Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

Zawodowy Maraton w ZSEO. Sprawdzili się zawodowo!

Środa , 15 grudnia  2021 

Uczennice i uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie sprawdzili się w niecodziennym konkursie. W środę 8 grudnia 2021 r. aula popularnego tarnowskiego „Ogrodnika” stała się areną zmagań. I to nie byle jakich, bo zawodowych. Tego dnia w ramach szkolnej edycji Zawodowego Maratonu osiem drużyn rywalizowało o miano najlepszej, mierząc się w szeregu konkurencji dotyczących kierunków kształcenia znajdujących się w ofercie ZSEO.

więcej

VI edycja konkursu „Polska Niepodległa”

Środa , 17 listopada  2021 

Trwa VI edycja konkursu „Polska Niepodległa”. To propozycja skierowana do uczniów tarnowskich szkół podstawowych z klas V-VIII i szkół ponadpodstawowych. Pula nagród w tegorocznej edycji konkursu plastycznego wyniesie 3 tysiące złotych. Prace w formie plakatu można składać do 22 listopada 2021 r.

więcej

Zawodowy Maraton

Piątek , 29 października  2021 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych już po raz trzeci zorganizuje Zawodowy Maraton. Tym razem konkurs odbędzie się w formie stacjonarnej. Szkoła średnia, która w tym roku świętuje swoje 140-lecie, 16 listopada 2021 r. zorganizuje trzecią edycję Zawodowego Maratonu. Konkurs, który przeznaczony jest dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, pierwszy raz odbędzie się w formie stacjonarnej. Jak informują organizatorzy, konkurs polegać będzie na rywalizacji zespołów w pięciorundowej rozgrywce, z której każda tematycznie będzie związana z jednym z kierunków kształcenia znajdującym się w ofercie ZSEO: technik ekonomista, technik architektury krajobrazu, technik organizacji turystyki, technik technologii żywności oraz technik hotelarz. Łączna wartość nagród, jakie zostaną wręczone, to ponad 1000 złotych. Termin zgłaszania drużyn mija 10 listopada 2021 r. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie szkoły – www.zseo.tarnow.pl.

więcej

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” - podsumowanie

Środa , 02 czerwca  2021 

W dniu 26 maja 2021 r. odbył się XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” pod hasłem: „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci” zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie. Z uwagi na sytuację pandemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. W przeglądzie wzięło udział 12 przedszkoli publicznych miasta Tarnowa oraz przedszkole z Woli Rzędzińskiej.

więcej

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”

Środa , 03 marca  2021 

Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XIX Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…” pod hasłem „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci”. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 6 kwietnia 2021 r. na adres organizatora.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 636

< Poprzednia
...