Działania podjęte w 2010 r. przez tarnowskie szkoły i placówki oświatowe, w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

Zaloguj

Działania podjęte w 2010 r. przez tarnowskie szkoły i placówki oświatowe, w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

Archiwum

TRZEŹWI DLA TROJGA

Wtorek , 04 maja  2010 

Wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Przyjazny Dom" (WPOW) roznosili materiały edukacyjne dotyczące abstynencji w ciąży. Plakaty zostały umieszczone w zaprzyjaźnionych przychodniach i aptekach. Działania te miały na celu podniesienie świadomości o negatywnym wpływie spożywania alkoholu na nienarodzone jeszcze dzieci.

więcej

CHCĘ BYĆ DOROSŁY

Czwartek , 29 kwietnia  2010 

W ramach kampanii „ZTU” wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Przyjazny Dom" (WPOW), propagując zdrowy styl życia, roznosili ulotki informujące o zakazie sprzedaży alkoholu i papierosów dla młodzieży poniżej 18 roku życia po okolicznych sklepach, spotykając się z życzliwością i zrozumieniem wśród sprzedawców.

więcej

SZKOLNY LAS

Piątek , 23 kwietnia  2010 

W dniach 10.03 – 10.04.2010 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowie trwał projekt „Szkolny Las” pod hasłem "Drzewa to nasze życie", który był organizowany w ramach szkolnej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, projektu „Szkoła globalna działa lokalnie” oraz programu ekologicznego „Młodzi ekolodzy z południowego bieguna ciepła”.

więcej

Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazny Dom”

Piątek , 23 kwietnia  2010 

Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przyjazny Dom” po raz pierwszy przystąpiła do Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

więcej

Bezpiecznie w pasach i myślącą głową

Piątek , 23 kwietnia  2010 

W ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” uczniowie kl. 1 Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie uczestniczyli w programie prewencyjnym Straży Miejskiej pn. "Bądź świetlikiem na drodze". Zajęcia warsztatowe zostały przeprowadzone w dn. 5-10 marca 2010 r. przez funkcjonariusz Straży Miejskiej p. Piotra Zygadło.

więcej

Wyniki 20 - 25 spośród 26