EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

   

 

     

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Ogólnopolska Akcja „Rodacy Bohaterom”

2019.11.25 08:46

Koordynatorzy Ogólnopolskiej Akcji „Rodacy Bohaterom” wzorem ubiegłego roku, zachęcają mieszkańców miasta Tarnowa i powiatu, przedszkola, szkoły, instytucje i firmy prywatne do udziału w akcji dotyczącej możliwości wsparcia poprzez paczki żywnościowe lub pojedyncze produkty żywnościowe POLSKICH KOMBATANTÓW mieszkających za wschodnią granicą Polski. Zbiórka potrwa od 9 do 19 grudnia 2019 r.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Tarnowska „Kropla” ponownie zaprasza ,,Święty Mikołaj inaczej dzieląc się szpikiem dajesz życie.”
  2019.11.22 08:43

  Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Dzięki naszym akcjom obecnie koordynujemy dwie kolejne procedury doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 -50 lat 6 grudnia 2019 r.(piątek) w godz. 10.00-14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 4 grudnia 2019 r. do godz. 14.00, tel. 14 639 08 31.

  > więcej
 • „KOMMUNIKATION AUF DEM NIVEAU A1 – TRICKS UND TIPPS FÜR DEN SCHULALLTAG“ szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego dotyczące komunikacji na poziomie A1
  2019.11.18 09:32

  Instytut Goethego w Krakowie, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie mieszczące się przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie. zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się dnia w godz. 15.00- 18.15, w dniu 29 listopada 2019 r. (piątek), w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

  > więcej
 • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych TURBOLANDESKUNDE Szwajcaria - VI Edycja
  2019.11.18 09:01

  Polskie Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego przy współpracy z Instytutem Goethego zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym, drużynowym konkursie krajoznawczym: Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, w tym roku pod hasłem Szwajcaria, sprawdzającym wiedzę nie tylko z języka niemieckiego, ale również z historii, geografii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego. Zgłoszenia drużyn do 29 listopada 2019 r. do regionalnego koordynatora konkursu Pani mgr Agnieszki Juśko, na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com

  > więcej
 • Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018/2019
  2019.11.14 08:27

  W dniu 6 listopada 2019 r. w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolskiej Szkoły Gościnności im. T. Chałubińskiego w Myślenicach, odbyło się podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018/2019. Organizatorem systemu współzawodnictwa jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Krakowie. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, w ubiegłym roku szkolnym spisali się we współzawodnictwie sportowym doskonale. W trzech konkurencjach: piłce nożnej, koszykówce i biegach przełajowych zdobyli tytuły mistrzów województwa. Te sukcesy spowodowały, że Szkoła Podstawowa nr 20 im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie została sklasyfikowana na 6 miejscu współzawodnictwa w województwie.

  > więcej
 • X Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019
  2019.11.13 12:10

  Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że w dniu 13 grudnia 2019 r. odbędzie się w naszym mieście: X Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia proponujemy edycję recytatorsko-aktorską dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dzieci i młodzieży z Pałacu Młodzieży. Termin nadsyłania prac upływa 6 grudnia 2019 r.

  > więcej
 • SIEĆ WSPÓŁPRACY I DOSKONALENIA. Zaproszenie na spotkania pod hasłem: „Uczeń zdolny – diagnoza, organizacja edukacji i formy wsparcia”
  2019.11.04 08:57

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Chyszowska 3, serdecznie zaprasza dyrektorów, wychowawców, pedagogów, doradców zawodowych na spotkania informacyjno-warsztatowe, organizowane w ramach sieci współpracy i doskonalenia.

  > więcej
 • Pozytywna decyzja Instytutu im. W. Felczaka – przyznanie wsparcia finansowego dla Szkoły Podstawowej nr 20 w Tarnowie
  2019.11.04 07:52

  Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, z zadowoleniem i radością przyjęła decyzję Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka przyznającą w ramach dofinansowania projektów dotację, z przeznaczeniem na realizację wspólnego projektu tutejszej szkoły i Szkoły im. Dózsa György w Veszprém na Węgrzech.

  > więcej
 • Mutyzm wybiórczy – grupa wsparcia
  2019.10.30 14:03

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, przy ul. Chyszowskiej 3, organizuje kolejne spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci dotkniętych mutyzmem wybiórczym.

  > więcej
 • „MŁODY GENIUSZ W PODSTAWÓWCE” warsztaty dla uczniów zdolnych
  2019.10.17 14:23

  W roku szkolnym 2019/2020 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Chyszowska 3, 33-100 Tarnów, będzie realizowany program pn. „Młody geniusz w podstawówce” warsztaty dla uczniów zdolnych. Program jest dedykowany uczniom klas IV-VIII szkoły podstawowej.

  > więcej
 • Konferencja „DOCENIĆ SIEBIE – POMNAŻANIE I WZBOGACANIE ZASOBÓW OSOBISTYCH JAKO FORMA PRZECIWDZIAŁANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU W RELACJI EDUKACYJNEJ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I STUDENTÓW”
  2019.10.10 13:40

  Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno–Terapeutyczna i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zapraszają na konferencję „DOCENIĆ SIEBIE – POMNAŻANIE I WZBOGACANIE ZASOBÓW OSOBISTYCH JAKO FORMA PRZECIWDZIAŁANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU W RELACJI EDUKACYJNEJ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I STUDENTÓW”.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >