EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

Zapraszamy na strony Portalu EduNet
Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania
Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania
informacjami i usługami edukacyjnymi.
Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie
drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie
edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym
i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych
wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Wyprawka szkolna dla uczniów niepełnosprawnych 2021 – wypłata dofinansowania za zakup podręczników

2021.11.08 11:30

Od 8 do 10 listopada 2021 r. w 16 tarnowskich publicznych szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez samorząd oraz w Urzędzie Miasta Tarnowa będą dokonywane wypłaty dofinansowania za zakup podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w ramach „Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania podręczników materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022”. Pomoc otrzymają osoby, które do 8 września 2021 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych złożyły wnioski o ww. wsparcie i na tę okoliczność przedstawiły dowody zakupu (faktury, rachunki, paragony, oświadczenia).

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • VI edycja konkursu „Polska Niepodległa”
  2021.11.17 15:32

  Trwa VI edycja konkursu „Polska Niepodległa”. To propozycja skierowana do uczniów tarnowskich szkół podstawowych z klas V-VIII i szkół ponadpodstawowych. Pula nagród w tegorocznej edycji konkursu plastycznego wyniesie 3 tysiące złotych. Prace w formie plakatu można składać do 22 listopada 2021 r.

  > więcej
 • Relacja z przebiegu wydarzeń w projekcie „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu” w ramach programu POWER Ponadnarodowa Mobilność Uczniów realizowanego w ZSO 1 w Tarnowie
  2021.11.15 10:15

  Wrzesień i październik 2021 r. były niezwykle intensywnymi miesiącami dla uczestników projektu. Po zakończeniu pierwszego etapu przedsięwzięcia, czyli rekrutacji, przyszedł czas na przygotowania do mobilności. Uczniowie pracowali bardzo intensywnie zarówno podczas zajęć popołudniowych jak i w soboty, podnosząc swoje kompetencje językowe, cyfrowe, obywatelskie, rozwijając przedsiębiorczość oraz umiejętność współpracy w grupie. Zajęcia te były również okazją do przybliżenia historii, kultury, języka oraz obyczajów państw partnerskich. Spotkania przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze sprzyjającej lepszemu poznaniu się i integracji uczestników projektu. Długo wyczekiwany październik 2021 r. był czasem zwieńczenia działań przygotowawczych – uczniowie wraz z opiekunami realizowali mobilności, czyli wizyty w szkołach partnerskich.

  > więcej
 • Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego
  2021.11.03 09:27

  Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Najbliższe szkolenie w dniu 19 listopada 2021 r. w godz. 15.00-18.15. Miejsce: PWSZ w Tarnowie. Temat: ODWRÓCONA LEKCJA Z GRAMATYKĄ NA WESOŁO. Zgłoszenie do p. Agnieszki Juśko - opiekuna Centrum Bibliotecznego na adres: centrumbibl.tarnow@gmail.com.

  > więcej
 • Zawodowy Maraton
  2021.10.29 11:05

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych już po raz trzeci zorganizuje Zawodowy Maraton. Tym razem konkurs odbędzie się w formie stacjonarnej. Szkoła średnia, która w tym roku świętuje swoje 140-lecie, 16 listopada 2021 r. zorganizuje trzecią edycję Zawodowego Maratonu. Konkurs, który przeznaczony jest dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, pierwszy raz odbędzie się w formie stacjonarnej. Jak informują organizatorzy, konkurs polegać będzie na rywalizacji zespołów w pięciorundowej rozgrywce, z której każda tematycznie będzie związana z jednym z kierunków kształcenia znajdującym się w ofercie ZSEO: technik ekonomista, technik architektury krajobrazu, technik organizacji turystyki, technik technologii żywności oraz technik hotelarz. Łączna wartość nagród, jakie zostaną wręczone, to ponad 1000 złotych. Termin zgłaszania drużyn mija 10 listopada 2021 r. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie szkoły – www.zseo.tarnow.pl.

  > więcej
 • Życzenia Prezydenta Miasta Tarnowa do nauczycieli
  2021.10.13 10:26

  Publikujemy życzenia Prezydenta Miasta Tarnowa do nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >