EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

         

       

   

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Informator – oferta edukacyjna tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018

2017.04.06 07:25

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa udostępnia elektroniczną wersję informatora przedstawiającego ofertę edukacyjną tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Uroczystości uczczenia pamięci Zamordowanych w Katyniu w 1940 roku – podziękowanie
  2017.04.24 14:54

  Pełnomocnik Prezydenta ds. Edukacji Pani Bogumiła Porębska składa na ręce Dyrektorów Szkół serdeczne podziękowania za obecność uczniów, nauczycieli i pocztów sztandarowych w uroczystościach uczczenia pamięci Zamordowanych w Katyniu w 1940 roku zarówno w Alei Dębów Katyńskich, jak i przy grobie Nieznanego Żołnierza. Była to jedna z ważniejszych lekcji historii.

  > więcej
 • PISANKOWY DESANT – podziękowanie
  2017.04.21 15:14

  Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela składa podziękowania za tak aktywne i barwne uczestnictwo w „PISANKOWYM DESANCIE” oraz bardzo dobrą współpracę organizacyjną. 10 kwietnia 2017 r. z udziałem dwóch tysięcy najmłodszych tarnowian ze wszystkich przedszkoli publicznych i niepublicznych, szkół podstawowych (kl. I-III) oraz seniorów mogliśmy pisankami przystroić miasto na Wielkanoc.

  > więcej
 • XXIX Miejska Konferencja Wychowawcza „Rola grupy rówieśniczej w rozwoju dziecka”
  2017.04.20 14:22

  Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna w Tarnowie uprzejmie zaprasza Dyrektorów Przedszkoli, Szkół i Placówek Oświatowych w Tarnowie na XXIX Miejską Konferencję Wychowawczą „Rola grupy rówieśniczej w rozwoju dziecka”. Konferencja odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2017 r. (środa) w godz. 9.00-12.45 w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24 w Tarnowie. Konferencja ma charakter otwarty, dlatego zaproszenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych ze szkół i placówek oświatowych w Tarnowie: dyrektorów i pedagogów szkolnych, nauczycieli, wychowawców, uczniów, rodziców i przedstawicieli wybranych instytucji. Z uwagi na tematykę konferencji szczególnie kierowane jest do nauczycieli-socjoterapeutów prowadzących zajęcia socjoterapeutyczne.

  > więcej
 • Uczniowie Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 11 w Tarnowie w La Chapelle Les Luxeuil we Francji
  2017.04.12 14:54

  Grupa uczniów wraz z nauczycielami realizującymi międzynarodowy projekt „W drodze do zdrowszego stylu życia z naszymi europejskimi przyjaciółmi” w ramach programu Erasmus+ w dniach 02.04. – 07.04. 2017 r. wzięła udział w spotkaniu projektowym szkół partnerskich w La Chapelle Les Luxeuil we Francji. Było to kolejne spotkanie szkół partnerskich projektu. Gospodarzem byli nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej René Beaujean w La Chapelle Les Luxeuil.

  > więcej
 • Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Wielkanocnych
  2017.04.12 10:58

  Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Dyrektorów, Pedagogów, Nauczycieli i Pracowników Szkół oraz Placówek Oświatowych z okazji Świąt Wielkanocnych.

  > więcej
 • Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2017/2018 – PRZEPISY
  2017.04.06 15:29

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tamowa publikuje przepisy prawa dot. naboru do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018.

  > więcej
 • Szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych
  2017.04.06 15:24

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tamowa uprzejmie zaprasza Dyrektorów i Administratorów naboru Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych na szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych, które odbędzie się 11 kwietnia 2017 r. (wtorek) o godz. 10.00 w auli Tarnowskiego Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego przy ul. Józefa Szujskiego 13 w Tarnowie.

  > więcej
 • V Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
  2017.04.06 11:07

  W dniu 25 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie odbędzie się V Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych : Let's celebrate English. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych Tarnowa i powiatu tarnowskiego , którzy będą mieli możliwość wykazania się umiejętnościami językowymi oraz umiejętnościami samodzielnego i twórczego myślenia. Patronat nad konkursem obejmują: Prezydent Miasta Tarnowa - Roman Ciepiela, Małopolski Kurator Oświaty - Barbara Nowak i Marszałek Województwa Małopolskiego - Jacek Krupa. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do dnia 12 kwietnia 2017 r.

  > więcej
 • Znam Tarnów - Wielki test wiedzy o mieście
  2017.04.03 15:26

  Zapraszamy do udziału w zaplanowanym na 9 maja 2017 r. konkursie „Znam Tarnów - Wielki test wiedzy o mieście”. Jego główną ideą jest popularyzacja wiedzy o Tarnowie. Każda tarnowska szkoła powinna wystawić swoją reprezentację. Ograniczeń co do składu reprezentacji nie ma, ale absolutne minimum to 1 uczeń i 1 nauczyciel. Jeśli reprezentacja będzie liczniejsza, tym chętniej ją przyjmiemy. Rywalizacja toczyć się będzie o atrakcyjne nagrody finansowe. Pięć i pół tysięcy złotych nagrody otrzyma zwycięzca, a łączna pula nagród to 15 tys. zł. Zgłoszenia w postaci wypełnionych formularzy należy przesyłać do 26 kwietnia 2017 r. na adres konkurs@umt.tarnow.pl lub złożyć osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej (Rynek 7, pok. 11 w godz. 8.00 – 15.00). Wielki finał zaplanowaliśmy na 9 maja 2017 r.

