EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

   

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Wakacje z Poradnią
  2019.06.17 09:00

  Wakacje już niebawem. Czas odpoczynku i relaksu, który można spędzić kreatywnie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie. Po raz pierwszy bowiem w poradni zostaną zorganizowane warsztaty pychoedukacyjne w ramach projektu Kreatywna Akademia Letnia. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Grupy liczą 8-10 uczestników i podzielone są według kategorii wiekowych.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2019.06.12 12:18

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. Gen. Józefa Bema w Tarnowie, ul. Krupnicza 8, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 1 lipca 2019 r. do godz. 9.00.

  > więcej
 • Rekrutacja KANA 2019
  2019.06.12 09:56

  Tarnowska KANA zaprasza i informuje, że rozpoczęła się rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020. Kursy językowe i przedmiotowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowanie do egzaminów i matury oraz kurs języka migowego. Informacja na stronie http://www.kana.pl/.

  > więcej
 • Dzień Rodziny KANA 2019
  2019.06.12 09:28

  Tarnowska KANA zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Rodziny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca o godz. 10.00 na terenach TOSiR przy ul. Wojska Polskiego. Zabawy i gry zespołowe, konstruowanie robotów lego, konkurs talentów, malowanie twarzy, boules, zjeżdżalnie, skocznie, kula Zorba, dmuchanie baniek, zabawy radiowe, gry terenowe z licznymi nagrodami, to niektóre z atrakcji z których będą mogli skorzystać uczestnicy spotkania. Ponadto będzie można skorzystać zasięgnąć informacji o działalności KANY oraz Międzyosiedlowych Centrów Aktywności Senioralnej. Można będzie też posmakować kawy i herbaty przygotowanej dla odwiedzających.

  > więcej
 • II miejsce XVI LO im. Armii Krajowej w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutsch hat Klasse” tz.„Niemiecki ma Klasę”!
  2019.06.12 08:12

  Drużyna XVI LO pod opieką Pani Agnieszki Juśko zajęła 2 miejsce w FINALE Ogólnopolskiego Konkursu „Deutsch hat Klasse” organizowanego przez Instytut Goethego w Warszawie. Partnerami przedsięwzięcia są: Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) w Warszawie oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemiec.

  > więcej
 • Studia z PEDAGOGIKI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ
  2019.06.03 15:01

  W związku ze zmianą stanu prawnego dotyczącego systemu kształcenia nauczycieli, Tarnowska Szkoła Wyższa uprzejmie informuje, że studia na kierunku PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA począwszy od 1 października 2019 r. będą mogły być prowadzone w Polsce wyłącznie jako jednolite studia magisterskie.

  > więcej
 • Gwiazdy Górnika Zabrze w Tarnowie
  2019.06.03 14:29

  Górnik Zabrze SA jest klubem, którego sukcesy w piłce nożnej, szczególnie z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych do dzisiaj powodują wzrost adrenaliny u kibiców w Polsce i poza granicami kraju. Jest klubem, który cieszy się szacunkiem w całym kraju za to jak funkcjonuje i co osiągnął w polskiej piłce nożnej. Dzisiaj, w sposób bardzo dobry, jeżeli nie najlepszy w Polsce pracuje z młodzieżą. W lipcu 2018 r. po wstępnych rozmowach podpisały strony List intencyjny, a 14.10.2018 r. została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Fundacją Górnika Zabrze – Akademią Piłkarską a SP nr 20 w Tarnowie. Wychodząc temu na przeciw postanowiliśmy zorganizować imprezę pod nazwą Gwiazdy Górnika Zabrze w Tarnowie w dniu 7.06.2019 r. Jesteśmy zaszczyceni faktem objęcia tej imprezy Patronatem przez Prezydenta Miasta Tarnowa. Głównym celem będzie danie możliwości spotkania kibiców tarnowskich ze znanymi zawodnikami, Mistrzami Polski, olimpijczykami, reprezentantami Polski w piłce nożnej.

  > więcej
 • Atlantyk, fado, azulejos i kreatywna edukacja
  2019.05.16 14:37

  18 nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie wzięło udział w międzynarodowym szkoleniu w Portugalii finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Głównym motywem szkolenia były nowoczesność i innowacyjność. Celem kursu było zapoznanie uczestników mobilności z narzędziami i metodami pozwalającymi na odejście od schematów nauczania opartych na kredzie i tablicy na rzecz kształcenia aktywizującego, wyzwalającego samodzielność i inicjatywę w dostrzeganiu, formułowaniu i rozwiązywaniu problemów.

  > więcej
 • Kampania „Narkotyki i dopalacze zabijają”
  2019.05.16 14:01

  „Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” – to główne hasło ruszającej właśnie kampanii edukacyjno-profilaktycznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kampania jest adresowana przede wszystkim do młodych ludzi. Narkotyki i dopalacze zabijają. Zarejestrowano kilka tysięcy zgłoszonych zatruć dopalaczami. To więcej, niż jest polskich youtuberów. Dragi mogą powodować depresję, zmiany skórne, wymioty, duszności, drgawki, zatrzymanie serca i bolesną śmierć – także w trakcie snu.

  > więcej
 • XI Edycja Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „FIT IN DEUTSCH” – podsumowanie
  2019.05.09 10:05

  W murach PWSZ w Tarnowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego mieszczące się przy XVI LO w Tarnowie, PWSZ w Tarnowie oraz III LO w Tarnowie. Finaliści otrzymali stypendia egzaminacyjne Instytutu Goethego w Krakowie oraz liczne nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe, PSNJN- Oddział Tarnów, Instytut Goethego w Krakowie oraz Urząd Miasta Tarnowa. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 39 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych z Tarnowa, powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, dębickiego i wielickiego, łącznie 139 uczniów znalazło się w finale konkursu.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >