EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • XVII Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”
  2018.03.23 08:57

  Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XVII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…” pod hasłem „BAŚNIE I LEGENDY POLSKIE” w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs odbędzie się 9, 10 maja 2018 r. (środa, czwartek). Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 20 kwietnia 2018 r. na adres organizatora.

  > więcej
 • Szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019
  2018.03.23 07:41

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie zaprasza Dyrektorów i Administratorów naboru oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych na szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych, które odbędzie się 28 marca 2018 r. (środa) o godz. 9.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Józefa Piłsudskiego 4 w Tarnowie. Szkolenie będzie wspólne dla administratorów oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • Sukces młodych techników z ZSME
  2018.03.20 14:46

  14 marca 2018 r. w Krakowie odbył się finał IX Małopolskiego Konkursu Własnych Prac Technicznych, w którym uczniowie ZSME zajęli wysokie III miejsce w kategorii elektrotechnika/elektronika. Zespół w składzie: Jakub Bielaszka, Amadeusz Kotarba i Krzysztof Krzyżak pod opieką dr inż. Grzegorza Szerszenia opracował urządzenie do automatycznego termotransferu płytek PCB. Jury turnieju doceniło ciekawy pomysł jak również profesjonalne wykonanie urządzenia. Podczas zawodów uczniom towarzyszył nauczyciel mechatroniki mgr inż. Artur Sereda. Konkurs jest organizowany cyklicznie od 2009 roku przez Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie wspólnie z Oddziałem Nowohuckim Stowarzyszenia Elektryków Polskich, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty, Prezesa Zarządu Krakowskiej Rady Naczelnej Organizacji Technicznej, Prezesa Oddziału Nowohuckiego SEP oraz Dyrektora Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie.

  > więcej
 • VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY
  2018.03.19 15:05

  Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie organizuje VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych miasta Tarnowa, którzy uczą się języka angielskiego i/lub języka niemieckiego. Hasło VI edycji konkursu brzmi: „My favourite free time activities”, „Meine Lieblingsfreizeitaktivitäten”. Ideą przewodnią konkursu jest rozwijanie zainteresowania nauką języków obcych (język angielski, język niemiecki) w połączeniu z twórczą ekspresją plastyczną.

  > więcej
 • OPIEKA NAD POLONIĄ
  2018.03.19 14:14

  Miło mi poinformować że złożona do Kancelarii Senatu RP aplikacja Szkoły Podstawowej nr 20 w Tarnowie (sportowa) wspólnie ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Sportowej zyskało AKCEPTACJĘ. Uchwałą Senatu RP z dnia 23.09.2017 roku ogłoszono Konkurs na realizację zdań w zakresie opieki nad Polonią w 2018 w dziedzinie edukacja. Szkoła i Stowarzyszenie złożyło wniosek rozpatrzony przez Komisję pozytywnie. Ze środków Senatu współfinansowana będzie „Akademia Polskiej Poezji Tarnów 2018”, która odbędzie się w maju 2018 r. Gościć będziemy młodzież polskiego pochodzenia z Wilna, Białej Cerkwi, Żytomierza, Kamieńca Podolskiego, Strzelczysk, Veszprem, Budapesztu. Hnojnika, która realizować będzie wspólnie z uczniami z Polski (Tarnów, Wałbrzych, Stalowa Wola, Kraków, Rzeszów i inne miasta z regionu tarnowskiego) program imprezy.

  > więcej
 • Szkolenie pt. LEYO
  2018.03.16 12:57

  Instytut Goethego w Krakowie, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej oraz PWSZ w Tarnowie zaprasza nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na szkolenie pt. LEYO w dniu 24 marca 2018 r. w budynku C PWSZ w Tarnowie (s. nr 206) w godz. 10.00-16.30. Zgłoszenia do 20 marca 2018 r. do opiekuna centrum p. Agnieszki Juśko na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com. Książki LEYO są do wypożyczenia w Centrum Bibliotecznym przy XVI LO, a warsztaty mają na celu ukazanie praktycznych możliwości pracy z tymi podręcznikami.

