Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie pracy przestrzennej „Drzewo dla klimatu”

Sobota , 14 maja  2022 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa informuje o rozstrzygnięciu konkursu na wykonanie pracy przestrzennej „Drzewo dla klimatu”. Konkurs zorganizowany został podczas kampanii edukacyjno-informacyjnej „I Małopolski Dzień dla Klimatu” realizowanej w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.

więcej

Konkurs na wykonanie komiksu „Ratujmy naszą planetę – zmieńmy siebie a nie klimat”

Poniedziałek , 09 maja  2022 

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na wykonanie komiksu „Ratujmy naszą planetę – zmieńmy siebie a nie klimat”. Właściwa i skuteczna ochrona środowiska wymaga świadomego zaangażowania wszystkich obywateli w działania na rzecz środowiska. Dziś coraz więcej i częściej mówi się o zmianach klimatu i wpływie działalności człowieka na te zmiany. Poprzez konkurs pragniemy przybliżyć uczniom szkół zagadnienia związane z ochroną klimatu oraz działaniami na rzecz adaptacji do zachodzących zmian klimatycznych.

więcej

Podróżuję w stylu eko

Poniedziałek , 09 maja  2022 

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza konkurs skierowany do tarnowskich przedszkolaków na wykonanie broszury/ plakatu nt. ekologicznych środków transportu. Hasło konkursu brzmi: „Podróżuję w stylu eko”. Konkurs poszerza edukację ekologiczną najmłodszych w zakresie zmian klimatycznych i ochrony powietrza.

więcej

AKCJA EKOLOGICZNA POSPRZĄTAJ Z NAMI MAŁOPOLSKĘ

Sobota , 02 kwietnia  2022 

Wiosna to czas odnawiania się przyrody i początek nowego życia. Dołączmy więc do zmian na lepsze, dbając o lokalną przyrodę i otoczenie wokół nas. Tarnów przyłączył się do organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę!”, która ma zwrócić uwagę na problem pozostawiania śmieci na terenach rekreacyjnych i turystycznych: w lasach, parkach krajobrazowych i na szlakach zielonej Małopolski.

więcej

KONKURS „DRZEWO DLA KLIMATU”

Sobota , 02 kwietnia  2022 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa ogłasza konkurs skierowany do tarnowskich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na wykonanie dowolną techniką (np. z surowców wtórnych, materiałów nieużytecznych) pracy przestrzennej w ramach wiosennej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Małopolskie Dni dla Klimatu”

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 247

< Poprzednia
...