EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

 

      

   

 

   

                   

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Pieniądze na artykuły edukacyjne dla dzieci z rodzin 4+ w ramach projektu „Pierwszy dzwonek”

2014.07.17 15:29

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza nabór deklaracji uczestnictwa w projekcie „Pierwszy dzwonek”, polegającym na udzieleniu wsparcia dla uczniów z rodzin wielodzietnych 4+ z województwa małopolskiego w zakresie zwiększania ich szans edukacyjnych tj. otrzymania jednorazowej dotacji na dofinansowanie zakupu artykułów edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, w szczególności podręczników wymaganych według programu szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej. Ostateczny termin złożenia deklaracji to 23.07.2014 r. godz. 15.00. Pełnoletni uczniowie wypełniają deklarację samodzielnie. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 14 688 25 03.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Tarnów gości dzieci pochodzenia polskiego z Ukrainy
  2014.07.22 08:24

  W dniach 29.06-12.07.2014 r. w Tarnowie gościła grupa dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia z Ukrainy w ramach Projektu - Edukacyjna kolonia letnia dla dzieci pochodzenia polskiego z Ukrainy – zorganizowana jest przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich Oddział w Tarnowie.

  > więcej
 • Ogólnopolski Konkurs dla szkół wszystkich rodzajów i stopni „AKTYWNA SZKOŁA – AKTYWNY UCZEŃ
  2014.07.09 10:50

  Studium Prawa Europejskiego uprzejmie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół wszystkich rodzajów i stopni, pod nazwą „AKTYWNA SZKOŁA – AKTYWNY UCZEŃ”. Konkurs przeprowadzony zostanie w okresie od 8 września 2014 r. do 31 stycznia 2015 r. Szkoły, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają tytuły AKTYWNA SZKOŁA – AKTYWNY UCZEŃ i dyplomy honorowe. Zgłoszenia szkół do konkursu należy przesyłać wraz ze zgłoszeniem udziału w kursie w terminie do 15 lipca 2014 r. na formularzu, który dostępny jest na stronie www.aktywna-szkola.com.

  > więcej
 • TESTY SPRAWNOŚCI dla kandydatów do klasy I gimnazjum Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego w Tarnowie
  2014.07.07 10:08

  TESTY SPRAWNOŚCI ogólnej i specjalistycznej dla kandydatów do klasy pierwszej gimnazjum Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego w Tarnowie odbędą się 16 lipca 2014 r. ( środa ) o godz. 10.00 na boisku o sztucznej nawierzchni Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie, ul. Zbylitowska 7. Nabór do Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży oddział w Tarnowie na rok szkolny 2014 / 2015 obejmuje I klasę gimnazjum - rocznik 2001 (chłopcy).

  > więcej
 • I TARNOWSKI KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM
  2014.07.07 09:37

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J. Piłsudskiego w Tarnowie serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa do wzięcia udziału w konkursie historycznym „Wizja Józefa Piłsudskiego niepodległej federacyjnej Polski”. Zgłoszenia uczniów chętnych do uczestnictwa w konkursie należy kierować do 26 września 2014 r.

  > więcej
 • Spotkanie otwarte BLIŻEJ DZIECKA
  2014.06.27 14:50

  KCEM KANA oraz Urząd Miasta Tarnowa w ramach Centrum Systemowego Rozwoju KANA zapraszają na spotkanie otwarte: BLIŻEJ DZIECKA. Spotkanie odbędzie się 28 czerwca o godz. 10.15. Spotkanie poprowadzi Pani mgr Agnieszka Urbaś. Miejscem spotkania jest budynek KCEM KANA Tarnów, ul. Mościckiego 12.

  > więcej
 • Szkoła Prawami Dziecka – Gala UNICEF w V LO
  2014.06.26 09:58

  W dniu 23 czerwca br. uczestniczyliśmy w uroczystej gali. Dzisiejsze spotkanie było szczególne, gdyż było ono podsumowaniem działań, które odbyły się w naszej szkole w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU SZKOŁA Z PRAWAMI DZIECKA. Dopełnieniem tych działań było wręczenie GWIAZD SZERYFA PRAW DZIECKA - prestiżowego odznaczenia, ustanowionego przez UNICEF, przyznawanego po raz pierwszy, tym dorosłym, którzy podejmują szczególne inicjatywy na rzecz dzieci i są najbardziej zaangażowani w propagowanie i ochronę ich praw. To wyróżnienie ma szczególną wartość, bo jest przyznane przez MŁODZIEŻ, która sama zdecydowała, kto najbardziej dba o jej interesy.

  > więcej
 • Przedszkola dyżurne w okresie wakacji
  2014.06.18 14:19

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa publikuje informację na temat przedszkoli publicznych, które będą czynne w miesiącach wakacyjnych tj. w okresie lipiec-sierpień 2014 r. na terenie miasta Tarnowa.

  > więcej
 • Wyniki konkursu fotograficznego „EKOFOTA – Bliżej natury 3” i konkursu plastycznego „BĄDŹ EKO – SEGREGUJ ODPADY IV”
  2014.06.17 08:56

  Zarząd i pracownicy Branżowej Organizacji Odzysku S.A. w Tarnowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, za wzięcie udziału w tegorocznej edycji wiosennego konkursu fotograficznego „EKOFOTA – Bliżej natury 3” i konkursu plastycznego „BĄDŹ EKO – SEGREGUJ ODPADY IV”. Nad każdą edycją pieczę sprawuje Zespół Branżowej Organizacji Odzysku S.A. Jury stanęło przed dużym wyzwaniem i z pośród wszystkich, wspaniałych i zachwycających prac wyłoniło zwycięzców.

