Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

XVIII Przegląd Filmów Ekologicznych EKOŚWIAT

Czwartek , 14 września  2017 

Urząd Miasta Tarnowa informuje o tegorocznym, organizowanym po raz XVIII Przeglądzie Filmów Ekologicznych EKOŚWIAT. Jak co roku zapraszamy uczniów wszystkich tarnowskich szkół, zarówno podstawowych, ponadpodstawowych, jak również wszystkich chętnych mieszkańców Naszego Miasta do obejrzenia ciekawych i pięknych filmów.

więcej

„Sprzątanie Świata - Polska 2017”

Czwartek , 07 września  2017 

Uprzejmie informuję, że w dniach 15 - 17 września br. zostanie przeprowadzona ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata - Polska 2017”. Akcja polega na zbieraniu porzuconych odpadów i przekazaniu ich do powtórnego wykorzystania lub na bezpieczne wysypisko. Zachęcamy wszystkie placówki oświatowe do udziału w tej wielkiej lekcji ekologii a jednocześnie do porządkowania naszego miasta.

więcej

Konkurs plastyczny „Przedszkolaki segregują odpady”

Środa , 30 sierpnia  2017 

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na wykonanie plakatu o tematyce poruszającej problemy środowiskowe, który skierowany jest do tarnowskich przedszkolaków.

więcej

Konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej „Bioróżnorodność gwarancją rozwoju i przeżycia przyszłych pokoleń"

Wtorek , 29 sierpnia  2017 

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej dotyczącej bioróżnorodności, który skierowany jest do tarnowskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

więcej

Zakręceni na recykling - rozstrzygnięcie konkursu

Czwartek , 11 maja  2017 

Dobiegł końca konkurs na wykonanie komiksu pod hasłem „Zakręceni na recykling”, który organizowany był w ramach programu kształtowania świadomości ekologicznej w zakresie gospodarki odpadami, jakości powietrza oraz bioróżnorodności „Środowisko w naszych rękach - motywy i formy ochrony środowiska ziemi tarnowskiej”, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Krakowie.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 169

< Poprzednia
...