Informacje o edukacji ekologicznej

Zaloguj

Informacje o edukacji ekologicznej

Archiwum

Konkurs na wykonanie budki lęgowej „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”

Środa , 24 stycznia  2018 

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa ogłasza konkurs na wykonanie budki lęgowej pod hasłem „Zaprośmy ptaki do Tarnowa”. Budki należy wykonać do 28 lutego 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu podczas uroczystego podsumowania akcji ekologicznych w ramach Dnia Ochrony Środowiska. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny w załączniku.

więcej

Akcja ekologiczna „Zbieramy zużyte baterie”

Piątek , 05 stycznia  2018 

Zapraszamy do włączenia się w kolejną akcję zbiórki baterii w naszym mieście, organizowaną w roku szkolnym 2017/2018 przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Spółdzielnię Pracy ARGO-FILM.

więcej

Zbiórka plastikowych opakowań typu PET „Drugie życie odpadów”

Wtorek , 21 listopada  2017 

Zapraszamy do włączenia się w kolejną akcję zbiórki opakowań plastikowych pod hasłem „Drugie życie odpadów” w naszym mieście, organizowaną przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Spółkę Your Partner Sp. z o.o. w Tarnowie.

więcej

Podsumowanie filmowo-konkursowej kampanii dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Tarnowa „Ekologicznie Kreatywni - myślą, tworzą, edukują, świat przyrody porządkują”

Czwartek , 19 października  2017 

W myśl powiedzenia „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”, Wydział Ochrony Środowiska UMT prowadził aktywną edukację ekologiczną w różnych, ciekawych formach. Podczas realizacji Kampanii dzieci i młodzież poznawały przyrodę w sposób aktywny i spontaniczny, wielozmysłowo - poprzez wzrok, słuch, węch i dotyk.

więcej

Ekologiczna rywalizacja

Poniedziałek , 16 października  2017 

10 tarnowskich szkół i 17 przedszkoli wzięło udział w jesiennej edycji konkursów ekologicznych, zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 177

< Poprzednia
...