EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

         

       

   

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Ogólnopolska akcja społeczna „Bezpieczne Wakacje 2017”
  2017.06.09 12:23

  Fundacja „Bezpieczne Wakacje” Organizacja Pożytku Publicznego w tym roku po raz kolejny organizuje ogólnopolską akcję społeczną „Bezpieczne Wakacje 2017”. Akcja rusza już 1 czerwca i adresowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem. Akcja prowadzona jest we współpracy ze szkołami, wydziałami oświaty gmin, kuratoriami, komendami Policji i Straży Pożarnej, w oparciu o materiały przygotowane przez ekspertów oraz udostępnione przez Zarząd Główny PTTK.

  > więcej
 • Nagroda Główna w Ogólnopolskim Konkursie „Eksperyment Łańcuchowy”
  2017.06.09 08:29

  27 maja 2017 odbyła się V jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego konkursu „Eksperyment Łańcuchowy”, organizowanego przez Instytut Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie reprezentowane było przez czterech uczniów klasy IIA: Łukasza Przeklasę, Kamila Witka, Karola Czosnykę oraz Mikołaja Miterę. Jury konkursu przyznało projektowi „MIG v.1” skonstruowanemu przez ww. uczniów Nagrodę Główną.

  > więcej
 • Program Microsoft lnnovative Educator Expert na rok szkolny 2017/2018
  2017.05.30 15:28

  W Microsoft wierzymy, że największy wpływ na rozwój edukacji i uczniów mają zaangażowani oraz innowacyjni nauczyciele, pedagodzy i dyrekcja szkoły. W związku z tym, serdecznie zapraszamy szkoły oraz nauczycieli z Państwa miasta do udziału w programie Microsoft lnnovative Educator Expert na rok szkolny 2017/2018. Program MIE Expert to wyjątkowy program, w którym uczestniczą nauczyciele z całego świata z pasją do nowych technologii w edukacji, chcący rozwijać swoje kompetencje, a także dzielić się wiedzą i pasją z innymi nauczycielami w Polsce i na świecie. Aplikacje do programu trwają do 15 lipca 2017r. Wszystkie informacje znajdują się na stronie https://aka.ms/ProgramMIEE.

  > więcej
 • Dzień Otwarty V LO
  2017.05.30 15:22

  V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, ul. Rejtana 20, serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Dnia 31 maja 2017 r. w godz. 10.00-13.00 odbędzie się integracyjne spotkanie plenerowe - TRAWA PARTY.

  > więcej
 • XVII Piknik Geograficzny w Tarnowie – 8 czerwca 2017 r.
  2017.05.29 09:17

  Wykłady, spotkania, prelekcje, turniej topograficzno-geograficzny – ta wielka gratka geograficzna dla nauczycieli, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz mieszkańców Tarnowa i regionu tarnowskiego będzie w jednym dniu, w czwartek 8 czerwca 2017 r. W godzinach przedpołudniowych będzie turniej dla drużyn piknikowych, wykłady dla nauczycieli geografii prowadzone przez wykładowców z Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Instytutu Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, spotkania dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Grupą Podróżniczą TRZASK. Wieczorem odbędzie się spotkanie mieszkańców regionu tarnowskiego z Gościem Pikniku – synem Arkadego Fiedlera - podróżnikiem i pisarzem Markiem Fiedlerem.

  > więcej
 • Zbiórka najpotrzebniejszych środków do pielęgnacji dzieci
  2017.05.26 15:12

  Już po raz trzeci wyruszy grupa wolontariuszy Stowarzyszenia „Kropla” i uczniów Zespołu Szkół Ogrodniczo-Ekonomicznych w Tarnowie zrzeszonych w stowarzyszeniu Empatia do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Podobnie jak w grudniu 2016 r. do Wrocławia zawieziemy środki czystości dla małych pacjentów oddziału transplantacyjnego. Dlatego też zwracamy się z prośbą o zbiórkę najpotrzebniejszych środków do pielęgnacji dzieci: chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżające, szampony, pieluchy, mydła w płynie, ręczniki jednorazowe, maść linomag, papier toaletowy miękki. Wszystko to będziemy zbierać w dniach 29-30 maja 2017 r. w centrum wolontariatu stowarzyszenia „Kropla”, które znajduje się w budynku Zespołu Szkół Katolickich im. bł. K. Kózki w Tarnowie ul. Warzywna 3 w godz. 8.00-15.00.

  > więcej
 • Dzień Otwarty IV LO
  2017.05.24 14:16

  Dyrekcja, Samorząd i uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty IV Liceum Ogólnokształcącego, który odbędzie się 31 maja 2017 r. w godzinach 10.00 – 14.00. W programie Dnia liczne atrakcje, a sam Dzień organizowany jest pod hasłem „Z nami zagrasz rolę życia”.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY
  2017.05.17 14:00

  Dyrektor Bursy Międzyszkolnej w Tarnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w sekretariacie placówki w terminie do 31 maja 2017 r. do godz.15.00.

