EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO SPECJALISTA DS. PŁAC
  2018.02.19 14:56

  Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w Tarnowie, ul. Mościckiego 177A, ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. płac. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w dniach od 2 marca 2018 r. do dnia 4 kwietnia 2018 r.

  > więcej
 • Kwalifikacja wojskowa 2018 dla mieszkańców miasta Tarnowa
  2018.02.19 09:04

  W okresie od dnia 12 marca do dnia 16 kwietnia 2018 r., w budynku przy ul. Brodzińskiego 1 w Tarnowie przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa osób zameldowanych na pobyt stały bądź czasowy na terenie miasta Tarnowa. Zasadniczym celem kwalifikacji wojskowej jest ustalenie zdolności do czynnej służby wojskowej a następnie wydanie wojskowego dokumentu osobistego, czyli książeczki wojskowej.

  > więcej
 • Dziecięce spojrzenia na Maryję
  2018.02.19 08:50

  W ramach VII Tygodnia Wychowania „Maryja wychowawczynią pokoleń” z inicjatywy Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie ogłoszony został dwuetapowy Tarnowski Konkurs Maryjny pod Honorowym Patronatem J. E. Księdza Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża. Adresowano go do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych. Obejmował 2 plastyczne i 2 literackie konkursy.

  > więcej
 • Kurs języka angielskiego poziom B2
  2018.02.19 07:37

  Tarnowska Szkoła Wyższa do 30 marca 2018 r. prowadzi nabór na kurs języka angielskiego oraz egzamin Jet Set Level 5. Kurs obejmuje 80 godzin dydaktycznych. Zajęcia rozpoczną się w połowie kwietnia 2018 r. Odbywać się będą 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Kurs przygotowuje do uzyskania świadectwa znajomości języka angielskiego, dającego uprawnienia do nauczania tego języka w przedszkolu i klasach szkoły podstawowej. Tarnowska Szkoła Wyższa jest Centrum Egzaminacyjnym. Egzamin zdawany jest w siedzibie uczelni przy ulicy Mościckiego 27 w Tarnowie. Więcej informacji: Tarnowska Szkoła Wyższa – Sekretariat, ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów, tel. 14 657 10 55 wew.12, e-mail: uczelnia@tszw.edu.pl.

  > więcej
 • Trenczyńskie Dni Robotyki
  2018.02.13 08:35

  W dniach 14-15 lutego 2018 r. uczeń klasy o profilu mechatronicznym Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie Paweł Szczygiełek weźmie udział w 13 Dniach Robotyki w Trenczynie na Słowacji.

  > więcej
 • TYDZIEŃ ZABAWY w ZSO 2
  2018.02.08 08:51

  Dyrekcja i nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im Jana Hetmana Tarnowskiego w Tarnowie podczas pierwszego tygodnia ferii (12-16 lutego 2018 r.) organizują zajęcia kierowane do uczniów gimnazjów i starszych klas szkoły podstawowej (klasa 7). Podczas TYGODNIA ZABAWY pragniemy zaproponować doświadczenia, warsztaty i pokazy prowadzone przez nauczycieli matematyki, informatyki, fizyki, historii, psychologii, języka angielskiego i języka francuskiego, które łączą wiedzę z doświadczeniem. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja miejsc.

  > więcej
 • Dzień Otwarty „Karnawał z Ósemką”
  2018.02.05 09:45

  Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie, ul. Bitwy pod Studziankami 5, zaprasza na Dzień Otwarty „Karnawał z Ósemką”, który odbędzie się 8 lutego 2018 r. o godz. 16.00.

  > więcej
 • Wykład dra hab. Leszka Hońdo pt. „Nazistowskie badania antropologiczne nad Żydami. Tarnów 1942”
  2018.02.02 15:26

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliusza Słowackiego – Instytucja Kultury Miasta Tarnowa zaprasza na wykład dra hab. Leszka Hońdo pt. „Nazistowskie badania antropologiczne nad Żydami. Tarnów 1942”, który odbędzie się w Czytelni Naukowej (ul. Krakowska 4), 7 lutego, godz. 17.00.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2018.01.31 12:02

  Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ul. Romanowicza 9, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: zastępca głównego księgowego. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 9 lutego 2018 r. do godz. 15.00.

