EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Staże zagraniczne w OHP
  2022.07.19 08:45

  Jednym z głównych zadań OHP jest realizacja projektów wspierających edukację, mobilność, działalność młodzieżową i współpracę międzynarodową. Projekty realizowane we współpracy z zagranicznymi partnerami w ramach programu Erasmus+ w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego umożliwiają uczestnikom OHP udział w zagranicznych stażach i praktykach zawodowych. Dzięki nim młodzież odnosi wiele korzyści, takich jak rozwój zawodowy i osobisty, wzrost kompetencji językowych, społecznych i obywatelskich.

  > więcej
 • Wyniki matury międzynarodowej 2022
  2022.07.12 08:27

  Absolwenci klasy z maturą międzynarodową w II Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie 6 lipca 2022 r. otrzymali wyniki swoich egzaminów. Po raz drugi w jedenastoletniej historii tego egzaminu uczennica tej klasy otrzymała najwyższy wyniki 45 pkt.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO KIEROWNIKA GOSPODARCZEGO
  2022.07.01 13:09

  Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. E. Gierat, ul. Romanowicza 9, 33-100 Tarnów, ogłasza nabór na stanowisko pracy: kierownik gospodarczy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 22 lipca 2022 r.

  > więcej
 • Realizacja projektu edukacyjnego Erasmus+ w ZSO nr 1
  2022.06.15 12:21

  Grupa 17 nauczycieli IV LO i SP 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie realizuje w bieżącym roku szkolnym 2021/2022 projekt edukacyjny finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+ dzięki uzyskanej wcześniej Akredytacji w sektorze „Edukacja szkolna” na lata 2021–2027. Na czele tej grupy stoją Dyrektor szkoły – Anetta Święch oraz koordynator projektu – Monika Chłopecka. Projekt ten umożliwił uczestniczenie w niezwykle ciekawych szkoleniach w Islandii „Outdoor education in Iceland” (czyli „Edukacja na świeżym powietrzu Islandia”) w dniach 22 - 28.05.2022r. Wyjazd na Islandię poprzedzony został cyklem spotkań przygotowujących pod względem językowym, integracyjnym oraz kulturowym. W sumie w przedsięwzięciu tym uczestniczyło 44 nauczycieli 8 narodowości. Stworzyło to doskonałą możliwość przełamywania barier i wymiany doświadczeń.

  > więcej
 • Finansowe wsparcie dla ZSEO z Europy
  2022.06.15 11:47

  Dzięki kolejnemu dofinansowaniu Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie będzie mógł kontynuować rozwój zawodowy swoich uczniów i wysyłać ich na zagraniczne praktyki. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności poinformowały o zakończeniu procedury naliczania budżetu dla wniosków złożonych w ramach sektora „Kształcenie i szkolenia zawodowe”. Pozytywnego rozpatrzenia doczekał się wniosek złożony przez ZSEO. Dzięki tej decyzji tarnowska szkoła będzie mogła rozwijać i kontynuować realizację programu praktyk zagranicznych dedykowanych uczennicom i uczniom. Maksymalna przyznana kwota dofinansowania wynosi 47 698 euro.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >