EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

                      

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Wsparcie w ramach lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych uczniów „Pierwszy dzwonek”

2014.09.30 07:58

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie przypomina, że wsparcie w ramach lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych uczniów „Pierwszy dzwonek”, może zostać przyznane uczniowi, jeżeli wnioskodawca w terminie od 18 do 30 lipca 2014 r. złożył w Urzędzie Miasta Tarnowa poprawnie wypełnioną deklarację oraz przedłoży w terminie do dnia 15 października 2014 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, ul. Mickiewicza 2, pok. nr 12, łącznie następujące dokumenty: oświadczenie o wydatkowaniu przyznanego wsparcia według wzoru jak załącznik do regulaminu, wypełnione na każdego ucznia oddzielnie, oryginały dowodów zakupu (faktura VAT lub rachunek wystawione imiennie na ucznia lub wnioskodawcę, lub paragon), zaświadczenie ze szkoły potwierdzające status ucznia danej szkoły ze wskazaniem klasy do której uczeń uczęszcza i oświadczenie o sposobie wypłaty wsparcia: w formie gotówkowej lub w formie przelewu na rachunek bankowy.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Pierwsze spotkanie w ramach IV edycji Akademii Historii Najnowszej
  2014.09.30 08:28

  Serdecznie zapraszamy do oddelegowania nauczycieli i uczniów lub wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu w ramach IV edycji Akademii Historii Najnowszej współorganizowanej przez IPN oddział w Krakowie. 28 października 2014 roku o godzinie 9:00 odbędzie się konferencja połączona z warsztatami dla nauczycieli i uczniów. Jest ona kontynuacją jednej z poprzednich konferencji z roku szkolnego 2013/2014. Miejscem zajęć będzie aula i sale w budynku MCDN ODN w Tarnowie ul. Nowy Świat 30.

  > więcej
 • Spotkanie otwarte – JAK RADZIĆ SOBIE ZE ZŁOŚCIĄ ORAZ AGRESYWNYM ZACHOWANIEM DZIECKA
  2014.09.30 08:08

  KCEM KANA w ramach Centrum Systemowego Rozwoju zaprasza na trzecie spotkanie otwarte, którego tematyka dotyczy umiejętności opanowania złości i odpowiedniej reakcji na agresywne zachowanie dziecka. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę tj. 4 października 2014 r. o 10.15. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do KANY – ul. Mościckiego 12.

  > więcej
 • II Integracyjny Bieg „Razem do celu”
  2014.09.30 07:54

  Stowarzyszenie „To, co wspólne” i Szkoła Podstawowa nr 9 z klasami integracyjnymi serdecznie zapraszają uczniów klas integracyjnych tarnowskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w II Integracyjnym Biegu „Razem do celu”, który odbędzie się 12 października 2014 roku (niedziela) godz. 12.30, w ramach XXIII Tarnowskiego Biegu Leliwitów o Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego.

  > więcej
 • Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli „Wartościowa Wycieczka Szkolna”
  2014.09.26 15:07

  Wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczął się konkurs dla nauczycieli na najbardziej wartościowe szkolne wycieczki. Zwycięzcy spędzą tydzień na słonecznej Malcie. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Celem konkursu „Wartościowa Wycieczka Szkolna” organizowanego przez biuro podróży ATAS jest uhonorowanie wysiłku nauczycieli zaangażowanych w organizowanie wycieczek dla swoich uczniów. Jest to również okazja do dyskusji na temat roli wyjazdów jako niezbędnego uzupełnienia programu szkolnego oraz stosowania aktywnych, niestandardowych metod nauczania niedostępnych na co dzień w klasie. Zgłoszenia do konkursu: www.konkurs.atas.pl.

  > więcej
 • Małopolska Noc Naukowców w CenterMed
  2014.09.25 14:42

  Co to są promienie X, jak działa Rentgen, co można zobaczyć za pomocą nowoczesnego USG - m.in. tego będzie można się dowiedzieć odwiedzając nową przychodnię CenterMed Szkotnik w Tarnowie. Placówka w piątkowy wieczór i noc 26 września (od 17:00 do 22:00) będzie otwarta dla wszystkich uczestników Małopolskiej Nocy Naukowców.

