EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Szkolenie grantowe „WYKORZYSTANIE WYNIKÓW SPRAWDZIANU I EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH DO ROZWOJU PRACY SZKÓŁ”
  2015.06.24 14:30

  Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wygrało ogłoszony przez Kuratorium Oświaty w Krakowie przetarg nieograniczony na realizację bezpłatnych form doskonalenia nauczycieli w ramach zadań edukacyjnych „Doskonalenie nauczycieli w województwie” w następującym obszarze: 1. WYKORZYSTANIE WYNIKÓW SPRAWDZIANU I EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH DO ROZWOJU PRACY SZKÓŁ adresowanych do dyrektorów i wicedyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa i powiatów: tarnowskiego, bocheńskiego, brzeskiego dąbrowskiego. Termin składania zgłoszeń do 2 września 2015 r.

  > więcej
 • Portal edukacyjny WWW.NASZAEDUKACJA.MEN.GOV.PL
  2015.06.24 14:01

  Minister Edukacji Narodowej zaprasza do odwiedzenia uruchomionego właśnie portalu www.naszaedukacja.men.gov.pl. To miejsce, w którym rodzice, uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy, samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji, mogą rozmawiać o kształcie polskiej edukacji. Tu można stawiać pytania i wspólnie szukać na nie odpowiedzi.

  > więcej
 • Regulamin Miejskiego Konkursu na Program Edukacyjny Szkoły „Drogi Tarnowian do niepodległości”
  2015.06.22 14:31

  W ślad za ogłoszeniem miejskiego projektu edukacyjnego „Narodowe Święto Niepodległości” z zakresu wychowania patriotycznego dzieci i młodzieży w Tarnowie, będącego przygotowaniem do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 2018 r., udostępniamy Regulamin Miejskiego Konkursu na Program Edukacyjny Szkoły „Drogi Tarnowian do niepodległości” w roku szkolnym 2015/2016 (po korekcie) wraz z formularzem zgłoszeniowym.

  > więcej
 • Uczniowie z Tarnowa i regionu uzyskują międzynarodowe certyfikaty z języka niemieckiego
  2015.06.22 08:40

  W roku 2015 na mocy porozumienia zawartego między Instytutem Goethego w Krakowie oraz Państwową Szkołą Zawodową w Tarnowie, rozpoczęło swą działalność Centrum Egzaminacyjne Instytutu Goethego. Centrum powstało z inicjatywy Instytutu Goethego w Krakowie i przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów oraz Małego Centrum Bibliotecznego Instytutu Goethego w Tarnowie, w związku z coraz większym zainteresowaniem uczniów szkół gimnazjalnych i średnich, pragnących uzyskiwać międzynarodowe certyfikaty na poziomie A1, A2 i B1. Egzaminy w regionie tarnowskim organizowane są od 2 lat i koordynowane przez lidera Tarnowskiej Inicjatywy Oświatowej, Panią Agnieszkę Juśko. 12 czerwca 2015 r. certyfikowani egzaminatorzy Instytutu Goethego: Pani Agnieszka Juśko, Pani Aneta Styrkowiec, Pani Małgorzata Starzyk i Pani Beata Wideł pod okiem Pana Andreasa Kotza egzaminowali ponad 50 uczniów w całego regionu.

  > więcej
 • Niemcy w Tarnowie
  2015.06.19 08:16

  W dniach 7 – 12.06.2016 r. gościła na zaproszenie Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie grupa uczniów z nauczycielami z Merian Schule z Berlina. Uczniowie tarnowskiej szkoły sportowej od lat współpracują z młodzieżą i nauczycielami z Berlina. Wspólnie realizują projekty o charakterze dydaktycznym, artystycznym i sportowym. Coroczna wymiana uczniów odbywa się pod Patronatem i przy współfinansowaniu przez Polsko Niemiecką Współpracę Młodzieży.

  > więcej
 • III Gala Empatii - w podziękowaniu za trud wolontariuszy
  2015.06.17 15:25

  Już po raz trzeci Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych zgromadził Wolontariuszy, Opiekunów, Dyrektorów szkół i przedszkoli regionu tarnowskiego oraz Przyjaciół, aby podsumować działania prowadzone przez Centrum Wolontariatu „Empatia” w roku szkolnym 2014/2015. Tradycja wolontariatu w Pałacu Sanguszków jest bardzo bogata i liczy już prawie 10 lat. Uczniowie i Nauczyciele ZSEO podejmują wiele ważnych działań, które są pożyteczne nie tylko dla środowiska lokalnego, ale przede wszystkim są istotne w wychowaniu młodzieży. Budujące jest to, że w ostatnim roku „Empatia” wzbogaciła się o nowych wolontariuszy z wielu szkół Tarnowa i regionu. Razem można zdziałać o wiele więcej.

  > więcej
 • REKRUTACJA – KANA
  2015.06.17 09:14

  Tarnowska KANA zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych na kursy i zajęcia w nowym roku szkolnym. Przygotowanie do nowej matury, egzaminów gimnazjalnych, przedmiotowych. Tradycja nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Szczegóły na stronie www.tarnow.kana.pl.

  > więcej
 • IV Przedszkolny Turniej Szachowy
  2015.06.16 08:33

  W dniu 11.06.20015 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 17 w Tarnowie odbył się IV Przedszkolny Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 12 dzieci uczęszczających na kółko szachowe. Od czterech lat w Przedszkolu organizowane są zajęcia dodatkowe kółka szachowego „Szach – mat”. Na zajęciach dzieci poznają zasady gry w szachy, doskonalą pamięć, uwagę, koncentrację, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, uczą się umiejętności przegrywania, odporności emocjonalnej w zakresie znoszenia stresów i porażek, kształtują umiejętność zdrowego współzawodnictwa, rywalizacji.

