EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Żółte Tulipany - nagroda publiczności dla V LO na Międzynarodowym Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych FrankoFilm
  2018.06.14 14:34

  Ekipa filmowa CHARLOTTE z V Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Tarnowie wzięła udział w niecodziennym przedsięwzięciu, na skalę europejską, corocznie gromadzącym kilkuset uczestników, których łączy pasja i marzenia, a język francuski znajduje się w samym sercu wydarzenia. Uczniowie przygotowali film LES TULIPES JAUNES czyli „Żółte Tulipany”, który został zdobył Nagrodę Publiczności podczas 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych FrankoFilm pod patronatem Rafaela Lewandowskiego. Gościem honorowym festiwalu był Wojciech Pszoniak. Dyrektorem Festiwalu, organizatorem i inicjatorem jest Laurent Vavon, nauczyciel akademicki języka francuskiego na Uniwersytecie Zielonogórskim.

  > więcej
 • Dzień Rodziny 2018
  2018.06.14 12:10

  Tarnowska KANA zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Rodziny 2018, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 czerwca o godz. 10:00 na terenach TOSiR przy ul. Wojska Polskiego. Zabawy i gry zespołowe, konstruowanie robotów lego, konkurs talentów, malowanie twarzy, boules, zjeżdżalnie, skocznie, kula Zorba, dmuchanie baniek, zabawy radiowe, gry terenowe z licznymi nagrodami, to niektóre z atrakcji z których będą mogli skorzystać uczestnicy spotkania.

  > więcej
 • Finał Programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”
  2018.06.14 09:14

  14 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Pałacu Młodzieży (sala teatralna) odbędzie się podsumowanie wiosennych akcji i konkursów ekologicznych organizowanych w ramach programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”, tj.: akcja ekologiczna „Posprzątajmy razem Tarnów”, „Zbieramy zużyte baterie”, „Drugie życie odpadów” oraz ekologiczny konkurs na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”.

  > więcej
 • Konferencja „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm” (15 czerwca 2018 r.)
  2018.06.14 07:43

  Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2018 r. (piątek) w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, budynek C. Konferencja rozpocznie się o godz.10.00. Konferencja jest realizowana w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w Subregionie Tarnowskim i jest adresowana do wszystkich zainteresowanych - rodziców dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, nauczycieli, wychowawców, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, pracowników socjalnych i studentów kierunków pedagogicznych.

  > więcej
 • To już XVIII Piknik Geograficzny
  2018.06.07 07:35

  7 czerwiec 2018 r. to dzień kolejnego Pikniku Geograficznego, którego koordynatorem jest szkoła im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Tym razem warsztaty dla nauczycieli geografii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych poprowadzą pracownicy naukowi i dydaktycy Instytutu Geografii UP i Instytutu Geologii UJ. Zadaniem dwuosobowych reprezentacji uczniów w tym czasie jest rozwiązanie testu przygotowanego przez Instytut Geografii UP, a następnie w części terenowej odnalezienie 20 punktów kontrolnych. Nauczyciele otrzymają zaświadczenia ukończenia warsztatów, szkoły – dyplomy, a uczniowie nagrody i upominki.

  > więcej
 • Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019 - PRZEPISY
  2018.06.04 15:18

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tamowa publikuje przepisy prawa dot. naboru do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2018.06.01 07:49

  Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ul. Romanowicza 9, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 22 czerwca 2018 r. do godz. 12.00.

  > więcej
 • Program „Aktywny samorząd”
  2018.05.28 07:43

  Urząd Miasta Tarnowa informuje, że w ramach programu „Aktywny samorząd” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, osoby niepełnosprawne mające pod swoją opieką dziecko, mogą w 2018 r. otrzymać pomoc w formie dofinansowania do kosztów pobytu dziecka w żłobku lub przedszkolu. Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Miasta Tarnowa ul. Goldhammera 3, pokój nr 313 (III piętro, budynek z windą), w godzinach od 7:30 do 15:30 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 sierpnia 2018 r.

  > więcej
 • I miejsce i Złote Pasmo dla szkolnego chóru w przeglądzie chórów Regionu Małopolski
  2018.05.25 09:10

  Szkolny chór „Allegretto”, jedyny tarnowski chór uczestniczący w projekcie Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska organizowanym przez Narodowe Forum Muzyki, działający przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie, zdobył Złote Pasmo, zajmując I miejsce podczas regionalnego Konkursu Chórów Regionu. Projekt objęty jest patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  > więcej
 • Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych (27 maja do 21 czerwca 2018 r.)
  2018.05.22 09:44

  Województwo Małopolskie oraz Miasto Tarnów mają zaszczyt zaprosić na obchody Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w subregionie tarnowskim, które odbędą się w dniach 27 maja do 21 czerwca 2018 r.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • ZDEARZENIA – zapraszamy na koncerty

  Już za kilka dni będziemy obchodzić Święto Miasta Tarnowa. Wśród atrakcji znalazły się plenerowe koncerty oraz spektakl muzyczny. Serdecznie zapraszamy do Amfiteatru oraz na Rynek.

