Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

Zaproszenie do udziału w konkursie zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja. #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!

Poniedziałek , 14 września  2020 

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita wraz z Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A Pawłem Nowakiem, Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. Damianem Koniecznym, Dyrektorem Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce Janem Godlewskim przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! III edycja. #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!”

więcej

Obchody Roku Jana Pawła II - zmiana terminu składania prac w Cyku konkursu

Wtorek , 26 maja  2020 

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodek w Tarnowie informuje, o przedłużeniu terminu trwania konkursów na 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła II, a tym samym o możliwości składania prac konkursowych do dnia 20 czerwca 2020 r.

więcej

Wewnątrzszkolny Konkurs ku Czci Patrona Szkoły: „Jan Paweł II – Stulecie Urodzin”

Piątek , 15 maja  2020 

18 maja br. przeżywamy 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła. W związku z tym wydarzeniem IV Liceum Ogólnokształcące, któremu patronuje św. Jan Paweł II wraz z parafią NMP Królowej Polski w Tarnowie, zorganizowało Konkurs poświęcony naszemu WIELKIEMU POLAKOWI św. Janowi Pawłowi II. Konkurs oraz okolicznościowa akademia nie mogły odbyć się w sposób tradycyjny w szkole, ze względu na panującą epidemię. Wewnątrzszkolny Konkurs ku Czci Patrona Szkoły: „Jan Paweł II – Stulecie Urodzin” odbył się w dniach od 29 kwietnia 2020 r. do 9 maja 2020 r. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni zarówno uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego, jak również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17.

więcej

XI Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2020

Poniedziałek , 04 maja  2020 

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że dnia 1 czerwca 2020 r. odbędzie się w naszym mieście XI Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2020, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu - uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W ramach tego przedsięwzięcia tradycyjnie proponujemy edycje: fotograficzną i plastyczną.

więcej

III Tarnowski Konkurs Krasomówczy „O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”

Środa , 22 stycznia  2020 

Do 4 marca 2020 r. można nadsyłać zgłoszenia do III Tarnowskiego Konkursu Krasomówczego „O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. Celem Konkursu jest propagowanie pięknej polszczyzny, kształcenie sprawności językowej, a także wyrabianie umiejętności autentycznego i swobodnego wypowiadania się na zadany temat. W tegorocznym Konkursie, uczestnicy przedstawią autorskie wystąpienia publiczne będące rozwinięciem słów Marka Gaszyńskiego – „Mam, tak samo jak ty miasto moje, a w nim...”. W związku z 690. rocznicą lokacji Tarnowa, Konkurs wpisuje się w obchody Urodzin Miasta. Projekt ma uczyć szacunku dla kultury, tradycji i historii Tarnowa oraz uzmysłowić jego młodym mieszkańcom wyjątkowość tego miejsca. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów tarnowskich szkół, w wieku od 13 do 20 lat. Finał Konkursu odbędzie się 18 marca 2020 r., o godz. 9.00, w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24. Konkurs objął patronatem honorowym Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

więcej

Wyniki 5 - 10 spośród 633