Aktualności kulturalne

Zaloguj

Aktualności kulturalne

Archiwum

30.TNF - nabór do Jury Młodzieżowego.

Środa , 24 lutego  2016  Pliki graficzne jpg

Tarnowskiego Centrum Kultury wzorem lat ubiegłych zaprosza uczniów-reprezentantów, ze Szkół ponadgimnazjalnych do udziału w pracach Jury Młodzieżowego podczas 30. Tarnowskiej Nagrody Filmowej – festiwalu wybranych polskich filmów fabularnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 marca br.

więcej

NAGRODA JAKOŚCI NAUCZANIA 2016

Poniedziałek , 15 lutego  2016 

Już po raz siódmy SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zamierza przyznać NAGRODY JAKOŚCI NAUCZANIA. Beneficjentami Nagrody mogą być placówki oświatowe, kluby bądź stowarzyszenia sportowe oraz instytucje kultury i uczelnie wyższe, posiadające siedzibę i prowadzące działalność na terenie Województwa Małopolskiego. Można ją otrzymać za szczególne osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze lub naukowe w pracy z młodzieżą szkolną lub akademicką. Kandydatury można zgłaszać do 29 kwietnia 2016 r.

więcej

Warsztaty w ferie zimowe w Autorskiej Pracowni Plastycznej.

Poniedziałek , 04 stycznia  2016  Pliki graficzne jpg

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty do Autorskiej Pracowni Plastycznej prowadzonej przez artystów plastyków Elżbietę i Witolda Pazerów w samym środku ferii zimowych 2016 r. pod tytułem "OKNO" czyli szeroko pojęte wyobrażenie tematu okna; widok na zewnątrz, do wnętrza, odbicie w szybie.

więcej

Wystawa KOCHAM TARNÓW cd - przedłużony termin do 23 stycznia 2016 r.

Poniedziałek , 04 stycznia  2016  Pliki graficzne jpg

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotografii „Kocham Tarnów cd.” W związku z dużym zainteresowaniem przedłużamy termin ekspozycji od 4 do 23 stycznia 2016 r. „Kocham! Tarnów cd.” – to zdjęcia i kolaże fotograficzne oraz materiały audio i video, związane z Tarnowem. To także wielka kampania edukacyjna i popularyzacyjna.

więcej

Wystawa „Wybalansowałam” w galerii BWA w Tarnowie

Czwartek , 12 listopada  2015 

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza na wystawę „Wybalansowałam”. Ekspozycja prezentuje obrazy Zofii Stryjeńskiej z tarnowskiej kolekcji oraz nowe rysunki ilustratorki Agaty Endo Nowickiej zainspirowane postacią artystki.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 198

< Poprzednia
...