  > więcej
 • IV Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Szkół i Placówek oraz Prezesów Stowarzyszeń Noszących Imiona Upamiętniające Zesłańców Sybiru
  2014.06.13 15:20

  W dniach 5-7 czerwca 2014 roku zorganizowany został IV Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Szkół i Placówek oraz Prezesów Stowarzyszeń Noszących Imiona Upamiętniające Zesłańców Sybiru pod hasłem „Razem posiejemy nasiona pamięci”. Organizatorami zjazdu były: Zespół Szkół nr 1 Wojska Polskiego w Toruniu oraz Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Grudziądzu. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele 21 szkół noszących imiona Sybiraków. Miasto Tarnów reprezentowały dyrektor i nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki.

  > więcej
 • Piknik rodzinny
  2014.06.13 09:10

  7 czerwca odbył się piknik rodzinny zorganizowany wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 2 i Niepubliczne Niepłatne Gimnazjum „U Konarskiego”. Atrakcji było co niemiara. Jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół WAWELE.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Szykuje się mega wydarzenie - Białoszewski 44 - koncert

  A wszystko to w związku z obchodami 70 rocznicy powstania warszawskiego. Podróż wspomnieniową pt.: “WOJNA” zaplanowano w Centrum Sztuki Mościce 7 września br. o godz. 18.30. Nietypowy koncert poprzedzony zostanie wernisażem wystawy fotografii archiwalnej pt: „Wojna zaczęła się w Tarnowie”.

  > więcej
 • Uwaga, możliwe burze z gradem

                                               Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 48Nazwa biuraIMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w KrakowieZjawisko/stopień zagrożeniaBurze z gradem/1Obszarwojewództwo małopolskieWażność (cz. urz.)od godz. 12:00 dnia 23.07.2014   do godz. 23:00 dnia 23.07.2014PrzebiegPrognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu. Burze występować będą głównie w zachodniej połowie województwa.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%)90%UwagiBrak.Dyżurny synoptykGrzegorz BacaGodzina i data wydaniagodz. 11:50 dnia 23.07.2014

  > więcej
 • Festyn dla bezpieczeństwa w MORD

  W sobotę 26 lipca w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie odbędzie się Rodzinny Festyn dla Bezpieczeństwa, organizowany z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy. Patronem imprezy, zaplanowanej od g. 11.00 do 14.00, jest Roman Ciepiela, przewodniczący Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

  > więcej
 • Tarnowscy specjaliści jadą na Woodstock

  Już po raz kolejny pracownicy Tarnowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy ruszają na największy europejski festiwal – XX Przystanek Woodstock. Specjaliści z naszego miasta wzmocnią profilaktyczne działania NGO i instytucji pomocowych, które wpisują się w hasło imprezy „Stop przemocy! Stop narkotykom!”. 

  > więcej
 • Uwaga, możliwe burze

                                                          Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 47Nazwa biuraIMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych> w KrakowieZjawisko/stopień zagrożeniaBurze/1Obszarwojewództwo małopolskie - subregion południowyWażność (cz. urz.)od godz. 13:40 dnia 22.07.2014 do godz. 20:00 dnia 22.07.2014PrzebiegObserwuje się i prognozuje burze z opadami deszczu do 30 mm, oraz porywami wiatru do 60 km/h.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%)90%UwagiBrak.Dyżurny Piotr RamzaGodzina i data wydaniagodz. 13:40 dnia 22.07.2014

  > więcej
 • Piłkarskie wakacje z Unią Tarnów

  Na boiskach treningowych ZKS Unia Tarnów, w ramach akcji "Lato w mieście", odbywają się piłkarskie zajęcia dla chłopców oraz dziewcząt z roczników 2009-2004. Treningi prowadzą trenerzy grup młodzieżowych "Jaskółek": Łukasz Jamróg, Kamil Pawlak, Tadeusz Lewandowski, Monika Słota oraz Klaudia Gajdur.

  > więcej
 • Biegun ciepła na szklanym ekranie

  540 spotów promocyjnych Tarnowa w telewizyjnych kanałach tematycznych. Tarnów przez tydzień reklamował się w dużych mediach. Kampania skierowana była do ludzi aktywnych w wieku 30-40 lat. 

  > więcej
 • Możliwe burze z gradem

                                               Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 46Nazwa biuraIMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w KrakowieZjawisko/stopień zagrożeniaBurze z gradem/1Obszarwojewództwo małopolskieWażność (cz. urz.)od godz. 15:00 dnia 21.07.2014 do godz. 24:00 dnia 21.07.2014PrzebiegPrognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%)80%UwagiBrakDyżurny synoptykGrzegorz BacaGodzina i data wydaniagodz. 06:45 dnia 21.07.2014

  > więcej
 • Radni nie zgodzili się na korektę rozliczenia dotacji

  Podczas ostatniej (18 lipca) nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, radni zdecydowali, że Tarnów nie skoryguje rozliczenia dotacji na budowę IV etapu tzw. „łącznika autostradowego”. 

  > więcej
 • Oświadczenie zastępcy prezydenta Henryka Słomki – Narożańskiego

  W związku z licznymi informacjami dotyczącymi okoliczności uzyskania przez Gminę Miasta Tarnowa statusu pokrzywdzonej w sprawie dotyczącej Prezydenta Miasta Tarnowa i innych osób, pragnę stanowczo podkreślić, że: 

  > więcej
więcej aktualności >