EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”
  2017.02.20 12:22

  Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XVI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…”. Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2017 r. na adres organizatora.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY
  2017.02.20 12:02

  Dyrektor Bursy Międzyszkolnej w Tarnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w sekretariacie placówki w terminie do 6 marca 2017 r. do godz. 15.00.

  > więcej
 • Projekt edukacyjny „Czas na zdrowie”
  2017.02.20 11:12

  Fundacja Banku Ochrony Środowiska w Warszawie serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w szóstej edycji projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie”. Organizatorzy z dumą mogą poinformować, że wszystkie dotychczasowe edycje konkursu były obejmowane patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Sportu i Turystyki, a także rzecznika Praw Dziecka. Projekt powstał w odpowiedzi na coraz większy problem, jakim jest nadwaga i otyłość pojawiające się już wśród dzieci w wieku szkolnym, a nawet wcześniejszym. Zwieńczeniem projektu „Czas na zdrowie” jest organizacja Festynu Zdrowia, czyli praktyczne wypromowanie postaw prozdrowotnych oraz żywności ekologicznej, regionalnej i tradycyjnej. Na stronie www.czasnazdrowie.fundaciabos.pl znajduje się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić i przesłać do 17 kwietnia 2017 r.

  > więcej
 • KONFERENCJA i KONKURS HISTORYCZNY „OFIARY KATYNIA Z ZIEMI TARNOWSKIEJ”
  2017.02.20 10:31

  Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami do udziału w konferencji „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”, która odbędzie się w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie, dnia 23 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00. Ponadto Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa organizują dla uczniów publicznych i niepublicznych gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w Tarnowie Konkurs Historyczny „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”. Celem konkursu jest uczczenie pamięci mieszkańców Ziemi Tarnowskiej pomordowanych bestialsko przez zbrodniczy reżim Stalina w 1940 r. oraz udokumentowanie losów „Dzieci Katyńskich” z naszego regionu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy konkursowej wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 4 kwietnia 2017 roku.

  > więcej
 • XVIII PRZEGLĄD POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ i I PRZEGLĄD FILMÓW PATRIOTYCZNYCH
  2017.02.20 09:25

  Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej organizowany w tym roku już po raz 18-ty przez PTG „Sokół - Świat Pracy” wpisał się na stałe w obchody święta Konstytucji 3 Maja w Tarnowie. W tym roku mottem przeglądu są słowa Wincentego Witosa: „Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska”. Oprócz Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej zapraszamy do udziału w Przeglądzie Filmów Patriotycznych, którego tytuł brzmi: „Moja wizja patriotyzmu”. Oczekujemy, że filmy przygotowane przez uczestników konkursu pozwolą odkryć bogactwo form manifestowania patriotyzmu. W wyborze tematyki filmu można tak, jak w przypadku Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej sięgnąć do patronów roku 2017.

  > więcej
 • BLASKI I CIENIE DIAGNOZY PRZEDSZKOLAKA (KONSTRUOWANIE ARKUSZA DIAGNOSTYCZNEGO)
  2017.02.15 08:05

  Tarnowska Szkoła Wyższa w Tarnowie, ul. Mościckiego 27, organizuje szkolenie „Blaski i cienie diagnozy przedszkolaka (konstruowanie arkusza diagnostycznego)”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza on-line lub przesłanie skanu karty zgłoszenia na adres mailowy: uczelnia@tszw.edu.pl do dnia 15 marca 2017 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

  > więcej
 • Rekrutacja do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018
  2017.02.13 14:56

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, że do 15 kwietnia 2017 r. zostaną podane do publicznej wiadomości zasady rekrutacji do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. Podstawa prawna: art. 204 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60).

  > więcej
 • VII SYMPOZJUM PEDAGOGICZNE
  2017.02.07 15:14

  Już po raz siódmy Naukowe Koło Pedagogiczne „Paidagogos” organizuje Sympozjum Pedagogiczne. Wydarzenie to ma na celu poznanie efektywnych aspektów procesów nauczania i wychowania oraz alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Podczas spotkania zostaną poruszone między innymi tematy: praw dziecka i praw człowieka, działania studentów a propagowanie idei korczakowskich, mediacja w polskiej rzeczywistości, ochrona prawna nauczycieli jako funkcjonariuszy publicznych – nowe uregulowania, aktywne działania, wspieranie nowych inicjatyw – idea wolontariatu. Sympozjum odbędzie się 16 marca 2017 roku w godzinach 10.00-14.00 w budynku dydaktycznym Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie przy ul. Waryńskiego 14 w Tarnowie. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, mediatorów, terapeutów, rodziców i studentów.

