EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017

2016.07.21 10:57

Od 19 lipca do 8 września 2016 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych, można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym specjalnego, lub do kształcenia w zawodach, w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. – „Wyprawka szkolna”. Programem w tym roku będą objęci uczniowie niepełnosprawni posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczający do szkół podstawowych (kl. VI), gimnazjów (kl. III) i szkół ponadgimnazjalnych dla dzieci i młodzieży.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • DZWONEK NA OBIAD - stypendium dla rodzin z dochodem poniżej 800 zł na osobę
  2016.07.20 08:57

  Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do włączenia się w akcję dożywania dzieci w szkołach. Ruszyła kolejna odsłona programu „Dzwonek na obiad” fundacji „Być Bardziej”. O stypendium obiadowe mogą ubiegać się rodziny, których miesięczny dochód netto nie przekracza 800 złotych na jedną osobę. Aby zgłosić swój udział należy przesłać wniosek dostępny na stronie internetowej pod adresem: http://dzwoneknaobiad.pl/zglos-dziecko/. Zgłoszenia do programu na rok szkolny 2016/2017 można składać do 15 września 2016 r. O przyznaniu stypendium decyduje kolejność zgłoszeń.

  > więcej
 • Konkursy na stanowisko dziekana Wydziału Nauk Stosowanych w Tarnowie oraz kierownika Studium Języków Obcych
  2016.07.08 15:04

  Tarnowska Szkoła Wyższa ogłasza konkursy na stanowisko dziekana Wydziału Nauk Stosowanych w Tarnowie oraz kierownika Studium Języków Obcych. Dokumenty można składać w sekretariacie Uczelni do dnia 29.07.2016 r.

  > więcej
 • Wypoczynek wakacyjny dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat - TARNOWSKA SZKOŁA WYŻSZA PROWADZI NABÓR NA PÓŁKOLONIĘ LETNIĄ
  2016.06.30 12:12

  Wypoczynek wakacyjny dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat - TARNOWSKA SZKOŁA WYŻSZA PROWADZI NABÓR NA PÓŁKOLONIĘ LETNIĄ. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku do 6-8 lat oraz w wieku od 9-11 lat. W programie półkolonii zajęcia: sportowo-rekreacyjne, artystyczne, językowe, informatyczne, florystyczne, kulinarne oraz bajkoterapia, muzykoterapia, aromaterapia i wiele innych atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu dla dzieci. Wszelkie informacje oraz zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-17.00 pod numerem telefonu 14 657 10 55 lub e-mailowo: projekty@tszw.edu.pl.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY
  2016.06.30 10:14

  Dyrekcja Przedszkola Publicznego Nr 33 w Tarnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w Kancelarii Przedszkola w terminie do 14 lipca 2016 r. do godz. 12.00.

  > więcej
 • Uczniowie z Niemiec już po raz piąty w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie
  2016.06.22 08:12

  W dniach od 5.06 do 10.06.2016 r. młodzież z Gimnazjum nr 2 w Tarnowie gościła uczniów z Sondershausen z Niemiec. Wymiana młodzieży odbyła się po raz piąty. Jednocześnie podczas spotkania świętowano 25-lecie dobrego sąsiedztwa między Polską a Niemcami. Program spotkania jak co roku był bardzo napięty. Obie grupy uczestniczyły w lekcjach otwartych, w wycieczkach do Krakowa, Szczawnicy, Kopalni Soli w Bochni. Wspólna gra w kręgle oraz ognisko jeszcze bardziej „zjednoczyły” młodzież podczas wieczoru pożegnalnego. Teraz wszyscy oczekują rewizyty uczniów z Tarnowa w Sondershausen, która odbędzie się we wrześniu.

  > więcej
 • KANA - rekrutacja na rok szkolny 2016/2017
  2016.06.20 10:47

  Tarnowska KANA zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych na kursy i zajęcia w nowym roku szkolnym 2016/2017. Dla dzieci i dorosłych KANA proponuję naukę języków obcych. Dla młodzieży oprócz języków, kursy przedmiotowe oraz przygotowanie do matury i egzaminów. Potencjał KANY, to jej Kadra. Tradycja nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych, to także atuty KANY. Szczegóły na stronie www.kana.pl.

  > więcej
 • IV GALA EMPATII
  2016.06.17 14:13

  15 czerwca 2016 r. już po raz czwarty Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie zorganizował Galę Empatii, która jest wielkim świętem dla Wolontariuszy, Opiekunów i Koordynatorów wolontariatu. Podczas uroczystego podsumowania mijającego roku szkolnego na ręce Pani Prezes Fundacji „Kromka Chleba” Anny Czech został przekazany czek w wysokości 10 046,03 zł. Zebrana kwota podczas IV akcji charytatywnej „Złotówka na budowę hospicjum Via Spei” będzie wykorzystana na wykonanie instalacji.

  > więcej
 • Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”
  2016.06.16 11:01

  Z inicjatywy Rady Miejskiej Tarnowa, w 2015 r. Wydział Edukacji opracował a w bieżącym roku kontynuuje Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”. Stanowi on 3-letnie przygotowanie do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które będzie miało miejsce w 2018 r. Tarnów jako pierwsze niepodległe miasto ma do tego szczególny tytuł. W bieżącym roku szkolnym przygotowano miejski konkurs na projekt edukacyjny szkoły „Bohaterom Niepodległej” przybliżający postaci i grupy osób z Tarnowa i okolic oraz ich zaangażowanie w odzyskanie niepodległości w 1918 r. Zakłada on przeprowadzenie 3 atrakcyjnych przedsięwzięć o charakterze patriotycznym. Realizacja projektu obejmować będzie okres od września do grudnia 2016 r. Opracowano regulamin konkursu i zabezpieczono na ten cel środki budżetowe w kwocie 60 000 zł.

