EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • IV Integracyjny Bieg „Razem do celu”
  2016.09.26 11:16

  Stowarzyszenie „To, co wspólne” i Szkoła Podstawowa nr 9 z klasami integracyjnymi w Tarnowie serdecznie zapraszają uczniów klas integracyjnych tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w IV Integracyjnym Biegu „Razem do celu”, który odbędzie się w ramach XXV Tarnowskiego Biegu Leliwitów o buławę hetmana Jana Tarnowskiego. Miejsce i termin: 9 października 2016 r. (niedziela) godz. 12.30 - start i meta na ul. Wałowej w Tarnowie na wysokości Grobu Nieznanego Żołnierza.

  > więcej
 • Po Jesiennym Pikniku Ogrodniczym w Parku Sanguszków
  2016.09.26 11:05

  Jesienny Piknik Ogrodniczy, którego organizatorem był Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie wraz z Radą Osiedla Gumniska-Zabłocie - można uznać za udany. Mieszkańcy Tarnowa i okolic nie zważając na deszcz przybyli 24 września 2016 r. do Parku Sanguszków, aby zobaczyć wystawy warzyw i owoców, zaopatrzyć się w przetwory na zimę czy wziąć udział w loterii fantowej. Uczestnicy pikniku mieli również okazję potańczyć przy muzyce na żywo w pałacowej auli. Kolejny piknik ogrodniczy już za rok.

  > więcej
 • Planowane do realizacji w ramach działań systemowych Miasta Tarnowa SYSTEMOWE WSPIERANIE WYCHOWANIA I PROFILAKTYKI ZAGROŻEŃ DZIECI I MŁODZIEŻY W TARNOWIE
  2016.09.22 14:44

  Od 2003 r. Gmina Miasta Tarnowa doskonali systemowe działania wspierające rodzinę w obszarze wychowania i profilaktyki zagrożeń dzieci i młodzieży uznając to za sprawę wysokiej wagi. Co roku ustala priorytety spraw wynikające z wyzwań konkretnego roku szkolnego. Ich istotą jest działanie w szerokim spektrum DOM – SZKOŁA – KOŚCIÓŁ. Z uwagi na liczne wyzwania wypracowano uzupełniający się wzajemnie system, aby zapewnić potrzebne odpowiedzialne wsparcie środowiskowe rodziny i szkoły. Systemowe współdziałanie w Tarnowie odbywa się płaszczyznach: EDUKACJA (Wydział Edukacji, Kuratorium Oświaty, szkoły i placówki oświatowe); EDUKACJA - ZDROWIE; EDUKACJA - KULTURA; EDUKACJA - KOŚCIÓŁ; EDUKACJA - INSTYTUCJE PRAWA.

  > więcej
 • EKO TARNOWIANIE NA START
  2016.09.22 11:26

  W dniu 30.09.2016 r. w godz. 13:00 do 18:00 Szkoła Szczepanika serdecznie zaprasza na konsultacje zdrowotne z zakresu: dietetyki, podologii, fitness, ćwiczeń cardio. Dodatkowo zainteresowani mogą liczyć na bezpłatną diagnostykę stanu rowerów oraz podstawową redukcję usterek np. dopasowanie wysokości siodełka, kierownicy do wzrostu posiadacza roweru, dopompowanie opon.

  > więcej
 • Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie gotowali z Mistrzem Kurtem Schellerem
  2016.09.20 11:41

  Podczas tegorocznej IV edycji Targów Gastrosilesia, które odbywały się w dniach 13-14 września 2016 r. w Chorzowie, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie mieli możliwość gotować wspólnie z panem Kurtem Schellerem, który jest założycielem Akademii Kulinarnej i znanym kreatorem smaku. Wraz z Mistrzem wykonali przystawkę w postaci wieprzowych polędwiczek serwowanych wraz z karczochem, faszerowanym puree warzywnym pod pierzynką sosu holenderskiego, wykonanego na bazie białego wina. Gastrosilesia to największe na Śląsku Targi Przetwórstwa Spożywczego i Gastronomicznego odbywające się w siedzibie organizatora firmy Weindich w Chorzowie.

  > więcej
 • Ruszyły zapisy do II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!
  2016.09.19 14:35

  Do 23 października 2016 r. gimnazja z całej Polski mogą zgłaszać swoich uczniów do udziału w konkursie – Gimnazjalnej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie. Najlepsi zawodnicy i ich opiekunowie merytoryczni otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym sprzęt multimedialny. Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie to ogólnopolski, trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizatora konkursów i olimpiad przedmiotowych dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalanych z całej Polski (m.in. Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości oraz Olimpiady Przedsiębiorczości, która ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju).

  > więcej
 • Jesienny Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków
  2016.09.19 12:20

  24 września 2016 r. o godz. 14.00-ej rozpocznie się w Parku Sanguszków Jesienny Piknik Ogrodniczy. Organizatorem imprezy jest Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Rada Osiedla Nr 6 Zabłocie-Gumniska. Organizatorzy pikniku przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji, m.in. wystawę warzyw, owoców, kwiatów i ziół. Ponadto będzie można oglądnąć najnowsze kosiarki i pokaz jesiennej mody. Dla najmłodszych będzie czekał duży plac zabaw i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie degustacji świeżych owoców i warzyw, a także ciast domowej roboty. Uczestnicy pikniku będą mogli uczestniczyć również w zajęciach fitness na świeżym powietrzu. Impreza zakończy się jesienną potańcówką w „Ogrodniku” z muzyką na żywo w wykonaniu tarnowskiego zespołu „Feniks”.

