EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2019.01.08 11:36

  Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie, ul. J. Piłsudskiego 19, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 28 stycznia 2019 r. do godz. 9.00.

  > więcej
 • Podsumowanie 3. edycji projektu „Matematyka nas dotyka, czyli rzecz o wszechobecności matematyki” w Szkole Podstawowej nr 8
  2019.01.08 11:23

  Już po raz trzeci uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie uczestniczyli w realizacji autorskiego projektu matematycznego współfinansowanego przez Fundację mBanku. Partnerami projektu był Urząd Miasta Tarnowa oraz Stowarzyszenie Tarnowskie Forum Edukacyjne Iluminacja. Projekt objął uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 im. K. K. Baczyńskiego w Tarnowie oraz uczestników półkolonii. „Półkoloniści” podczas „Terenowych łamigłówek matematycznych w trakcie lata” liczyli, mierzyli oraz spotkali się na „Matematycznym wakacyjnym planszowisku”.

  > więcej
 • „MATEMATYCZNE PODRÓŻE W CZASIE I PRZESTRZENI” W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 34 W TARNOWIE
  2019.01.03 08:50

  Od 7. maja 2018 r. do 20. grudnia 2018 r. Przedszkole Publiczne nr 34 w Tarnowie realizowało dla 75 dzieci 5-6-letnich projekt edukacyjny Stowarzyszenia Tarnowskie Forum Edukacyjne ILUMINACJA pod tytułem „Matematyczne podróże w czasie i przestrzeni”. Projekt ten współfinansowała Fundacja mBanku, a partnerem był Urząd Miasta Tarnów.

  > więcej
 • Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  2018.12.19 11:22

  Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  > więcej
 • PODWÓJNY SUKCES NA SŁOWACJI
  2018.12.18 12:58

  W dniach 5-7 grudnia 2018 r. na Słowacji odbył się 42 turniej piłki koszykowej dziewcząt i chłopców. Był to 22 wyjazd uczniów IV LO na Słowację w ramach wymiany sportowej z Gymnazjum Humenne.

  > więcej
 • Konferencja DEPRESJA W RODZINIE - RODZINA W DEPRESJI
  2018.12.14 10:45

  Urząd Miasta Tarnowa, „Dom Terapii” Krakowska Fundacja Psychoterapii i Rozwoju oraz ARKA – Poradnia Specjalistyczna i Telefon Zaufania serdecznie zapraszają do udziału w konferencji pn. „Depresja w rodzinie - rodzina w depresji”, która odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018 r. w Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej Zakład Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze”, ul. Sanguszków 28A w Tarnowie. Szczegółowy plan konferencji na plakacie. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału.

  > więcej
 • VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019
  2018.12.07 12:28

  Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że w dniu 7 lutego 2019 r. odbędzie się w naszym mieście: VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia proponujemy edycję aktorską dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Termin nadsyłania prac upływa 14 stycznia 2019 r.

  > więcej
 • ZSO 1 laureatem II edycji konkursu „Razem od 30 lat”
  2018.12.06 08:56

  II edycja konkursu „Razem od 30 lat” była dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie wyjątkowa. Nauczyciele uczący w niej – Pani Anna Odbierzychleb i Pani Iwona Golba – zajęli jednocześnie pierwsze i trzecie miejsce. Nagrody dla zwycięskiej szkoły wręczył na ręce Pani Dyrektor Anetty Święch Prezes VULCANA – Pan Jacek Różycki. W ramach pierwszej nagrody szkoła wybrała projektory i głośniki.

  > więcej
 • Ogólnopolska Akcja „Rodacy Bohaterom”
  2018.12.06 08:39

  Koordynatorzy Ogólnopolskiej Akcji „Rodacy Bohaterom” zachęcają mieszkańców miasta Tarnowa i powiatu, przedszkola, szkoły, instytucje i firmy prywatne do udziału w akcji dotyczącej możliwości wsparcia poprzez paczki żywnościowe lub pojedyncze produkty żywnościowe POLSKICH KOMBATANTÓW mieszkających za wschodnią granicą Polski. Zbiórka potrwa od 10 do 20 grudnia 2018 r. Akcja jest prowadzona pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

  > więcej
 • Konferencja „Innowacyjne formy i metody w edukacji formalnej”
  2018.12.06 07:58

  „Innowacyjne formy i metody w edukacji formalnej” – konferencja pod takim tytułem odbędzie się 13 grudnia 2018 r. (czwartek) w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Organizatorami są Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych, Zakład Informatyki PWSZ w Tarnowie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie. W bogatym programie konferencji przewidziano wykłady, prelekcje, warsztaty, strefę VR, strefę gamingową, pokazy druku 3D oraz robotyki.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >