EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO KSIĘGOWEGO
  2021.06.18 12:50

  Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego, ul. E. Kwiatkowskiego 17, 33-100 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: księgowy (0,50 etatu). Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 16 lipca 2021 r. do godz. 15.00.

  > więcej
 • Kurs języka angielskiego dla nauczycieli
  2021.06.14 15:26

  Tarnowska Szkoła Wyższa organizuje kurs języka angielskiego dla nauczycieli zakończony egzaminem na poziomie B2. Kurs oraz egzamin może zostać sfinansowany max do 85% przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach projektu „Kierunek Kariera”. Nauczyciele zainteresowani rekrutacją na ten kurs proszeni są o kontakt mailowy: studiapodyplomowe@tszw.edu.pl.

  > więcej
 • Kreatywna Akademia Letnia 2021
  2021.06.11 09:48

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza uczniów klas I-VI szkół podstawowych na zajęcia w trakcie wakacji - cykl warsztatów psychoedukacyjnych pn. „Kreatywna Akademia Letnia”. Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-11.30, w dwóch terminach (do wyboru): 28 czerwca - 2 lipca 2021 roku (pierwszy tydzień wakacji) i 5 lipca - 9 lipca 2021 roku (drugi tydzień wakacji).

  > więcej
 • Zajęcia muzealne dla grup szkolnych
  2021.06.07 15:16

  Muzeum Okręgowe w Tarnowie zaprasza grupy szkolne ze wszystkich typów szkół do udziału w zajęciach muzealnych, będących alternatywą tradycyjnego zwiedzania, przystosowanych merytorycznie do poziomu i potrzeb szkolnych. Staramy się łączyć formę lekcji muzealnych z atrakcyjnymi warsztatami historycznymi. Nasza oferta edukacyjna pozwala zaplanować ciekawie czas w trakcie wycieczek po Tarnowie. Edukatorzy w oddziałach Muzeum Okręgowego w Tarnowie, w nawiązaniu do podstawy programowej i w oparciu o prezentowane na wystawach eksponaty, rozmawiają z uczniami na tematy z historii, sztuki i kultury powszechnej i regionalnej. Nasze zajęcia to wiedza i edukacja wizualna jednocześnie. Zapraszamy.

  > więcej
 • XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” - podsumowanie
  2021.06.02 14:30

  W dniu 26 maja 2021 r. odbył się XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” pod hasłem: „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci” zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie. Z uwagi na sytuację pandemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. W przeglądzie wzięło udział 12 przedszkoli publicznych miasta Tarnowa oraz przedszkole z Woli Rzędzińskiej.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >