EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

WYPRAWKA SZKOLNA 2018/2019

2018.09.21 07:49

Od 20 do 28 września 2018 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych, można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym specjalnego, lub do kształcenia w zawodach, w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2018 r. – „Wyprawka szkolna”. Programem w tym roku będą objęci uczniowie niepełnosprawni posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczający do szkół dla dzieci i młodzieży do: klasy III dotychczasowej zasadniczej szkoły zawodowej prowadzonych w branżowych szkołach I stopnia, klasy I i II branżowej szkoły I stopnia, liceum ogólnokształcącego, technikum lub szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy, klas IV–VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia, klas IV–VI ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych lub liceum plastycznego.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Litwa, Łotwa, Rosja - wyjazd edukacyjny laureatów konkursu „Policjanci w służbie historii”
  2018.09.20 09:47

  Uczennice klasy policyjnej XVI LO w Tarnowie Wiktoria Tomala, Oliwia Uznańska, Aleksandra Zając zostały laureatkami 2. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjanci w służbie historii”. Konkurs zorganizowany został przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Komendę Główną Policji. Nagrodą dla laureatów konkursu był wyjazd edukacyjny, na którego trasie znalazły się miejsca ciekawe kulturowo i historycznie takie jak Wilno, Troki, Kowno czy Moskwa.

  > więcej
 • XVI LO WYRÓŻNIONE PRZEZ MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ
  2018.09.11 14:04

  XVI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie może poszczycić się klasami o profilu wojskowym, których profesjonalizm został doceniony przez Ministerstwo Obrony Narodowej. 4 września 2018 r. podczas Międzynarodowego Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach szkoła rozpoczęła certyfikowany Program Nauczania dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Edukacja wojskowa”. Targi przemysłu obronnego to nie lada gratka dla wszystkich fascynatów militariów.

  > więcej
 • Dzień Hetmański w Tarnowie (22 września 2018 r.)
  2018.09.04 14:47

  Prezydent Roman Ciepiela, Rada Osiedla nr 1 „Starówka” i Rada Osiedla nr 4 „Grabówka” serdecznie zapraszają na Dzień Hetmański w Tarnowie, który odbędzie się 22 września 2018 r.

  > więcej
 • Rekrutacja KANA 2018
  2018.08.29 12:09

  Tarnowska KANA zaprasza i informuje, że rozpoczęła się rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019. Kursy językowe i przedmiotowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowanie do egzaminów i matury oraz kurs języka migowego. Szczegóły na plakatach i stronie: www.kana.pl.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2018.08.16 09:47

  Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie, os. Legionów H. Dąbrowskiego 16, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 23 sierpnia 2018 r. do godz. 10.00.

  > więcej
 • GÓRNIK ZABRZE w Tarnowie
  2018.08.16 07:49

  Pod nadzorem i Patronatem klubu Górnik Zabrze w Szkole Podstawowej nr 20 w Tarnowie-Mościcach będą szkoleni młodzi piłkarze w Tarnowie. W związku z wypowiedzeniem Szkole Podstawowej nr 20 w Tarnowie-Mościcach umowy o współpracy przez Klub UNIA Tarnów, szkoła rozpoczęła starania o wsparcie dla realizacji zadań szkoleniowych przez inny Klub. Skierowano oferty do niektórych klubów Ekstraklasy z naszego regionu. Wśród pozytywnych odzewów wybrano Klub z dużymi osiągnięciami piłkarskimi, kolebkę wielu reprezentantów Polski – Górnik Zabrze. Pragniemy poinformować, że nastąpiło sfinalizowanie rozmów dotyczących współpracy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Szkołą Podstawową nr 20 w Tarnowie.

  > więcej
 • NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. KADR I PŁAC
  2018.07.09 12:11

  V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, ul. Rejtana 20, ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. kadr i płac. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 20 lipca 2018 r.

  > więcej
 • Żółte Tulipany - nagroda publiczności dla V LO na Międzynarodowym Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych FrankoFilm
  2018.06.14 14:34

  Ekipa filmowa CHARLOTTE z V Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Tarnowie wzięła udział w niecodziennym przedsięwzięciu, na skalę europejską, corocznie gromadzącym kilkuset uczestników, których łączy pasja i marzenia, a język francuski znajduje się w samym sercu wydarzenia. Uczniowie przygotowali film LES TULIPES JAUNES czyli „Żółte Tulipany”, który został zdobył Nagrodę Publiczności podczas 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych FrankoFilm pod patronatem Rafaela Lewandowskiego. Gościem honorowym festiwalu był Wojciech Pszoniak. Dyrektorem Festiwalu, organizatorem i inicjatorem jest Laurent Vavon, nauczyciel akademicki języka francuskiego na Uniwersytecie Zielonogórskim.

