Informacje dla rodziców

Zaloguj

Informacje dla rodziców

Archiwum

Pozytywna decyzja Instytutu im. W. Felczaka – przyznanie wsparcia finansowego dla Szkoły Podstawowej nr 20 w Tarnowie

Poniedziałek , 04 listopada  2019 

Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, z zadowoleniem i radością przyjęła decyzję Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka przyznającą w ramach dofinansowania projektów dotację, z przeznaczeniem na realizację wspólnego projektu tutejszej szkoły i Szkoły im. Dózsa György w Veszprém na Węgrzech.

więcej

Mutyzm wybiórczy – grupa wsparcia

Środa , 30 października  2019 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, przy ul. Chyszowskiej 3, organizuje kolejne spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci dotkniętych mutyzmem wybiórczym.

więcej

„MŁODY GENIUSZ W PODSTAWÓWCE” warsztaty dla uczniów zdolnych

Czwartek , 17 października  2019 

W roku szkolnym 2019/2020 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Chyszowska 3, 33-100 Tarnów, będzie realizowany program pn. „Młody geniusz w podstawówce” warsztaty dla uczniów zdolnych. Program jest dedykowany uczniom klas IV-VIII szkoły podstawowej.

więcej

Konferencja „Potrzeby opiekunów osób żyjących z chorobą Alzheimera”

Środa , 25 września  2019 

Prezydent Miasta Tarnowa oraz v-ce prezes Fundacji Małopolska Izba Samorządowa, Członek Komisji Ekspertów ds. Osób Starszych przy Rzeczniku Praw Obywatelskich zapraszają na konferencję „Potrzeby opiekunów osób żyjących z chorobą Alzheimera”, która odbędzie się 30 września 2019 r. (poniedziałek) w godzinach 10.30 – 15.30 w Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej Zakładzie Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze” w Tarnowie, ul. Sanguszków 28A.

więcej

Projekt „Drogi do kariery”. - „Przedsiębiorczość z Chłopską Szkołą Biznesu”

Czwartek , 05 września  2019 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, ul. Chyszowska 3, zaprasza do wzięcia udziału w programie pt.: „Drogi do kariery”. Część pierwsza programu: „Przedsiębiorczość z chłopską szkołą biznesu” adresowana jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz pracowników placówek edukacyjnych w ramach Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli. Cel ogólny: Przygotowanie uczniów do właściwego wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej w oparciu o wiedzę o sobie i o zasadach panujących na rynku pracy.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1111

< Poprzednia
...