EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”
  2017.02.20 12:22

  Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XVI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…”. Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2017 r. na adres organizatora.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY
  2017.02.20 12:02

  Dyrektor Bursy Międzyszkolnej w Tarnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w sekretariacie placówki w terminie do 6 marca 2017 r. do godz. 15.00.

  > więcej
 • Projekt edukacyjny „Czas na zdrowie”
  2017.02.20 11:12

  Fundacja Banku Ochrony Środowiska w Warszawie serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w szóstej edycji projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie”. Organizatorzy z dumą mogą poinformować, że wszystkie dotychczasowe edycje konkursu były obejmowane patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Sportu i Turystyki, a także rzecznika Praw Dziecka. Projekt powstał w odpowiedzi na coraz większy problem, jakim jest nadwaga i otyłość pojawiające się już wśród dzieci w wieku szkolnym, a nawet wcześniejszym. Zwieńczeniem projektu „Czas na zdrowie” jest organizacja Festynu Zdrowia, czyli praktyczne wypromowanie postaw prozdrowotnych oraz żywności ekologicznej, regionalnej i tradycyjnej. Na stronie www.czasnazdrowie.fundaciabos.pl znajduje się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić i przesłać do 17 kwietnia 2017 r.

  > więcej
 • KONFERENCJA i KONKURS HISTORYCZNY „OFIARY KATYNIA Z ZIEMI TARNOWSKIEJ”
  2017.02.20 10:31

  Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami do udziału w konferencji „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”, która odbędzie się w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie, dnia 23 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00. Ponadto Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa organizują dla uczniów publicznych i niepublicznych gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w Tarnowie Konkurs Historyczny „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”. Celem konkursu jest uczczenie pamięci mieszkańców Ziemi Tarnowskiej pomordowanych bestialsko przez zbrodniczy reżim Stalina w 1940 r. oraz udokumentowanie losów „Dzieci Katyńskich” z naszego regionu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy konkursowej wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 4 kwietnia 2017 roku.

  > więcej
 • XVIII PRZEGLĄD POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ i I PRZEGLĄD FILMÓW PATRIOTYCZNYCH
  2017.02.20 09:25

  Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej organizowany w tym roku już po raz 18-ty przez PTG „Sokół - Świat Pracy” wpisał się na stałe w obchody święta Konstytucji 3 Maja w Tarnowie. W tym roku mottem przeglądu są słowa Wincentego Witosa: „Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska”. Oprócz Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej zapraszamy do udziału w Przeglądzie Filmów Patriotycznych, którego tytuł brzmi: „Moja wizja patriotyzmu”. Oczekujemy, że filmy przygotowane przez uczestników konkursu pozwolą odkryć bogactwo form manifestowania patriotyzmu. W wyborze tematyki filmu można tak, jak w przypadku Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej sięgnąć do patronów roku 2017.

  > więcej
 • BLASKI I CIENIE DIAGNOZY PRZEDSZKOLAKA (KONSTRUOWANIE ARKUSZA DIAGNOSTYCZNEGO)
  2017.02.15 08:05

  Tarnowska Szkoła Wyższa w Tarnowie, ul. Mościckiego 27, organizuje szkolenie „Blaski i cienie diagnozy przedszkolaka (konstruowanie arkusza diagnostycznego)”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza on-line lub przesłanie skanu karty zgłoszenia na adres mailowy: uczelnia@tszw.edu.pl do dnia 15 marca 2017 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

  > więcej
 • Rekrutacja do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018
  2017.02.13 14:56

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, że do 15 kwietnia 2017 r. zostaną podane do publicznej wiadomości zasady rekrutacji do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. Podstawa prawna: art. 204 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60).

  > więcej
 • VII SYMPOZJUM PEDAGOGICZNE
  2017.02.07 15:14

  Już po raz siódmy Naukowe Koło Pedagogiczne „Paidagogos” organizuje Sympozjum Pedagogiczne. Wydarzenie to ma na celu poznanie efektywnych aspektów procesów nauczania i wychowania oraz alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Podczas spotkania zostaną poruszone między innymi tematy: praw dziecka i praw człowieka, działania studentów a propagowanie idei korczakowskich, mediacja w polskiej rzeczywistości, ochrona prawna nauczycieli jako funkcjonariuszy publicznych – nowe uregulowania, aktywne działania, wspieranie nowych inicjatyw – idea wolontariatu. Sympozjum odbędzie się 16 marca 2017 roku w godzinach 10.00-14.00 w budynku dydaktycznym Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie przy ul. Waryńskiego 14 w Tarnowie. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, mediatorów, terapeutów, rodziców i studentów.

