Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

Konkurs „Nakręć się na eksperymenty”

Środa , 13 marca  2019 

28 lutego 2019 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie przystąpił do ogłoszonego przez spółkę LEARNETIC S.A. z Gdańska konkursu „Nakręć się na eksperymenty”. Warunkiem udziału w pierwszym etapie tej rywalizacji było przygotowanie filmu wraz z pisemnym uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ZSO nr 1, należą się zestawy doświadczalne, które mogłyby stać się elementem wyposażenia pracowni przyrodniczej szkoły. W ekspresowym tempie grupa uczniów SP 17 i IV LO pod opieką Pani Magdaleny Kras, nakręciła na podstawie stworzonego przez nią scenariusza humorystyczny film pt. „Historia wąsa czyli skład chemiczny eliksiru pod stara lupą”.

więcej

XVIII Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”

Piątek , 01 marca  2019 

Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XVIII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…” pod hasłem „BAJKI I BAŚNIE EUROPY”. Konkurs odbędzie się 3, 4 kwietnia 2019 r. (środa, czwartek). Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 15 marca 2019 r. na adres organizatora.

więcej

XX Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej

Czwartek , 14 lutego  2019 

W 2019 roku Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” w Tarnowie ma zaszczyt po raz dwudziesty organizować Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej. Jako organizatorzy tego przedsięwzięcia rokrocznie staramy się, aby myśl przewodnia nawiązywała do różnych aspektów patriotyzmu, aby wskazywała chwalebne karty historii naszego kraju. W bieżącym roku przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Motto tegorocznego Przeglądu „Tym, którzy służyli Ojczyźnie...” ma zachęcić uczestników, aby repertuar konkursowy był wyrazem wdzięczności dla wszystkich, którzy walczyli o niepodległą i suwerenną Polskę.

więcej

XI Edycja Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „FIT IN DEUTSCH”

Wtorek , 12 lutego  2019 

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, III LO im. Adama Mickiewicza oraz PWSZ w Tarnowie, zapraszają do udziału w XI Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 29 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs skierowany jest do wszystkich typów szkół (szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie), rozgrywany na trzech poziomach językowych (A1, A2, B1). Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 20 lutego 2018 r. na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com.

więcej

VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019

Piątek , 07 grudnia  2018 

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że w dniu 7 lutego 2019 r. odbędzie się w naszym mieście: VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia proponujemy edycję aktorską dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Termin nadsyłania prac upływa 14 stycznia 2019 r.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 613

< Poprzednia
...