Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

Finałowy etap „Konkursu o E. Kwiatkowskim” i „Olimpiady EuGeniuszy”

Czwartek , 27 listopada  2008 

W dniu 2 grudnia 2008 r. w Auli IV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Norwida 22 w Tarnowie, odbędzie się finałowy etap „Konkursu o Eugeniuszu Kwiatkowskim” i „Olimpiady EuGeniuszy”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wydział Edukacji we współpracy z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa.

więcej

Konkurs Plastyczny „Mały Artysta” Tarnów – 2009 Rok - Bemowski

Wtorek , 25 listopada  2008 

Zachęcamy do udziału w IV Konkursie Plastycznym „Mały Artysta” Tarnów -2009 Rok Bemowski.

więcej

Uroczyste wręczenie nagród im. Tadeusza Tertila

Czwartek , 30 października  2008 

W dniu 30 października 2008 r. podczas inauguracji ogólnopolskich obchodów 90 rocznicy Odzyskania Niepodległości na uroczystej sesji Rady Miejskiej i Rady Powiatu w Sali Lustrzanej, dwóch laureatów nagrody im. Tadeusza Tertila będzie miało zaszczyt odebrać dyplomy, symboliczne czeki i statuetki w obecności Głowy Państwa – Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

więcej

Zmiana terminów konkursów historycznych

Wtorek , 21 października  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że uległy zmianie terminy konkursów: „Pocztówka do Niepodległości”, o Eugeniuszu Kwiatkowskim oraz Olimpiada EuGeniuszy.

więcej

Konkurs: Europa wielu kultur

Poniedziałek , 20 października  2008 

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce organizuje konkurs "Europa wielu kultur", nad którym honorowy patronat objął Minister Edukacji Narodowej. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Uczestnicy konkursu zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: 12-15 lat i 16-18 lat.

więcej

Wyniki 615 - 620 spośród 633