  > więcej
 • Działalność Wolontariacka w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie
  2014.09.24 14:09

  Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski podczas Gali "Empatii" zorganizowanej w Zespole Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych w Tarnowie w kwietniu 2013 r. powiedział "nie znam bardziej wolontariackiej szkoły w Małopolsce". To właśnie tutaj działa Centrum Wolontariatu "Empatia", które powstało z inicjatywy dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Znając lokalne potrzeby, ponad 200-tu wolontariuszy i 25-ciu nauczycieli na bieżąco pomaga ludziom i zwierzętom.

  > więcej
 • Innowacje językowe autorstwa Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów
  2014.09.24 12:43

  Od roku szkolnego 2014/15 w Szkole Podstawowej nr 9 im. Orląt Lwowskich oraz w Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna zostały wprowadzone innowacje z języka niemieckiego. Dzięki wsparciu organu prowadzącego - Urzędu Miasta Tarnowa oraz Dyrektorów wspomnianych szkół, Pani mgr Barbary Kuklewicz - Dyrektora Gimnazjum nr 4 oraz Pana mgr Jakuba Patuły - Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 uczniowie mogą uczyć się języka niemieckiego w ramach dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

  > więcej
 • TARNOWSCY NAUCZYCIELE NAUCZĄ SIĘ PROGRAMOWANIA
  2014.09.23 14:09

  W najbliższy weekend Centrum Edukacji i Kreacji Cyfrowej FABRYKA PRZYSZŁOŚCI inauguruje jesienny cykl szkoleń i warsztatów, które przybliżą tarnowianom i mieszkańcom subregionu tarnowskiego tajniki kodowania obrazowego z wykorzystaniem programu SCRATCH. Pierwsze zajęcia adresowane są do nauczycieli.

  > więcej
 • Konferencja „Świętujemy w Tarnowie 25-lecie Konwencji o prawach dziecka”
  2014.09.22 15:31

  W bieżącym roku mija 25-ta rocznica przyjęcia Konwencji o prawach dziecka, której towarzyszyć będą uroczyste obchody na całym świecie. Również w Polsce. I również w Tarnowie. W imieniu Stowarzyszenia Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca” mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wspólne świętowanie w Tarnowie 25-lecia Konwencji o prawach dziecka, które odbędzie się w ramach inauguracji 3. Tarnowskiego Festiwalu Psychologii i Rozwoju Osobistego w formie Konferencji w dniu 8 października 2014 w Sali Lustrzanej w Tarnowie w godzinach 11:00-13:00.

  > więcej
 • Żyj nie byle jak, żyj świadomie, czyli 3. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego coraz bliżej
  2014.09.22 15:29

  Psychoterapeuta Leszek Kapler powiedział: O naszym rozwoju nie decyduje rodzaj zdarzeń, które nas spotykają, tylko nasza postawa wobec nich, zwłaszcza taka, która nastawiona jest na współdziałanie z procesem życia, odczytywanie jego wskazań, wykorzystywanie doświadczeń do uczenia się, wzmacniania i budowania siebie. Rozwój zdaje się więc jest nieubłagalny, możemy jedynie spowalniać lub przyspieszać jego tempo. 8 października rusza 3. Festiwal Psychologii w Tarnowie, podczas którego chcemy pokazać jak mądrze i świadomie żyć. Cieszyć się z każdej chwili, doceniać ludzi, wyciągać wnioski z lekcji życia.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Teatr Młodych Widzów: Kiedy króla boli ząb? KONKURS

  Króla boli ząb i nikt nie może mu pomóc: ani Kucharz, ani Ochmistrzyni, ani Królowa, ani Kot, ani córeczka Księżniczka, ani Damy, ani nawet Król Teść i  Czarnoksiężnik. A tymczasem ból zęba tak dokucza Królowi, że wojna wisi na włosku.Uwaga, konkurs! Specjalnie dla naszych internautów mamy jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza wyśle po godzinie 20, 2 października maila wraz ze swoimi danymi kontaktowymi na adres d.solak(małpa)umt.tarnow.pl

  > więcej
 • Koncert Czesława Mozila w Piwnicach TCK

  Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 9 października o godz. 19.00, do Piwnic TCK na wyjątkowy, kameralny, solowy koncert. Na naszej scenie wystąpi Czesław Mozil – wokalista, akordeonista i niezwykła osobowość telewizyjna.