  > więcej
 • X Konkurs Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”
  2018.01.31 11:40

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego- Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, III LO im. Adama Mickiewicza oraz PWSZ w Tarnowie, zapraszają do udziału w X Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 9 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 10 lutego 2018 r. Instytut Goethego w Krakowie, jak co roku, ufundował stypendia egzaminacyjnych dla laureatów konkursu.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Sportowe zakończenie ferii z Pałacem 24 LUTEGO

  MKS Pałac Młodzieży Tarnów zaprasza jutro, w sobotę 24 lutego, najmłodszych mieszkańców Tarnowa do hali im.  Shihana Wiesława Gwizda, na sportowe zakończenie ferii zimowych 2018.

  > więcej
 • Wracają mrozy, pomóżmy bezdomnym!

  Na najbliższe dni synoptycy zapowiadają spore ochłodzenie. Mrozy mogą nam towarzyszyć przez cały weekend i potrwać do wtorku lub środy. Dlatego przypominamy, że przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tarnowie działa zespół do spraw pomocy osobom bezdomnym. Mieszkańcy miasta mogą tam informować o przypadkach wymagających pomocy – dotyczy to nie tylko osób bezdomnych, ale również samotnych, chorych, starszych lub niepełnosprawnych.

  > więcej
 • Weekendowe zapowiedzi

  Kibice siatkówki będą mieli ostatnią w rundzie zasadniczej okazję do zobaczenia w akcji zespołu Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Przed swoimi kibicami zaprezentują się także siatkarki UKS Jedynka Tarnów oraz młodzieżowe zespoły koszykarskie MUKS 1811 Unii Tarnów. Miłośników piosenki zapraszamy na koncert piosenek Agnieszki Osieckiej oraz na spektakl złożony z największych przebojów zespołu „Maanam”. Najmłodsi z chęcią odwiedzą natomiast halę przy ul. Krupniczej oraz Centrum Sztuki Mościce.

  > więcej
 • Siatkarskie derby Małopolski

  Ostatnie w rundzie zasadniczej spotkanie przed własną publicznością rozegrają jutro pierwszoligowe siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów. W rozpoczynającym się o godz. 18 meczu tarnowianki zagrają w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z 7R Solna Wieliczka.

  > więcej
 • Wyłoniono wykonawców zadań z zakresu zdrowia publicznego

  Znamy już organizacje pozarządowe, które w 2018 roku zrealizują zadania z zakresu zdrowia publicznego skierowane do mieszkańców miasta Tarnowa. Miasto dofinansuje w 95% realizację zadań skierowanych do niepełnosprawnych dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych i przeznaczy na ten cel kwotę 119 000 zł.

  > więcej
 • Tiger najlepszy w Mistrzostwach Małopolski

  Ponad sto zawodniczek i zawodników rywalizowało podczas weekendu w odbywających się w Gnojniku Mistrzostwach Małopolski w boksie. Z bardzo dobrej strony pokazali się w tych zawodach pięściarze Tigera Tarnów, zwyciężając w klasyfikacji drużynowej.

  > więcej
 • Lumaro Elbud znów nie sprostał Grupie Azoty PROREM

  Już tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia rozgrywek ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Nadal nie wiadomo jednak komu przypadnie w udziale tytuł mistrzowski. Dotychczasowy lider, Lumaro Elbud przegrał bowiem z Grupą Azoty PROREM i został wyprzedzony w tabeli przez Sportmossimo.pl Grabówka (inna sprawa, że obrońcy tytułu mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z poprzedniej kolejki).

  > więcej
 • „Nie zamykamy się na nowe technologie”

  Trwa wymiana i modernizacja taboru Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Tarnowie. Do końca roku na tarnowskich drogach pojawi się 40 nowych autobusów, z czego 21 pojazdów zasilanych sprężonym gazem CNG. Spółka planuje też zakup testowy elektrycznego autobusu SOLARIS.

  > więcej
 • Życiowy sukces Wiktorii Bober

  Podczas odbywających się w węgierskim Gyor eliminacji do przyszłorocznych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires, zawodniczka TKS LOK Tarnów Wiktoria Bober zajęła trzecie miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów. Tym samym tarnowianka zagwarantowała reprezentantce Polski - jedyne w konkurencjach strzeleckich - prawo startu w tej konkurencji w MIO.

  > więcej
 • Policjanci zagrali dla chorej Julki

  Dziesięć drużyn reprezentujących komendy policji z województwa małopolskiego stanęło na starcie II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów. Zawody rozgrywane w hali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zakończyły się sukcesem zespołu KMP Kraków, na drugim miejscu uplasowała się ekipa KPP Oświęcim, a trzecią pozycję wywalczyli gospodarze, drużyna KMP Tarnów.

  > więcej
więcej aktualności >