  > więcej
 • Konferencja naukowa „WARTOŚCI W ŻYCIU SZKOŁY I PRACY NAUCZYCIELA”
  2017.05.17 12:43

  Zapraszamy gorąco do udziału w konferencji naukowej „WARTOŚCI W ŻYCIU SZKOŁY I PRACY NAUCZYCIELA” organizowanej przez: Urząd Miasta Tarnowa, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ODN w Tarnowie, Tarnowską Szkołę Wyższą, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie. Termin realizacji: 29 maja 2017 r. godz. 10.00 -14.00. Miejsce realizacji: Sala Lustrzana, ul. Wałowa 10. Adresaci: dyrektorzy, nauczyciele przedszkoli i szkół, pracownicy placówek oświatowo-wychowawczych, wykładowcy, studenci kierunków pedagogicznych uczelni tarnowskich, słuchacze studiów podyplomowych, wszyscy zainteresowani tematem. Konferencja jest bezpłatna. Liczba zgłoszeń ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

  > więcej
 • „Majówka zdrowa i sportowa”. IV Mistrzostwa Sportowo-Ratownicze
  2017.05.16 10:27

  W dniu 11 maja 2017 roku odbyła się czwarta edycja, popularnych wśród gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych zawodów medyczno-sportowych pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa i Rektora PWSZ. Głównym organizatorem IV Mistrzostw sportowo-ratowniczych p/n „Majówka zdrowa i sportowa” jest XVI Liceum Ogólnokształcące im. AK w Tarnowie. Jak co roku do współpracy zostały zaproszone Stowarzyszenie Malta – Służba Medyczna oddział Tarnów oraz Instytut Ochrony Zdrowia PWSZ w Tarnowie.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Pechowa porażka tarnowian

  Drugiej w tym sezonie porażki doznali żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów. W zaległym meczu czwartej kolejki Nice 1. Ligi żużlowej, tarnowianie przegrali na wyjeździe 28-32 z Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.

  > więcej
 • Dziewięć tytułów dla sztangistów Startu

  Z piętnastoma medalami wrócili zawodnicy tarnowskiego Startu z rozgrywanych w Zielonej Górze Indywidualnych Mistrzostw Polski niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów. Warto przy tym podkreślić, że aż dziewięciokrotnie podopieczni trenera Bogusława Szczepańskiego stawali na najwyższym stopniu podium.

  > więcej
 • Pięciu tarnowian zagra o mistrzostwo Polski amatorów

  Aż pięciu piłkarzy tarnowskiej Unii znalazło się w kadrze Małopolski na finałowe zawody UEFA Region’s Cup na szczeblu krajowym. Turniej ten rozpocznie się we wtorek, a mecze rozgrywane będą na boiskach Puszczy Niepołomice i Wiślanki Grabie.

  > więcej
 • Nagrody na inauguracji Święta Miasta

  Przyznanie nagród Miasta Tarnowa w dziedzinie kultury i tytułów Nauczyciel z Kulturą oraz wręczenie stypendiów artystycznych – tak wyglądała oficjalna inauguracja Święta Miasta Tarnowa w tarnowskim teatrze. Wyróżnionych zostało kilkadziesiąt osób. - Inauguracja Święta Miasta to moment, w którym chcemy zauważyć tych wszystkich, którzy są nieprzeciętni - podkreślał podczas uroczystej gali prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

  > więcej
 • GraPark pod znakiem basketu

  W sobotę Park Sanguszków opanowany zostanie przez uczestników, odbywającego się po raz kolejny, pikniku GraPark. Głównym punktem imprezy towarzyszącej Zdearzeniom 2017 będzie w tym roku turniej koszykówki.

  > więcej
 • Koncertowe święto miasta ZDEARZENIA

  Mrozu, Leski, The Seeds, Tymon Tymański, Natalia Przybysz, Natalia Grosiak, Krzysztof Zalewski, Żaneta i Robert Lubera – to artyści, którzy zaprezentują się na scenie podczas tegorocznych Zdearzeń. Pierwsze koncerty już dzisiaj, 23 czerwca, na płycie tarnowskiego Rynku. Finał święta miasta zapowiada się również muzycznie. W niedzielę o godz. 21 pod Ratuszem będzie można zobaczyć spektakl „Disco Solski”.

  > więcej
 • Po Lokomotivie czas na Zdunek Wybrzeże

  Po wczorajszej, niezwykle efektownej, wygranej z Lokomotivem Daugavpils, w niedzielę żużlowców Grupy Azoty Unii Tarnów czeka kolejny zaległy pojedynek Nice 1. Ligi żużlowej. W rozpoczynającym się o godz. 14.15 meczu tarnowianie zmierzą się na wyjeździe z Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.

  > więcej
 • Skarb w Parku Strzeleckim

  Warsztaty i konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański, pokazy kuglarskie, taniec z ogniem – tak będzie wyglądał dzisiejszy wieczór w Parku Strzeleckim. Początek – o godzinie 18.00. W Tarnowie trwa doroczne Święto Miasta, spotkanie w parku Strzeleckim to jeden z punktów jego programu.

  > więcej
 • Mateusz Klich w Leeds

  Mateusz Klich podpisał trzyletni kontrakt z Leeds United. Nowy klub wychowanka Tarnovii w ubiegłym sezonie zajął siódme miejsce w Championship (drugi poziom rozgrywkowy w Anglii), a jego celem jest awans w tym sezonie do ekstraklasy.

  > więcej
 • Mistrzostwa Tarnowa w siatkówce plażowej

  W lipcu poznamy zwycięzców Otwartych Mistrzostw Tarnowa w siatkówce plażowej. Wyłonieni oni zostaną po dwóch turniejach rozgrywanych na boisku w Ostrowie nad Dunajcem.

  > więcej
więcej aktualności >