  > więcej
 • Podróż do Krainy Szachów
  2016.06.14 08:17

  W Przedszkolu Publicznym nr 17 w Tarnowie zorganizowany został V Turniej Szachowy dla dzieci 5-6 letnich. Wydarzenie to odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Podróż do krainy Szachów”. Sędzią turnieju był zaproszony gość, Sędzia Klasy Państwowej Pan Wiesław Kasperek. Młodzi uczestnicy mieli okazję spróbować swych sił w profesjonalnie zorganizowanych rozgrywkach szachowych, oraz wykazać się umiejętnościami i wiedzą zdobytą podczas zajęć prowadzonych w przedszkolu przez nauczycielkę Beatę Lis. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i pucharami.

  > więcej
 • Gala Empatii
  2016.06.13 07:59

  Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Fundacja „Kromka Chleba” serdecznie zapraszają na Galę Empatii, która odbędzie się 15 czerwca 2016 r. o godz. 13.30 w auli ZSEO w Tarnowie, ul. Sanguszków 28.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Steffen Möller gościem Centrum Sztuki Mościce

  Po wakacyjnej przerwie do Centrum Sztuki Mościce wraca cykl „Za horyzont domu”. Gościem specjalnym spotkania 16 września będzie Steffen Möller, który opowie tarnowskiej publiczności, dlaczego kilkanaście lat temu postanowił zamienić Berlin na Kraków, a także, jakie są jego ulubione miejsca w Polsce. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.

  > więcej
 • Startuje bank zamiany mieszkań

  Bank zamiany mieszkań to rodzaj skrzynki kontaktowej, która dostarczy informacji osobom, zainteresowanym zamianą mieszkań, wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miasta Tarnowa i pomoże w nawiązaniu kontaktu między chętnymi do zamiany. Z ofertami zamiany mieszkań można się zapoznawać w Referacie Pomocy Mieszkaniowej Urzędu Miasta Tarnowa, przy ulicy Nowej 4, w pokoju 317.

  > więcej
 • W czwartek unikniesz kary

  Kolejną abolicję mandatową zapowiedziała Straż Miejska w Tarnowie. Tym razem kary będzie można uniknąć 1 września. 

  > więcej
 • Zanim zabrzmi pierwszy dzwonek

  Tradycyjnie przed rozpoczęciem roku szkolnego z prezydentem w Sali Lustrzanej spotkali się dyrektorzy tarnowskich szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Była to okazja, by pogratulować nowo wybranym dyrektorom objęcia stanowisk, podziękować za wieloletnią współpracę tym, którzy odchodzą na emeryturę, a także, by wspólnie podyskutować o wyzwaniach, które czekają tarnowskich nauczycieli w kolejnym roku szkolnym.

  > więcej
 • Triumf modelarzy z Tarnowa

  Na podium szybowcowego Pucharu Polski ATTP stanęło trzech reprezentantów klubu Avia Tarnów. Dwa główne trofea w klasach Retro i Standard trafiły do Janusza Olszówki. Tomasz Świderski zajął kolejno drugie i trzecie miejsce, natomiast Renart Flądro był drugi w klasie Standard.

  > więcej
 • Krakowska pod znakiem remontu

  Blisko trzy miliony złotych – tyle kosztować będzie przebudowa ulicy Krakowskiej. Prace rozpoczęły się na początku sierpnia i postępują bardzo sprawnie. Ulica zmodernizowana zostanie na odcinku od Kochanowskiego do Sikorskiego. Do tej pory wykonawca m.in. rozebrał jezdnię i podbudowę po północnej stronie oraz przygotował drogę pod utwardzenie. 

  > więcej
 • Basen na „Marcince” otwarty do 4 września

  Z basenu letniego znajdującego się przy al. Tarnowskich będzie można korzystać do niedzieli 4 września, a nie jak dotychczas do końca wakacji – poinformowali przedstawiciele Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  > więcej
 • Dostępne miejsca w tarnowskich przedszkolach

  W tarnowskich przedszkolach wciąż są wolne miejsca. – Staramy się pomóc każdemu, kto się do nas zgłosi – mówi Bogumiła Porębska, dyrektor Wydziału Edukacji magistratu. Do 24 tarnowskich placówek przyjęto łącznie 3168 dzieci. Nabór uzupełniający potrwa do końca sierpnia.

  > więcej
 • Pół miliona na remont w Parku Sanguszków

  Główna alejka oraz schody prowadzące do pałacu w Parku Sanguszków zostaną wyremontowane. Roboty mają rozpocząć się we wrześniu i potrwać do końca października. Łączny koszt inwestycji to przeszło pół miliona złotych.

  > więcej
 • Aktywne półkolonie w Odporyszowie

  Półkolonie dla 20 dzieci i młodzieży w Odporyszowie zorganizowało miasto we współpracy ze stowarzyszeniem Siemacha. Dla uczestników przygotowano m.in. zajęcia na pływalni, fitness, a także takie, podczas których mogli dowiedzieć się o profilaktyce dotyczącej uzależnień. Z budżetu miasta przeznaczono na ten cel 10 tys. zł.

  > więcej
więcej aktualności >