EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

 

      

   

 

   

                   

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Pieniądze na artykuły edukacyjne dla dzieci z rodzin 4+ w ramach projektu „Pierwszy dzwonek”

2014.07.17 15:29

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza nabór deklaracji uczestnictwa w projekcie „Pierwszy dzwonek”, polegającym na udzieleniu wsparcia dla uczniów z rodzin wielodzietnych 4+ z województwa małopolskiego w zakresie zwiększania ich szans edukacyjnych tj. otrzymania jednorazowej dotacji na dofinansowanie zakupu artykułów edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, w szczególności podręczników wymaganych według programu szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej. Ostateczny termin złożenia deklaracji to 23.07.2014 r. godz. 15.00. Pełnoletni uczniowie wypełniają deklarację samodzielnie. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 14 688 25 03.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Tarnów gości dzieci pochodzenia polskiego z Ukrainy
  2014.07.22 08:24

  W dniach 29.06-12.07.2014 r. w Tarnowie gościła grupa dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia z Ukrainy w ramach Projektu - Edukacyjna kolonia letnia dla dzieci pochodzenia polskiego z Ukrainy – zorganizowana jest przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich Oddział w Tarnowie.

  > więcej
 • Ogólnopolski Konkurs dla szkół wszystkich rodzajów i stopni „AKTYWNA SZKOŁA – AKTYWNY UCZEŃ
  2014.07.09 10:50

  Studium Prawa Europejskiego uprzejmie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół wszystkich rodzajów i stopni, pod nazwą „AKTYWNA SZKOŁA – AKTYWNY UCZEŃ”. Konkurs przeprowadzony zostanie w okresie od 8 września 2014 r. do 31 stycznia 2015 r. Szkoły, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają tytuły AKTYWNA SZKOŁA – AKTYWNY UCZEŃ i dyplomy honorowe. Zgłoszenia szkół do konkursu należy przesyłać wraz ze zgłoszeniem udziału w kursie w terminie do 15 lipca 2014 r. na formularzu, który dostępny jest na stronie www.aktywna-szkola.com.

  > więcej
 • TESTY SPRAWNOŚCI dla kandydatów do klasy I gimnazjum Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego w Tarnowie
  2014.07.07 10:08

  TESTY SPRAWNOŚCI ogólnej i specjalistycznej dla kandydatów do klasy pierwszej gimnazjum Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego w Tarnowie odbędą się 16 lipca 2014 r. ( środa ) o godz. 10.00 na boisku o sztucznej nawierzchni Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie, ul. Zbylitowska 7. Nabór do Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży oddział w Tarnowie na rok szkolny 2014 / 2015 obejmuje I klasę gimnazjum - rocznik 2001 (chłopcy).

  > więcej
 • I TARNOWSKI KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM
  2014.07.07 09:37

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J. Piłsudskiego w Tarnowie serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa do wzięcia udziału w konkursie historycznym „Wizja Józefa Piłsudskiego niepodległej federacyjnej Polski”. Zgłoszenia uczniów chętnych do uczestnictwa w konkursie należy kierować do 26 września 2014 r.

  > więcej
 • Spotkanie otwarte BLIŻEJ DZIECKA
  2014.06.27 14:50

  KCEM KANA oraz Urząd Miasta Tarnowa w ramach Centrum Systemowego Rozwoju KANA zapraszają na spotkanie otwarte: BLIŻEJ DZIECKA. Spotkanie odbędzie się 28 czerwca o godz. 10.15. Spotkanie poprowadzi Pani mgr Agnieszka Urbaś. Miejscem spotkania jest budynek KCEM KANA Tarnów, ul. Mościckiego 12.

  > więcej
 • Szkoła Prawami Dziecka – Gala UNICEF w V LO
  2014.06.26 09:58

  W dniu 23 czerwca br. uczestniczyliśmy w uroczystej gali. Dzisiejsze spotkanie było szczególne, gdyż było ono podsumowaniem działań, które odbyły się w naszej szkole w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU SZKOŁA Z PRAWAMI DZIECKA. Dopełnieniem tych działań było wręczenie GWIAZD SZERYFA PRAW DZIECKA - prestiżowego odznaczenia, ustanowionego przez UNICEF, przyznawanego po raz pierwszy, tym dorosłym, którzy podejmują szczególne inicjatywy na rzecz dzieci i są najbardziej zaangażowani w propagowanie i ochronę ich praw. To wyróżnienie ma szczególną wartość, bo jest przyznane przez MŁODZIEŻ, która sama zdecydowała, kto najbardziej dba o jej interesy.

