EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • V jubileuszowa edycja Ogólnopolskiej Akcji Dzieci-Dzieciom 2015
  2015.03.26 13:51

  Fundacja Dzieci-Dzieciom zaprasza do włączenia się w V jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Akcji Dzieci-Dzieciom 2015, pod Honorowym Patronatem Minister Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka. Celem Fundacji Dzieci-Dzieciom jest odkrywanie i rozwijanie w dzieciach i młodzieży twórczego potencjału oraz ich talentów m.in. artystycznych, naukowych i sportowych. Jako Fundacja realizujemy innowacyjne projekty edukacyjne i kampanie społeczne. Akcja skierowana jest głównie do dzieci w wieku od 4 do ok. 13 lat.

  > więcej
 • Bezpłatna konferencja dla nauczycieli „Edukacja ekonomiczna w XXI w.”
  2015.03.26 09:00

  Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji dla nauczycieli podstaw przedsiębiorczości, wiedzy o społeczeństwie i ekonomii w praktyce „Edukacja ekonomiczna w XXI w.”, która odbędzie się w sobotę 11 kwietnia 2015 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Długiej 44/50 w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Forum Obywatelskiego Rozwoju, a Minister Edukacji Narodowej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji objęły nad nim honorowy patronat. Partnerem konferencji jest Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskie Centrum Innowacji Ekonomiczno-Społecznych i Szkoleń. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie http://www.for.org.pl/pl/Konferencja-Innowacyjne-metody-nauczania-ekonomii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5. kwietnia 2015 r.

  > więcej
 • MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PLASTYCZNEJ TWÓRCZOŚCI „TARNÓW W OCZACH PRZEDSZKOLAKÓW”
  2015.03.26 08:46

  Przedszkole Publiczne nr 31 w Tarnowie serdecznie zaprasza do udziału w MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE PLASTYCZNEJ TWÓRCZOŚCI „TARNÓW W OCZACH PRZEDSZKOLAKÓW”. Prace należy nadesłać do 10 kwietnia 2015 r. na adres: Przedszkole Publiczne nr 31 w Tarnowie, ul. Promienna 13, z dopiskiem Przegląd plastyczny.

  > więcej
 • INFORMACJE O KORZYSTANIU ZE ŚRODOWISKA W 2014 R.
  2015.03.26 08:20

  31 marca mija termin składania do Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie sprawozdań z korzystania ze środowiska w 2014 r. lub oświadczeń o nieskorzystaniu ze środowiska w 2014 r. Marszałek Województwa Małopolskiego przypomina, że w związku ze zmianą przepisów ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska wprowadzoną na podstawie art. 9 ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce od 1 stycznia 2013 roku podmiot korzystający ze środowiska powinien prowadzić aktualizowaną co roku ewidencję zawierającą informacje i dane o zakresie korzystania ze środowiska. W związku z powyższym podmiot korzystający ze środowiska ma obowiązek wnieść należną opłatę oraz przedłożyć wykazy za 2014 rok do urzędu marszałkowskiego w terminie do 31 marca 2015 roku.

  > więcej
 • IX FORUM EUROPEJSKIE SZKÓŁ ZIEMI TARNOWSKIEJ
  2015.03.26 08:08

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Biuro Poselskie Czesława Siekierskiego serdecznie zapraszają do udziału w „IX FORUM EUROPEJSKIM SZKÓŁ ZIEMI TARNOWSKIEJ” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod hasłem „Unia Europejska w aspekcie swojego poszerzenia i relacji z krajami ościennymi”, które odbędzie się 28 kwietnia 2015r., w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie przy ul. Sanguszków 28. Zgłoszenie uczestników prosimy kierować: forum.europejskie@onet.eu, tel. 14 68 88 404.

