EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Informator – oferta edukacyjna tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

2018.04.11 07:01

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa udostępnia elektroniczną wersję informatora przedstawiającego ofertę edukacyjną tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • I MIEJSCE DLA XVI LO im. Armii Krajowej W KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA SZKÓŁ ŚREDNICH - etap regionalny
  2018.04.20 07:32

  W dniu 13 kwietnia 2018 r. w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbył się rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były „Niemcy”.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2018.04.18 14:45

  Dyrektora Przedszkola Publicznego nr 17 w Tarnowie, ul. T. Kościuszki 9, ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: głównego księgowego. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 30 maja 2018 r. do godz.15.00.

  > więcej
 • VII Konkurs Polonistyczny „Ortografia na medal”
  2018.04.18 09:01

  VII edycja Konkursu Polonistycznego „Ortografia na medal” zgromadziła w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 siedemnastu drugoklasistów z ośmiu tarnowskich szkół podstawowych (SSP nr1, SP nr 3, SP nr 8, SP nr 10, SP nr 14, SP nr 15, SP nr 18, SP nr 23). Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością zasad ortografii.

  > więcej
 • Młodzieżowy Obóz Ratowniczy
  2018.04.17 10:20

  Już po raz IV organizujemy Młodzieżowy Obóz Ratowniczy. Obóz odbędzie sie w dniach 08.07.2018 r. -17.07.2018 r. w Makowie Podhalańskim. Jest zgłaszany co roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej jako wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Nasza Kadra to doświadczeni wychowawcy. Sama od 12 lat jestem pedagogiem i ratownikiem medycznym a stworzenie takiego obozu od lat było moim marzeniem. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. 604-434-073 lub drogą mailową: impulszycia@gmail.com.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2018.04.17 07:49

  Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ul. Romanowicza 9, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: zastępca głównego księgowego. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 20 kwietnia 2018 r. do godz. 12.00.

  > więcej
 • Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Veszprem
  2018.04.05 14:03

  W dniach 21-25 marca 2018 roku przebywała na Węgrzech (Veszprem) delegacja dyrektorów szkół tarnowskich: Szkoły Podstawowej nr 15 – dyr. Teresa Kot, Szkoły Podstawowej nr 20 – Dyrektor Andrzej Kot oraz Zespołu Szkół Technicznych – Dyrektor Krzysztof Kołaciński. W tym samym okresie przebywali również uczniowie obu szkół podstawowych. Brali oni udział w uroczystych obchodach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Veszprem na Węgrzech, odbywających się pod Patronatem i z udziałem Prezydentów Polski i Węgier. Uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 20 i Gimnazjum Nr 9 pokazały ciekawe układy taneczne przygotowane przez nauczycieli szkoły, oraz zaprezentowały swoje umiejętności wokalne natomiast „Piętnastka” zaprezentowała utwory wokalne w języku polskim i węgierskim.

  > więcej
 • Wyniki X Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”
  2018.04.04 08:10

  W dniu 9 marca 2018 r. w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyła się X Edycja Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch” organizowanego przez Tarnowski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej, PWSZ oraz III LO w Tarnowie. W tym roku konkurs objęty został honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

  > więcej
 • Szkolenie pt. „Fake News”
  2018.04.04 07:49

  Instytut Goethego w Krakowie, Małe centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej oraz PWSZ w Tarnowie zaprasza nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na szkolenie pt. „Fake News” w dniu 14 kwietnia 2018 r. w budynku C PWSZ w Tarnowie (sala nr C06) w godz. 9.00-14.30. Zgłoszenia do 7 kwietnia 2018 r. do opiekuna centrum p. Agnieszki Juśko na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com. Szczegóły szkolenia na stronie Instytutu https://www.goethe.de/ins/pl/pl/ver.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=21189097.

  > więcej
 • Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Wielkanocnych
  2018.03.28 07:31

  Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Dyrektorów, Pedagogów, Nauczycieli i Pracowników Szkół oraz Placówek Oświatowych z okazji Świąt Wielkanocnych.