  > więcej
 • Podziękowanie za współpracę dyrektorom i nauczycielom szkół w II etapie projektu edukacyjnego „Bohaterom Niepodległej”
  2017.02.07 15:01

  Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z przyjemnością informuje, że w Tarnowie zakończony został II etap miejskiego konkursu na projekt edukacyjny szkoły „Bohaterom Niepodległej” 2016/2017 w ramach 3-letniego przygotowania do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jego realizacja miała miejsce od 1.10. do 30.11.2016 r. z uroczystym podsumowaniem 14.12.2016 r. Uczestniczyło w nim 17 szkół, wśród nich kilka nowych, o 3 więcej w porównaniu do roku ubiegłego, w tym 6 szkół podstawowych, 4 gimnazja oraz 7 szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • IX Edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „FIT IN DEUTSCH”
  2017.02.07 14:11

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, zapraszają do udziału w IX Edycji Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 3 marca o godz. 12.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 16 lutego 2017 r.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Zapłać podatek bez dodatkowych opłat

  Wydział Podatków i Windykacji Urzędu Miasta w Tarnowie przypomina o możliwości uiszczenia podatków lokalnych bez dodatkowych opłat, w urzędach pocztowych na terenie całego miasta. - Możemy w ten sposób opłacić między innymi podatek od nieruchomości i opłatę za użytkowanie wieczyste – mówi Marek Witek, dyrektor Wydziału Podatków i Windykacji UMT. 

  > więcej
 • Uwaga na silny wiatr!

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silnym wiatrem, którego porywy mogą osiągnąć nawet 90 kilometrów na godzinę.Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie przewidują, że mocno wiało będzie aż do wieczora. Średnia prędkość wiatru może osiągać od 30 do 45 kilometrów na godzinę, mocne podmuchy z zachodu – nawet do 90 kilometrów. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

  > więcej
 • Niższe opłaty za wycięcie drzew

  Rada Miejska w Tarnowie uchwaliła stawki opłaty za usunięcie drzew i krzewów. Ich wysokość będzie od pięciu do dziesięciu razy niższa niż dotychczas, przykładowo – opłata za wycięcie dębu, liczącego w obwodzie trzy metry wynosiła około 54 tysięcy złotych, teraz będzie to około 7,5 tysiąca.

  > więcej
 • Kryteria przyjęcia do szkół podstawowych i przedszkoli

  Podczas dzisiejszej, 23 lutego, sesji Rady Miasta radni podjęli uchwały w sprawie kryteriów rekrutacji do publicznych przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kryteria te dotyczą przypadków, gdy placówki wciąż dysponują wolnymi miejscami. Dodajmy, że te same kryteria obowiązywały dotychczas. Zmieniła się jedynie podstawa prawna.

  > więcej
 • Jaka sala koncertowa? DYSKUSJA

  Osiem i pół milionów złotych wyniosą wydatki miasta w tym roku na rozbudowę Zespołu Szkół Muzycznych o salę koncertową, na którą Tarnów otrzyma ponad 13 milionów złotych dotacji z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020. Wizualizacja projektu sali koncertowej wzbudziła kontrowersje podczas dzisiejszej (23 lutego) sesji Rady Miejskiej.

  > więcej
 • Jak zrewitalizować Tarnów? KONSULTACJE

  1 marca rozpoczną się konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji Tarnowa. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi do projektu przez internet, pocztą lub osobiście. Konsultacje potrwają do 23 marca.

  > więcej
 • Nowoczesne muzeum AK

  Gotowa jest już dokumentacja techniczna i projektowa dla nowego muzeum. Pokoszarowy budynek, w którym obecnie mieści się Izba Pamięci Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Tarnów, ma zostać zmodernizowany i zaadaptowany do potrzeb nowoczesnej ekspozycji. - Chciałbym zrealizować ten projekt jak najszybciej, żeby móc radość z niego dzielić z kombatantami AK – mówi Andrzej Szpunar, dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie, którego częścią jest Izba. 

  > więcej
 • Dzisiaj sesja TRANSMISJA

  Przewodniczący Rady Miejskiej zwołał na dzisiaj, 23 lutego, XXXVI zwyczajną sesję Rady Miejskiej. Obrady rozpoczną się o godz. 9:00 w Sali Lustrzanej.

  > więcej
 • Znani i nowi dyrektorzy przedszkoli

  Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela, powołał na stanowiska dyrektorów w 11 przedszkolach publicznych. Dyrektorzy, wyłonieni w konkursach, przeprowadzonych w dniach 14 – 17 lutego, obejmą swoje stanowiska 1 września 2017 roku. W trzech przedszkolach – nr 24, 32, 35 - dojdzie do zmian na stanowiskach dyrektorskich, dziewięcioma pokierują dotychczasowi dyrektorzy. 

  > więcej
 • Dobry początek sezonu

  Bardzo dobrze sezon startów wiosennych rozpoczęli judocy MKS Pałac Młodzieży Tarnów. W rozegranym w Krakowie Memoriale Pawła Pytlińskiego tarnowscy zawodnicy wywalczyli aż sześć medali.

  > więcej
więcej aktualności >