Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej „Z życia pszczół”

Piątek , 10 sierpnia  2018 

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej dotyczącej pożyteczności pszczół oraz zagrożeń dla ich populacji, który skierowany jest do tarnowskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

więcej

Konkurs plastyczny „Pszczele opowieści – o pszczołach i ich pozytywnym wpływie na nasze życie”

Piątek , 10 sierpnia  2018 

Urząd Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na wykonanie plakatu o tematyce poruszającej problemy środowiskowe, który skierowany jest do tarnowskich przedszkolaków. Hasło konkursu brzmi: „Pszczele opowieści – o pszczołach i ich pozytywnym wpływie na nasze życie”. Konkurs ma na celu zrozumienie pożytecznego wpływu populacji pszczół na rolnictwo i uprawę roślin, a tak że poznanie zagrożeń populacji pszczół i ew. sposobów ich ochrony.

więcej

Konkurs Fotograficzny "Wakacyjna Przyroda"

Czwartek , 21 czerwca  2018 

Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii. Do konkursu można zgłaszać fotografie o tematyce przyrodniczej, w tym również krajobrazowej.

więcej

Finał Programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”

Czwartek , 14 czerwca  2018 

14 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w Pałacu Młodzieży (sala teatralna) odbędzie się podsumowanie wiosennych akcji i konkursów ekologicznych organizowanych w ramach programu „Zabawy z ekologią - promowanie postaw proekologicznych wśród tarnowian”, tj.: akcja ekologiczna „Posprzątajmy razem Tarnów”, „Zbieramy zużyte baterie”, „Drugie życie odpadów” oraz ekologiczny konkurs na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”.

więcej

XIX edycja konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon "Zielony Tarnów"

Wtorek , 22 maja  2018 

W związku z organizowaną w roku bieżącym dziewiętnastą edycją konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon „Zielony Tarnów”, zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie wśród dzieci, ich rodziców i wychowawców informacji o konkursie, oraz do skorzystania z zaproszenia do udziału w konkursie przez placówki oświatowe.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 186

< Poprzednia
...