  > więcej
 • XIV Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie
  2017.04.03 12:15

  Zbliża się chwila podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów gimnazjów. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, dotyczących właściwego wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły. Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje Państwu udział w XIV Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 6-7 kwietnia 2017 r. w godzinach 10.00 – 15.00 (czwartek) i 9.00 - 14.00 (piątek) na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Ruszyły remonty ul. Kasprowicza i ul. Marynarki Wojennej

  W Tarnowie rozpoczęły się dzisiaj, 24 kwietnia, dwie inwestycje. Place budowy zostały przekazane wykonawcom remontu ul. Marynarki Wojennej i ul. Kasprowicza. Łączny koszt prac to ponad 1,2 mln złotych.

  > więcej
 • Nagroda dla Janusza Gajosa

  Trzeci dzień festiwalu upłynął pod znakiem dużych emocji i wzruszeń. Janusz Gajos odebrał Nagrodę za całokształt twórczości artystycznej, a widzowie festiwalu zobaczyli dwa emocjonalne filmy.

  > więcej
 • Debatanci z ZSME na Mistrzostwach Polski

  Nie lada sukcesem mogą pochwalić się uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych. Reprezentanci tarnowskiej szkoły –Marek Dulowski, Jarosław Dzwierzyński, Paweł Kołodziej i Jan Gargul – zajęli czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich, rozegranych w Poznaniu.

  > więcej
 • Tarnowianie wśród najlepszych SPORT

  Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży MPEC Tarnów zajął pierwsze miejsce w rozegranym w miniony weekend turnieju 1/16 finałów Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej w kategorii juniorów młodszych o Puchar Prezydenta Tarnowa. Tarnowianie uzyskali awans do 16 najlepszych zespół w Polsce w tej kategorii wiekowej. - Chłopcy zrobili niesamowitą rzecz. Każdy mecz wygrywaliśmy przewagą dziesięciu punktów. Chylę czoła – mówił po zakończeniu rozgrywek Bartosz Bommersbach, który wraz z ojcem, Józefem, prowadzi zespół młodych szczypiornistów. 

  > więcej
 • Bajkowy poranek z Reksiem. II dzień TNF

  Dwa filmy konkursowe, nagroda za całokształt dla Janusza Gajosa i zwiedzanie wystawy z Lechem Majewskim – to tylko część z propozycji ,jakie już dziś przed uczestnikami 31 Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

  > więcej
 • Święto kina rozpoczęte

  Tarnowską Nagrodę Filmową w czwartą dekadę wprowadził gitarowy duet Marek Napiórkowski i Artur Lesicki, który swoim koncertem „Celuloid” zainaugurował tegoroczne święto kina w Tarnowie. Prologiem do festiwalu był wernisaż wystawy plakatów Lecha Majewskiego, który odbył się w BWA. Przed nami tydzień z projekcjami filmowymi, spotkaniami z twórcami i aktorami oraz wydarzeniami muzycznymi.

  > więcej
 • Zapowiedzi weekendowe

  Najbliższy weekend zapowiada wiele emocji. Zadowolenie będą zwłaszcza miłośnicy dużego ekranu. W Tarnowie rozpoczyna się 31 Tarnowska Nagroda Filmowa. Nie zabraknie też muzycznych akcentów i dobrego humoru.

  > więcej
 • Dziś inauguracja festiwalu filmowego

  Już dziś rusza 31 Tarnowska Nagroda Filmowa. W kinie Marzenie są jeszcze dostępne bilety na projekcje konkursowe, projekcje specjalne oraz koncerty. Przez cały czas trwania festiwalu można także oglądać wystawy przygotowane specjalnie na wydarzenie.

  > więcej
 • Nieczynny przystanek na ul. Mickiewicza

  Jak informuje Zarząd Dróg i Komunikacji, od 23 do 25 kwietnia nieczynny będzie przystanek Mickiewicza – Teatr. Zmiany maja związek z 10. Forum Inwestycyjnym, odbywającym się w tarnowskim teatrze. Impreza gospodarcza  rozpocznie się w najbliższy poniedziałek.

  > więcej
 • Tarnowscy sportowcy nagrodzeni

  Na brak sportowych talentów Tarnów nie może narzekać. Można się było o tym przekonać podczas uroczystej gali sportu, która odbyła się 20 kwietnia w Dworze Modrzewiowym. Wyróżnienia otrzymało ponad 200 trenerów i zawodników, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe. Na nagrody i stypendia przeznaczono z budżetu miasta ponad 136 tys. zł.

  > więcej
więcej aktualności >