Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Zakręceni na recykling - rozstrzygnięcie konkursu

Czwartek , 11 maja  2017 

Dobiegł końca konkurs na wykonanie komiksu pod hasłem „Zakręceni na recykling”, który organizowany był w ramach programu kształtowania świadomości ekologicznej w zakresie gospodarki odpadami, jakości powietrza oraz bioróżnorodności „Środowisko w naszych rękach - motywy i formy ochrony środowiska ziemi tarnowskiej”, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Krakowie.

więcej

"Zaprośmy ptaki do Tarnowa" – rozstrzygnięcie konkursu

Środa , 26 kwietnia  2017 

Wydział Ochrony Środowiska UMT wraz z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zorganizował II konkurs na wykonanie budki lęgowej dla ptaków pod hasłem "Zaprośmy ptaki do Tarnowa". Konkurs był skierowany do tarnowskich placówek oświatowych. Wykonano łącznie 80 budek lęgowych, które zostały umieszczone w ogrodach przedszkolnych, przyszkolnych oraz na terenach zieleni miejskiej.

więcej

XVIII edycja konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon „Zielony Tarnów”

Środa , 26 kwietnia  2017 

W związku z organizowaną w roku bieżącym XVIII edycją konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon „Zielony Tarnów”, zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie wśród dzieci, ich rodziców i wychowawców informacji o konkursie, oraz do skorzystania z zaproszenia do udziału w konkursie przez placówki oświatowe.

więcej

"Posprzątajmy razem Tarnów"

Wtorek , 28 marca  2017 

Urząd Miasta Tarnowa tradycyjnie od wielu lat inicjuje działania edukacyjno-porządkowe, zapraszając do udziału w akcji „Wiosenne sprzątanie Wątoku”, które od 2014 r. ze względu na rozszerzenie obszaru objętego sprzątaniem otrzymało nową formułę – „Posprzątajmy razem Tarnów”.

więcej

Konkurs na wykonanie komiksu pod hasłem "Zakręceni na recykling"

Piątek , 24 marca  2017 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa zaprasza do udziału w pierwszej edycji konkursu na wykonanie komiksu pod hasłem „Zakręceni na recykling”.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 164

< Poprzednia
...