  > więcej
 • Przedszkola dyżurne w okresie wakacji
  2014.06.18 14:19

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa publikuje informację na temat przedszkoli publicznych, które będą czynne w miesiącach wakacyjnych tj. w okresie lipiec-sierpień 2014 r. na terenie miasta Tarnowa.

  > więcej
 • Wyniki konkursu fotograficznego „EKOFOTA – Bliżej natury 3” i konkursu plastycznego „BĄDŹ EKO – SEGREGUJ ODPADY IV”
  2014.06.17 08:56

  Zarząd i pracownicy Branżowej Organizacji Odzysku S.A. w Tarnowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, za wzięcie udziału w tegorocznej edycji wiosennego konkursu fotograficznego „EKOFOTA – Bliżej natury 3” i konkursu plastycznego „BĄDŹ EKO – SEGREGUJ ODPADY IV”. Nad każdą edycją pieczę sprawuje Zespół Branżowej Organizacji Odzysku S.A. Jury stanęło przed dużym wyzwaniem i z pośród wszystkich, wspaniałych i zachwycających prac wyłoniło zwycięzców.

  > więcej
 • IV Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Szkół i Placówek oraz Prezesów Stowarzyszeń Noszących Imiona Upamiętniające Zesłańców Sybiru
  2014.06.13 15:20

  W dniach 5-7 czerwca 2014 roku zorganizowany został IV Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Szkół i Placówek oraz Prezesów Stowarzyszeń Noszących Imiona Upamiętniające Zesłańców Sybiru pod hasłem „Razem posiejemy nasiona pamięci”. Organizatorami zjazdu były: Zespół Szkół nr 1 Wojska Polskiego w Toruniu oraz Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Grudziądzu. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele 21 szkół noszących imiona Sybiraków. Miasto Tarnów reprezentowały dyrektor i nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki.

  > więcej
 • Piknik rodzinny
  2014.06.13 09:10

  7 czerwca odbył się piknik rodzinny zorganizowany wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 2 i Niepubliczne Niepłatne Gimnazjum „U Konarskiego”. Atrakcji było co niemiara. Jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół WAWELE.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Nostalgiczna podróż po Tarnowie – powstaje portal dla seniorów

  Już w najbliższy wtorek (5 sierpnia) o godzinie 10 i 16, w Fabryce Przyszłości w Tarnowie (ul. Szeroka 7) odbędą się spotkania seniorów, zainteresowanymi wspomnieniami z życia Tarnowa w latach 1970-1990. W ich trakcie będzie można nauczyć się skanowania zdjęć i publikowana ich w nowopowstającym Tarnowskim Portalu wspomnień NOSTALGIKON.pl. 

  > więcej
 • Obchody Święta Policji w Tarnowie

  Tegoroczne tarnowskie obchody Święta Policji miały wyjątkowo uroczystą oprawę. W tym bowiem roku przypada 95-ta rocznica powstania Policji Państwowej.

  > więcej
 • Król Gór – Rafał Majka zaczynał w Karpackim Wyścigu Kurierów

  Mocno rozpoznawalny po sukcesie w Tour de France, Król Gór – Rafał Majka z podkrakowskich Zegartowic, swoją karierę kolarską zaczynał w Karpackim Wyścigu Kurierów. Jeden z największych wyścigów młodzieżowców w Europie zainicjowano przed laty w Tarnowie. Dziś koordynują go Marek Kosicki i Tomasz Wójcik. Wyścig, który biegnie przez cztery kraje Europy, finiszuje zwykle w Tarnowie. Cztery lata temu Rafał Majka wziął udział w KWK w składzie reprezentacji Polski i zajął wraz z drużyną - 1-sze miejsce.

