiwalu do 30 listopada 2015 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, jak również do kibicowania wszystkim uczestnikom.

  > więcej
 • DYKTANDO JĘZYKOWE - konkurs języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych
  2015.11.23 10:54

  XVI Liceum Ogólnokształcące imienia Armii Krajowej w Tarnowie organizuje konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych z Tarnowa i jego okolic. Konkurs będzie miał formę dyktanda językowego bazującego na materiale znanych lektur z serii Penguin Readers. Pierwszy jego etap odbędzie się dnia 19 lutego 2016 r. w szkołach macierzystych uczniów biorących w nim udział. Przedstawiciele szkół wyłonieni w tym etapie wezmą udział w finale, który odbędzie się w budynku organizatora konkursu – XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Tarnowie przy al. Solidarności 18 w dniu 11 marca 2016 r.

  > więcej
 • Niezwykły szkolny ranking
  2015.11.20 15:23

  Gdzie młodzi ludzie nauczą się zarządzania projektami, negocjowania, pracy w zespole? Pokazuje to Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości. Filmowanie stolicy z drona, promowanie przy udziale celebrytów gotowania w domu, organizowanie gier miejskich i warsztatów dla dzieci – wszystko to można robić także w szkole. Pod warunkiem że jest to placówka, która chce uczniom nie tylko przekazać wiedzę, ale także wyposażyć ich w kompetencje przydatne w dorosłym życiu.

  > więcej
 • Ruszają zapisy do I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
  2015.11.19 12:05

  Do 4 grudnia br. gimnazja z całej Polski mogą zgłaszać uczniów do nowego ogólnopolskiego konkursu – Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Stawka w zawodach to zaproszenie na wycieczkę studialną do Brukseli i Parlamentu Europejskiego oraz cenne nagrody rzeczowe.

  > więcej
 • Spotkanie z dyrektorem Polskiego Rejestru Dawców Szpiku PL-3
  2015.11.18 15:14

  Centrum wolontariatu Stowarzyszenia „Kropla” z Tarnowa zaprasza na spotkanie z doc. Leszkiem Kaucem – dyrektorem Polskiego Rejestru Dawców Szpiku PL-3, jedynego w Polsce, który posiada wszystkie światowe certyfikaty potrzebne do rekrutacji i badania honorowych dawców szpiku, które odbędzie się 26.11.2015 r. o godz. 15.00 w budynku Zespołu Szkól Katolickich w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3. Ze względu na organizację i ograniczoną ilość miejsc, wszystkich zainteresowanych prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w spotkaniu tel. 14 639 08 31 do dnia 24.11.2015 r. w godz. pracy sekretariatu szkoły 8.00-15.00.

  > więcej
 • Zbiórka środków czystości dla małych pacjentów
  2015.11.18 14:59

  Już po raz trzynasty wolontariusze Stowarzyszenia „Kropla” i reprezentacja Tarnowa, odwiedzi Małych Pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej, których wielokrotnie gościliśmy w Tarnowie. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę środków czystości. Najbardziej oczekiwane w codziennej szpitalnej pielęgnacji są: chusteczki nawilżające i higieniczne, szampony, mydła w płynie, ręczniki jednorazowe i papier toaletowy - miękki. Wszystko to będzie zbierane w budynku przy ul. Warzywnej 3 w dniu 07-08.12.2015 r., w godz. od 10.00 do 16.00.

  > więcej
 • XIII Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla „Święty Mikołaj inaczej dzieląc się szpikiem dajesz życie”
  2015.11.18 14:42

  Tradycyjnie zapraszamy w dniu 04.12.2015 r. (piątek ) wszystkich pełnoletnich tarnowian, którzy chcą zostać honorowymi dawcami szpiku Polskiego Rejestru PL-3, na kolejne badania współfinansowane przez Urząd Miasta Tarnowa, a organizowane przez Ośrodek Dawców Szpiku Medigen z Warszawy, Fundację Przeciwko Leukemii z Warszawy i Stowarzyszenie „Kropla” z Tarnowa. Akcja odbędzie się w budynku Zespołu Szkół Katolickich w Tarnowie przy ul .Warzywnej 3 w godz.od.10.00 do 14.00 (w razie potrzeby zostanie przedłużona).