  > więcej
 • Wiceprezydent czatował z internautami

  Poniżej publikujemy zapis poniedziałkowego czatu z zastępcą prezydenta Tarnowa, Henrykiem Słomką-Narożańskim. Odpowiedzi na wszystkie pytania, które z przyczyn czasowych, "nie weszły" do czatu, zostaną wkrótce opublikowane na tarnow.pl

  > więcej
 • „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” na Światowy Dzień Muzyki – KONKURS

  Imprezę przygotowują uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Koncert w środę w Centrum Sztuki Mościce. Uwaga, konkurs! Specjalnie dla naszych internautów mamy dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy koncert. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze wyślą we wtorek, po godzinie 12:00 maila wraz ze swoimi danymi kontaktowymi na adres d.solak(małpa)umt.tarnow.pl

  > więcej
 • Świętują tarnowscy seniorzy

  Urząd Miasta wraz z Fundacją im. Hetmana Jana Tarnowskiego i organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz tarnowskich seniorów, organizują uroczyste obchody  II Tarnowskiego Dnia Seniora w Teatrze.

  > więcej
 • Kolejowe remonty nabierają rozpędu – uwaga utrudnienia

  Trwają prace na wiaduktach kolejowych na ulicach Krakowskiej, Tuchowskiej, Warsztatowej, Wita Stwosza i Podgórskiej. W najbliższym czasie PKP rozpoczną także remont wiaduktu na ulicy Czerwonych Klonów. Będzie się to wiązać z dużymi utrudnianiami w ruchu, ponieważ przejazd tą ulicą zostanie całkowicie zamknięty.

  > więcej
 • Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu

  Tym razem tarnowskie przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych bawili się i uczyli zasad bezpiecznego zachowania na drodze podczas festynu „Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”. Zorganizował go Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, przy współpracy z policjantami i strażakami.

  > więcej
 • Warsztaty krytyki tańca z Julią Hoczyk w CSM

  Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat sztuki tańca, nauczyć się analizować i opisywać współczesne zjawiska teatru tańca, interesujesz się dziennikarstwem - te warsztaty są dla Ciebie! Zgłoszenia trwają do 6 października, a zajęcia poprowadzi Julia Hoczyk - teatrolożka, krytyczka i teoretyczka tańca, redaktorka.

  > więcej
 • Quo Vadis Tarnowie?

  Tarnów miastem dobrych dróg, atrakcyjnym inwestycyjnie, innowacyjnym, wspierającym przedsiębiorczość, przyjaznym dla mieszkańca, a w obszarze regionalnego oddziaływania znaczącym centrum usług ponadlokalnych. To najważniejsze cele nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. O przyjęciu tego dokumentu zdecydowali  radni podczas ostatniej sesji. - To bardzo ważny dokument, który wskazuje kierunki rozwoju Tarnowa na najbliższe kilkanaście, jeżeli nie kilkadziesiąt lat – mówi zastępca prezydenta Henryk Słomka – Narożański.

  > więcej
 • Wspinanie to wyzwanie - bezpłatne zajęcia ze wspinaczki sportowej

  Trzykrotna zdobywczyni pucharu świata we wspinaczce Edyta Ropek, zaprasza serdecznie wszystkie dzieci i młodzież, w przedziale wiekowym – szkoły podstawowe i gimnazja, na bezpłatne zajęcia ze wspinaczki sportowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki, czwartki w godzinach 17:00 - 19:00, na Ściance wspinaczkowej La Roca, przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie. Partnerem projektu „Wspinanie to wyzwanie” jest Urząd Miasta Tarnowa.

  > więcej
więcej aktualności >