EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

      

            

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Budokrewki – styczeń 2015
  2015.01.27 11:02

  W dniu 28 stycznia 2015 r. (środa) w auli Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie przy ul. Legionów 15 od godz. 8.00 do 12.00 odbędzie się kolejna akcja pod hasłem: „Budokrewki” organizowana przez szkolny klub HDK we współpracy z punktem krwiodawstwa, działającym przy Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie. Akcje krwiodawstwa w ZSB odbywają się 2 razy w roku szkolnym.

  > więcej
 • Program Erasmus+
  2015.01.27 07:34

  Zapraszamy Państwa do przystąpienia do programu Erasmus+. Udział w programie pozwala sfinansować zarówno wyjazdy dla opiekunów jak i młodzieży. Trenerzy oraz podopieczni mogą podjąć współpracę z zagranicznymi partnerami działającymi w podobnym obszarze, każdy pretekst do spotkania jest dobrą okazją do podzielenia się doświadczeniami i sposobem na atrakcyjne spędzenie czasu wolnego poza murami szkolnymi. Program kierowany jest do fundacji i stowarzyszeń, domów kultury i bibliotek publicznych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych a także wszelkich grup i organizacji działających z młodzieżą.

  > więcej
 • VII Edycja Konkursu Języka niemieckiego „FIT IN DEUTSCH”
  2015.01.26 08:33

  Zapraszamy do udziału w VII EDYCJI KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH” organizowanego przez Tarnowski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, MCDN ODN w Tarnowie oraz przez Partnera Instytutu Goethego w Krakowie- Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie, mieszczące się przy XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty i odbędzie się 6 marca 2015 roku. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 6 lutego 2015 r.

  > więcej
 • Podziękowanie
  2015.01.26 07:31

  W imieniu Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Tarnowie oraz nauczycieli i pracowników administracyjno – obsługowych składamy serdeczne podziękowanie Prezydentowi Miasta Panu Romanowi Ciepieli za wypłacenie dodatkowego wynagrodzenia tzw. „trzynastki” przed feriami zimowymi.

  > więcej
 • Co najmniej srebrny medal Mistrzostw Polski uczniów Zespołu Szkół Sportowych
  2015.01.25 16:45

  Piłkarze Unii Tarnów z rocznika 2000 w dniu 25 stycznia 2015 r. o godzinie 17.30 rozpoczną finałowy pojedynek z drużyną gospodarzy Heliosu Białystok w finałowym meczu Mistrzostw Polsku U-14 w futsalu. Występ w finale oznacza, że młodzi tarnowianie - wychowankowie Unii i uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie - mają już zapewniony co najmniej tytuł Wicemistrza Polski U-14.

  > więcej
 • Badanie zainteresowań zawodowych w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie
  2015.01.23 08:18

  W ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy w dn. 26.01.2015 (poniedziałek) w godz. 9.00 – 17.00 organizujemy w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, Al. Solidarności 5-9, I piętro, s.135 dla zainteresowanych osób (powyżej 18 roku życia) badania zainteresowań i preferencji zawodowych. Zapraszamy w szczególności uczniów, którzy właśnie podejmują decyzje edukacyjno – zawodowe i chcieliby skorzystać z bezpłatnego wsparcia doradczego w tym zakresie. Zapisy przyjmowane są: osobiście – w siedzibie Centrum, telefonicznie: 14 626 99 40 wew. 25 i e-mailowo: centrum.tarnow@wup-krakow.pl.

  > więcej
 • I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”
  2015.01.22 11:46

  Uczniowie klas mundurowych/ medycznych XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Tarnowie, jako jedyni z tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowali się do Centralnego Etapu I Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”. Kamila Kijak i Kamil Podraza pod opieką mgr Ewy Dworak, mgr Krzysztofa Ceglińskiego, zarówno w pierwszym jak i drugim etapie uzyskiwali najwyższą ilość możliwych do zdobycia punktów. W dniach 20-23 marca 2015 r. nasi finaliści będą walczyć o tytuł laureata w Gnieźnie.

  > więcej
 • Festiwal Zawodów w Małopolsce (26-28.03.2015 r.)
  2015.01.20 15:22

  Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego organizuje 3-dniowe Targi Edukacyjne, których w 2015 roku odbędzie się już trzecia edycja. W zeszłym roku „Festiwal Zawodów w Małopolsce” odwiedziło ponad 15.000 osób, a z porad doradcy zawodowego skorzystało 960 gimnazjalistów. Podczas tegorocznych Targów prezentowana będzie oferta edukacyjna szkół zawodowych na 9 niezależnych ekspozycjach wystawienniczych w następujących grupach: budowlanej, informatyczno-elektronicznej, rolno-przetwórczej, turystyczno-gastronomicznej, usługowej, społeczno-medycznej, mechaniczno-mechatronicznej, służb „mundurowych” oraz szkół zagranicznych – partnerów Województwa Małopolskiego z Chorwacji, Francji, Niemiec, Słowacji i Ukrainy. Festiwal Zawodów odbędzie się w dniach 26-28 marca br. w godz.: 10:00-16:00 (26-27 marca) oraz 10:00-15:00 (28 marca) w halach wystawowych przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

  > więcej
 • PROGRAM „FERIE ZIMOWE TARNÓW 2015”
  2015.01.20 12:02

  Publikujemy program zajęć sportowo-rekreacyjnych w tarnowskich organizacjach kultury fizycznej w ramach Programu „Ferie zimowe Tarnów 2015” w dniach od 14 lutego 2015 r. do 01 marca 2015 r.

