EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia

2021.12.20 11:40

Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Mobilna Akademia Prawa dla Dzieci i Młodzieży ZIARNO
  2021.12.20 11:22

  Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca informuje o nowopowstałej dla uczniów platformie edukacyjnej z zakresu prawa Mobilna Akademia Prawa dla Dzieci i Młodzieży ZIARNO www.akademiaprawa.com. Platforma powstała przy współpracy z Województwem Małopolskim a Ambasadorem jest Joanna Jabłczyńska. Platforma ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo prawne dzieciom i młodzieży w świecie rzeczywistym i wirtualnym a także pomóc nauczycielom w uatrakcyjnianiu prowadzenia zajęć z lekcji wychowawczych w oparciu o zamieszczone materiały edukacyjne w formie: podcastów, filmów animowanych, kart pracy, bajek, komiksów itp. Dodatkowo uczniowie dzięki platformie mają możliwość korzystania z bezpłatnej pomocy prawnej.

  > więcej
 • Zawodowy Maraton w ZSEO. Sprawdzili się zawodowo!
  2021.12.15 11:51

  Uczennice i uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie sprawdzili się w niecodziennym konkursie. W środę 8 grudnia 2021 r. aula popularnego tarnowskiego „Ogrodnika” stała się areną zmagań. I to nie byle jakich, bo zawodowych. Tego dnia w ramach szkolnej edycji Zawodowego Maratonu osiem drużyn rywalizowało o miano najlepszej, mierząc się w szeregu konkurencji dotyczących kierunków kształcenia znajdujących się w ofercie ZSEO.

  > więcej
 • Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego
  2021.12.07 11:03

  Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Najbliższe szkolenie w dniu 10 grudnia 2021 r. w godz. 15.00-17.15. Temat: INTERAKTYWNIE I KOOPERATYWNIE NA LEKCJI STACJONARNEJ I ZDALNEJ. Zgłoszenie do p. Agnieszki Juśko - opiekuna Centrum Bibliotecznego na adres: agnieszka.jusko.extern@goethe.de.

  > więcej
 • Tarnowska „Kropla” dla małych pacjentów „Św. Mikołaj inaczej …… ”
  2021.12.03 09:45

  Mimo pandemii i w bardzo szczególnej sytuacji, po raz kolejny wyruszymy z prezentami dla małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej. Tradycyjnie wolontariusze „Kropli” zawiozą dla każdego chorego dziecka to, co jest najpotrzebniejsze, aby ulżyć w ich chorobie – środki czystości.

  > więcej
 • Srebrne medalistki IV LO
  2021.12.03 08:58

  Drużyna IV LO w składzie Gabriela Ramian, Karolina Korcyl, Olivia Bajgier, Gabriela Kozioł, Karolina Cichońska pod opieką mgr Jana Suskiego wywalczyła II miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Koszykówce 3x3. W rozgrywkach finałowych, które odbyły się 29 listopada zostały wicemistrzami województwa pokonując kolejno ZSE Gorlice 9:3, ZSiPO Kalwaria 9:2, MSG Myślenice 11:5 i przegrywając jedynie z II LO Bochnia 6:14. Serdecznie gratulujemy.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >