Aktualności kulturalne

Zaloguj

Aktualności kulturalne

Archiwum

Wystawa „Wybalansowałam” w galerii BWA w Tarnowie

Czwartek , 12 listopada  2015 

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza na wystawę „Wybalansowałam”. Ekspozycja prezentuje obrazy Zofii Stryjeńskiej z tarnowskiej kolekcji oraz nowe rysunki ilustratorki Agaty Endo Nowickiej zainspirowane postacią artystki.

więcej

Obchody 97. rocznicy Odzyskania Niepodległości

Czwartek , 05 listopada  2015 

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela serdecznie zaprasza na uroczystości z okazji 97. rocznicy Odzyskania Niepodległości.

więcej

Wystawa KOCHAM TARNÓW cd. w Galerii TCK.

Piątek , 23 października  2015  Pliki graficzne jpg

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na odnowioną wystawę fotografii „Kocham Tarnów cd.” To kontynuacja wspaniałej przygody, do której ponownie chcemy zaprosić kolejne pokolenia Tarnowian. „Kocham! Tarnów cd.” – to zdjęcia i kolaże fotograficzne oraz materiały audio i video, związane z Tarnowem. To także wielka kampania edukacyjna i popularyzacyjna. Wystawa czynna 29.X-19.XII.2015 r.

więcej

Oferta programowa w ramach projektu „BON KULTURY”

Piątek , 20 marca  2015 

Z inicjatywy Samorządu Województwa Małopolskiego instytucje kultury przygotowały specjalną ofertę warsztatów i spotkań, pod nazwą BON KULTURY, która stanie się atrakcyjną propozycją spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. BON KULTURY to znakomita okazja do zapoznania się z historią Tarnowa i jego regionu, kulturą i sztuką ludową, tradycjami rycerskimi, oraz obyczajem staropolskim. W trakcie trwania zajęć uczestnicy wcielają się w postaci z przeszłości, uczestnicząc w ich życiu codziennym lub też zamieniają się w poszukiwaczy skarbów muzealnych. Zajęcia skierowane są do grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.

więcej

Wystawa Grand Press Photo X-lecia w Galerii TCK.

Środa , 18 marca  2015  Pliki graficzne jpg

Zapraszamy do Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury na wystawę najlepszych fotografii prasowych z ostatnich dziesięciu lat. Ekspozycja czynna do 4 kwietnia 2015 r. Bilety w cenie 2 zł i 1 zł (ulgowy).

więcej

Wyniki 5 - 10 spośród 199