  > więcej
 • Spotkanie opłatkowe seniorów
  2015.01.20 11:50

  KANA zaprasza w najbliższy czwartek 22 stycznia 2015 r. na spotkanie opłatkowe seniorów, które rozpocznie się Mszą św. w Kościele xx. Filipinów o godz 9:00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża. Następnie dzieci ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia SIÓDEMKA w Auli WSD przedstawią Jasełka – „Narodziła się maleńka Miłość”. Potem nastąpi wspólne kolędowanie i składanie życzeń.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • W hołdzie ofiarom Auschwitz

  Hołd ofiarom zbrodni ludobójstwa oddano dzisiaj w Tarnowie. Pod tablicą upamiętniającą pierwszy transport do KL Auschwitz zapalano znicze i złożono kwiaty. 

  > więcej
 • Zmiana trasy autobusów - 6 i 206

  Zmiana przebiegu linii nr 6 i 206 wejdzie w życie 2 lutego i potrwa mniej więcej 1,5 roku. Pozwoli to mieszkańcom ulic Do Huty i Spytki z Melsztyna uzyskać bezpośrednie połączenie z centrum miasta.

  > więcej
 • Mistrz Dakaru w Tarnowie - 1 LUTEGO

  Zwycięzca tegorocznego Rajdu Dakar spotka się w najbliższą niedzielę (1 lutego) o godz. 17:00 z mieszkańcami Tarnowa. – To kibice dają mi siłę, gdy pojawiają się trudności na trasie. To dla nich wygrywam i lubię być blisko nich! Razem zwyciężyliśmy Dakar! – nie kryje satysfakcji Rafał Sonik.  

  > więcej
 • Kino również dla niewidomych

  Tarnowskie Centrum Kultury kupiło sprzęt do projekcji filmów z audiodeskrypcją. To nowa oferta dla osób niewidomych lub niedowidzących. Audiodeskrypcja pozwala osobom niewidomym uczestniczyć w projekcji filmowej korzystając z werbalnego opisu treści wizualnych, za pomocą urządzenia audio.

  > więcej
 • Rehabilitacja za darmo - 31 STYCZNIA

  Zabiegi w kriokomorze, diagnostyka najnowszej generacji, porady dietetyków i rehabilitantów, a także pakiety badań analitycznych  - tak wygląda program zaplanowanego na sobotę, 31 stycznia, Dnia Otwartego Przychodni Rehabilitacyjnej przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie. Od godziny 9.00 do 15.00 zarówno ze sprzętu, porad jak i zabiegów będzie można korzystać zupełnie za darmo.

  > więcej
 • Budżet przyjęty jednogłośnie

  Projekt budżetu Tarnowa na 2015 rok został przyjęty jednogłośnie. Po stronie dochodów zapisano kwotę przekraczającą 580 mln zł , wydatki ustalono na poziomie ponad 591 mln zł. Na wydatki majątkowe przeznaczono ponad 96,7 mln zł.

  > więcej
 • Miliony na walkę z bezrobociem

  Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie przeznaczy prawie 28 milionów złotych na walkę z bezrobociem na terenie miasta i powiatu tarnowskiego. To pieniądze m.in. na szkolenia, staże, prace interwencyjne czy dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

  > więcej
 • Prezydent stawia na gospodarkę

  Gospodarka i polityka społeczna były najistotniejszymi elementami dwugodzinnego wystąpienia programowego prezydenta Romana Ciepieli podczas sesji Rady Miejskiej. - Nie jesteśmy państwem w kryzysie, nie jesteśmy miastem w kryzysie. Jesteśmy miastem, które może się rozwijać – ocenił.

  > więcej
 • Buława sprzedana!

  Przekazana przez prezydenta Romana Ciepielę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy replika buławy Hetmana Jana Tarnowskiego została sprzedana na licytacji internetowej za ponad 3 tysiące złotych.

  > więcej
 • Tarnów na wp.pl i w TVN

  Jedno z najmniej docenianych miast w Polsce  – tak portal Wirtualna Polska zatytułował artykuł dotyczący Tarnowa. Publikacja tego materiału to pokłosie wizyty w mieście ekipy telewizji TVN, która zrealizowała tu jeden z odcinków programu „Tanie podróżowanie. Pora na Polskę”.

  > więcej
więcej aktualności >