  > więcej
 • Uwaga, zawyją syreny

  W najbliższy piątek, 1 sierpnia, o godzinie 17.00, Tarnów zatrzyma się na moment. Podobnie jak w wielu innych miastach, przez minutę zawyją syreny. 

  > więcej
 • Uwaga, upały. Jak postępować?

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 52Nazwa biuraIMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w KrakowieZjawisko/stopień zagrożeniaUpał/3Obszarwojewództwo małopolskieWażność (cz. urz.)od godz. 14:00 dnia 27.07.2014 do godz. 20:00 dnia 03.08.2014PrzebiegPrognozuje się temperaturę maksymalną od 29°C do 32 °C. Temperatura minimalna od 17°C do 19°C.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%)90%UwagiObowiązuje OSTRZEŻENIE Nr 51 o burzach z gradem wydane o godz. 07:27 dnia 27.07.2014 r.Dyżurny synoptykGrzegorz MikutelGodzina i data wydaniagodz. 13:52 dnia 27.07.2014

  > więcej
 • Uwaga, możliwe burze z gradem

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 53Nazwa biuraIMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w KrakowieZjawisko/stopień zagrożeniaBurze z gradem/1Obszarwojewództwo małopolskieWażność (cz. urz.)od godz. 11:00 dnia 28.07.2014 do godz. 23:00 dnia 28.07.2014PrzebiegPrognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm, oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie opady gradu.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%)80%UwagiObowiązuje OSTRZEŻENIE Nr 52 o upałach wydane o godz. 13:52 dnia 27.07.2014 r.Dyżurny synoptykAdam MichniewskiGodzina i data wydaniagodz. 07:17 dnia 28.07.2014

  > więcej
 • Gemini Park i Siemacha na starcie Tour de Pologne

  Już 3 sierpnia najlepsi kolarze z całego świata wyruszą na trasę 71. edycji Tour de Pologne. Dzięki zaangażowaniu Partnera Społecznego tegorocznego wyścigu – Stowarzyszenia SIEMACHA oraz Prezesa Gemini Holding - Rafała Sonika, IV etap największej imprezy kolarskiej w Polsce wystartuje 6 sierpnia spod tarnowskiego Gemini Park. Logistycznie pomaga Urząd Miasta Tarnowa, przedsięwzięcie koordynuje dyrektor Wydziału Sportu Marek Baran. 

  > więcej
 • Uwaga – zmiana organizacji ruchu przy wiadukcie przy ul. Krakowskiej

  Od najbliższej środy, 30 lipca, na odcinku ulicy Krakowskiej, pomiędzy ulicami Przemysłową i Kochanowskiego nastąpią zmiany w organizacji ruchu związane z przebudową wiaduktu kolejowego i sieci infrastruktury technicznej.

  > więcej
 • Tour de Pologne w Tarnowie coraz bliżej

  W Tarnowie, już po raz drugi, odbędzie start honorowy do jednego z etapów Tour de Pologne UCI Word Tour 2014. Będzie to IV etap 71. Wyścigu, z Tarnowa do Katowic. Będą utrudnienia w ruchu, zamknięcia ulic i parkingów. Szczegóły poniżej. - Tour de Pologne startuje już 6 sierpnia. Służby już po specjalnej odprawie technicznej – mówi dyrektor Wydziału Sportu magistratu, koordynator przedsięwzięcia, Marek Baran. 

  > więcej
 • Freski w Komisariacie Policji Tarnów-Centrum odnowione

  Odkryte 10 miesięcy temu polichromie ścienne doczekały się renowacji. Dzięki ministerialnej dotacji, datowane na lata 20-te XX wieku malowidła odzyskały dawną świetność. Dzisiaj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Jacek Fabisiak wraz z Naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Krakowie mł. insp. Mirosławem Widełką, odwiedził policjantów tarnowskiego komisariatu, by podziwiać końcowy efekt prac konserwatorskich. Komendant wraz z konserwatorkami dzieł sztuki Agnieszką Dziurawiec i Małgorzatą Zelek, przecinając wstęgę, dokonali również symbolicznego odsłonięcia blisko stu letnich malowideł.

  > więcej
więcej aktualności >