EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

2020.10.07 11:47

Dyrektor Zespołu Specjalnych Szkół Przyszpitalnych, ul. Lwowska 178a, 33-100 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 28 października 2020 r., do godz. 13.00.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • “W Hołdzie Polskiemu Papieżowi” – zdalnie i cyfrowo – informacja o cz. II. konkursu
  2020.09.25 11:28

  Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Tarnowie, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA oraz Uniwersytet Nauczania Społecznego Jana Pawła II w Tarnowie zapraszają uczniów i nauczycieli miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego do wzięcia udziału w konkursie: „W Hołdzie Polskiemu Papieżowi” – cz. II. zdalnie i cyfrowo, obejmującego konkursy: plastyczny, literacki, multimedialny, na napisanie scenariusza lekcji, quiz tematyczny oraz gra miejska, realizowane wyłącznie przy pomocy narzędzi multimedialnych.

  > więcej
 • Zaproszenie na Pierwszy Tarnowski Meet-up dla Nauczycieli i Edukatorów
  2020.09.24 12:08

  Zapraszamy na Pierwszy Tarnowski Meet-up, czyli spotkanie offline dla nauczycieli i edukatorów. Jego tematyką będzie podsumowanie wyzwań i doświadczeń związanych z wiosennym etapem edukacji zdalnej w celu lepszego przygotowania się do ewentualnych okresów takiej edukacji w nowym roku szkolnym.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO SAMODZIELNEGO REFERENTA
  2020.09.22 11:00

  Dyrektor Zespołu Specjalnych Szkół Przyszpitalnych, ul. Lwowska 178a, 33-100 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: samodzielny referent. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 5 października 2020 r., do godz. 13.00.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2020.09.15 13:25

  Dyrektor Zespołu Specjalnych Szkół Przyszpitalnych, ul. Lwowska 178a, 33-100 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 1 października 2020 r., do godz. 13.00.

  > więcej
 • Zaproszenie dla nauczycieli na webinarium otwierające program Akademia Edukacji Hybrydowej
  2020.09.15 10:36

  Stowarzyszenie Tarnowska Akademia Nauki zaprasza na webinarium pt. „Czy czegoś nauczyła nas (wymuszona) edukacja zdalna?” z prof. Jackiem Pyżalskim, jednym z najlepszych polskich ekspertów w dziedzinie edukacji i świata online, które odbędzie się w już w najbliższy czwartek tj. 17 września 2020 r., o godz. 19.30. Celem programu jest zapewnienie nauczycielom wsparcia merytorycznego i psychologicznego w zakresie edukacji zdalnej i hybrydowej, a także wsparcie rozwoju zawodowego nauczycieli w zakresie nowoczesnych metod dydaktycznych, bezpieczeństwa cyfrowego, cyfrowych narzędzi edukacyjnych oraz dobrostanu nauczycieli i uczniów.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >