EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

         

       

   

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • XVII Piknik Geograficzny w Tarnowie – 8 czerwca 2017 r.
  2017.05.29 09:17

  Wykłady, spotkania, prelekcje, turniej topograficzno-geograficzny – ta wielka gratka geograficzna dla nauczycieli, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz mieszkańców Tarnowa i regionu tarnowskiego będzie w jednym dniu, w czwartek 8 czerwca 2017 r. W godzinach przedpołudniowych będzie turniej dla drużyn piknikowych, wykłady dla nauczycieli geografii prowadzone przez wykładowców z Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Instytutu Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, spotkania dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Grupą Podróżniczą TRZASK. Wieczorem odbędzie się spotkanie mieszkańców regionu tarnowskiego z Gościem Pikniku – synem Arkadego Fiedlera - podróżnikiem i pisarzem Markiem Fiedlerem.

  > więcej
 • Zbiórka najpotrzebniejszych środków do pielęgnacji dzieci
  2017.05.26 15:12

  Już po raz trzeci wyruszy grupa wolontariuszy Stowarzyszenia „Kropla” i uczniów Zespołu Szkół Ogrodniczo-Ekonomicznych w Tarnowie zrzeszonych w stowarzyszeniu Empatia do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Podobnie jak w grudniu 2016 r. do Wrocławia zawieziemy środki czystości dla małych pacjentów oddziału transplantacyjnego. Dlatego też zwracamy się z prośbą o zbiórkę najpotrzebniejszych środków do pielęgnacji dzieci: chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżające, szampony, pieluchy, mydła w płynie, ręczniki jednorazowe, maść linomag, papier toaletowy miękki. Wszystko to będziemy zbierać w dniach 29-30 maja 2017 r. w centrum wolontariatu stowarzyszenia „Kropla”, które znajduje się w budynku Zespołu Szkół Katolickich im. bł. K. Kózki w Tarnowie ul. Warzywna 3 w godz. 8.00-15.00.

  > więcej
 • Dzień Otwarty IV LO
  2017.05.24 14:16

  Dyrekcja, Samorząd i uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty IV Liceum Ogólnokształcącego, który odbędzie się 31 maja 2017 r. w godzinach 10.00 – 14.00. W programie Dnia liczne atrakcje, a sam Dzień organizowany jest pod hasłem „Z nami zagrasz rolę życia”.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY
  2017.05.17 14:00

  Dyrektor Bursy Międzyszkolnej w Tarnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w sekretariacie placówki w terminie do 31 maja 2017 r. do godz.15.00.

  > więcej
 • Konferencja naukowa „WARTOŚCI W ŻYCIU SZKOŁY I PRACY NAUCZYCIELA”
  2017.05.17 12:43

  Zapraszamy gorąco do udziału w konferencji naukowej „WARTOŚCI W ŻYCIU SZKOŁY I PRACY NAUCZYCIELA” organizowanej przez: Urząd Miasta Tarnowa, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ODN w Tarnowie, Tarnowską Szkołę Wyższą, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie. Termin realizacji: 29 maja 2017 r. godz. 10.00 -14.00. Miejsce realizacji: Sala Lustrzana, ul. Wałowa 10. Adresaci: dyrektorzy, nauczyciele przedszkoli i szkół, pracownicy placówek oświatowo-wychowawczych, wykładowcy, studenci kierunków pedagogicznych uczelni tarnowskich, słuchacze studiów podyplomowych, wszyscy zainteresowani tematem. Konferencja jest bezpłatna. Liczba zgłoszeń ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

  > więcej
 • „Majówka zdrowa i sportowa”. IV Mistrzostwa Sportowo-Ratownicze
  2017.05.16 10:27

  W dniu 11 maja 2017 roku odbyła się czwarta edycja, popularnych wśród gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych zawodów medyczno-sportowych pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa i Rektora PWSZ. Głównym organizatorem IV Mistrzostw sportowo-ratowniczych p/n „Majówka zdrowa i sportowa” jest XVI Liceum Ogólnokształcące im. AK w Tarnowie. Jak co roku do współpracy zostały zaproszone Stowarzyszenie Malta – Służba Medyczna oddział Tarnów oraz Instytut Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie.

  > więcej
 • XI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie – PODSUMOWANIE
  2017.05.12 09:11

  Uczniowie tarnowskich szkół podstawowych po raz XI wspólnie uczyli się o Europie oraz bawili i rywalizowali na Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Europie zorganizowanym w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11. Zmaganiom turniejowym towarzyszył sportowy duch. Konkurs był nawiązaniem do największej i najstarszej imprezy sportowej – igrzysk olimpijskich. Nie mogło zatem zabraknąć dwóch symboli olimpijskich: flagi i pochodni z ogniem. Zawodnikom przyświecało mottem olimpijskie, które głosi, że „najważniejsze w igrzyskach olimpijskich nie jest zwycięstwo, ale udział - bawmy się radośnie, bo zwycięstwo nie jest istotne, ale sprawiedliwa i radosna rywalizacja”.

  > więcej
 • Nabór do publicznych gimnazjów
  2017.05.10 12:37

  Na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 59) oraz ustawy dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 60), od roku szkolnego 2017/2018 nie będzie przeprowadzana rekrutacja do gimnazjum. Uczniowie kończący w roku szkolnym 2016/2017 klasę VI szkoły podstawowej staną się uczniami VII klasy szkoły podstawowej. Rozpocznie się tym samym stopniowe wygaszanie gimnazjów. W roku szkolnym 2018/2019 ostatni rocznik dzieci klas III ukończy gimnazjum. Gimnazja przestaną istnieć 1 września 2019 roku.

