Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

GRANT z PSZCZOŁAMI DLA TARNOWSKIEJ ÓSEMKI (konkursy międzyszkolne)

Czwartek , 11 października  2018 

Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polski wyróżniło Szkołę Podstawową nr 8 im. K. K. Baczyńskiego w Tarnowie w konkursie grantowym za przygotowany program pn. „PSZCZOŁA A ZDROWIE CZŁOWIEKA”. Wyróżniona szkoła otrzymała dotację na realizację zadania. Program jest realizowany od czerwca do grudnia 2018. W ramach programu zorganizowane zostaną konkursy międzyszkolne i festiwal.

więcej

I miejsce i Złote Pasmo dla szkolnego chóru w przeglądzie chórów Regionu Małopolski

Piątek , 25 maja  2018 

Szkolny chór „Allegretto”, jedyny tarnowski chór uczestniczący w projekcie Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska organizowanym przez Narodowe Forum Muzyki, działający przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie, zdobył Złote Pasmo, zajmując I miejsce podczas regionalnego Konkursu Chórów Regionu. Projekt objęty jest patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

więcej

VII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2018

Wtorek , 22 maja  2018 

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że 13 czerwca 2018 r. odbędzie się w naszym mieście VII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2018, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia tradycyjnie proponujemy następujące edycje: plastyczną (dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych), wokalną (dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych), fotograficzną (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych).

więcej

Uczennice Hoffmanówki najlepsze w Małopolsce

Poniedziałek , 07 maja  2018 

Emilia Migda i Julia Sapeta, uczennice II klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie, zajęły I miejsce w województwie małopolskim w konkursie wyłaniającym posłów na XXIV sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży z tematem wiodącym: „Posłowie pierwszego Sejmu Niepodległej”. W przygotowanej prezentacji dziewczęta zajęły się postacią Wincentego Edukacja obywatelska staje się specjalnością Hoffmanówki - w ubiegłym roku szkolnym w obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży wzięły udział dwa zespoły ze Szkoły, a uczniowie tworzący jeden z nich zajęli także pierwsze miejsce w województwie.

więcej

Miejsca na podium dla uczniów XVI LO w Tarnowie

Czwartek , 26 kwietnia  2018 

Kompania honorowa, poczty flagowe, poczty sztandarowe, zawody strzeleckie, to dodatkowe wykonywane z ogromną pasją zajęcia uczniów klasy wojskowej XVI LO im. AK w Tarnowie. A rzeczą najważniejszą jest nauka i dobrze zdany egzamin maturalny. Tak wygląda codzienność w Tarnowskiej Szesnastce. Wydarzenia spektakularne dodają splendoru i ważności bycia Kadetem w klasie wojskowej.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 606

< Poprzednia
...