EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Zbiór opowiadań uczniów tarnowskiego ZSEO
  2021.05.11 09:45

  „Historie (nie) dokończone” to tytuł książki zawierającej opowiadania literackie uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Kiedy nauka zdalna piętrzyła kolejne trudności, z którymi zmagać musieli się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie przeprowadzano wiele inicjatyw, dzięki którym młodzież mogła chociaż na chwilę oderwać się od obowiązków szkolnych. Jedną z nich był konkurs na opowiadanie literackie. Projekt zainicjowany został jeszcze w ubiegłym roku szkolnym przez Joannę Chramęgę-Muchę, na co dzień bibliotekarkę w ZSEO, oraz polonistę Mateusza Kołodzieja. To za ich namową uczniowie tarnowskiego Ogrodnika sięgnęli po pióra (i klawiatury) i przenieśli się w świat wyobraźni, fantazji, ale również ten inspirowany rzeczywistością.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO/PRACOWNIKA DS. SOCJALNYCH
  2021.05.07 15:29

  Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 13, ul. Przedszkolaków 7, 33-100 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy/pracownik ds. socjalnych. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 28 maja 2021 r., do godz. 9.00.

  > więcej
 • Nabór na studia podyplomowe w roku akademickim 2021/2022
  2021.05.07 14:40

  Tarnowska Szkoła Wyższa prowadzi na rok akademicki 2021/2022 rekrutację na studia podyplomowe. Rozpoczęcie studiów planowane jest na drugą połowę października 2021 r. Pełna oferta studiów podyplomowych realizowanych na Uczelni znajduje się na stronie internetowej: www.tszw.edu.pl.

  > więcej
 • Szkolenia dla nauczycieli języka niemieckiego
  2021.05.07 09:52

  Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Program #krk_vernetzt to cykl szkoleń odbywających się w 11 mediotekach oraz w innych instytucjach partnerskich Goethe-Institut Krakau. W Tarnowie Instytucją partnerską jest XVI LO im. Armii Krajowej. Projekt ma na celu zapewnienie wysokich kwalifikacji zawodowych kadry dydaktycznej oraz podniesienie jakości nauczania języka niemieckiego w polskich szkołach.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2021.05.07 09:23

  Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 32, ul. Długa 23A, 33-100 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 28 maja 2021 r., do godz. 10.00.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >