XVI Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie

Zaloguj

XVI Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie

Poniedziałek , 11 marca  2019 

Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, dotyczących właściwego wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły.

 

Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje Państwu udział w XVI Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 28-29 marca 2019 r. w godzinach 10-15 (czwartek) i 9-14 (piątek) na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie.

 

Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

 

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Uczniów wraz z Rodzicami lub Nauczycielami do zapoznania się z przygotowanymi propozycjami kierunków kształcenia obecnych na Targach szkół ponadgimnazjalnych.

 

W dniu rozpoczęcia Targów na stronie internetowej www.edunet.tarnow.pl zostanie opublikowana elektroniczna wersja informatora, natomiast wersję papierową z ofertą edukacyjną tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020 będzie można otrzymać  bezpłatnie podczas trwania Targów.

 

W sprawach organizacyjnych należy zwracać się do dyrektora Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP Pana Adama Potempy, tel. (14) 621-95-64.

 

Zachęcamy do licznego udziału w Targach, aby spośród prezentowanych ofert wybrać tę najwłaściwszą.

 

 

Pismo do szkół i uczniów – zaproszenie

 

 

 

 

 

Źródło: WED UMT