Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

„Godzina dla Ziemi WWF”

Piątek , 15 marca  2019 

Już po raz XIII w wielu miastach na całym świecie prowadzona jest akcja ekologiczna „Godzina dla Ziemi WWF”, w ramach której ludzie gaszą światło na symboliczną godzinę, wyrażając tym swoje zaangażowanie i troskę o losy naszej planety. Godzina dla Ziemi to akcja stworzona przez Światowy Fundusz na rzecz Przyrody (WWF).

więcej

Nabór wniosków do WFOŚiGW w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej

Czwartek , 14 marca  2019 

Informujmy, że Urząd Miasta Tarnowa w lutym bieżącego roku złożył dwa wnioski o dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na zadania z edukacji ekologicznej w 2019 roku. Nie wszystkie placówki oświatowe skorzystały z możliwości przystąpienia do projektów realizowanych przez Urząd, dlatego pragniemy je dodatkowo i szczególnie zmobilizować do starania się o dofinansowanie do swoich działań proekologicznych ze źródeł zewnętrznych. Zachęcamy placówki oświatowe z terenu miasta Tarnowa do składania wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej jako „zadanie nieinwestycyjne”, skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego. Nabór wniosków trwa do 29 marca 2019 roku. Dotacja wynosi do 30% kosztów kwalifikowanych brutto. Wnioski należy składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

więcej

Konkurs na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”

Środa , 30 stycznia  2019 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na wykonanie budki lęgowej, pod hasłem „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”.

więcej

Nabór projektów edukacyjnych realizowanych w roku 2019

Czwartek , 10 stycznia  2019 

Informujemy o możliwości starania się o dofinansowanie do projektów edukacji ekologicznej w ramach programu „Zrównoważone wykorzystanie zasobów - lepsze jutro dla ziemi”.

więcej

Akcja ekologiczna „Zbieramy zużyte baterie”

Poniedziałek , 03 grudnia  2018 

Zapraszamy do włączenia się w kolejną akcję zbiórki baterii w naszym mieście, organizowaną w roku szkolnym 2018/2019 przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Spółdzielnię Pracy ARGO-FILM.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 200

< Poprzednia
...