  > więcej
 • PROGRAM „CZYSTA SZKOŁA – SZKOŁA BEZ KORUPCJI”
  2015.03.25 14:26

  Fundacja „Polska bez Korupcji” aby wyeliminować wszelkiego rodzaju praktyki, które mogą rodzić podejrzenia korupcyjne, rozpoczyna program „Czysta Szkoła – Szkoła bez Korupcji”. Dyrektorzy włączając swoją szkołę do programu, podpisują kartę etyczną. Każda szkoła, przystępująca do akcji, otrzyma certyfikat oraz zostanie umieszczona w zestawieniu SZKÓŁ WOLNYCH OD KORUPCJI na stronie Fundacji www.polskabezkorupcji.eu dzięki czemu m.in. rodzice będą mieli pewność, że ich dzieci uczą się z materiałów bogatych merytorycznie, oraz wybranych w sposób uczciwy. W związku z powyższym zwracam się z prośbą aby Dyrektorzy, którzy chcą włączyć swoją szkołę do programu zgłosili się bezpośrednio do Fundacji „Polska Bez Korupcji”, ul. Jaśminowa 16, 33-300 Nowy Sącz lub na adres poczty elektronicznej: fundacja.polska.bez.korupcji@gmail.com.

  > więcej
 • XVI Dyktando Ortograficzne „O złote pióro” i VII Tarnowski Turniej Ortograficzny
  2015.03.25 12:58

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie serdecznie zaprasza do udziału w XVI-tym Dyktandzie Ortograficznym „O złote pióro”, które odbędzie się 17 kwietnia 2015 r., o godz. 10.00 w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie przy ul. Sanguszków 28. Oprócz tradycyjnego pisania dyktanda o godz. 12.00 zostanie przeprowadzony VII „Tarnowski Turniej Ortograficzny” adresowany do różnych grup zawodowych naszego miasta. Zgłoszenie uczestników prosimy kierować: zseo_tarnow@o2.pl, zseo.dyktando@o2.pl, alicja.cf@o2.pl, tel. 14 68 88 404.

  > więcej
 • Oferta programowa w ramach projektu „BON KULTURY”
  2015.03.20 08:22

  Z inicjatywy Samorządu Województwa Małopolskiego instytucje kultury przygotowały specjalną ofertę warsztatów i spotkań, pod nazwą BON KULTURY, która stanie się atrakcyjną propozycją spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. BON KULTURY to znakomita okazja do zapoznania się z historią Tarnowa i jego regionu, kulturą i sztuką ludową, tradycjami rycerskimi, oraz obyczajem staropolskim. W trakcie trwania zajęć uczestnicy wcielają się w postaci z przeszłości, uczestnicząc w ich życiu codziennym lub też zamieniają się w poszukiwaczy skarbów muzealnych. Zajęcia skierowane są do grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.

  > więcej
 • KONFERENCJA „OD EDUKACJI SZKOLNEJ DO ZATRUDNIENIA" KSZTAŁCENIE W JĘZYKU FRANCUSKIM
  2015.03.19 14:54

  Instytut Francuski w Polsce ma zaszczyt i przyjemność zaprosić na konferencję „OD EDUKACJI SZKOLNEJ DO ZATRUDNIENIA" KSZTAŁCENIE W JĘZYKU FRANCUSKIM, która odbędzie się we wtorek 31 marca 2015 r., w godz. od 10.00 do 15.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach, Sala Konferencyjna, poziom O (CINiBA, ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice). Zgłoszenia do 25 marca 2015 r.

  > więcej
 • Festiwal Zawodów w Małopolsce (26-28.03.2015 r.)
  2015.03.19 11:01

  Festiwal Zawodów’2015 odbędzie się w dniach 26-28 marca br. w godz.: 10:00-16:00 (26-27 marca) oraz 10:00-15:00 (28 marca) w halach wystawowych przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Szkoły zainteresowane udziałem w Targach proszone są o wypełnienie deklaracji oraz odesłanie jej skanu na adres elektroniczny: dariusz.baranowski@umwm.pl bądź listownie na adres: Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego – Wydział Kształcenia Zawodowego, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Parkingi w soboty za darmo

  Zniesienie pobierania opłat w soboty i skrócenie okresu płatnego parkowania w dni powszednie to tylko niektóre propozycje magistratu dotyczące strefy płatnego parkowania w Tarnowie. Proponowane zmiany to odpowiedź na propozycje przedsiębiorców, zabiegających o zwiększenie ruchu w centrum miasta.

