Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

Nabór na studia podyplomowe w roku akademickim 2021/2022

Piątek , 07 maja  2021 

Tarnowska Szkoła Wyższa prowadzi na rok akademicki 2021/2022 rekrutację na studia podyplomowe. Rozpoczęcie studiów planowane jest na drugą połowę października 2021 r. Pełna oferta studiów podyplomowych realizowanych na Uczelni znajduje się na stronie internetowej: www.tszw.edu.pl.

więcej

Szkolenia dla nauczycieli języka niemieckiego

Piątek , 07 maja  2021 

Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Program #krk_vernetzt to cykl szkoleń odbywających się w 11 mediotekach oraz w innych instytucjach partnerskich Goethe-Institut Krakau. W Tarnowie Instytucją partnerską jest XVI LO im. Armii Krajowej. Projekt ma na celu zapewnienie wysokich kwalifikacji zawodowych kadry dydaktycznej oraz podniesienie jakości nauczania języka niemieckiego w polskich szkołach.

więcej

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Wtorek , 13 kwietnia  2021 

Rozpoczęło się największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a podstawową metodą jest samospis internetowy. Szczegółowe informacje na temat spisu dostępne są na stronie internetowej https://spis.gov.pl/ oraz pod numerem infolinii +48 22 279 99 99.

więcej

Bezpłatne szkolenie w ramach projektu Kinderuni

Czwartek , 01 kwietnia  2021 

Goethe-Institut Kraków i Małe Centrum Biblioteczne przy XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie zaprasza nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych na bezpłatne szkolenie w ramach projektu Kinderuni.

więcej

Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Wielkanocnych

Poniedziałek , 29 marca  2021 

Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Pracowników Szkół oraz Placówek Oświatowych z okazji Świąt Wielkanocnych.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1450

< Poprzednia
...