EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

      

            

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Uroczyste podsumowanie „Roku Wolności w szkołach” w Pałacu Prezydenckim w Warszawie
  2014.10.16 15:27

  13 października 2014 roku na specjalne zaproszenie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nauczyciel historii w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego Józef Parys będący również Liderem Przedmiotowym z historii w naszym mieście uczestniczył w uroczystym podsumowaniu „Roku Wolności w szkołach”, które odbyło się w Pałacu Prezydenckim w obecności Pani Anny Komorowskiej, małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, będącej w przeszłości związanej z systemem edukacyjnym poprzez pracę nauczyciela łaciny. W spotkaniu uczestniczył również Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski, minister Maciej Klimczak oraz Minister w Kancelarii Prezydenta Irena Wóycicka.

  > więcej
 • Konkurs na pamiątkę bożonarodzeniową z Małopolski
  2014.10.16 15:21

  Województwo Małopolskie ogłasza konkurs na pamiątkę z Małopolski inspirowaną kulturą ludową i służącą promocji regionu w okresie Bożego Narodzenia. Jest to już drugi z cyklu konkurs, po organizowanym wiosną konkursie pn. „Wielkanoc jest w Małopolsce” mającym na celu wyłonienie oryginalnego pomysłu na regionalną pamiątkę wielkanocną. Prace, w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Boże Narodzenie po małopolsku” oraz na wesoło – „Niech nam gwiazdka…”) można zgłaszać od 13 października do 7 listopada 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do twórców i artystów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji pamiątek lub zrzeszonych w stowarzyszeniach twórców i artystów, a także do innych podmiotów i osób fizycznych.

  > więcej
 • Seminarium „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”
  2014.10.16 15:16

  23 października 2014 r. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie odbędzie się seminarium „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”. Głównym celem wydarzenia jest zaprezentowanie zmian zachodzących na współczesnym rynku pracy, a także zasobów informacyjnych i kompetencyjnych, niezbędnych w kształtowaniu aktywnej postawy młodych osób wobec rynku pracy. Seminarium adresowane jest do nauczycieli, pedagogów, wychowawców i koordynatorów wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego, których praca ma charakter wspierający planowanie działań edukacyjno – zawodowych młodych osób, uczniów.

  > więcej
 • Konkurs plastyczny pt. „Bezpieczna droga do przedszkola”
  2014.10.16 14:20

  Przedszkole Publiczne nr 31 serdecznie zaprasza wszystkich chętnych tarnowskich przedszkolaków do udziału w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczna droga do przedszkola”. Termin składania prac do 24 października 2014 r. na adres przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 31, ul. Promienna 13, 33-100 Tarnów.

  > więcej
 • Konkurs „Małopolska Szkoła z Pasją”
  2014.10.15 10:23

  Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w trzeciej edycji projektu edukacyjnego, konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją”. W Konkursie zostaną wyróżnione te spośród małopolskich szkół, które charakteryzuje specyficzna aktywność (projekt/przedsięwzięcie) stanowiąca o wartości i walorach edukacyjnych szkoły, określająca jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, wskazując na indywidualne podejście do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień, zainteresowań i pasji. Zgłoszenia do Konkursu można nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2014 roku na Dzienniku Podawczym UMWM ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków. O uczestnictwie w Konkursie decyduje DATA STEMPLA POCZTOWEGO formularza zgłoszeniowego przesłanego do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

  > więcej
 • Warsztaty z języka niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
  2014.10.15 07:53

  Podobnie jak w roku ubiegłym, w program Tarnowskich Piątków Naukowych włączył się Instytut Humanistyczny, który uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych proponuje „Piątki Humanisty” czyli udział w warsztatach językowych. Po raz pierwszy w tym roku akademickim, Zakład Filologii Germańskiej PWSZ w Tarnowie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach z języka niemieckiego „Deutsch ist cool”. Już 24 października 2014 r., o godz. 16.45 wszystkie zainteresowane osoby będą mogły uczestniczyć w warsztacie „Die Tierwelt ist COOL!” (warsztaty językowe odbywają się w budynku B, sala 028 na parterze).

  > więcej
 • XII edycja konkursu „Skarby Małopolski”
  2014.10.14 08:33

  Małopolski Instytut Kultury zaprasza uczniów gimnazjów i liceów oraz nauczycieli gimnazjów i liceów, animatorów kultury, pracowników domów kultury do udziału do udziału w XII edycji konkursu „Skarby Małopolski”. Temat tegorocznej edycji brzmi: „Park narodowy, czyli czyj? O interpretacji dziedzictwa przyrodniczego”. Kartę zgłoszeniową należy przesłać do 30 października 2014 r. drogą elektroniczną na adres: dziganska@mik.krakow.pl lub pocztą.

