Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Konkurs Fotograficzny "Wakacyjna Przyroda"

Środa , 19 czerwca  2019 

Rozpoczynają się wakacje, a wraz z nimi rusza kolejny Konkurs „Wakacyjna Przyroda”. Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii. Do konkursu można zgłaszać fotografie o tematyce przyrodniczej (w tym również krajobrazowej).

więcej

Podsumowanie wiosennych konkursów ekologicznych organizowanych w ramach „Kampanii ekologiczno-społecznej „Tarnowscy ekostrażnicy na tropie problemów środowiskowych – różne oblicza ekologii”

Wtorek , 04 czerwca  2019 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa informuje o zbliżającym się podsumowaniu wiosennych konkursów ekologicznych organizowanych w ramach „Kampanii ekologiczno-społecznej „Tarnowscy ekostrażnicy na tropie problemów środowiskowych – różne oblicza ekologii”, tj. „Posprzątajmy razem Tarnów”, „Zbieramy zużyte baterie”, „Drugie życie opadów” oraz konkursu na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”.

więcej

Wyniki konkursu na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”

Piątek , 10 maja  2019 

W dniu 23 kwietnia 2019 r. odbyło się posiedzenie komisji w sprawie oceny prac zgłoszonych do konkursu na wykonanie budki lęgowej pn: „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”. Do konkursu zgłosiło się 14 placówek oświatowych.

więcej

„Godzina dla Ziemi WWF”

Piątek , 15 marca  2019 

Już po raz XIII w wielu miastach na całym świecie prowadzona jest akcja ekologiczna „Godzina dla Ziemi WWF”, w ramach której ludzie gaszą światło na symboliczną godzinę, wyrażając tym swoje zaangażowanie i troskę o losy naszej planety. Godzina dla Ziemi to akcja stworzona przez Światowy Fundusz na rzecz Przyrody (WWF).

więcej

Nabór wniosków do WFOŚiGW w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej

Czwartek , 14 marca  2019 

Informujmy, że Urząd Miasta Tarnowa w lutym bieżącego roku złożył dwa wnioski o dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na zadania z edukacji ekologicznej w 2019 roku. Nie wszystkie placówki oświatowe skorzystały z możliwości przystąpienia do projektów realizowanych przez Urząd, dlatego pragniemy je dodatkowo i szczególnie zmobilizować do starania się o dofinansowanie do swoich działań proekologicznych ze źródeł zewnętrznych. Zachęcamy placówki oświatowe z terenu miasta Tarnowa do składania wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej jako „zadanie nieinwestycyjne”, skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego. Nabór wniosków trwa do 29 marca 2019 roku. Dotacja wynosi do 30% kosztów kwalifikowanych brutto. Wnioski należy składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 203

< Poprzednia
...