EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • NABÓR DO TARNOWSKICH PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2018/2019
  2018.01.15 15:21

  Trwa przygotowanie systemu do elektronicznej rekrutacji do przedszkoli na terenie Miasta Tarnowa. W serwisie internetowym http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tarnow sukcesywnie będą umieszczane istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów, a także informacje o przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. W pierwszej kolejności rodzice dzieci uczęszczających do danego przedszkola składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego bezpośrednio w przedszkolach (bez konieczności logowania się do elektronicznego systemu) w terminie od 19 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018 r. Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 9 marca 2018 r. i trwać będzie do 30 marca 2018 r. do godz. 15.00 r.

  > więcej
 • NABÓR DO TARNOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019
  2018.01.15 08:11

  Zasady przyjmowania do publicznych szkół podstawowych określone zostały w rozdziale 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59). Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019 przyjmowane są dzieci 7-letnie (urodzone w roku 2011) - objęte obowiązkiem szkolnym oraz 6-letnie (urodzone w roku 2012) - zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym albo dziecko posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej (art. 36 ust. 2 ustawy - Prawo oświatowe).

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO SPECJALISTA DS. PŁAC
  2018.01.11 14:02

  Dyrektor Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 11 w Tarnowie, ul. Mościckiego 177A, ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. płac. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w dniach 16-17 styczeń 2018 r.

  > więcej
 • WOŚP w Szkole Szczepanika
  2018.01.11 07:40

  Po raz kolejny rusza sztab WOŚP przy Szkole Szczepanika. Przygotowania idą pełną parą. Koordynatorem szkolnych Wolontariuszy jest Pani Bożena Jewuła. Cel 26.Finału WOŚP – „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie organizuje pracę Sztabu 4601 w ramach 26.Finału WOŚP. 14 stycznia 2018 roku 270 wolontariuszy Sztabu Szkoły Szczepanika będzie kwestować na ulicach Tarnowa i okolic. Wolontariuszami sztabu jest głównie młodzież szkół gimnazjalnych.

  > więcej
 • I Tarnowski Konkurs Krasomówczy ”O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”
  2018.01.05 15:05

  Pałac Młodzieży w Tarnowie zaprasza uczniów tarnowskich szkół w wieku od 12 do 19 roku życia do udziału w I Tarnowskim Konkursie Krasomówczym ”O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”. Głównym celem konkursu jest propagowanie pięknej polszczyzny, kształcenie sprawności językowej, a także wyrabianie umiejętności autentycznego i swobodnego wypowiadania się na zadany temat. Konkurs w sposób niestandardowy motywuje do poszerzania wiedzy, uczy logicznego formułowania myśli i zwraca uwagę nie tylko na istotne sprawy ogólne, ale także na te dotyczące społeczności lokalnej. Zadaniem konkursu jest również promocja wartości historycznych i kulturowych.

  > więcej
 • Studia podyplomowe na Tarnowskiej Szkole Wyższej
  2018.01.05 14:18

  Tarnowska Szkoła Wyższa zachęca do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych, które rozpoczną się w miesiącu lutym 2018 r.

  > więcej
 • Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  2017.12.19 12:18

  Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Dyrektorów, Nauczycieli i Pracowników Szkół oraz Placówek Oświatowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  > więcej
 • Miejski Projekt Edukacyjny „Świętujmy Niepodległą” (podsumowanie)
  2017.12.18 11:18

  W 2015 r. Gmina Miasta Tarnowa ogłosiła projekt, który zakładał 3-letnie przygotowanie się do Jubileuszu Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które będzie miało miejsce w październiku i listopadzie 2018 r. Konkurs był adresowany do wszystkich placówek oświatowych miasta Tarnowa. W poprzednich dwóch latach odbywał się w trzech kategoriach: dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W bieżącym roku, w związku z wejściem w życie reformy edukacji wygaszającej szkoły gimnazjalne postanowiono, że będzie odbywał się w dwóch kategoriach: dla szkół podstawowych (łącznie z oddziałami gimnazjalnymi) oraz dla szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • O przyszłości Unii Europejskiej w V LO w Tarnowie
  2017.12.07 12:14

  5 grudnia 2017 r. uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie wzięli udział w wyjątkowej konferencji zorganizowanej przez V LO razem z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct –Tarnów, która była prowadzona przez dr Krzysztofa Bieguna – Adiunkta Katedry Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Głównym tematem konferencji było: „Czy tylko kraje strefy euro mogą w pełni korzystać ze wspólnego rynku?” - zagadnienia z obszaru polityki, gospodarki, finansów, a także planu inwestycyjnego dla Europy. Tematem zajęć była również przyszłość Unii Europejskiej. Jej celem było zainteresowanie młodzieży tematyką unijną oraz zwiększanie wiedzy uczniów na tematy związane z praktycznym wymiarem członkostwa Polski w UE.