  > więcej
 • Konferencja „MIĘDZY KREDĄ A SMARTFONEM. Inspirująco o nauczaniu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych”
  2018.03.16 12:19

  Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie zaprasza nauczycieli matematyki i przedmiotów przyrodniczych szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych na bezpłatną konferencję VII SALON WYDAWCÓW – EDUKACJA XXI WIEKU – „MIĘDZY KREDĄ A SMARTFONEM. Inspirująco o nauczaniu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych”, w dniu 23 marca 2018 r. (piątek) w godz. 13.00-19.00 do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Wydział Leśny, Aleja 29 Listopada 46.

  > więcej
 • Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 5
  2018.03.14 14:30

  Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie, ul. Skowronków 8, zapraszają dzieci wraz z rodzicami na wspólne świętowanie Dnia Nowych Technologii w Edukacji pod hasłem: „Mały Naukowiec”, w dniu 21 marca 2018 r. o godz. 17.00.

  > więcej
 • XVI Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla
  2018.03.13 14:49

  Tarnowskie Stowarzyszenie „Kropla” tradycyjnie zaprasza wszystkich pełnoletnich tarnowian, którzy chcą zostać honorowymi dawcami szpiku Polskiego Rejestru PL-3, na kolejne badania Ośrodka Dawców Szpiku Medigen z Warszawy, Fundację Przeciwko Leukemii z Warszawy i Stowarzyszenie ,,Kropla” z Tarnowa. Akcja odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3 w godz.od.10.00 do 14.00 (w razie potrzeby zostanie przedłużona). Jednocześnie prosimy o zgłoszenie do 19.03.2018 r. do godz. 14.00 r. (podobnie jak w ubiegłych latach) grup powyżej 10 osób, telefonicznie 14 639 08 31 albo mailowo: kduraj4@gmail.com z podaniem nazwy szkoły, przewidywanej ilości uczniów oraz przybliżonej godziny przybycia.

  > więcej
 • XV Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie
  2018.03.06 12:26

  Zbliża się chwila podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów gimnazjów. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, dotyczących właściwego wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły. Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje Państwu udział w XV Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 11-12 kwietnia 2018 r. w godzinach 10- 15 (środa) i 9- 14 (czwartek) na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • 15 lat Tarnowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy

  Piętnastolecie swojej działalności obchodził Tarnowski Oddział Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy. Jubileuszowa uroczystość pod honorowym patronatem prezydenta Miasta Tarnowa i starosty powiatu tarnowskiego odbyło się dzisiaj o godz. godz. 17.00 w Sali Lustrzanej.

  > więcej
 • Kolejne "powojenne" znalezisko

  106 min przeciwpiechotnych z okresu II wojny światowej zabezpieczył, a następnie usunął patrol saperski z Jednostki Wojskowej z Rzeszowa. Niewybuchy zostały znalezione na terenie budowy przy ul. Błonie. Akcja usuwania niebezpiecznych materiałów zakończyła się o. godz. 14.25. Miny były bez zapalników, dlatego też w ocenie saperów nie było konieczności ewakuacji.

  > więcej
 • Kolejny trudny rywal SPR PWSZ

  Po ubiegłotygodniowej wyjazdowej porażce z Czuwajem Przemyśl, jutro pierwszoligowych piłkarzy ręcznych SPR PWSZ Tarnów czeka konfrontacja z kolejnym zespołem z góry tabeli. W rozpoczynającym się o godz. 16 meczu podopieczni trenera Ryszarda Tabora zagrają bowiem w hali tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z MKS Wieluń.

