Informacje dla rodziców

Zaloguj

Informacje dla rodziców

Archiwum

NABÓR DO TARNOWSKICH PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Poniedziałek , 27 stycznia  2020 

Trwa przygotowanie systemu do elektronicznej rekrutacji do przedszkoli na terenie Miasta Tarnowa. W serwisie internetowym http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tarnow sukcesywnie będą umieszczane istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów, a także informacje o przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. Zgodnie z harmonogramem w pierwszej kolejności rodzice dzieci uczęszczających do danego przedszkola składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego bezpośrednio w przedszkolach (bez konieczności logowania się do elektronicznego systemu) w terminie od 13 lutego 2020 r. do 24 lutego 2020r.

więcej

Ogólnopolska Akcja „Rodacy Bohaterom”

Poniedziałek , 25 listopada  2019 

Koordynatorzy Ogólnopolskiej Akcji „Rodacy Bohaterom” wzorem ubiegłego roku, zachęcają mieszkańców miasta Tarnowa i powiatu, przedszkola, szkoły, instytucje i firmy prywatne do udziału w akcji dotyczącej możliwości wsparcia poprzez paczki żywnościowe lub pojedyncze produkty żywnościowe POLSKICH KOMBATANTÓW mieszkających za wschodnią granicą Polski. Zbiórka potrwa od 9 do 19 grudnia 2019 r.

więcej

Tarnowska „Kropla” ponownie zaprasza ,,Święty Mikołaj inaczej dzieląc się szpikiem dajesz życie.”

Piątek , 22 listopada  2019 

Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Dzięki naszym akcjom obecnie koordynujemy dwie kolejne procedury doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 -50 lat 6 grudnia 2019 r.(piątek) w godz. 10.00-14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 4 grudnia 2019 r. do godz. 14.00, tel. 14 639 08 31.

więcej

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych TURBOLANDESKUNDE Szwajcaria - VI Edycja

Poniedziałek , 18 listopada  2019 

Polskie Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego przy współpracy z Instytutem Goethego zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym, drużynowym konkursie krajoznawczym: Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, w tym roku pod hasłem Szwajcaria, sprawdzającym wiedzę nie tylko z języka niemieckiego, ale również z historii, geografii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego. Zgłoszenia drużyn do 29 listopada 2019 r. do regionalnego koordynatora konkursu Pani mgr Agnieszki Juśko, na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com

więcej

Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018/2019

Czwartek , 14 listopada  2019 

W dniu 6 listopada 2019 r. w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolskiej Szkoły Gościnności im. T. Chałubińskiego w Myślenicach, odbyło się podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018/2019. Organizatorem systemu współzawodnictwa jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Krakowie. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, w ubiegłym roku szkolnym spisali się we współzawodnictwie sportowym doskonale. W trzech konkurencjach: piłce nożnej, koszykówce i biegach przełajowych zdobyli tytuły mistrzów województwa. Te sukcesy spowodowały, że Szkoła Podstawowa nr 20 im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie została sklasyfikowana na 6 miejscu współzawodnictwa w województwie.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1116

< Poprzednia
...