  > więcej
 • Weekend w mieście

  Kolejne wydarzenia Galicjaner Sztetl czyli Dni Pamięci Żydów Galicyjskich, spektakl nawiązujący do setnej rocznicy nadania kobietom praw wyborczych, zakończenie baletowego roku szkolnego i mistrzostwa lekkoatletyczne – to kilka propozycji na dziś i jutro w Tarnowie. 

  > więcej
 • O drogach i bezpieczeństwie na osiedlu „Mościce”

  Remonty ulic i chodników, miejsca parkingowe oraz kwestie bezpieczeństwa były poruszane podczas dzisiejszego spotkania prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli z mieszkańcami dzielnicy ogrodu, za jaką uważa się Mościce.

  > więcej
 • Głos młodych

  Młodzieżowa Rada Miejska podsumowała dziś 15 lat swojego istnienia. Podczas uroczystego posiedzenia w Sali Lustrzanej wiceprzewodniczący rady, Bernard Jamroz przypomniał, że ma ona w dorobku liczne akcje, dyskusje i spotkania. - Jednak Młodzieżowa Rada Miejska to nie tylko historia. Jako młodzi i entuzjastyczni obywatele Tarnowa z nadzieją patrzymy w przyszłość. Chcemy uczynić nasze miasto lepszym, bardziej przyjaznym zarówno dla młodzieży, jak i innych grup wiekowych.

  > więcej
 • 80 lat Przedszkola Pod Stokrotką

  Przedszkole Publiczne nr 8 „Pod Stokrotką” to jedno z najdłużej istniejących przedszkoli w Tarnowie. Powstało w Rzędzinie 29 czerwca 1938 roku, z inicjatywy mieszkańców. Dziś z okazji 80-cio lecia działalności w przedszkolu obył się rodzinny piknik.

  > więcej
 • II Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w lekkiej atletyce

  W najbliższą niedzielę o godz. 15.00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Piłsudskiego odbędą się II otwarte mistrzostwa Tarnowa w lekkiej atletyce – Małopolski Mityng Lekkoatletyczny „I ty możesz zostać mistrzem”.

  > więcej
 • Goście z Winnicy w Tarnowie

  Tarnów odwiedzili dzisiaj pracownicy naukowi i przedstawiciele administracji z ukraińskiej Winnicy, którzy będą przygotowywać kadry dla nowych, powstających na Ukrainie samorządów. W siedzibie tarnowskiego DESK-u goście zapoznali się ze sposobem zarządzania projektami i miejskimi zagadnieniami strategicznymi oraz technologiami informatycznymi, wykorzystywanymi w projektach dla mieszkańców.  - Byłem w Winnicy i jestem pod wrażeniem państwa administracji – podkreślał, rozpoczynając spotkanie prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela. 

  > więcej
 • O uciążliwym hałasie na osiedlu „Chyszów”

  Trwają spotkania otwarte prezydenta miasta Romana Ciepieli z mieszkańcami Tranowa. Dzisiejsze poświęcone było sprawom i problemom mieszkańców „Chyszowa”. Mieszkańcy skarżyli się na uciążliwy hałas, jaki dobiega ze strzelnicy, na której testowane jest uzbrojenie produkowane przez Zakłady Mechaniczne.

  > więcej
 • Ekologiczny Tarnów

  540 kilogramów odpadów, zebranych przy sprzątaniu Tarnowa, dwie tony opakowań plastikowych, przekazanych do recyklingu, cztery tony zużytych baterii i akumulatorów, które dzięki zbiórce zostaną zutylizowane w sposób bezpieczny dla środowiska – to bilans wiosennych akcji ekologicznych, zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa. Należy też do niego doliczyć blisko 100 budek lęgowych, które powstały w konkursie „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”. 

  > więcej
 • Bez decyzji o zmianach w budżecie

  Rada Miejska w Tarnowie nie podjęła podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej decyzji w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miasta Tarnowa i tegorocznej uchwały budżetowej.

  > więcej
więcej aktualności >