EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Eko Odkrywcy już po raz czwarty
  2016.10.17 14:08

  Trwa czwarta edycja ogólnopolskiego konkursu Eko Odkrywcy, którego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży tematem ochrony środowiska naturalnego. Zwycięzcy otrzymają granty pieniężne z przeznaczeniem na realizację zgłoszonych projektów ekologicznych. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu jest zastosowanie technologii w nauce przyrody i ochronie środowiska.

  > więcej
 • Sympozjum - Dyrektor i Rada Pedagogiczna (DiRP) - Jak przemienić wrogów w sojuszników?
  2016.10.17 12:10

  Każdy dyrektor pracuje nad ciągłym podnoszeniem jakości nauczania i uczenia się w swojej szkole. Wie również, że tylko w 100% zaangażowana rada pedagogiczna odniesie sukces. Jak pokazuje doświadczenie, taka idealna sytuacja jest rzadka. Dyrektor często spotyka się z postawami negatywnymi, niechętnymi, a nawet wrogimi wobec jakiejkolwiek zmiany. Dyrektorów, którzy chcą poznać odpowiedź na pytanie jak przemienić wrogów w sojuszników zapraszamy na dwuetapowe sympozjum przygotowane przez Dyrektorów szkół – konsultantów Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty, które będzie poświęcone strategii komunikacji z „trudnym” nauczycielem i „trudną” radą pedagogiczną.

  > więcej
 • „Spotkania z Nauką” w II LO w Tarnowie
  2016.10.17 11:56

  Jeżeli chcesz się wybrać na niezapomnianą wycieczkę, której nie ma w ofercie żadnego biura podróży, to zapraszamy do II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Szkoła organizuje pierwszą edycję „Spotkań z Nauką”. W tym roku uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w doświadczeniach i pokazach z obszaru nauk przyrodniczych. Zajęcia z geografii, chemii i biologii przygotowane z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych, będą prowadzone metodą warsztatową z wykorzystaniem atrakcyjnych dla uczniów metod. Spotkania organizowane są w małych grupach, stąd też konieczność wcześniejszej rezerwacji miejsc. Zajęcia odbywają się w wybrane piątki w godz. 16.00 – 17.00 w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 16.

  > więcej
 • Warsztaty kodowania dla gimnazjalistów w V LO w Tarnowie
  2016.10.14 12:15

  W nadchodzącym tygodniu V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka przygotowało specjalną propozycję dla uczennic i uczniów gimnazjów. W ramach inauguracji Europejskiego Tygodnia Kodowania, szkolny Klub Kodera „Koduj z Piątką” proponuje darmowe zajęcia z tworzenia aplikacji mobilnych dla początkujących. Rozpoczęcie w piątek 14 października o godz. 18.00 (warsztaty do godz. 20.00). Do uczestnictwa w warsztatach nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie w programowaniu. Mile widziane osoby chcące się nauczyć nowych umiejętności - to nie jest trudne! Zainwestuj w swoją przyszłość 2 godziny a może zmieni ona Twoje życie.

  > więcej
 • Rusza nabór wniosków o stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych uczniów za rok szkolny 2015/2016
  2016.10.11 12:59

  Do 30 listopada 2016 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2, trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium, dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 wykazali się wybitnymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO REFERENTA FINANSOWO-KSIĘGOWEGO
  2016.10.11 12:54

  VII Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, ul. Staszica 8, ogłosiło konkurs na wolne stanowisko pracy: referenta finansowo-księgowego. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 19 października 2016 r. Wszelkie informacje i szczegóły konkursu zamieszczone są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej szkoły: http://bip.malopolska.pl/7lotarnow/Article/get/id,1242889.html.

  > więcej
 • Marsz w obronie praw zwierząt 2016
  2016.10.10 10:22

  7 października 2016 r. z okazji obchodów Światowego Tygodnia Zwierząt odbył się marsz w obronie zwierząt, którego organizatorem było Centrum Wolontariatu „Empatia” działające w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych. Uczniowie tarnowskich szkół oraz mieszkańcy miasta wraz ze swoimi pupilami wyruszyli spod pomnika gen. J. Bema i przemaszerowali ulicami Wałową i Katedralną na Rynek. Odczytany został manifest przeciwko stosowaniu przemocy wobec zwierząt. Następnie młodzież zaprezentowała przygotowane wcześniej hasła, mające zwrócić uwagę na konieczność pomocy zwierzętom.

  > więcej
 • Bohaterom Niepodległej – miejski konkurs na projekt edukacyjny szkoły
  2016.10.03 12:04

  W 2015 roku Gmina Miasta Tarnowa ogłosiła Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości” dla szkół. Projekt jest realizacją 3-letniego przygotowania do 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W ramach II etapu, w roku szkolnym 2016/2017, motywowi przewodniemu „Bohaterom Niepodległej” nadano formułę konkursu, co podkreślać ma rolę wybitnych osobowości i zwyczajnych mieszkańców Tarnowa, także jego okolic, w dążeniach do niepodległości w 1918 r. Etap ten trwa 1.10. – 30.11.2016 r. Jury dokonało przeglądu i pierwszej oceny projektów edukacyjnych, w oparciu o regulamin z dnia 14.06.2016 r. i obowiązujące w nim kryteria. Do konkursu złożono 17 projektów edukacyjnych z zakresu wychowania patriotycznego, w tym 6 ze szkół podstawowych, 4 z gimnazjów i 7 ze szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • ZASADY POSTĘPOWANIA W SYTUACJACH WYSTĄPIENIA RÓŻNYCH ZAGROŻEŃ
  2016.09.29 15:17

  Wydział Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa publikuje ZASADY POSTĘPOWANIA W SYTUACJACH WYSTĄPIENIA RÓŻNYCH ZAGROŻEŃ.

