Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Finał Programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”

Czwartek , 14 czerwca  2018 

14 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Pałacu Młodzieży (sala teatralna) odbędzie się podsumowanie wiosennych akcji i konkursów ekologicznych organizowanych w ramach programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”, tj.: akcja ekologiczna „Posprzątajmy razem Tarnów”, „Zbieramy zużyte baterie”, „Drugie życie odpadów” oraz ekologiczny konkurs na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”.

więcej

XIX edycja konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon "Zielony Tarnów"

Wtorek , 22 maja  2018 

W związku z organizowaną w roku bieżącym dziewiętnastą edycją konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon „Zielony Tarnów”, zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie wśród dzieci, ich rodziców i wychowawców informacji o konkursie, oraz do skorzystania z zaproszenia do udziału w konkursie przez placówki oświatowe.

więcej

Podsumowanie konkursu na wykonanie budki lęgowej "Zaprośmy ptaki do Tarnowa"

Środa , 16 maja  2018 

Wydział Ochrony Środowiska UMT wraz z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zorganizował III konkurs na wykonanie budki lęgowej dla ptaków pod hasłem "Zaprośmy ptaki do Tarnowa".

więcej

Konkurs na wykonanie projektów znaczków pocztowych „Świat oczami młodych”

Czwartek , 15 marca  2018 

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską konkursie ekologicznym. To już kolejna edycja konkursu „Świat oczami młodych”, jednak tym razem odbywa się pod hasłem „Ratujmy klimat” i podejmuje bardzo ważny temat zmian klimatu i sposób jego ochrony.

więcej

INFORMACJE O KORZYSTANIU ZE ŚRODOWISKA W 2017 r.

Czwartek , 22 lutego  2018 

31.03. mija termin składania do UMWM w Krakowie sprawozdań z korzystania ze środowiska w 2017 r.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 183

< Poprzednia
...