Działania podjęte w 2010 r. przez tarnowskie szkoły i placówki oświatowe, w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

Zaloguj

Działania podjęte w 2010 r. przez tarnowskie szkoły i placówki oświatowe, w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

Archiwum

TAŃCZĄCE MIKOŁAJKI

Środa , 08 grudnia  2010 

Dnia 6 grudnia 2010 r. tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowie odbył się XVII Mikołajkowy Turniej Tańca organizowany w ramach działań Szkolnej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Wysoki poziom turnieju bardzo zaskoczył Jury, które miało duże trudności w wybraniu najlepszych drużyn wśród klas 4-6.

więcej

ODBLASKOWA SZKOŁA

Wtorek , 12 października  2010 

We wrześniu 2010 w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł – Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie brała udział w programie „Odblaskowa Szkoła”. Uczniowie kl. 1 – 6 uczestniczyli w zajęciach z funkcjonariuszem Policji na temat bezpiecznego poruszania się po mieście w drodze „do i ze” szkoły, potem był odblaskowy tor przeszkód, gdzie każdy mógł sprawdzić swoją tężyznę fizyczną, spostrzegawczość i trafność.

więcej

Finał Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Czwartek , 07 października  2010 

W dniu 30 września 2010 roku w Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbył się happening pn. „Żyj zdrowo jedz kolorowo” zrealizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, której głównym celem jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych jako alternatywy wobec wielu patologii, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy.

więcej

Na nudę – dwa kółka

Czwartek , 30 września  2010 

25 września 2010 r. odbyła się wycieczka rowerowa w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Po spotkaniu z policjantami i Dyrekcją Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Tarnowie, uczestnicy ruszyli na trasę prowadzącą do Wierzchosławic. W wycieczce brało udział 20 uczniów klas V i VI, którzy w ubiegłym roku szkolnym zaangażowali się w kampanię ZTU.

więcej

Ruch to zdrowie

Piątek , 17 września  2010 

Ruch to zdrowie – pod tym hasłem wychowawcy Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazny Dom” w Tarnowie wraz z dziećmi uczestniczyli w zajęciach orientacyjnych w terenie. Połączone one były ze zwiedzaniem parku krajobrazowego w Ciężkowicach.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 26

< Poprzednia