Działania podjęte w 2010 r. przez tarnowskie szkoły i placówki oświatowe, w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

Zaloguj

Działania podjęte w 2010 r. przez tarnowskie szkoły i placówki oświatowe, w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

Archiwum

Dukaty Tarnowa 2010

Wtorek , 22 czerwca  2010 

Dnia 11 czerwca 2010 r. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie, w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, zorganizowała I Grę Terenową pn."DUKATY TARNOWA" szlakiem zabytkowych i historycznych miejsc miasta Tarnowa. Celem gry było nie tylko uczczenie uroczystego Jubileuszu 680-lecia Lokacji miasta Tarnowa i zainteresowanie jego historią, ale także promowanie zdrowego stylu życia poprzez gry interaktywne w terenie.

więcej

FESTYN RODZINNY pod hasłem "Ręce przyjazne dziecku"

Poniedziałek , 21 czerwca  2010 

W dniu 29 maja 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 8 im. K. K. Baczyńskiego w Tarnowie odbył się Festyn rodzinny pod hasłem "Ręce przyjazne dziecku", organizowany w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, którego celem było uświadomienie dorosłym jak ważna jest ich rola w dojrzewaniu i wychowaniu swoich dzieci.

więcej

Happening „Żyj zdrowo, jedz kolorowo” odwołany

Poniedziałek , 21 czerwca  2010 

W związku z niską temperaturą i opadami deszczu zaplanowany na dzień 21 czerwca 2010 r. happening „Żyj zdrowo jedz kolorowo” realizowany w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”, został odwołany. Organizatorzy ww. kampanii planują przenieść imprezę na miesiąc wrzesień 2010 r.

więcej

HAPPENING „ŻYJ ZDROWO, JEDZ KOLOROWO” W RAMACH KAMPANII „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

Piątek , 18 czerwca  2010 

Już po raz trzeci tarnowski samorząd włączył się w ogólnopolską kampanię „Zachowaj trzeźwy umysł”. W tym roku motywem przewodnim kampanii jest dbałość o kondycję psychiczną dzieci i młodzieży, ponieważ delikatna substancja młodego mózgu jest szczególnie wrażliwa na działanie toksyn, w tym alkoholu i narkotyków. Jednym z działań kampanii jest organizowany w dniu 21 czerwca 2010 r. na tarnowskim Rynku happening „Żyj zdrowo, jedz kolorowo”.

więcej

Przebieg kampanii w Szkole Podstawowej nr 1

Czwartek , 17 czerwca  2010 

Działania Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie, w miesiącu maju i czerwcu, związane z kampanią „Zachowaj trzeźwy umysł”.

więcej

Wyniki 10 - 15 spośród 26