  > więcej
 • III TARNOWSKI KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM
  2016.09.19 10:46

  Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie oraz Tarnowski Lider Przedmiotowy z Historii i WOS-u serdecznie zapraszają nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu historycznego o Józefie Piłsudskim. Zgłoszenia szkół do udziału w konkursie należy kierować do 15 października 2016 r.

  > więcej
 • MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW
  2016.09.16 14:06

  Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Tarnowie serdecznie zaprasza na MAŁOPOLSKĄ NOC NAUKOWCÓW, która odbędzie się 30 września 2016 r. w godz. 17.00-21.00 (budynek A i hala gimnastyczna). Szczegóły na plakacie.

  > więcej
 • LEKCJE OTWARTE W RAMACH WYSTAWY PERMEATION-PRZENIKANIE
  2016.09.15 14:22

  V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Tarnowie oraz Tarnowskie Centrum Kultury, organizatorzy wystawy Permeation-Przenikanie prezentowanej w Tarnowskim Centrum Kultury, mają zaszczyt zaprosić nauczycieli i uczniów Państwa szkoły na lekcje otwarte w ramach wystawy prowadzone przez uczniów i koordynatorów projektu. Wystawa prezentowana jest w budynku TCK ul. Rynek 5 do końca września tego roku, dlatego prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu lekcji otwartych w sekretariacie V LO w Tarnowie - sekret5lo@umt.tarnow.pl lub telefonicznie pod numerem 14 621 05 14. Lekcje otwarte dotyczyć będą m.in. zasad przeprowadzania projektu edukacyjnego oraz wykorzystania metody projektu w szkole.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Ponad pół wieku razem

  W gronie najbliższych, przyjaciół i znajomych świętowali dzisiaj, 26 września, w Sali Lustrzanej jubilaci, którzy mogą pochwalić się długoletnim, minimum 50-letnim stażem małżeńskim. Prezydent Tarnowa wręczył w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pamiątkowe medale, które przyznano 29 parom. – Zapewne przez te lata były chwile radości, miłości, być może smutku, tęsknoty, oczekiwań. Ważne jest to, że dzisiaj możemy się razem spotkać i wspólnie świętować tak ważną dla państwa chwilę – podkreślał prezydent Roman Ciepiela.

  > więcej
 • Ruszyły bezpłatne konsultacje z ekodoradcą

  Mieszkańcy Tarnowa mogą skorzystać z bezpłatnych porad ekodoradcy. Specjalista udzieli szczegółowych informacji dotyczących możliwości uzyskania dofinansowania ze środków europejskich, a także pomoże w wypełnianiu odpowiednich wniosków w tej sprawie.

  > więcej
 • BUDŻET OBYWATELSKI wybierz projekt!

  Jeszcze tylko do 28 września można głosować na projekty do realizacji w piątej edycji budżetu obywatelskiego. Do tej pory swój głos oddało ponad 3900 tarnowian. 

  > więcej
 • Tarnowianie zebrali 2,6 ton odpadów

  Tarnowianie również włączyli się w ogólnopolską akcję „Sprzątanie Świata”. Tegoroczna, 23 edycja, przebiegała pod hasłem „Podaj dalej… Drugie życie odpadów” i miała na celu uświadomienie mieszkańcom, że każdy ma wpływ na stan środowiska. Jej efektem było zebranie 2,6 ton odpadów.

  > więcej
 • Srebrny jubileusz tarnowskiej straży miejskiej

  Były odznaczenia, nagrody i awanse. Tak 26 września w Sali Lustrzanej uczczono jubileusz 25 lat istnienia Straży Miejskiej w Tarnowie. 

  > więcej
 • Bezpłatna linia dla uczestników „nieKonferencji”

  Dla uczestników „nieKonferencji Miasto Kreatywne/Tarnów” przygotowano bezpłatną, specjalną linię komunikacyjną. Autobusy będą kursować 27 i 28 września na trasie z pętli na Al. Jana Pawła do przystanku ul. Kochanowskiego i z powrotem.

  > więcej
 • Konkurs Tarnowska Innowacja DO 30 WRZEŚNIA

  Do końca września potrwa nabór do pierwszej edycji konkursu Tarnowska Innowacja 2016. To propozycja dla tych, którzy mają nieszablonowy pomysł i chcą podzielić się nim ze światem. Jest o co walczyć – łączna wartość nagród finansowych to 54 tys. złotych.

  > więcej
 • Nie nudź się w weekend ZAPOWIEDZI

  Będzie muzycznie, smacznie, teatralnie i sportowo – tak zapowiada się pierwszy weekend jesieni w Tarnowie.

  > więcej
 • Festiwal Muzyki Chóralnej

  W najbliższą sobotę, 24 września, w tarnowskiej katedrze odbędzie się V Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chóralnej SACRA ECCLESIAE CANTIO – Tarnów 2016. Przed publicznością zaprezentuje się 21 zespołów chóralnych z całej Polski. W tym dniu Tarnów stanie się stolicą polskiej chóralistyki. 

  > więcej
 • Potrójne zwycięstwo tarnowskiego chóru

  Dziewczęcy Chór Katedralny "Puellae Orantes" powrócił z Międzynarodowego Konkursu Chóralnego "Canco Mediterrania" w Hiszpanii z trzema głównymi nagrodami. Tarnowska grupa prezentowała się w trzech kategoriach: folklor, pop i muzyka sakralna i we wszystkich zdeklasowała swoich konkurentów. 

  > więcej
więcej aktualności >