EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

   

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Tarnowska „Kropla” ponownie zaprasza „Wszystko budzi się do życia.”
  2019.03.14 10:46

  Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Dzięki naszym akcjom obecnie koordynujemy dwie kolejne procedury doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 -50 lat 21 marca 2019 r.(czwartek) w godz. 10.00-14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 20 marca 2019 r. do godz. 12.00, tel. 14 639 08 31.

  > więcej
 • Nabór wniosków do WFOŚiGW w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej
  2019.03.14 09:36

  Informujmy, że Urząd Miasta Tarnowa w lutym bieżącego roku złożył dwa wnioski o dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na zadania z edukacji ekologicznej w 2019 roku. Nie wszystkie placówki oświatowe skorzystały z możliwości przystąpienia do projektów realizowanych przez Urząd, dlatego pragniemy je dodatkowo i szczególnie zmobilizować do starania się o dofinansowanie do swoich działań proekologicznych ze źródeł zewnętrznych. Zachęcamy placówki oświatowe z terenu miasta Tarnowa do składania wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej jako „zadanie nieinwestycyjne”, skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego. Nabór wniosków trwa do 29 marca 2019 roku. Dotacja wynosi do 30% kosztów kwalifikowanych brutto. Wnioski należy składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

  > więcej
 • Konkurs „Nakręć się na eksperymenty”
  2019.03.13 14:15

  28 lutego 2019 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie przystąpił do ogłoszonego przez spółkę LEARNETIC S.A. z Gdańska konkursu „Nakręć się na eksperymenty”. Warunkiem udziału w pierwszym etapie tej rywalizacji było przygotowanie filmu wraz z pisemnym uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ZSO nr 1, należą się zestawy doświadczalne, które mogłyby stać się elementem wyposażenia pracowni przyrodniczej szkoły. W ekspresowym tempie grupa uczniów SP 17 i IV LO pod opieką Pani Magdaleny Kras, nakręciła na podstawie stworzonego przez nią scenariusza humorystyczny film pt. „Historia wąsa czyli skład chemiczny eliksiru pod stara lupą”.

  > więcej
 • XVI Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie
  2019.03.11 15:25

  Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, dotyczących właściwego wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły. Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje Państwu udział w XVI Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 28-29 marca 2019 r. w godzinach 10-15 (czwartek) i 9-14 (piątek) na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

  > więcej
 • Szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020
  2019.03.11 14:27

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie zaprasza Dyrektorów i Administratorów naboru na szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych, które odbędzie się 18 marca 2019 r. (poniedziałek) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 przy ul. Cypriana Kamila Norwida 22 w Tarnowie w godzinach: 9.00 dla szkół ponadgimnazjalnych, 11.00 dla szkół podstawowych i gimnazjum.

  > więcej
 • Nabór do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020 – PRZEPISY
  2019.03.11 14:12

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tamowa publikuje przepisy prawa dot. naboru do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020.

  > więcej
 • European Youth Forum Trogen 2019 - IV LO w Szwajcarii (2-9.03.2019 r.)
  2019.03.11 12:46

  Po raz trzeci wioska dziecięca Pestalozzi w Szwajcarii gościła młodzież z 9 krajów (Szwajcarii, Węgier, Rosji, Litwy, Łotwy, Turcji, Polski, Chorwacji i Francji). Reprezentanci IV LO w ZSO 1 w Tarnowie mieli okazję wziąć udział w tym wydarzeniu po raz pierwszy. Podczas 8 dni pobytu młodzi ludzie współpracowali w mieszanych zespołach międzynarodowych poruszając tematy istotne dla przyszłości Europy.

  > więcej
 • Spotkanie uczniów ZSME z Panem Bawerem Aondo-Akaa
  2019.03.11 08:45

  W dniu 1 marca 2019 r. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie gościł wyjątkową osobę, pana Bawera Aondo-Akaa, doktora teologii, działacza społecznego, publicystę, członka Klubu Jagiellońskiego, osobę niepełnosprawną. Dr Bawer Aondo-Akaa to syn Nigeryjczyka i Polki. Urodził się w Krakowie jako zdrowy chłopiec. Za późno zdiagnozowana żółtaczka niemowlęca doprowadziła do choroby zapalenia opon mózgowych i w końcowym efekcie do porażenia czterokończynowego. Jednak niepełnosprawność nie była dla niego przeszkodą w zdobyciu wykształcenia, pracy zawodowej i w małżeństwie. Pracę doktorską z teologii obronił na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Działa w kilku organizacjach społecznych, pracuje w jednym z najlepszych ośrodków eksperckich w kraju (Klubie Jagiellońskim) i w fundacji Pro (znanej z zbiórek podpisów pod społecznymi projektami antyaborcyjnymi i z demonstracji antyaborcyjnych). Opublikował wiele artykułów i książek.

  > więcej
 • IX Forum Nauczycieli i Wychowawców „Etyka wychowania i edukacji – szansa i wyzwanie”
  2019.03.11 08:15

  Serdecznie zapraszamy na IX Forum Nauczycieli i Wychowawców „ETYKA WYCHOWANIA – SZANSA I WYZWANIE”, które odbędzie się 16 marca 2019 r. Miejsce: 9.00 Bazylika Katedralna w Tarnowie (Msza św.), 10.45 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Mickiewicza 8, aula C 017. Dodatkowe informacje na stronie www.tarnow.ksw.pl oraz na FB Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców Oddział w Tarnowie. Zapisy bezpośrednio pod linkiem: https://goo.gl/forms/4AV7O1bA0i4g1Hqs1.

  > więcej
 • Przyznano jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych dzieci i młodzieży za rok szkolny 2017/2018
  2019.03.07 14:20

  Do 30 listopada 2018 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2, trwał nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 wykazali się wybitnymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi. Wpłynęło 119 wniosków o przyznanie stypendium z 22 tarnowskich szkół (w tym: 19 szkół publicznych, 3 szkół niepublicznych) i 2 uczniów będących mieszkańcami Tarnowa ale uczących się poza nim (w Krakowie i Oleśnie). Biorąc pod uwagę wymogi regulaminu i zabezpieczone na ten cel środki w wysokości 200 000 zł (według podziału: 80% – naukowe, 20% - artystyczne), stypendium przyznano 79 uczniom.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >