Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

XVI Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Wtorek , 17 lutego  2009 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa zachęca uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w wieku od 7 do 20 lat, należących do dziecięcych i młodzieżowych zespołów folklorystycznych i zespołów różnych form tanecznych działających w szkołach, domach kultury i innych placówkach do wzięcia udziału w XVI Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Minister Edukacji Narodowej oraz Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

więcej

Tarnowski Konkurs Plastyczny – KOLOROWE AUTOBUSY

Poniedziałek , 09 lutego  2009 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa serdecznie zachęca uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Tarnowa i okolic do udziału w Konkursie Plastycznym pod hasłem „Kolorowe autobusy”, zorganizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o. oraz Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie.

więcej

IV wojewódzki przegląd krótkich form scenicznych, happeningów oraz akcji plastycznych

Poniedziałek , 09 lutego  2009 

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zaprasza do udziału w IV wojewódzkim przeglądzie krótkich form scenicznych, happeningów oraz akcji plastycznych „Ziemia, planeta ludzi”, którego adresatem są dzieci i młodzież ze szkół województwa małopolskiego w wieku 7-19 lat. Główną ideą prezentacji artystycznych jest twórcza interpretacja dramatu istnienia człowieka i przyrody.

więcej

VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Marty Aluchny-Emelianow

Poniedziałek , 09 lutego  2009 

Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku i Związek Literatów Polskich – oddział w Słupsku organizują VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Marty Aluchny-Emelianow skierowany do młodzieży w wieku od 16 do 25 lat.

więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

Piątek , 06 lutego  2009 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa pragnie zachęcić uczniów szkół podstawowych, gimnazjów (w wieku od 6 do 16 lat), uczniów szkół specjalnych i wychowanków świetlic terapeutycznych oraz ośrodków terapii zajęciowej (bez ograniczeń wiekowych) do wzięcia udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Klęska – powódź czy huragan – straż pożarna ci pomaga”.

więcej

Wyniki 610 - 615 spośród 633