Informacje dla rodziców

Zaloguj

Informacje dla rodziców

Archiwum

Tarnowskie publiczne przedszkola czynne w miesiącach wakacyjnych - informacja

Poniedziałek , 08 czerwca  2020 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa informuje, iż decyzją organu prowadzącego, tarnowskie publiczne przedszkola będą czynne przez obydwa miesiące wakacyjne. Liczba dzieci uczęszczających w lipcu i sierpniu do przedszkoli będzie uzależniona od potrzeb rodziców i wymogów sanitarnych.

więcej

Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji – konferencja prasowa MEN

Poniedziałek , 01 czerwca  2020 

1 czerwca br. odbyła się konferencja prasowa, na której minister Dariusz Piontkowski przedstawił najważniejsze kwestie dotyczące organizacji roku szkolnego 2019/2020 oraz letniego wypoczynku. Szef MEN wskazał, że 1 czerwca br. rozpoczyna się kolejny etap stopniowego przywracania pracy szkół i placówek oświatowych. Zapowiedział jednocześnie przedłużenie do 26 czerwca br. kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

więcej

Obchody Roku Jana Pawła II - zmiana terminu składania prac w Cyku konkursu

Wtorek , 26 maja  2020 

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodek w Tarnowie informuje, o przedłużeniu terminu trwania konkursów na 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła II, a tym samym o możliwości składania prac konkursowych do dnia 20 czerwca 2020 r.

więcej

MEN: Planowany kalendarz zmian w szkołach w kolejnych tygodniach – do wakacji

Piątek , 22 maja  2020 

Od 25 maja br. przywracamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas VIII szkół podstawowych, w tym specjalnych, będą mieli możliwość korzystania z konsultacji, będą mogły ruszyć konsultacje szkolne dla absolwentów szkół, w tym specjalnych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu maturalnego, uczniowie III klas technikum, będą mogli skorzystać także z praktyk realizowanych u pracodawców. Od 1 czerwca br. uczniowie pozostałych klas ze szkół dla dzieci i młodzieży będą mieli możliwość korzystania z konsultacji ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły.

więcej

Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży - I poziom referencyjny

Czwartek , 14 maja  2020 

Od 1 kwietnia 2020 r. w Zespole Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. funkcjonuje Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży- I poziom referencyjny. Ośrodek zlokalizowany jest przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie. Wszystkich rodziców, pedagogów, psychologów i nauczycieli, którzy mają problemy z dziećmi zachęcamy do kontaktu.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1135

< Poprzednia
...