Aktualności kulturalne

Zaloguj

Aktualności kulturalne

Archiwum

NAGRODA JAKOŚCI NAUCZANIA 2015

Poniedziałek , 09 lutego  2015 

Już po raz szósty SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zamierza przyznać NAGRODY JAKOŚCI NAUCZANIA. Beneficjentami Nagrody mogą być placówki oświatowe, kluby bądź stowarzyszenia sportowe oraz instytucje kultury i uczelnie wyższe, posiadające siedzibę i prowadzące działalność na terenie Województwa Małopolskiego. Można ją otrzymać za szczególne osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze lub naukowe w pracy z młodzieżą szkolną lub akademicką. Kandydatury można zgłaszać do 30 kwietnia 2015 r.

więcej

Zimowy mini festiwal WINTER LIFE FEST 2015 – 13.02.2015 r.

Poniedziałek , 09 lutego  2015 

Początek roku 2015 dla fanów rocka i reggae zapowiada się imponująco za sprawą zimowego mini festiwalu WINTER LIFE FEST 2015, który jest częścią trasy koncertowej Totentanz-Winter Tour 2015 promującej nowy album zespołu „Człowiek”. Tak na swojej stronie opisuje trasę zespół: „Roztopimy każdy lód, rozgrzejemy zziębniętych fanów rockowymi wibracjami”, jeśli więc chcecie poczuć gorącą moc rocka w wykonaniu Totentanz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami trasy, które już są dostępne na stronie internetowej i profilu facebook zespołu.

więcej

„W OBRONIE JASKINIOWCA” – czyli zwierzenia pantoflarza

Czwartek , 05 lutego  2015 

Zapraszamy na kolejne spotkanie „Zakochanych w Tarnowie” do tarnowskiego teatru w niedzielę 8 lutego 2015 r. na godzinę 19.00. Wielki powrót legendarnej komedii w brawurowym wykonaniu Emiliana Kamińskiego, który wcielając się we współczesnego jaskiniowca demaskuje zawiłości relacji damsko-męskich, które niewiele zmieniły się od czasów pierwotnych.

więcej

Wystawa Tomasza Tomaszewskiego w Galerii TCK.

Środa , 07 stycznia  2015  Pliki graficzne jpg

Zapraszamy do galerii Tarnowskiego Centrum Kultury na wystawę fotografii "Sugar Town" autorstwa Tomasza Tomaszewskiego. Wystawie towarzyszy film dokumentalny o autorze, "Czarna skrzynka" w reż. K.Kowalski, D.Garncarek. Ekspozycja czynna do 31 stycznia 2015 r.

więcej

Wystawa "EDWARD HARTWIG. Nowatorski, nieznany, nieobecny ..." w TCK.

Środa , 03 grudnia  2014  Pliki graficzne jpg

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotografiki jednego z najwybitniejszych polskich artystów XX wieku. Niemal sto prac, wybranych z bogatego dorobku Edwarda Hartwiga, począwszy od lat 40-tych ubiegłego wieku do roku 2003. Ekspozycja prezentowana w Galerii TCK do 31 grudnia 2014 roku.

więcej

Wyniki 10 - 15 spośród 199