Informacje dla rodziców

Zaloguj

Informacje dla rodziców

Archiwum

Wstępna informacja dotycząca organizacji półkolonii w okresie wakacji 2022 roku

Środa , 16 marca  2022 

Publikujemy wstępną informację dotyczącą organizacji półkolonii w okresie wakacji 2022 roku – uwaga: szczegóły dotyczące naboru elektronicznego zostaną podane w terminie późniejszym.

więcej

NABÓR DO TARNOWSKICH PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Wtorek , 18 stycznia  2022 

Nabór do tarnowskich przedszkoli publicznych po raz kolejny zostanie przeprowadzony z zastosowaniem ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU NABORU. W serwisie internetowym https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tarnow sukcesywnie będą zamieszczane istotne informacje na temat rekrutacji - zasad i terminów zapisów, a także szczegółowe informacje nt. przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. Zgodnie z harmonogramem, w pierwszej kolejności rodzice dzieci uczęszczających do danego przedszkola składają na kolejny rok szkolny „Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” bezpośrednio w przedszkolach (bez konieczności logowania się do elektronicznego systemu) w terminie od 7 lutego 2022 r. do 21 lutego 2022 r. Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 1 marca 2022 r. i potrwa do 22 marca 2022 r. do godz. 15.00 r.

więcej

Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Poniedziałek , 20 grudnia  2021 

Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

więcej

Mobilna Akademia Prawa dla Dzieci i Młodzieży ZIARNO

Poniedziałek , 20 grudnia  2021 

Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca informuje o nowopowstałej dla uczniów platformie edukacyjnej z zakresu prawa Mobilna Akademia Prawa dla Dzieci i Młodzieży ZIARNO www.akademiaprawa.com. Platforma powstała przy współpracy z Województwem Małopolskim a Ambasadorem jest Joanna Jabłczyńska. Platforma ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo prawne dzieciom i młodzieży w świecie rzeczywistym i wirtualnym a także pomóc nauczycielom w uatrakcyjnianiu prowadzenia zajęć z lekcji wychowawczych w oparciu o zamieszczone materiały edukacyjne w formie: podcastów, filmów animowanych, kart pracy, bajek, komiksów itp. Dodatkowo uczniowie dzięki platformie mają możliwość korzystania z bezpłatnej pomocy prawnej.

więcej

Tarnowska „Kropla” dla małych pacjentów „Św. Mikołaj inaczej …… ”

Piątek , 03 grudnia  2021 

Mimo pandemii i w bardzo szczególnej sytuacji, po raz kolejny wyruszymy z prezentami dla małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej. Tradycyjnie wolontariusze „Kropli” zawiozą dla każdego chorego dziecka to, co jest najpotrzebniejsze, aby ulżyć w ich chorobie – środki czystości.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1168

< Poprzednia
...