Informacje dla rodziców

Zaloguj

Informacje dla rodziców

Archiwum

Nabór do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie

Wtorek , 23 lipca  2019 

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do klasy V, VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej funkcjonującej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Stargardzie.

więcej

Bezpłatne zajęcia sportowe w wakacje

Wtorek , 09 lipca  2019 

Szkoła Podstawowa nr 20 w Tarnowie Mościcach zaprasza dzieci i uczniów w wieku 5 - 12 lat na BEZPŁATNE zajęcia sportowe na boisku „sztuczna trawa” naszej szkoły. Zajęcia prowadzą trenerzy piłki nożnej tutejszej szkoły z uprawnieniami UEFA, współpracujący z klubem Górnik Zabrze. Zajęcia w każdy wtorek i czwartek od godz. 18.00 do 19.30. Warto skorzystać z takiej formy relaksu, zabawy, sportu i rekreacji.

więcej

Wakacje z Poradnią

Poniedziałek , 17 czerwca  2019 

Wakacje już niebawem. Czas odpoczynku i relaksu, który można spędzić kreatywnie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie. Po raz pierwszy bowiem w poradni zostaną zorganizowane warsztaty pychoedukacyjne w ramach projektu Kreatywna Akademia Letnia. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Grupy liczą 8-10 uczestników i podzielone są według kategorii wiekowych.

więcej

Rekrutacja KANA 2019

Środa , 12 czerwca  2019 

Tarnowska KANA zaprasza i informuje, że rozpoczęła się rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020. Kursy językowe i przedmiotowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowanie do egzaminów i matury oraz kurs języka migowego. Informacja na stronie http://www.kana.pl/.

więcej

Dzień Rodziny KANA 2019

Środa , 12 czerwca  2019 

Tarnowska KANA zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Rodziny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca o godz. 10.00 na terenach TOSiR przy ul. Wojska Polskiego. Zabawy i gry zespołowe, konstruowanie robotów lego, konkurs talentów, malowanie twarzy, boules, zjeżdżalnie, skocznie, kula Zorba, dmuchanie baniek, zabawy radiowe, gry terenowe z licznymi nagrodami, to niektóre z atrakcji z których będą mogli skorzystać uczestnicy spotkania. Ponadto będzie można skorzystać zasięgnąć informacji o działalności KANY oraz Międzyosiedlowych Centrów Aktywności Senioralnej. Można będzie też posmakować kawy i herbaty przygotowanej dla odwiedzających.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1104

< Poprzednia
...