EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • 155. rocznica Powstania Styczniowego 1863 roku
  2018.01.19 15:19

  Prezydent Tarnowa – Roman Ciepiela i Komendant Hufca ZHP im. gen. J. Bema w Tarnowie – Maksym Pękosz zapraszają na obchody upamiętniające 155. Rocznicę Powstania Styczniowego 1863 roku, które odbędą się na Starym Cmentarzu w Tarnowie w dniu 22 stycznia 2018 r.

  > więcej
 • NABÓR DO TARNOWSKICH PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2018/2019
  2018.01.15 15:21

  Trwa przygotowanie systemu do elektronicznej rekrutacji do przedszkoli na terenie Miasta Tarnowa. W serwisie internetowym http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tarnow sukcesywnie będą umieszczane istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów, a także informacje o przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. W pierwszej kolejności rodzice dzieci uczęszczających do danego przedszkola składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego bezpośrednio w przedszkolach (bez konieczności logowania się do elektronicznego systemu) w terminie od 19 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018 r. Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 9 marca 2018 r. i trwać będzie do 30 marca 2018 r. do godz. 15.00 r.

  > więcej
 • NABÓR DO TARNOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019
  2018.01.15 08:11

  Zasady przyjmowania do publicznych szkół podstawowych określone zostały w rozdziale 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59). Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019 przyjmowane są dzieci 7-letnie (urodzone w roku 2011) - objęte obowiązkiem szkolnym oraz 6-letnie (urodzone w roku 2012) - zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym albo dziecko posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej (art. 36 ust. 2 ustawy - Prawo oświatowe).

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO SPECJALISTA DS. PŁAC
  2018.01.11 14:02

  Dyrektor Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 11 w Tarnowie, ul. Mościckiego 177A, ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. płac. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w dniach 16-17 styczeń 2018 r.

  > więcej
 • WOŚP w Szkole Szczepanika
  2018.01.11 07:40

  Po raz kolejny rusza sztab WOŚP przy Szkole Szczepanika. Przygotowania idą pełną parą. Koordynatorem szkolnych Wolontariuszy jest Pani Bożena Jewuła. Cel 26.Finału WOŚP – „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie organizuje pracę Sztabu 4601 w ramach 26.Finału WOŚP. 14 stycznia 2018 roku 270 wolontariuszy Sztabu Szkoły Szczepanika będzie kwestować na ulicach Tarnowa i okolic. Wolontariuszami sztabu jest głównie młodzież szkół gimnazjalnych.

  > więcej
 • I Tarnowski Konkurs Krasomówczy ”O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”
  2018.01.05 15:05

  Pałac Młodzieży w Tarnowie zaprasza uczniów tarnowskich szkół w wieku od 12 do 19 roku życia do udziału w I Tarnowskim Konkursie Krasomówczym ”O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”. Głównym celem konkursu jest propagowanie pięknej polszczyzny, kształcenie sprawności językowej, a także wyrabianie umiejętności autentycznego i swobodnego wypowiadania się na zadany temat. Konkurs w sposób niestandardowy motywuje do poszerzania wiedzy, uczy logicznego formułowania myśli i zwraca uwagę nie tylko na istotne sprawy ogólne, ale także na te dotyczące społeczności lokalnej. Zadaniem konkursu jest również promocja wartości historycznych i kulturowych.

  > więcej
 • Studia podyplomowe na Tarnowskiej Szkole Wyższej
  2018.01.05 14:18

  Tarnowska Szkoła Wyższa zachęca do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych, które rozpoczną się w miesiącu lutym 2018 r.

  > więcej
 • Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  2017.12.19 12:18

  Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Dyrektorów, Nauczycieli i Pracowników Szkół oraz Placówek Oświatowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  > więcej
 • Miejski Projekt Edukacyjny „Świętujmy Niepodległą” (podsumowanie)
  2017.12.18 11:18

  W 2015 r. Gmina Miasta Tarnowa ogłosiła projekt, który zakładał 3-letnie przygotowanie się do Jubileuszu Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które będzie miało miejsce w październiku i listopadzie 2018 r. Konkurs był adresowany do wszystkich placówek oświatowych miasta Tarnowa. W poprzednich dwóch latach odbywał się w trzech kategoriach: dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W bieżącym roku, w związku z wejściem w życie reformy edukacji wygaszającej szkoły gimnazjalne postanowiono, że będzie odbywał się w dwóch kategoriach: dla szkół podstawowych (łącznie z oddziałami gimnazjalnymi) oraz dla szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • O przyszłości Unii Europejskiej w V LO w Tarnowie
  2017.12.07 12:14

