Informacje dla rodziców

Zaloguj

Informacje dla rodziców

Archiwum

Kreatywna Akademia Letnia 2021

Piątek , 11 czerwca  2021 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza uczniów klas I-VI szkół podstawowych na zajęcia w trakcie wakacji - cykl warsztatów psychoedukacyjnych pn. „Kreatywna Akademia Letnia”. Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-11.30, w dwóch terminach (do wyboru): 28 czerwca - 2 lipca 2021 roku (pierwszy tydzień wakacji) i 5 lipca - 9 lipca 2021 roku (drugi tydzień wakacji).

więcej

Spotkanie autorskie z młodymi pisarzami

Wtorek , 01 czerwca  2021 

Przyjdź na spotkanie autorskie z twórcami książki „Historie (nie) dokończone” i otrzymaj publikację całkowicie za darmo. Już 11 czerwca 2021 r. odbędzie się spotkanie autorskie z twórcami książki „Historie (nie) dokończone” – publikacji powstałej w okresie tzw. nauki zdalnej i zwierającej literackie opowiadania uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Co istotne, książka nie trafi do oficjalnej sprzedaży. Zdobyć będzie ją można za darmo wyłącznie osobiście na czerwcowym spotkaniu i – jeśli limitowany nakład nie zostanie wówczas wyczerpany – później w siedzibie szkoły.

więcej

„POWRÓT DO SZKOŁY PO PANDEMII – NOWA RZECZYWISTOŚĆ” - konferencja dla uczniów, nauczycieli, rodziców

Środa , 26 maja  2021 

W dniu 18 czerwca 2021 r. będzie miała miejsce konferencja online pt. „Powrót do szkoły po pandemii– nowa rzeczywistość”. Jej celem jest wymiana doświadczeń, próba wskazania nowych obszarów do pracy z uczniami po powrocie do nauki stacjonarnej oraz refleksja na temat adaptacji uczniów, nauczycieli oraz rodziców do nowych warunków. Uczestnicy konferencji wymienią się doświadczeniami oraz wnioskami tak aby możliwe było wypracowanie rekomendacji do pracy w nowym roku szkolnym. Konferencja ma również zainspirować do podjęcia skutecznych działań na rzecz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Konferencje organizuje wspólnie Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna oraz Urząd Miasta Tarnowa, przy wsparciu Pana Romana Ciepieli Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Pani Bogumiły Porębskiej Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa. Adresatami i uczestnikami konferencji są uczniowie, nauczyciele, rodzice, urzędnicy oraz instytucje i organizacje zaangażowane w tarnowską edukację.

więcej

Tarnowskie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych „Start” ogłasza rekrutacje do sekcji pływackiej oraz lekkoatletycznej

Piątek , 21 maja  2021 

Tarnowskie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych „Start” ogłasza rekrutacje do sekcji pływackiej oraz lekkoatletycznej. Naszą główną ideą jest rehabilitacja i aktywizacja poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowo-rehabilitacyjnych. Zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży przygotowując ich do startów w konkurencjach paraolimpijskich. Zajęcia skierowane są do osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu lub wzroku, posiadających ważne orzeczenie o niepełnosprawności.

więcej

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Wtorek , 13 kwietnia  2021 

Rozpoczęło się największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a podstawową metodą jest samospis internetowy. Szczegółowe informacje na temat spisu dostępne są na stronie internetowej https://spis.gov.pl/ oraz pod numerem infolinii +48 22 279 99 99.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1154

< Poprzednia
...