  > więcej
 • Kosmiczne warsztaty w „dwudziestce trójce”
  2017.12.04 12:46

  Ponad 330 przedszkolaków brało w warsztatach „Lecimy w Kosmos”, jakie dla najmłodszych tarnowian zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II. W warsztatach, które odbyły się w dniach 20-28 listopada, wzięli udział mali amatorzy lotów w Kosmos z siedmiu tarnowskich przedszkoli oraz uczniowie klas I-III z miejscowej szkoły. W sumie warsztatach uczestniczyło ponad czterysta dzieci. W programie warsztatów znalazły się m.in. warsztaty plastyczne, podczas których maluchy malowały różne dzieci „kosmiczne” odlewy gipsowe. Nie zabrakło też edukacji. Podczas prezentacji multimedialnej „Odkrywanie galaktyki” tarnowskie przedszkolaki poznawały nazwy i charakterystykę planet układu słonecznego. Na zakończenie warsztatów, oprócz samodzielnie wykonanych prac plastycznych przedszkolaki uzyskały certyfikat uczestnika kosmicznych warsztatów.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Kreatywna Akademia Zimowa

  Podczas rozpoczynających się za trzy tygodnie ferii zimowych, uczniowie tarnowskich szkół podstawowych będą mogli wziąć udział w zajęciach Kreatywnej Akademii Zimowej, organizowanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z tym o przyjęciu do Akademii decyduje kolejność zgłoszeń.

  > więcej
 • „WidzeNie” Marzeny Pięty

  Od czwartku 18 stycznia, w siedzibie tarnowskiego Biura Wystaw Artystycznych oglądać można wystawę prac nieżyjącej już tarnowskiej artystki, Marzeny Pięty, zatytułowaną „WidzeNie”. Wystawa czynna będzie do niedzieli 4 lutego.

  > więcej
 • Zapowiedzi weekendowe

  Rozpoczynający się weekend zapowiada się atrakcyjnie przede wszystkim dla kibiców sportu oraz dla najmłodszych. Okazję do miłego spędzenia czasu znajdą jednak także miłośnicy kina oraz muzyki, a wszystkich zapraszamy na wystawy do Biura Wystaw Artystycznych.

  > więcej
 • Tych dowodów nie trzeba wymieniać

  Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Tarnowa przypomina, że nie wszyscy starsi wiekiem mieszkańcy muszą wymieniać dowody osobiste. - Dowody osobiste, wydane na czas nieoznaczony, nie tracą terminu ważności. Nie trzeba ich wymieniać - mówi dyrektor wydziału Robert Rogala.  

  > więcej
 • Derbowy pojedynek piłkarzy ręcznych SPR PWSZ

  Powoli dobiega końca pierwsza runda rozgrywek o mistrzostwo grupy „B” pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn. W przedostatniej już kolejce, SPR PWSZ Tarnów, w sobotę o godz. 18 zmierzy się na wyjeździe z innym zespołem z Małopolski, MTS Chrzanów. Warto dodać, że od tego weekendu w grupie „B” pierwszej ligi występować będzie tylko piętnaście zespołów. Z rozgrywek wycofał się bowiem Moto-Jelcz Oława i wyniki dotychczasowych spotkań z jego udziałem zostały anulowane.

  > więcej
 • Po trzy punkty do Warszawy

  Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów w tym roku nie straciły jeszcze punktów, pokonując na własnym boisku Uni Opole (3-1) oraz SMS PZPS Szczyrk (3-0). O przedłużenie tej serii podopieczne trenera Michała Betlei, powalczą w sobotę w Warszawie, gdzie w rozpoczynającym się o godz. 17 spotkaniu, ich rywalem będzie tamtejszy AZS AWF.

  > więcej
 • Zadbajmy o zwierzaki zimą

  Okres zimowy jest wyjątkowo ciężki dla zwierząt. Psy i koty, podobne jak ludzie marzną, odczuwają pragnienie i łaknienie. Dlatego podstawowa sprawa to zabezpieczenie im ciepła, wody i pokarmu.

  > więcej
 • Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

  Synoptycy ostrzegają, że wiatr, który dziś późnym popołudniem będzie wiał w południowej części Małopolski, może osiągać w porywach nawet 100 kilometrów na godzinę. Niewiele spokojniej będzie na północy regionu, gdzie wiatr może się rozpędzić do 80 kilometrów na godzinę. 

  > więcej
 • Futsaliści PWSZ wicemistrzami Małopolski

  Reprezentanci AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie wywalczyli srebrny medal Akademickich Mistrzostw Małopolski w futsalu. Turniej finałowy rozegrany został w hali Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

  > więcej
 • Chcemy inwestować w przyszłych olimpijczyków

  Tarnów to jeden z mocniejszych ośrodków wspinaczki sportowej w Polsce. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat stał się prawdziwą kuźnią talentów, o czym świadczą liczne medale zdobywane przez tarnowskich zawodników nie tylko w rywalizacjach krajowych, ale także na arenie międzynarodowej. Wychodząc naprzeciw społecznym i sportowym oczekiwaniom Urząd Miasta Tarnowa rozpoczął rozmowy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową nt. możliwości naukowego wsparcia przyszłych i obecnych sportowców.

  > więcej
więcej aktualności >