  > więcej
 • Życzenia Zastępcy Prezydenta Miasta Tarnowa z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  2014.10.14 07:31

  Publikujemy życzenia Zastępcy Prezydenta Miasta Tarnowa Pani Krystyny Latały oraz pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Nauczycieli i Pracowników Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  > więcej
 • Warsztaty pt. „Przeciwdziałanie bezdomności dzieci” (16 i 23 października 2014 r.)
  2014.10.13 12:46

  Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie oraz Stowarzyszenie Centrum Wspierania Edukacji i Przedsiębiorczości w Rzeszowie, uprzejmie zapraszają do uczestnictwa w warsztatach pt. „Przeciwdziałanie bezdomności dzieci”, które odbędą się 16 i 23 października 2014 r. w budynku głównym MWSE w Tarnowie, ul. Waryńskiego 14, sala nr 15.

  > więcej
 • Rusza nabór wniosków o stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych uczniów za rok szkolny 2013/2014
  2014.10.13 11:12

  Do 30 listopada 2014 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2, trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium, dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2013/2014 wykazali się wybitnymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Wkrótce poznamy zwycięzców Nagrody Tertila

  Kapituła konkursu o Nagrodę im. Tadeusza Tertila wyłoniła zwycięzców w tegorocznej, ósmej już edycji. Ich nazwiska poznamy 30 października podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej i Rady Powiatu Tarnowskiego.

  > więcej
 • Ruszyła kampania – Miejska Komisja Wyborcza pracuje

  Na terenie miasta komitety wyborcze mogą rozwieszać nieodpłatnie swoje plakaty w 16 przygotowanych do tego miejscach. W miniony piątek, 17 października, zakończono rejestracje kandydatów na urząd prezydenta miasta. Miejska Komisja Wyborcza już pracuje.

  > więcej
 • Tarnowskie Centrum Informacji (wciąż) przyjazne maluchom

  W Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów „Miejsce przyjazne maluchom 2014". Wśród 80 laureatów spoza samego Krakowa znalazło się również Tarnowskie Centrum Informacji, które od 2012  roku posiada taki certyfikat.

  > więcej
 • Medalowy weekend tarnowkich pięściarzy

  Bardzo dobrze zaprezentowali się pięściarze klubu bokserskiego „Tiger Tarnów", którzy w miniony weekend brali udział w dwóch imprezach pięściarskich.

  > więcej
 • Polacy w światowej czołówce PŚ we wspinaczce sportowej

  Zawodnicy reprezentacji Polski w dyscyplinie wspinaczki sportowej, startujący w konkurencji na czas, zakończyli sezon podczas ostatniej edycji pucharu świata. Zawody odbyły się w dniach 18-19 października w chińskiej miejscowości Wujiang. Aż siedmiu Polaków znalazło się w pierwszej dziesiątce tegorocznego rankingu pucharu świata IFSC.

  > więcej
 • Polacy w światowej czołówce PŚ we wspinaczce sportowej!

  Zawodnicy reprezentacji Polski w dyscyplinie wspinaczki sportowej, startujący w konkurencji na czas, zakończyli sezon podczas ostatniej edycji pucharu świata. Zawody odbyły się w dniach 18-19 października w chińskiej miejscowości Wujiang. Aż sześciu Polaków znalazło się w pierwszej dziesiątce tegorocznego rankingu pucharu świata IFSC.

  > więcej
 • Młode Jaskółki wygrały w Częstochowie!

  W ubiegłą sobotę w Częstochowie młodzi mini żużlowcy z UKS'' Jaskółki Tarnów'' odniosły swoje pierwsze historyczne zwycięstwo w test-meczu na mini torze USKŚ ''Speedway Częstochowa''.

  > więcej
 • Tadeusz Rolke cdn. fotografia - wernisaż i spotkanie z autorem

  Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykłą, retrospektywną wystawę fotografii jednego z najbardziej cenionych fotografów – „Tadeusz Rolke cdn. fotografia”. Wernisaż wystawy w Galerii TCK odbędzie się 22 października o godzinie 18.00.

  > więcej
 • Łatwiej wykryją narkotyki

  Kolejne narkotesty trafiły do tarnowskiej Policji. – Od razu przekazujemy je policjantom, będą służyły zwłaszcza w ruchu drogowym, ale i w prewencji – mówi zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jacek Fabisiak. Umowę przekazania podpisali zastępca prezydenta Henryk Słomka – Narożański oraz komendant Miejski Policji w Tarnowie insp. Robert Biernat.

  > więcej
 • Powraca temat budowy komisariatu Tarnów – Wschód

  W tej sprawie, w siedzibie Urzędu Miasta Tarnowa, spotkali się zastępca prezydenta Henryk Słomka-Narożański, wicekomendant Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie insp. Jacek Fabisiak i komendant miejski Policji w Tarnowie insp. Robert Biernat. Ustalono, że do dwóch lat mają się zakończyć prace projektowe nowego obiektu. Stanie on najprawdopodobniej przy al. Jana Pawła II.

  > więcej
więcej aktualności >