  > więcej
 • Hołd dla tarnowian sprzed wieku

  Tarnowska Rada Miejska na wczorajszej, jubileuszowej, pięćdziesiątej sesji podjęła uchwałę, upamiętniającą postaci, związane z walką o niepodległość w Tarnowie i wydarzenia z 1918 roku. - To wyjątkowa uchwała. Mamy szczególną okazję, żeby w rocznicę stulecia odzyskania niepodległości zaakcentować rolę, jaką w procesie dochodzenia do niej odegrali rajcy i mieszkańcy Tarnowa - podkreślał przewodniczący Rady Miejskiej, Ryszard Pagacz. 

  > więcej
 • Pisanki w wielkanocnym natarciu!

  Już po raz trzeci  najmłodsi tarnowianie oraz seniorzy udekorują pisankami Tarnów. Ponad trzy i pól tysiąca własnoręcznie przyozdobionych przez dzieci pisanek przystroi nasze miasto na święta. Podobnie jak przed rokiem w okresie Świąt Wielkanocnych ulicę Wałową ozdobią kolorowe pisanki zrobione przez najmłodszych tarnowian. Punkt kulminacyjny akcji „Pisankowy Desant” zaplanowany jest w najbliższy poniedziałek (26 marca), na tarnowskim deptaku od godz. 13:00.

  > więcej
 • Weekendowe zapowiedzi

  Weekend przebiegał będzie pod znakiem muzyki i sportu. Amatorów muzyki zapraszamy na Festiwal Paschalny Musica Poetica 2018, koncert „Od Paderewskiego do Pendereckiego” oraz występ nauczycieli i uczniów Szkoły Muzyki Rockowej S.M. Rock. Kibice będą natomiast mieli okazję emocjonować się nie tylko występami przedstawicieli dyscyplin halowych, ale i pierwszym meczem piłkarzy Unii. Coś dla siebie znajdą również amatorzy aktywnego wypoczynku. Nie można także zapomnieć o premierze „Balladyny” i projekcji nagrodzonego czterema Oscarami „Kształtu wody”.

  > więcej
 • Początek rywalizacji o piąte miejsce

  Po krótkiej przerwie na pierwszoligowe parkiety powracają siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów. W pierwszym spotkaniu o miejsca 5-8 tarnowianki zagrają jutro w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie z Jokerem Mekro Energoremont Świecie. Początek spotkania o godz. 19. Drugi i ewentualnie trzeci mecz (w tej fazie rywalizacji gra się do dwóch zwycięstw) rozegrane zostaną za dwa tygodnie w Świeciu.

  > więcej
 • Tarnovia zagra w Niecieczy

  Niekorzystna aura wciąż nie pozwala na to, aby piłkarskie mecze rundy wiosennej odbywały się zgodnie z terminarzem. Wydział Gier Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odwołał zaplanowane na ten weekend spotkania klasy okręgowej, co oznacza, że piłkarze Metalu Tarnów na inauguracyjny pojedynek rundy rewanżowej poczekać będą musieli do Wielkiej Soboty. Pierwsze tegoroczne mecze o punkty rozegrają natomiast w sobotę zespoły Unii Tarnów i Tarnovii.

  > więcej
 • Pułkownik AK honorowym obywatelem Tarnowa

  Rada Miejska w Tarnowie zdecydowała podczas wczorajszej sesji o nadaniu Mieczysławowi Korczakowi, pułkownikowi Armii Krajowej i znanemu tarnowskiemu lekarzowi tytułu Honorowego Obywatela Miasta Tarnowa. 

  > więcej
 • W Veszprém trwa Tydzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

  Wystawa sztuki XX wieku, prezentacje książek, koncerty oraz występy zespołów folklorystycznych – program obchodów Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Veszprém – partnerskim mieście Tarnowa – jest niezwykle bogaty.  Wzajemne poznawanie kultur to jednak tylko jeden z wielu aspektów wydarzenia.  Innym równie ważnym jego elementem jest możliwość rozmowy przedstawicieli obu krajów nt. możliwych kierunków współpracy na rzecz ich rozwoju. Do udziału w ww. dyskusji zostali zaproszeni prezydencji Polski i Węgier oraz przedstawiciele samorządów miast partnerskich, także Tarnowa.

  > więcej
więcej aktualności >