EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

                      

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Wsparcie w ramach lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych uczniów „Pierwszy dzwonek”

2014.09.17 10:35

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że wsparcie w ramach lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych uczniów „Pierwszy dzwonek”, może zostać przyznane uczniowi, jeżeli wnioskodawca w terminie od 18 do 30 lipca 2014 r. złożył w Urzędzie Miasta Tarnowa poprawnie wypełnioną deklarację oraz przedłoży w terminie do dnia 15 października 2014 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, ul. Mickiewicza 2, pok. nr 12, łącznie następujące dokumenty: oświadczenie o wydatkowaniu przyznanego wsparcia według wzoru jak załącznik do regulaminu, wypełnione na każdego ucznia oddzielnie, oryginały dowodów zakupu (faktura VAT lub rachunek wystawione imiennie na ucznia lub wnioskodawcę, lub paragon), zaświadczenie ze szkoły potwierdzające status ucznia danej szkoły ze wskazaniem klasy do której uczeń uczęszcza i oświadczenie o sposobie wypłaty wsparcia: w formie gotówkowej lub w formie przelewu na rachunek bankowy.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Obchody 75. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego
  2014.09.17 09:56

  Przed 75 laty, 27 września 1939 r. rozpoczęto tworzenie struktur Polskiego Państwa Podziemnego. Jego dziełem było nie tylko podjęcie otwartej walki w ramach akcji „Burza”, ale stworzenie siły moralnej i niepodległościowej tradycji, która pozwalała wierzyć w wolną i niepodległą Polskę. Na rocznicowe spotkanie pokoleniowe, które rozpocznie sie Mszą Św. w Bazylice Katedralnej o godz. 12.00, dnia 27 września 2014 r. zapraszają, Żołnierze Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Zastępca Prezydenta miasta Tarnowa, oraz Społeczność XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej.

  > więcej
 • Zbiórka na Społeczny Fundusz Pomocy (wrzesień-listopad 2014)
  2014.09.16 12:22

  Zarząd Rejonowy Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tarnowie ul. Rogoyskiego 2, zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki na Społeczny Fundusz Pomocy w okresie od września do 30 listopada 2014 r. Akcję popiera Zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa Pani Krystyna Latała. Zbiórka w pięćdziesięciu procentach przeznaczona jest na zapomogi dla najbardziej potrzebujących uczniów danej szkoły. O formie i wysokości tej pomocy decyduje w indywidualnych sprawach Dyrektor Szkoły. Pozostałe 50% środków rozdysponowane zostanie dla osób starszych, samotnych, obłożnie chorych i dla osób, które nie ze swej winy zostały pozbawione środków do życia.

  > więcej
 • Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Centrum Wspierania Rozwoju” w Tarnowie
  2014.09.16 11:28

  Z dniem 1 września 2014 r. rozpoczęło działalność Centrum Wspierania Rozwoju - pierwsza w Tarnowie niepubliczna poradnia psychologiczno- pedagogiczna. Działania Centrum skierowane są przede wszystkim do dzieci przedszkolnych i w pierwszym etapie edukacyjnym, nie ograniczają sie jednak wyłącznie do tej grupy wiekowej. W ofercie Centrum ma wsparcie dla gimnazjalistów a nawet dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla rodzin.

  > więcej
 • Wyniki konkursu pt. „WYMYŚL PROSZĘ CHOĆBY DZIŚ JAK NA IMIĘ MA TEN MIŚ”
  2014.09.15 14:45

  Informujemy, że konkurs pt. „Wymyśl proszę choćby dziś, jak na imię ma ten miś” został zakończony a maskotce Branżowej Organizacji Odzysku S.A. nadano imię: SORTUŚ. Zgodnie z przesłaniem konkursu imię misia kojarzy nam się z selektywną zbiórką odpadów. SORTUŚ będzie nam towarzyszył we wszystkich przedsięwzięciach z zakresu edukacji ekologicznej i pomagał propagować idee selektywnej zbiórki odpadów.