  5 grudnia 2017 r. uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie wzięli udział w wyjątkowej konferencji zorganizowanej przez V LO razem z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct –Tarnów, która była prowadzona przez dr Krzysztofa Bieguna – Adiunkta Katedry Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Głównym tematem konferencji było: „Czy tylko kraje strefy euro mogą w pełni korzystać ze wspólnego rynku?” - zagadnienia z obszaru polityki, gospodarki, finansów, a także planu inwestycyjnego dla Europy. Tematem zajęć była również przyszłość Unii Europejskiej. Jej celem było zainteresowanie młodzieży tematyką unijną oraz zwiększanie wiedzy uczniów na tematy związane z praktycznym wymiarem członkostwa Polski w UE.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Wygrali tylko juniorzy młodsi

  Zwycięstwo i dwie porażki tak przedstawia się bilans sobotnich występów młodzieżowych zespołów MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów występujących w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej.

  > więcej
 • Tarnów tuż za pierwszą dziesiątką

  Tarnów zajął jedenaste miejsce wśród miast na prawach powiatu w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich. Ranking ten jest jedynym w Polsce tego rodzaju przedsięwzięciem, zarządzanym na bieżąco przez ekspertów w trybie on-line. Uczestnictwo w nim jest dobrowolne, a w tym roku uwzględnione zostały sześćdziesiąt cztery (z sześćdziesięciu sześciu - bez Gdańska i Gliwic) polskie miasta na prawach powiatu.

  > więcej
 • Tarnowscy judocy w kadrze

  Polski Związek Judo ogłosił skład kadr narodowych seniorów, młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych na pierwsze półrocze tego roku. W gronie kadrowiczów znalazło się czworo zawodników z Tarnowa.

  > więcej
 • Zwycięstwa UKS Jedynka i Iskierki Krzyż

  Komplet punktów zapewniły sobie nasze siatkarskie drużyny rywalizujące o punkty w pierwszych ligach małopolskich. Zawodniczki UKS Jedynka Tarnów pewnie wygrały na wyjeździe z Podkarpaciem Bobowa, siatkarze Jedynki Krzyż Tarnów pokonali natomiast u siebie UKS Hutnik Kraków.

  > więcej
 • Mateusz Klich wypożyczony do Utrechtu

  Wychowanek Tarnovii Mateusz Klich powrócił do Holandii. Dwudziestoośmioletni piłkarz został wczoraj wypożyczony na pół roku z drugoligowego angielskiego Leeds United, do występującego w Eredivisie, FC Utrecht.

  > więcej
 • Zapraszamy na IX edycję „Górnolotnych”

  Projekcje i prelekcje o tematyce podróżniczej, wystawy fotografii i promocje książek – przed nami dziewiąte trzydniowe spotkanie ludzi gór (2-4 lutego).

  > więcej
 • Zakochaj się w Polsce, zakochaj się w Tarnowie!

  W minioną niedzielę na antenie TVP 1 odbyła się premiera nowego odcinka cyklicznego programu „Zakochaj się w Polsce”. Tym razem ekipa telewizyjna gościła w Tarnowie.

  > więcej
 • Przegrywały 0-2, ale wygrały po tie-breaku

  W trzecim w tym roku meczu, pierwszoligowe siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów sięgnęły po trzecie zwycięstwo. Wyjazdowa wygrana z zamykającym tabelę AZS AWF Warszawa nie przyszła im jednak łatwo. Tarnowianki przegrywały już 0-2, a sukces zapewniły sobie dopiero po tie-breaku. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 (21-25, 22-25, 25-14, 25-13, 15-13) dla podopiecznych trenera Michała Betlei.

  > więcej
 • Obchody rocznicy wybuchu powstania styczniowego

  Dokładnie 155 lat temu – 22 stycznia 1863 roku – wybuchło powstanie styczniowe. W Tarnowie obchody rocznicy tego wydarzenia odbywać będą się tradycyjnie na Starym Cmentarzu, a zapraszają na nie prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela oraz komendant hufca Związku Harcerstwa Polskiego im. gen. J. Bema w Tarnowie, Maksym Pękosz.

  > więcej
 • Casting do „Akademii Pana Kleksa”

  Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego ogłasza casting do spektaklu „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Darii Kopiec. Przeznaczony jest on dla tancerzy i wokalistów w wieku 15-28 lat - zarówno profesjonalistów jak i uzdolnionych amatorów – chcących wystąpić w roli uczniów akademii.

  > więcej
więcej aktualności >