  > więcej
 • Trwa rekrutacja do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii „Libertia” w Tarnowie
  2015.11.18 10:10

  Informujemy, że w nowopowstałym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii „Libertia” w Tarnowie są jeszcze miejsca w gimnazjum specjalnym dla młodzieży z zaburzonym zachowaniem oraz w klasach z przygotowaniem do praktycznej nauki zawodu. Ośrodek i funkcjonujące w jego ramach gimnazjum jest placówką niepubliczną z uprawnieniami publicznej. Nauka w nim jest bezpłatna. Akcja rekrutacyjna trwa do 20 grudnia 2015. Ilość miejsc ograniczona.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Przeciw uzależnieniom

  Działania profilaktyczne, informacyjne i edukacyjne to główne zadania jakie stoją przed realizatorami Gminnego Programu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Tarnowa, który został przyjęty na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie.

  > więcej
 • Ponad pół wieku razem

  Kilkanaście par małżeńskich świętowało 27 listopada jubileusz zawarcia związku małżeńskiego. Prezydent Roman Ciepiela wręczył w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pamiątkowe medale oraz przekazał jubilatom słowa uznania za wspólnie spędzone lata.

  > więcej
 • Weekend w mieście

  Najbliższy weekend zapowiada się mroźnie. Zadowoleni będą miłośnicy teatru i muzyki oraz kina, nie zabraknie też emocji związanych ze sportową rywalizacją.

  > więcej
 • Pół miliona dla placówki medycznej

  Otwarcie Centrum Opieki Senioralnej, oddział geriatrii i oddział reumatologiczny – to plany Mościckiego Centrum Medycznego na najbliższe kilka lat. Na wczorajszej, 26 listopada, sesji Rady Miejskiej w Tarnowie rajcy przyjęli uchwałę w sprawie objęcia udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym MCM Sp. z o.o. w Tarnowie.

  > więcej
 • „Biała Wstążka” przeciw przemocy

  Czwarta edycja Kampanii „Biała Wstążka” w naszym mieście odbędzie się w dniach 30 listopada – 4 grudnia. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie w partnerstwie z Fundacją Progres i Stowarzyszeniem Kropla Słońca. Twarzą tarnowskiej odsłony kampanii jest Rafał Huszno – lider zespołu Totentanz. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Roman Ciepiela - prezydent Tarnowa.

  > więcej
 • Opłaty za trójpoziomowy parking

  Pięć złotych – tyle wyniesie koszt parkowania za całą dobę na parkingu „park and ride” położonym po południowej stronie dworca PKP. W trakcie ostatniej, listopadowej sesji Rady Miejskiej radni podjęli uchwałę w sprawie taryf za postój na tym parkingu. Za całomiesięczny abonament przewidziano sumę 100 zł. Podobną kwotę będą musieli zapłacić ci, którzy zgubią lub zniszczą bilet. 

  > więcej
 • Lodowisko otwarte

  Już od najbliższej soboty, 28 listopada, będzie można korzystać ze sztucznie mrożonego lodowiska przy ul. Wojska Polskiego. Pierwsza tercja rozpocznie się o godz. 10.00, ostatnia o godz. 20.00. W godz. 15.00-15.45 zaplanowano czyszczenie lodu. 

  > więcej
 • Pedagodzy na estradzie KONCERT

  Koncert „Pedagodzy na estradzie” to kolejna propozycja Zespołu Szkół Muzycznych skierowana do mieszkańców Tarnowa. Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia o godz. 18.00 w Sali Lustrzanej.

  > więcej
 • Judocy na medal

  Sześć medali z Turnieju o Puchar Miasta rozegranego w słowackim Martinie przywieźli zawodnicy Błękitnych MPEC. Tarnowscy judocy w kategoriach: junior młodszy i młodzik zdobyli dwa złota, trzy srebra i jeden brązowy medal.

  > więcej
 • Sesja Rady Miejskiej TRANSMISJA

  Między innymi o zmianie uchwały w sprawie podatku od nieruchomości na terenie Tarnowa, wieloletnim programie współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi oraz opłatach za korzystanie z parkingu położonego przy ul. Do Huty będę dyskutować radni podczas XVIII zwyczajnej sesji Rady Miejskiej. Początek o godz. 9.00 w Sali Lustrzanej.

  > więcej
więcej aktualności >