Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

Dzieci mają prawo do ochrony – konkurs plastyczny

Poniedziałek , 20 października  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa zachęca dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Dzieci mają prawo do ochrony”, zorganizowanym przez Komisję Europejską – Dyrekcję Generalną ds. Sprawiedliwości, Wolności i Bezpieczeństwa.

więcej

Las i jego bogactwa – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Piątek , 10 października  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa zachęca uczniów ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie „Las i jego bogactwa”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie.

więcej

Konkurs plastyczny „Skarby Małopolski”

Wtorek , 16 września  2008 

Pragniemy zachęcić młodzież i nauczycieli gimnazjów oraz animatorów kultury do wzięcia udziału w VI edycji konkursu plastycznego i stron WWW dla młodzieży „Skarby Małopolski”, który został objęty honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

więcej

Konkurs na najlepszy przekład Juvenes Translatores 2008

Czwartek , 28 sierpnia  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa zachęca uczniów urodzonych w 1991 r. do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy przekład Juvenes Translatores, zorganizowanym przez Dyrekcję ds. Tłumaczeń Pisemnych w Komisji Europejskiej.

więcej

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Piątek , 25 lipca  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa zachęca uczniów szkół podstawowych z klas 4-6 i gimnazjów do wzięcia udziału w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, natomiast młodzież ponadgimnazjalną do uczestnictwa w Turnieju Motoryzacyjnym. Organizatorem konkursu jest Policja wspólnie z Polskim Związkiem Motorowym, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Transportu i Budownictwa, Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego – wraz z odpowiednimi strukturami terenowymi.

więcej

Wyniki 620 - 625 spośród 633