  > więcej
 • Konferencja „FUNKCJONOWANIE W SPOŁECZEŃSTWIE OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI”
  2015.06.15 08:48

  Prezydent Miasta Tarnowa i Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zapraszają do udziału w konferencji „FUNKCJONOWANIE W SPOŁECZEŃSTWIE OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI”, która odbędzie się 19 czerwca 2015 r., godz. 11.00–15.00 w auli PWSZ w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8.

  > więcej
 • Akademia Świadomego Obywatela
  2015.06.12 14:51

  Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem oddział w Tarnowie prowadzi rekrutację do zadania pt. „Akademia Świadomego Obywatela” finansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, którego celem jest wzrost udziału w życiu publicznym osób niepełnosprawnych ruchowo. Udział w projekcie jest bezpłatny. Osoby pełnoletnie chcące uczestniczyć w zadaniu powinny posiadać (legitymować się) orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności ruchowej (lekkim, umiarkowanym lub znacznym) oraz zamieszkiwać na terenie miasta Tarnowa lub powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Wizyta ministra skarbu w Tarnowie

  Jutro w Tarnowie gościć będzie minister skarbu państwa Andrzej Czerwiński, który wizytę rozpocznie od spotkania z prezydentem Romanem Ciepielą. Wizyta ma związek z podpisaniem Aktu Erekcyjnego dotyczącego Instalacji Granulacji Mechanicznej Nawozów na terenie tarnowskiej Grupy Azoty.

  > więcej
 • Posprzątaj po swoim psie

  To nazwa akcji Straży Miejskiej będąca odpowiedzią na interwencje mieszkańców Tarnowa. W jej ramach strażnicy zapowiadają kontrole na terenie całego miasta. Patrole piesze i rowerowe pojawią się m.in. w rejonach osiedli mieszkaniowych, na terenach zielonych, ale także w ścisłym centrum. Wszystko po to, by zwrócić uwagę właścicielom psów na wykroczenia dotyczące sprzątania po czworonogach i puszczania ich luzem.

  > więcej
 • Muzyczne Tarasy w Tarnowie

  Rusza kolejna edycja cyklu „Muzyczne Tarasy”.  Przez kolejne cztery czwartki lipca miłośnicy latynoskich rytmów będą mieli okazję posłuchać wykonawców z Chile, Meksyku, Kuby i Brazylii. Inauguracja VIII Festiwalu Letnich Koncertów Kameralnych już 2 lipca o godz. 20:30 w Centrum Sztuki Mościce.

  > więcej
 • „Dalekosiężni” i Aleksander Doba

  Pierwsza edycja „Dalekosiężnych” za nami. Festiwal podróżniczy zorganizowany przez Centrum Sztuki Mościce towarzyszył „Zdearzeniom”. Gościem specjalnym tegorocznej edycji był Aleksander Doba, podróżnik roku National Geographic. To jego opowieść zachwyciła publiczność i zwyciężyła w plebiscycie na najlepszą zaprezentowaną podróż.

  > więcej
 • Tarnowska ”12. wystawa” w Rumunii

  Mieszkańcy rumuńskiego miasta Kluż między 7 a 26 lipca będą mogli podziwiać dzieła prezentowane na co dzień  w dworcowej siedzibie Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie. Do Muzeum w Kluż zawita „12. wystawa” pochodząca z kolekcji Małopolskiej Fundacji Muzeum Sztuki Współczesnej.

  > więcej
 • Uczniowie na oce(n)zurowanym

  „CE(N)ZURA”,  cezura, cenzurka to tytuł  interdyscyplinarnej wystawy słuchaczy I Roku Policealnego Zawodowego Studium Plastycznego przy Zespole Szkół Plastycznych. W miniony weekend, 26 czerwca, w klubie „Kontrast” zostały zaprezentowane ich pierwsze, pozaszkolne dokonania artystyczne. 

  > więcej
 • Zmiany w rozkładach jazdy

  Ruszył wakacyjny rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Podobnie jak w ubiegłych latach,  w lipcu i sierpniu zostaną uruchomione dodatkowe kursy na linii nr 31 kursującej pod Górę św. Marcina, a także linia nocna „N”. Na kilku liniach nie będą obsługiwane kursy wyszczególnione w rozkładach jazdy z oznaczeniem „W-nie kursuje w okresie wakacji”.

  > więcej
 • Za nami „Zdearzenia”

  Tysiące tarnowian uczestniczyło w miniony weekend w wydarzeniach zorganizowanych w ramach święta miasta. Były koncerty, pikniki plenerowe, wystawy i festiwale.

  > więcej
 • Płatne odcinki w ramach viaTOLL

  Do systemu viaTOLL 30 czerwca włączonych zostanie 251 km dróg różnych kategorii, w tym odcinek autostrady A4, węzeł Tarnów Północ - węzeł Dębica Wschód. Opłata obowiązywać będzie pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony oraz autobusy. Po rozszerzeniu sieć dróg płatnych w ramach systemu viaTOLL wzrośnie do ponad 3 150 km.

  > więcej
 • Piętnaście medali lekkoatletów

  Reprezentanci Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START wywalczyli podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce 15 medali.

  > więcej
więcej aktualności >