  > więcej
 • JEDNODNIOWE (BEZPŁATNE) WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI I PEDAGOGÓW
  2016.09.27 14:18

  Stowarzyszenie KAKON serdecznie zaprasza nauczycieli i pedagogów na jednodniowe (bezpłatne) warsztaty, które odbędą się 10 października od godz. 16.00 do 19.15. TEMAT WARSZTATÓW: „ M I N D F U L L N E S S” UWAŻNOŚĆ DLA NAUCZYCIELA! UWAŻNOŚĆ DLA UCZNIA! Wykład poprowadzi mgr Urszula Kozioł, Psycholog, Trener Komunikacji i Rozwoju Osobistego, Wykładowca PWSZ w Tarnowie. Miejsce szkolenia: KANA, ul. Mościckiego 12, sala nr 5. Zapisy do dnia 7 października przyjmuje pan Grzegorz Gawlik, tel. 509-521-113; email: gaw.grze@gmail.com.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Kulturalny weekend ZAPOWIEDZI

  Sportowo, koncertowo i teatralnie zapowiada się nadchodzący weekend w mieście. 

  > więcej
 • Nowa nawierzchnia na Murarskiej

  Ruszył remont ulicy Murarskiej. Modernizacją objęty zostanie odcinek o długości około 270 metrów. Prace budowlane będą kosztować niemal 490 tysięcy złotych. 

  > więcej
 • Gumniska – Zabłocie: komunikacja i zawilce

  Mieszkańcy Gumnisk – Zabłocia, którzy wczoraj, 20 października, rozmawiali z prezydentem Tarnowa, Romanem Ciepielą o sprawach swojego osiedla, pytali o zmiany w organizacji ruchu, związane z remontem wiaduktu kolejowego przy ulicy Gumniskiej, o komunikację miejską i problemy z kanalizacją deszczową. Pojawił się też temat śmieci, podrzucanych na osiedle i ...zawilców z Parku Sanguszków.

  > więcej
 • Zaduszki Dżemowe po raz 23.

  Jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez cyklicznych w Tarnowie odbędzie się już po raz 23. Tegoroczne „Zaduszki Dżemowe” Wojtka Klicha zabrzmią dwa razy. Imprezę w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury zaplanowano 28 i 29 października. Sprzedaż biletów ruszy 24 października, o godz. 8.00.

  > więcej
 • Norwid w Ratuszu

  W najbliższą sobotę, 22 października, w tarnowskim Ratuszu odbędzie się premierowy pokaz spektaklu „Powrót Norwida” Kazimierza Brauna w reżyserii samego autora i Tomasza A. Żaka. Spektakl rozpocznie się o godz. 18:00. 

  > więcej
 • Rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego

  Po raz pierwszy w Tarnowie amatorzy futbolu amerykańskiego będą mogli spróbować swoich sił na boisku. 29 października na boisku szkolnym Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych odbędzie się rekrutacja do drużyny Kraków Kings. Start o godz. 11.00.

  > więcej
 • Karting Grand Prix 29 PAŹDZIERNIKA

  Już w sobotę, 29 października, wszystkich adeptów sportu kartingowego czekają wielkie emocje i ciekawa rywalizacja. Wszystko to w ramach zawodów z cyklu Karting Grand Prix 2016. Zawody odbędą się na torze Speed Race. Początek o godz. 9.00.

  > więcej
 • Podyskutujmy o Tarnowie: KRAKOWSKA

  Dziś, 21.października, kolejne spotkanie prezydenta miasta, Romana Ciepieli, z mieszkańcami Tarnowa. Tym razem zapraszamy do Zespołu Szkół Niepublicznych przy ulicy Ks. I. Skorupki 9, na godzinę 17.00. Będziemy dyskutować o najważniejszych sprawach osiedla Krakowska i całego miasta.

  > więcej
 • Medalowe starty judoków

  Cztery medale z XX Międzynarodowego Turnieju Judo Dzieci przywieźli zawodnicy „Błękitnych-MPEC”. Zawody rozegrano w Zakopanem.

  > więcej
 • Dyskusja na osiedlu Zielonym

  Przyszłość parku na osiedlu Zielonym, bezpieczeństwo pieszych w strefie zamieszkania i kształt stadionu miejskiego -  to sprawy, które mieszkańcy osiedla Zielonego najchętniej poruszali na wczorajszym spotkaniu z prezydentem Tarnowa, Romanem Ciepielą. 

  > więcej
więcej aktualności >