  > więcej
 • Konkurs „EKOPLACÓWKA – ZIELONY ZAKĄTEK III”
  2014.09.15 12:48

  Informujemy, że rusza konkurs jesienny dla Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Branżowa Organizacja Odzysku S.A. w Tarnowie bazując na długoletnim doświadczeniu pragnie wykorzystać fakt, iż taka forma przekazu wiedzy ekologicznej odnosi pozytywne skutki w aktywizacji dzieci do właściwego postępowania wobec środowiska. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na EKOPLACÓWKĘ jako przykład ekologicznej postawy dbałości o środowisko.

  > więcej
 • OFERTA DLA DZIECI Z AUTYZMEM
  2014.09.12 15:15

  W nowym roku szkolnym Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO oferuje dzieciom z autyzmem Trening Umiejętności Społecznych. Będą to cotygodniowe, 60-minutowe treningi grupowe. Zajęcia odbędą się w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach, dobranych pod względem wieku oraz poziomu funkcjonowania dzieci. Każdy trening poprowadzi dwóch terapeutów. Zapisy prowadzimy pod numerami telefonów: 14 639 09 09 i 662 27 35 30.

  > więcej
 • IV Tydzień Wychowania - zaproszenie!
  2014.09.12 14:02

  Już po raz czwarty organizowany będzie w Polsce Tydzień Wychowania. Tegoroczny pod hasłem: „Prawda fundamentem wychowania” odbędzie się w dniach 14-20 września 2014. Jest on inicjatywą wychodzącą naprzeciw wielu wyzwaniom aktualnego roku szkolnego. Ma podkreślić znaczenie wychowania w prawdzie. I Tydzień Wychowania w 2011 r. minął pod hasłem „Wszyscy zacznijmy wychowywać!”, II Tydzień nosił tytuł „Wychowywać, ale jak?”, w ubiegłym roku III Tydzień Wychowania odbył się pod hasłem: „Wychowujmy do wartości. Aby życie budowali na Skale”. Każdy zachęca do głębszej refleksji nad sensem wychowania i uwrażliwia na potrzebę i wagę działań w tym zakresie. Zainteresowanych odsyłamy do strony: www.tydzienwychowania.pl.

  > więcej
 • Kolejne spotkanie dla doradców zawodowych w Tarnowie
  2014.09.12 07:38

  17 września 2014r. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie dla doradców zawodowych i koordynatorów wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędy Pracy w Krakowie Zespole Zamiejscowym w Tarnowie, Al. Solidarności 5 – 9, I piętro, sala 127, w godz. 11.00 – 14.00. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września 2014 r. Serdecznie zapraszamy, udział w spotkaniu jest bezpłatny.

  > więcej
 • Ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata - Polska 2014”
  2014.09.11 10:33

  Uprzejmie informuję, że w dniach 19 - 20 września br. zostanie przeprowadzona ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata - Polska 2014”. Akcja polega na zbieraniu porzuconych odpadów i przekazaniu ich na bezpieczne wysypisko lub do powtórnego wykorzystania. Zachęcamy wszystkie placówki oświatowe do udziału w tej wielkiej lekcji ekologii a jednocześnie do porządkowania naszego miasta.

  > więcej
 • Ogólnopolski konkurs „Przedsiębiorcza Szkoła”
  2014.09.11 10:02

  Wraz z początkiem września czas wakacyjnego wypoczynku dobiegł końca, a mury szkół ponownie wypełniły się uczniami. Aby rok szkolny był czasem zdobywania nowych, ciekawych doświadczeń Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości ogłasza ogólnopolski konkurs „Przedsiębiorcza Szkoła”. Inicjatywa skierowana jest do szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięska drużyna otrzyma 5000 zł na realizację swojego pomysłu oraz tytuł Przedsiębiorczej Szkoły dla placówki, którą reprezentuje. Projekt ma pokazać jak ważna jest przedsiębiorczość jako postawa i jak duża różnorodność działań się z nią wiąże. Jak się zgłosić? Wystarczy do 20 października wypełnić formularz zgłoszeniowy i opisać plan projektu swojego autorstwa. W konkursie mogą brać udział maksymalnie 5-osobowe drużyny złożone z uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Silni razem z MOPS-em

  Nowe krzewy, rośliny ozdobne, ławki i piaskownice pojawią się  do końca listopada na podwórkach przy ulicach Tuchowskiej 76, ul. Krzyskiej 13 oraz Okrężnej 18. Wszystko to dzięki realizowanemu przez tarnowski MOPS programowi „Razem Silni”.     