  > więcej
 • Podziękowanie za współpracę dyrektorom i nauczycielom szkół w II etapie projektu edukacyjnego „Bohaterom Niepodległej”
  2017.02.07 15:01

  Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z przyjemnością informuje, że w Tarnowie zakończony został II etap miejskiego konkursu na projekt edukacyjny szkoły „Bohaterom Niepodległej” 2016/2017 w ramach 3-letniego przygotowania do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jego realizacja miała miejsce od 1.10. do 30.11.2016 r. z uroczystym podsumowaniem 14.12.2016 r. Uczestniczyło w nim 17 szkół, wśród nich kilka nowych, o 3 więcej w porównaniu do roku ubiegłego, w tym 6 szkół podstawowych, 4 gimnazja oraz 7 szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • IX Edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „FIT IN DEUTSCH”
  2017.02.07 14:11

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, zapraszają do udziału w IX Edycji Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 3 marca o godz. 12.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 16 lutego 2017 r.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Tarnów dla ukraińskiego szpitala

  Blisko 41 tysięcy złotych na pomoc dla oddziału wcześniaków Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Winnicy na Ukrainie zebrano podczas Charytatywnego Rautu Konsularnego, który odbył się w piątek, 17 lutego, w tarnowskim teatrze.

  > więcej
 • Osiem razy więcej chętnych na P&R

  Z 505 w styczniu ubiegłego roku do ponad 4,2 tysięcy w grudniu, czyli ponad ośmiokrotnie, wzrosła liczba korzystających „Parkuj i jedź” przy dworcu kolejowym w Tarnowie. Łącznie w minionym roku kierowcy zostawiali swoje pojazdy na P&R blisko 29 tysięcy razy. W styczniu tego roku na P&R parkowało już blisko 5 tysięcy samochodów.

  > więcej
 • Ruszają zapisy na półkolonie

  Na początku przyszłego tygodnia, 27 lutego, ruszają zapisy na półkolonie „Lato w Mieście – Bezpieczne Wakacje Tarnów 2017”. Zajęcia dla dzieci i młodzieży z tarnowskich szkół zorganizowane będą w 10 placówkach. W tym roku dla chętnych przygotowano 930 miejsc. Na ten cel miasto wyda 210 tys. złotych.

  > więcej
 • Uwaga! Oszukują „na wymianę pieca”

  Ostrzegamy przed oszustami, oferującymi mieszkańcom odpłatne wykonanie audytów energetycznych budynków, koniecznych do uzyskania dotacji na wymianę nieekologicznych przestarzałych pieców. Oszuści chcą za swoją „usługę” około 150 złotych. - Sporządzanie audytów jest dla mieszkańców bezpłatne – podkreśla Marek Kaczanowski, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa. Audyty będzie finansował Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ze środków unijnych. Co równie ważne – legalni audytorzy, wybrani przez UMWM nawet jeszcze nie rozpoczęli pracy. 

  > więcej
 • Wystawa w nagrodę

  W Biurze Wystaw Artystycznych po raz czwarty odbędzie się Salon Wiosenny, na którym swoje prace zaprezentuje kilkudziesięciu artystów związanych z miastem i regionem. Wernisaż wystawy zaplanowano 23 lutego o godz. 18:30.

  > więcej
 • 75. rocznica powołania Armii Krajowej

  Około stu osób – między innymi byłych żołnierzy Armii Krajowej, uczniów szkół z Tarnowa i regionu, przedstawicieli parlamentu, służb mundurowych, władz miasta, województwa i ościennych gmin uczciło 16 lutego 75. rocznicę powołania Armii Krajowej.

  > więcej
 • Poród w komfortowych warunkach

  Szpital św. Łukasza doczekał się remontu oddziałów ginekologiczno-położniczego i noworodkowego.  Po gruntownej modernizacji oddano dzisiaj, 17 lutego, do użytku kilkadziesiąt jasnych, przestronnych sal. Warunki są bardziej komfortowe, zarówno dla pacjentek, jak i personelu lekarskiego. Koszt inwestycji wyniósł niemal 4,5 mln złotych.

  > więcej
 • Sala koncertowa z prawdziwego zdarzenia

  Rozbudowa Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie o salę koncertową znalazła się w gronie 13 ogólnopolskich projektów, których realizacja dofinansowana zostanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020. Decyzję o przyznaniu dotacji 15 lutego podjął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

  > więcej
 • Fotodzienniki na wystawie

  Ponad 300 fotografii autorstwa Anny Beaty Bohdziewicz, będących zapisem ostatnich 40 lat w Polsce, można oglądać od 23 lutego w galerii Tarnowskiego Centrum Kultury. Wernisaż wystawy odbędzie się dzień wcześniej o godz. 18.

  > więcej
 • Duże pieniądze na Lwowską

  Tarnów otrzyma dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na przebudowę ul. Lwowskiej. Umowa w tej sprawie zostanie oficjalnie podpisania we wtorek, 21 lutego, w Warszawie. Według wstępnych szacunków suma dotacji opiewa na kwotę ponad czternastu i pół miliona złotych, dzięki czemu uda się pokryć 85 procent kosztów inwestycji. 

  > więcej
więcej aktualności >