  > więcej
 • Nowy komendant Straży Miejskiej

  Krzysztof Tomasik został nowym komendantem Straży Miejskiej w Tarnowie. To pokłosie dokonania krytycznej oceny działania tej formacji podczas ewakuacji mieszkańców, w związku z alarmem bombowym w centrum miasta. Stanowisko obejmie 1 kwietnia.

  > więcej
 • Milion na remont

  Dziś rano prezydent Roman Ciepiela podpisał umowę z dyrektorem Specjalistycznego Szpitala im. Edwarda Szczeklika Marcinem Kutą W sprawie przekazania szpitalowi miliona złotych dotacji. To dofinansowanie do zakrojonych na szeroką skalę prac inwestycyjnych. - W toku trwającej już od kilku lat modernizacji dostosujemy szpital do wymogów XXI wieku i połączymy budynki w jedną całość - podkreśla Marcin Kuta, dyrektor szpitala.

  > więcej
 • Sukcesy młodych brydżystów

  W pierwszym kwartale 2015 roku nie lada wyczynami mogą pochwalić się młodzi brydżyści z MPEC Tarnów. Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć zwycięstwo w Grand i Petit Prix Małopolski Błażeja Krawczyka i Michała Kuczkowskiego oraz Mistrzostwo Polski Juniorów Michała Krysy wywalczone wraz CKiS Skawina. W tej samej imprezie po dwa srebrne medale w parach open i teamach zdobyli Krzysztof Cetera i Wojciech Garncarz.

  > więcej
 • "Dotknij teatru"... w Tarnowie

  Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. Poprzez program promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najróżniejszych przestrzeniach. Widzowie poznają teatr „od kuchni”, zostają zaproszeni do wspólnego tworzenia i mają możliwość zobaczenia części teatru niedostępnej na co dzień. Projekt Dotknij Teatru powstał w 2010 roku w Łodzi.

  > więcej
 • Krakowska do sądu

  Miasto złożyło pozew przeciwko wykonawcy modernizacji ulicy Krakowskiej i domaga się dokonania naprawy. - To przykra sprawa dla miasta. Jakość wykonanej jezdni jest oceniana bardzo źle. Wykonawca nie wykonał inwestycji zgodnie z projektem - mówi prezydent Roman Ciepiela. 

  > więcej
 • Złoto dla uczennic z ZSEG

  Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych podczas finałów mistrzostw Tarnowa w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody odbyły się 24 marca w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego.

  > więcej
 • Współpraca z Politechniką Krakowską

  Prezydent Roman Ciepiela podpisał porozumienie z przedstawicielami Politechniki Krakowskiej, które ma na celu powstanie koncepcji zagospodarowania poszczególnych obszarów Tarnowa. Dzięki współpracy miasto będzie mogło skorzystać z naukowych rozwiązań dot. zagospodarowania przestrzennego zaproponowanych przez krakowską uczelnię.

  > więcej
 • Nowa Rada Sportu

  Ustalony został skład nowej Rady Sportu. Liczące szesnaście osób ciało doradcze opiniować będzie strategię rozwoju miasta, projekty budżetu i uchwał dotyczące kultury fizycznej. Dodatkowo rada będzie przedstawiać swoje stanowisko w programach dotyczących bazy sportowej Tarnowa oraz przyznawania nagród, wyróżnień i stypendiów sportowych.

  > więcej
 • Sprawdź status dowodu osobistego

  Wszyscy, którzy złożyli wniosek o wydanie dowodu osobistego po 1 marca mają możliwość sprawdzenia statusu realizacji dokumentu. O tym, czy dowód jest gotowy do odbioru, dowiemy się online, bez wychodzenia z domu.

  > więcej
więcej aktualności >