  > więcej
 • Studia podyplomowe – ZARZĄDZANIE W OŚWIACIE
  2017.05.10 09:34

  Już w maju 2017 r. na Tarnowskiej Szkole Wyższej rozpoczyna się kolejna edycja studiów podyplomowych – ZARZĄDZANIE W OŚWIACIE. Studia kierowane są do: osób planujących ubieganie się o stanowisko dyrektora przedszkola, szkoły lub placówki oświatowej, pracowników administracji oświatowej, samorządowej i rządowej, dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli zainteresowanych tą tematyką. Rozpoczęcie zajęć: 12.05.2017 r. godz. 16:30. Czas trwania: 2 semestry.

  > więcej
 • Kwiecień miesiącem sukcesów w XVI LO
  2017.05.04 14:47

  XVI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie uprzejmie informuje, że w miesiącu kwietniu br. na konto szkoły wpisało się kilka sukcesów.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Kartingowcy walczyli w Bydgoszczy

  Za nami druga runda serii Rok Cup Poland. Na torze w Bydgoszczy kartingowcy walczyli o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2017. W zawodach startowali również członkowie tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów – Kajetan Gawron, Gabriel Łukasiewicz, Krzysztof Gardziel, Adam Micał i Franciszek Liszka. Ostatni z nich zajął drugie miejsce na podium w kategorii Baby Rok.

  > więcej
 • O wartościach w szkole i pracy nauczyciela

  „Wartości w życiu szkoły i pracy nauczyciela” – to temat przewodni konferencji naukowej, która dzisiaj, 29 maja, odbywa się w Tarnowie. Ci, którzy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniu w Sali Lustrzanej, mają możliwość śledzenia przebiegu konferencji za pomocą transmisji online. Początek o godz. 10.

  > więcej
 • Debata o bezpieczeństwie 30 MAJA

  Jutro, 30 maja, w Sali Lustrzanej przy ulicy Wałowej 10, będzie można porozmawiać z tarnowskimi policjantami o bezpieczeństwie. Na spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15.00, zaproszeni są wszyscy mieszkańcy. Policjanci zaprezentują też aplikację "Moja komenda", czyli mobilny przewodnik, ułatwiający lokalizowanie komend i komisariatów.   

  > więcej
 • Pomniki zostaną odnowione

  Dwa pomniki znajdujące się przy ul. Piłsudskiego, Józefa Szujskiego i Kazimierza Brodzińskiego, zostaną odnowione. Prace potrwają do końca czerwca i będą kosztować łącznie ponad 29 tysięcy złotych.

  > więcej
 • Unijne pieniądze na amfiteatr

  Tarnów uzyskał unijne dofinansowanie do modernizacji amfiteatru przy ulicy Kopernika. Maksymalna kwota dotacji to 750 tysięcy złotych. - To dobra wiadomość, bo oznacza wsparcie dla budżetu naszego miasta – podkreśla prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela. 

  > więcej
 • Pikniki, święto pułkowe i archiwa artystów WEEKEND

  Weekend przyniesie kilka propozycji miłego spędzania czasu w plenerze, na piknikach i na sportowej rodzinnej zabawie dla małych i dużych. Do wspólnego świętowania zachęca też Grupa Rekonstrukcji Historycznej 16. Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej, a w BWA będzie można zajrzeć do rodzinnych archiwów znanych artystów. 

  > więcej
 • Piknikowo w Parku Strzeleckim 27 MAJA

  Rodzinny piknik integracyjny z okazji Dnia Dziecka zaplanowano już jutro, 27 maja, w Parku Strzeleckim. W programie imprezy znalazł się szereg atrakcji dla najmłodszych tarnowian, ale dorośli również nie będą się nudzić. Początek o godz. 15.

  > więcej
 • Umowa na remont Krakowskiej podpisana

  Dziś (25 maja) w Zarządzie Dróg i Komunikacji w Tarnowie podpisana została umowa na remont górnego odcinka ulicy Krakowskiej, opiewająca na ponad 4,8 miliona złotych. Zgodnie z nią, prace mają potrwać do końca listopada. Prace mają zostać zorganizowane tak, aby mimo czasowych utrudnień zapewnić – w miarę możliwości – jak najlepszy dostęp, dojście i dojazd do wszystkich budynków przy ulicy Krakowskiej.  

  > więcej
 • Wojciech Młynarski w Mościcach KONCERT

  Twórczość Wojciecha Młynarskiego będzie motywem przewodnim koncertu w Centrum Sztuki Mościce zaplanowanego na najbliższy wtorek 30 maja. Muzyczne wspomnienie nieżyjącego artysty w wykonaniu aktorów Teatru Ateneum w spektaklu „Róbmy swoje” rozpocznie się o godz. 19:00. 

  > więcej
 • Zmarł Andrzej Rausz

  Wczoraj, 24 maja w wieku 80 lat zmarł Andrzej Rausz, aktor tarnowskiego teatru. Msza św. w intencji śp. Andrzeja Rausza zostanie odprawiona w piątek 26 maja o godz. 8.30 w Bazylice Katedralnej w Tarnowie.

  > więcej
więcej aktualności >