  > więcej
 • XVII Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”
  2018.03.23 08:57

  Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XVII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…” pod hasłem „BAŚNIE I LEGENDY POLSKIE” w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs odbędzie się 9, 10 maja 2018 r. (środa, czwartek). Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 20 kwietnia 2018 r. na adres organizatora.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Miasto nie skorzysta z prawa pierwokupu

  Rada Miejska nie podjęła uchwały zwiększającej budżet miasta Tarnowa. Taka decyzja sprawia, że miasto nie ma przesłanek budżetowych do dalszej analizy przedstawionej oferty pierwokupu terenu zlokalizowanego przy ul. Krakowskiej 46.

  > więcej
 • Trzech mistrzów świata na torze w Tarnowie

  W trzeciej kolejce spotkań żużlowej PGE Ekstraligi, beniaminek tej klasy rozgrywkowej, Grupa Azoty Unia Tarnów po raz drugi zaprezentuje się na swoim torze. W rozpoczynającym się w niedzielę o godz. 19 spotkaniu, rywalem „Jaskółek” będzie Get Well Toruń.

  > więcej
 • Zrewanżować się za porażkę w Ostrowie

  W dwudziestej czwartej kolejce spotkań o punkty w grupie „B” pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn, szczypiorniści SPR PWSZ Tarnów zmierzą się w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Początek meczu w sobotę o godz. 16.

  > więcej
 • V Synod Diecezji Tarnowskiej

  Już jutro rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń naszej diecezji – obrady trzyletniego synodu diecezjalnego. Uroczysta inauguracja planowana jest na godz. 10 przez kościołem pw. św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej.

  > więcej
 • Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej TRANSMISJA

  Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie, Ryszard Pagacz zwołał na dzisiaj nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej. Obrady rozpoczną się o godz. 16 w Sali Lustrzanej.

  > więcej
 • Siatkarki Grupy Azoty PWSZ kończą sezon w Radomiu

  W sobotę lub w niedzielę swój debiutancki sezon w pierwszej lidze zakończą siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Wyjazdowa rywalizacja z E.Leclerc Radomką Radom zadecyduje o tym czy podopieczne trenera Michała Betlei zajmą w końcowej klasyfikacji ligi piątą czy szóstą pozycję.

  > więcej
 • Przed nami kolejne święto filmu

  Od 21 kwietnia Tarnów będzie gościł najwybitniejszych ludzi polskiej kinematografii. Wszystko za sprawą 32. Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

  > więcej
 • Tarnowskie „jedenastki” sprawdzą liderów

  Aż trzem piłkarskim zespołom z naszego miasta: kobiecej drużynie Tarnovii oraz męskim ekipom Metalu i Iskry przyjdzie w tej kolejce rywalizować z liderami, przy czym Tarnovia i Iskra zagrają na wyjazdach. Z kolei Błękitni 1947 zmierzą się – i to na własnym boisku – z zespołem zamykającym ligową tabelę.

  > więcej
 • „Bądź Mądry – Bądź KREWetką”

  „Bądź Mądry – Bądź KREWetką” to tytuł organizowanej przez piątkę uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie akcji promującej Honorowe Dawstwo Krwi. Projekt ma na celu zachęcenie do regularnego oddawania krwi oraz pokazanie jak bardzo kilka minut, które poświęci się na oddanie krwi może zmienić czyjeś życie.

  > więcej
 • Zapowiedzi weekendowe

  Przedostatni weekend kwietnia upłynie pod znakiem 32. Tarnowskiej Nagrody Filmowej i imprez jej towarzyszących. Spory wybór imprez sportowych będą mieć kibice, coś dla siebie znajdą także amatorzy czynnego wypoczynku, a konkretnie kolarstwa górskiego. Warto również przyjrzeć się propozycjom tarnowskiego teatru, Muzeum Okręgowego, Biura Wystaw Artystycznych oraz Centrum Sztuki Mościce.

  > więcej
więcej aktualności >