  > więcej
 • Dzień Rodziny 2018
  2018.06.14 12:10

  Tarnowska KANA zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Rodziny 2018, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 czerwca o godz. 10:00 na terenach TOSiR przy ul. Wojska Polskiego. Zabawy i gry zespołowe, konstruowanie robotów lego, konkurs talentów, malowanie twarzy, boules, zjeżdżalnie, skocznie, kula Zorba, dmuchanie baniek, zabawy radiowe, gry terenowe z licznymi nagrodami, to niektóre z atrakcji z których będą mogli skorzystać uczestnicy spotkania.

  > więcej
 • Finał Programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”
  2018.06.14 09:14

  14 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Pałacu Młodzieży (sala teatralna) odbędzie się podsumowanie wiosennych akcji i konkursów ekologicznych organizowanych w ramach programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”, tj.: akcja ekologiczna „Posprzątajmy razem Tarnów”, „Zbieramy zużyte baterie”, „Drugie życie odpadów” oraz ekologiczny konkurs na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Trzy złote medale pięściarzy Tigera

  Trzy złote medale wywalczyli zawodnicy Tigera Tarnów rywalizujący w odbywających się w Grudziądzu zawodach Pucharu Polski kadetek i kadetów w boksie. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Angelika Hołda, Kacper Ciureja oraz Gracjan Ciureja.

  > więcej
 • „60+ Kultura” w Muzeum Okręgowym

  W pierwszy jesienny weekend (28-30 września) rusza kolejna edycja akcji „60+ Kultura”. Jej adresatami są odbiorcy powyżej 60. roku życia- szczególna grupa docelowa, która często spotyka się z utrudnionym dostępem do oferty kulturalnej. Akcja ma przyczynić się do zmniejszenia tej bariery, a dołącza się do niej Muzeum Okręgowe w Tarnowie.

  > więcej
 • Tarnowskie Dni Seniora

  Prezentacje ofert senioralnych w ramach dni otwartych, gala z koncertem i potańcówką, a na zakończenie plenerowe spotkanie przy ognisku – tak będzie wyglądać rozpoczęty dzisiaj Tarnowski Tydzień Seniora. Imprezie towarzyszy hasło "Klucz do dobrego życia", bo ma ona zachęcić seniorów do aktywnego, dobrego spędzania czasu w Tarnowie.

  > więcej
 • Wspinacze u prezydenta

  Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela spotkał się dzisiaj z czwórką zawodników AZS PWSZ Tarnów, którzy niedawno z powodzeniem reprezentowali Polskę w odbywających się w Innsbrucku, Mistrzostwach Świata we wspinaczce sportowej. Na spotkaniu obecni byli również: trener AZS PWSZ Tarnów i kadry, Tomasz Mazur oraz prezes AZS PWSZ Tarnów, Wojciech Nowak.

  > więcej
 • „Wakacyjna Przyroda” i „Kanon Architektury” tylko do piątku

  Jeszcze tylko kilka dni nadsyłać można zdjęcia do Konkursu Fotograficznego „Wakacyjna Przyroda” oraz zgłoszenia do konkursu „Kanon Architektury”. Zainteresowani udziałem w obu konkursach mają czas jedynie do piątku 28 września.

  > więcej
 • Czwartoligowe derby dla „Jaskółek”

  W rozegranych w sobotę piłkarskich derbach Tarnowa, Unia Tarnów pokonała Tarnovię. Wygrane – i to bardzo efektowne - odniosły także pozostałe dwie nasze drużyny grające na własnych boiskach – Iskra Tarnów i kobieca ekipa Tarnovii. Niepowodzeniem zakończyły się natomiast wyjazdowe mecze Metalu Tarnów i rezerwowego żeńskiego zespołu Tarnovii.

  > więcej
 • Dwa srebrne medale Nikodema Wałaszka

  Z dwoma srebrnymi medalami powrócił Nikodem Wałaszek z rozgrywanych podczas weekendu w Bełchatowie lekkoatletycznych Mistrzostw Polski do lat 16. Reprezentujący barwy AZS PWSZ Tarnów podopieczny trenera Jarosława Wałaszka wywalczył je w biegach na 100 i 300 metrów.

  > więcej
 • Efektowna wygrana na rozpoczęcie sezonu

  Od efektownego zwycięstwa rozpoczęli sezon pierwszoligowi piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów. W spotkaniu rozegranym w sobotę w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, gospodarze pokonali AZS Uniwersytet Radom 32-21 (14-9).

  > więcej
 • Drugie miejsce juniorów MUKS 1811 Unii

  Koszykarze AZS PWSZ Skierniewice triumfowali w rozegranym podczas weekendu w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach, X Memoriale Michała Smętka juniorów (rocznik 2001 i młodsi). Prowadzona przez trenera Łukasza Wardzińskiego ekipa MUKS 1811 Unii Tarnów zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z drużyną ze Skierniewic.

  > więcej
 • O śnie, karmieniu i rozwoju, czyli jak „Być rodzicem”

  Za nami druga edycja konferencji „Być rodzicem”, skierowanej zarówno do rodziców, jak i do specjalistów zawodowo zajmujących się dbaniem o prawidłowy rozwój dziecka.

  > więcej
więcej aktualności >