EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • BLASKI I CIENIE DIAGNOZY PRZEDSZKOLAKA (KONSTRUOWANIE ARKUSZA DIAGNOSTYCZNEGO)
  2017.02.15 08:05

  Tarnowska Szkoła Wyższa w Tarnowie, ul. Mościckiego 27, organizuje szkolenie „Blaski i cienie diagnozy przedszkolaka (konstruowanie arkusza diagnostycznego)”, które odbędzie się 20 marca 2017 r. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza on-line lub przesłanie skanu karty zgłoszenia na adres mailowy: uczelnia@tszw.edu.pl do dnia 15 marca 2017 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

  > więcej
 • Rekrutacja do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018
  2017.02.13 14:56

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, że do 15 kwietnia 2017 r. zostaną podane do publicznej wiadomości zasady rekrutacji do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. Podstawa prawna: art. 204 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 60).

  > więcej
 • VII SYMPOZJUM PEDAGOGICZNE
  2017.02.07 15:14

  Już po raz siódmy Naukowe Koło Pedagogiczne „Paidagogos” organizuje Sympozjum Pedagogiczne. Wydarzenie to ma na celu poznanie efektywnych aspektów procesów nauczania i wychowania oraz alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Podczas spotkania zostaną poruszone między innymi tematy: praw dziecka i praw człowieka, działania studentów a propagowanie idei korczakowskich, mediacja w polskiej rzeczywistości, ochrona prawna nauczycieli jako funkcjonariuszy publicznych – nowe uregulowania, aktywne działania, wspieranie nowych inicjatyw – idea wolontariatu. Sympozjum odbędzie się 16 marca 2017 roku w godzinach 10.00-14.00 w budynku dydaktycznym Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie przy ul. Waryńskiego 14 w Tarnowie. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, mediatorów, terapeutów, rodziców i studentów.

  > więcej
 • Podziękowanie za współpracę dyrektorom i nauczycielom szkół w II etapie projektu edukacyjnego „Bohaterom Niepodległej”
  2017.02.07 15:01

  Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z przyjemnością informuje, że w Tarnowie zakończony został II etap miejskiego konkursu na projekt edukacyjny szkoły „Bohaterom Niepodległej” 2016/2017 w ramach 3-letniego przygotowania do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jego realizacja miała miejsce od 1.10. do 30.11.2016 r. z uroczystym podsumowaniem 14.12.2016 r. Uczestniczyło w nim 17 szkół, wśród nich kilka nowych, o 3 więcej w porównaniu do roku ubiegłego, w tym 6 szkół podstawowych, 4 gimnazja oraz 7 szkół ponadgimnazjalnych.

  > więcej
 • IX Edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „FIT IN DEUTSCH”
  2017.02.07 14:11

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, zapraszają do udziału w IX Edycji Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 3 marca o godz. 12.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 16 lutego 2017 r.

  > więcej
 • Seminarium dla dyrektorów szkół
  2017.02.07 14:02

  W związku z reformą oświaty wprowadzaną do szkół od 1 września 2017 r. Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie organizuje w dniu 23 lutego 2017 roku seminarium dla dyrektorów oraz wicedyrektorów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych nt.: „Zmiana ustroju szkolnego i jej konsekwencje, czyli nowe zadania dyrektorów szkół – przegląd zapisów nowych ustaw z praktycznym komentarzem”. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14 lutego 2017 r.

  > więcej
 • XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży
  2017.02.07 12:28

  Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie uprzejmie informuje, że Komendant Główny PSP -- Szef Obrony Cywilnej Kraju organizuje XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Prace wytypowane w eliminacjach powiatowych (po 5 z każdej z 4 grup) prosimy przesłać do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie na adres: ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja 2017 roku.

  > więcej
 • Szkolenie informacyjne „Małopolskie Talenty”
  2017.02.07 12:22

  Nowa inicjatywa Województwa Małopolskiego pn. „MAŁOPOLSKIE TALENTY”, jest owocem współpracy Województwa Małopolskiego, Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Stowarzyszenia WIOSNA. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu szkoleniowym, przeznaczonym dla wnioskodawców Podziałania 10.1.5 Typ projektu C-rozwój uzdolnień oraz pogłębianie zainteresowań i aktywności edukacyjnej uczniów, dotyczącym warunków, zasad ubiegania się o środki w zakresie wsparcia uczniów zdolnych w Państwa regionie oraz możliwości integracji lokalnej, poszukiwania liderów dla potrzeb aplikowania o wsparcie. Szkolenie odbędzie się w dniu 21 lutego 2017 roku, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie (budynek C, sala C06, parter), w godzinach od 10.00-14.00.