  > więcej
 • Krzysztof Jakowicz i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej w CSM - KONKURS

  W piątek, 19 września, w Centrum Sztuki Mościce, odbędzie się Koncert Krzysztofa Jakowicza i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej z projektem pt. "JESZCZE POLSKA MUZYKA..."Uwaga, specjalnie dla naszych internautów mamy dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy koncert. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze, w czwartek 18 września, po godzinie 12:00 prześlą maila wraz ze swoimi danymi kontaktowymi na adres d.solak(małpa)umt.tarnow.pl

  > więcej
 • Piotr Bernacki. 40 lat pracy artystycznej - wystawa w TCK

  Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w nowym sezonie, po wakacjach, na retrospektywną wystawę fotograficzną jednego z najlepszych tarnowskich fotografów Piotra Bernackiego. Wystawa będzie ukoronowaniem 40 lat pracy twórczej i połączona będzie z obchodami sześciu dekad życia autora. Wernisaż wystawy z udziałem Piotra Bernackiego, odbędzie się 24 września o godzinie 18.00 w Galerii TCK, Rynek 5.

  > więcej
 • Kolejowe remonty nabierają rozpędu

  Trwają prace na wiaduktach kolejowych na ulicach Krakowskiej, Tuchowskiej, Warsztatowej, Wita Stwosza i Podgórskiej. W najbliższym czasie PKP rozpoczną także remont wiaduktu na ulicy Czerwonych Klonów. Będzie się to wiązać z dużymi utrudnianiami w ruchu, ponieważ przejazd tą ulicą zostanie całkowici zamknięty.

  > więcej
 • W Tarnowie spada bezrobocie

  Pozytywne informacje docierają z Powiatowego Urzędu Pracy. Poziom bezrobocia w stosunku do ubiegłego roku zmniejszył się w mieście o ponad 500 osób.

  > więcej
 • Nowy klub dla seniorów

  Tarnowscy seniorzy mają nowe miejsce do ciekawego spędzania czasu. Ruszył Klub Seniora „Złoty wiek” prowadzony przez Stowarzyszenie Medycyna Polska.

  > więcej
 • Znamy wyniki konkursu „Zielony Tarnów”

  Zakończył się kolejny konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon „Zielony Tarnów”. Po raz piętnasty komisja konkursowa dokonała przeglądu i oceny zgłoszonych obiektów. Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Tarnowa, zgłosiło się więcej uczestników niż w latach ubiegłych. Szczególnie cieszy, że wiele osób wzięło udział w konkursie po raz pierwszy. 

  > więcej
 • Koncert charytatywny zespołu Perfect

  25 października zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny. Specjalnie dla Via Spei w Tarnowie zagra zespół Perfect. Giganci rocka, na scenie od 30 lat pokażą, że warto wspierać tych, którzy są gigantami codzienności.

  > więcej
 • Rowerem do Zakliczyna

  21 września Klub Turystyki Rowerowej Sokół Tarnów działający przy PTTK Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w VIII Rajdzie im. T. Tertila. W tym roku trasa wiedzie do Zakliczyna.

  > więcej
 • Finał XX Pucharu Tarnowa MTB

  W niedzielę 21 września na Górze św. Marcina zakończą tegoroczną rywalizację w ramach  XX jubileuszowej edycji Pucharu Tarnowa MTB -  kolarze na rowerach górskich  . Finałowy, wrześniowy wyścig będzie setnym w historii tej imprezy, rozgrywanej w Tarnowie od 1995 roku.  W ciągu 20 lat w kolarskich zmaganiach wzięła udział imponująca liczba – ponad 15 tysięcy uczestników. To dowód na to, że decyzja grupy tarnowskich rowerzystów, sprzed dwudziestu lat, była słuszna.

  > więcej
więcej aktualności >