Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Zbiórka plastikowych opakowań typu PET „Drugie życie odpadów”

Wtorek , 21 listopada  2017 

Zapraszamy do włączenia się w kolejną akcję zbiórki opakowań plastikowych pod hasłem „Drugie życie odpadów” w naszym mieście, organizowaną przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Spółkę Your Partner Sp. z o.o. w Tarnowie.

więcej

Podsumowanie filmowo-konkursowej kampanii dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Tarnowa „Ekologicznie Kreatywni - myślą, tworzą, edukują, świat przyrody porządkują”

Czwartek , 19 października  2017 

W myśl powiedzenia „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”, Wydział Ochrony Środowiska UMT prowadził aktywną edukację ekologiczną w różnych, ciekawych formach. Podczas realizacji Kampanii dzieci i młodzież poznawały przyrodę w sposób aktywny i spontaniczny, wielozmysłowo - poprzez wzrok, słuch, węch i dotyk.

więcej

Ekologiczna rywalizacja

Poniedziałek , 16 października  2017 

10 tarnowskich szkół i 17 przedszkoli wzięło udział w jesiennej edycji konkursów ekologicznych, zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

więcej

Rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie prezentacji multimedialnej „Bioróżnorodność gwarancją rozwoju i przeżycia przyszłych pokoleń"

Środa , 04 października  2017 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta informuje o rozstrzygnięciu konkursu na wykonanie prezentacji multimedialnej „Bioróżnorodność gwarancją rozwoju i przeżycia przyszłych pokoleń".

więcej

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej pn: „Przedszkolaki segregują odpady”

Środa , 04 października  2017 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta informuje o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej pn: „Przedszkolaki segregują odpady”

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 174

< Poprzednia
...