Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Nabór projektów edukacyjnych realizowanych w roku 2020

Czwartek , 16 stycznia  2020 

Nabór projektów edukacyjnych realizowanych w roku 2020

więcej

Akcja Sprzątanie Świata - Polska pt. „Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy! W tym roku posprzątam mój kawałek Polski”

Wtorek , 03 grudnia  2019 

W związku z zakończeniem akcji „Sprzątanie świata – Polska 2019” pod hasłem „Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy! W tym roku posprzątam mój kawałek Polski”, Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie akcji.

więcej

„Tarnowscy ekostrażnicy na tropie problemów środowiskowych – różne oblicza ekologii”

Środa , 16 października  2019 

W Tarnowie od lat przywiązujemy dużą wagę do inwestycji i przedsięwzięć chroniących środowisko naturalne. Program realizowany był dwuetapowo, w cyklu wiosennym oraz jesiennym. Zadania realizowane w ramach programu były komplementarne i wzajemnie się przenikały. W sposób kompleksowy ukazały główne problemy środowiskowe z jakimi boryka się Tarnów. Program skierowany był zarówno do placówek oświatowych, jak i do mieszkańców Tarnowa. Przybrał różnorodne formy, gromadząc zarówno dzieci, jak i ogół społeczności.

więcej

Sprawozdanie z realizacji zadania nieinwestycyjnego

Poniedziałek , 07 października  2019 

„Zrównoważone wykorzystanie zasobów - lepsze jutro dla Ziemi” - Cykl konkursów i wycieczek ekologicznych w tarnowskich placówkach oświatowych" został zrealizowany przy współpracy Urzędu Miasta Tarnowa w 11 placówkach oświatowych z terenu miasta Tarnowa.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 214

< Poprzednia
...