  > więcej
 • Międzymiastowy Turniej Wiedzy „Quizspotter” - interaktywny konkurs wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym
  2017.02.07 09:59

  Rok 2017 to szczególny czas jubileuszu 80-lecia powołania Centralnego Okręgu Przemysłowego, największego przedsięwzięcia gospodarczego II Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji Muzeum Regionalne w Stalowej Woli organizuje Międzymiastowy Turniej Wiedzy „Quizspotter” - interaktywny konkurs wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego Partnerem jest Narodowy Bank Polski. Konkurs „Quizspotter” kierujemy do uczniów szkół podstawowych (klasy VI) oraz gimnazjalnych (klasy I i II) z miejscowości związanych z historią Centralnego Okręgu Przemysłowego.

  > więcej
 • KOLĘDOWANIE Z SENIORAMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 23 W TARNOWIE
  2017.01.25 14:06

  20 stycznia 2017 r., w piątkowy wieczór, choć zimowy lecz jakże gorący - stworzyliśmy wszyscy jeden wielki krąg, jedną wielką rodzinę. Dzieci, rodzice, babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie, byli pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4, VI Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Medycznych w Tarnowie – całe rodziny wraz ze społecznością szkolną spotkały się na wspólnym Kolędowaniu z Seniorami.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • 75. rocznica powołania Armii Krajowej

  Około stu osób – między innymi byłych żołnierzy Armii Krajowej, uczniów szkół z Tarnowa i regionu, przedstawicieli parlamentu, służb mundurowych, władz miasta, województwa i ościennych gmin uczciło 16 lutego 75. rocznicę powołania Armii Krajowej.

  > więcej
 • Poród w komfortowych warunkach

  Szpital św. Łukasza doczekał się remontu oddziałów ginekologiczno-położniczego i noworodkowego.  Po gruntownej modernizacji oddano dzisiaj, 17 lutego, do użytku kilkadziesiąt jasnych, przestronnych sal. Warunki są bardziej komfortowe, zarówno dla pacjentek, jak i personelu lekarskiego. Koszt inwestycji wyniósł niemal 4,5 mln złotych.

  > więcej
 • Sala koncertowa z prawdziwego zdarzenia

  Rozbudowa Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie o salę koncertową znalazła się w gronie 13 ogólnopolskich projektów, których realizacja dofinansowana zostanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020. Decyzję o przyznaniu dotacji 15 lutego podjął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

  > więcej
 • Fotodzienniki na wystawie

  Ponad 300 fotografii autorstwa Anny Beaty Bohdziewicz, będących zapisem ostatnich 40 lat w Polsce, można oglądać od 23 lutego w galerii Tarnowskiego Centrum Kultury. Wernisaż wystawy odbędzie się dzień wcześniej o godz. 18.

  > więcej
 • Duże pieniądze na Lwowską

  Tarnów otrzyma dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na przebudowę ul. Lwowskiej. Umowa w tej sprawie zostanie oficjalnie podpisania we wtorek, 21 lutego, w Warszawie. Według wstępnych szacunków suma dotacji opiewa na kwotę ponad czternastu i pół miliona złotych, dzięki czemu uda się pokryć 85 procent kosztów inwestycji. 

  > więcej
 • Lepsze wyniki selektywnej zbiórki

  O ponad tysiąc ton wzrosła w ciągu minionego roku ilość odpadów, oddanych przez mieszkańców w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o. o. w Tarnowie. - To dlatego, że tarnowianie coraz chętniej dbają o środowisko – podkreśla prezes PUK, Tomasz Gut – Przybyło nam też klientów, bo z naszych usług korzystają również mieszkańcy Gminy Tarnów.   

  > więcej
 • Abstrakcje i pejzaże

  Wystawę obrazów abstrakcyjnych i pejzaży tarnowskiego artysty Grzegorza Wójcika będzie można oglądać w Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej od 24 lutego. Wernisaż odbędzie się dzień wcześniej, 23 lutego, o godz. 17.00. 

  > więcej
 • Inkubator zapełniony!

  Ostatnie wolne przestrzenie biurowe i produkcyjne w Inkubatorze Przedsiębiorczości już wynajęte! W budynku działalność prowadzi obecnie 14 firm. Podpisując umowę z Tarnowskim Klasterem Przemysłowym, przedsiębiorcy zadeklarowali utworzenie ponad 300 miejsc pracy.

  > więcej
 • Jak poprawić estetykę miasta?

  Szerokie konsultacje społeczne w sprawie zasad umieszczenia reklam w mieście rozpoczyna Urząd Miasta Tarnowa. – Chcemy najpierw poznać opinię mieszkańców, by na tej podstawie przygotować szczegółowe rozwiązania, pozwalające skutecznie dbać o estetykę miasta – podkreśla Piotr Augustyński, zastępca prezydenta ds. rozwoju gospodarczego. 

  > więcej
 • Emocje na plakatach

  Plakaty studentów Instytutu Sztuki PWSZ będzie można podziwiać w Centrum Sztuki Mościce od 20 lutego. Wśród tematów poruszanych przez studentów będzie m.in. tolerancja, niepewność i empatia. Wernisaż wystawy zaplanowano o godz. 18.

  > więcej
więcej aktualności >