Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

Konkurs dla scenarzystów amatorów

Wtorek , 08 lipca  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Tarnowie zachęca wszystkich młodych filmowców do wzięcia udziału w konkursie dla scenarzystów amatorów organizowanym przez europejskie stowarzyszenie Nisi Masa, skupiające osoby zajmujące się zawodowo filmem i entuzjastów filmu z 19 państw. Nagrodą główną są granty na produkcję filmu.

więcej

Stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa za szczególne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2007/2008

Środa , 25 czerwca  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa pragnie przypomnieć, że od 1 czerwca do 31 sierpnia 2008 r. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, policealnych oraz pomaturalnych uczących się na terenie Tarnowa mogą składać wnioski o przyznanie stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa za szczególne osiągnięcia edukacyjne, wysokie wyniki sportowe oraz wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz środowiska lokalnego uzyskane w roku szkolnym 2007/2008.

więcej

III Festiwal Młodych Talentów – NIEMEN NON STOP

Piątek , 20 czerwca  2008 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa pragnie zachęcić do udziału w Konkursie Piosenki, który odbywa się w dniach 17-19 lipca 2008 r. w Słupsku, w ramach III festiwalu młodych talentów „Niemen Non Stop”. Adresatem konkursu jest młodzież w wieku 15-25 lat.

więcej

Nagroda im. Tadeusza Tertila dla absolwentów małopolskich szkół wyższych

Czwartek , 19 czerwca  2008 

Przypadająca w ubiegłym roku 100 rocznica objęcia urzędu burmistrzowskiego przez Tadeusza Tertila – człowieka, który „zeuropeizował Tarnów”, symbolu „cudu” gospodarczego miasta i ziemi tarnowskiej początku XX wieku, stworzyła doskonałą okazję do ustanowienia roku 2007 w Tarnowie „Rokiem Tadeusza Tertila” oraz „Nagrody Imienia Tadeusza Tertila” dla autorów prac licencjackich i magisterskich.

więcej

Konkurs o Eugeniuszu Kwiatkowskim

Środa , 18 czerwca  2008 

Konkurs wiedzy o ministrze Eugeniuszu Kwiatkowskim dla uczniów szkół tarnowskich

więcej

Wyniki 625 - 630 spośród 632