EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

WYTYCZNE GIS, MEN i MZ DLA SZKÓŁ I PLACÓWEK – WRZESIEŃ 2020

2020.08.10 13:15

Minister Dariusz Piontkowski przedstawił opracowane wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym, Ministrem Zdrowia wytyczne dla szkół i placówek, które będą obowiązywały od 1 września 2020 r. Mają one zastosowanie do organizacji pracy szkół i placówek, w tym dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wytyczne zawierają ogólne i szczegółowe zalecenia związane m.in. z: organizacją zajęć w szkole, wydawaniem posiłków, higieną, czyszczeniem, dezynfekcją pomieszczeń i powierzchni, postępowaniem w przypadku podejrzenia zakażenia u uczniów i pracowników szkoły.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Informacja o wolnych miejscach w klasie pierwszej w XX Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie
  2020.08.13 11:15

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, iż XX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Bandrowskiego 4, dysponuje wolnymi miejscami do pierwszej klasy czteroletniego liceum ogólnokształcącego w roku szkolnym 2020/2021, przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, biologia, język angielski.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2020.07.14 09:17

  Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 35 z Oddziałem Integracyjnym, ul. Topolowa 4, 33-101 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 22 lipca 2020 r., do godz. 10.00

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO POMOCY ADMINISTRACYJNEJ
  2020.07.01 11:26

  Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie, ul. Chyszowska 3, ogłasza nabór na stanowisko pracy: pomoc administracyjna. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 10 lipca 2020 r., do godz. 9.30.

  > więcej
 • Tarnowskie publiczne przedszkola czynne w miesiącach wakacyjnych - informacja
  2020.06.08 10:54

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, iż decyzją organu prowadzącego, tarnowskie publiczne przedszkola będą czynne przez obydwa miesiące wakacyjne. Liczba dzieci uczęszczających w lipcu i sierpniu do przedszkoli będzie uzależniona od potrzeb rodziców i wymogów sanitarnych.

  > więcej
 • Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji – konferencja prasowa MEN
  2020.06.01 15:28

  1 czerwca br. odbyła się konferencja prasowa, na której minister Dariusz Piontkowski przedstawił najważniejsze kwestie dotyczące organizacji roku szkolnego 2019/2020 oraz letniego wypoczynku. Szef MEN wskazał, że 1 czerwca br. rozpoczyna się kolejny etap stopniowego przywracania pracy szkół i placówek oświatowych. Zapowiedział jednocześnie przedłużenie do 26 czerwca br. kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >