Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” - podsumowanie

Środa , 02 czerwca  2021 

W dniu 26 maja 2021 r. odbył się XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” pod hasłem: „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci” zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie. Z uwagi na sytuację pandemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. W przeglądzie wzięło udział 12 przedszkoli publicznych miasta Tarnowa oraz przedszkole z Woli Rzędzińskiej.

więcej

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”

Środa , 03 marca  2021 

Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XIX Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…” pod hasłem „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci”. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 6 kwietnia 2021 r. na adres organizatora.

więcej

Konkurs plastyczny „Tarnów 690”

Wtorek , 10 listopada  2020 

Nasze miasto obchodzi w tym roku 690 rocznicę lokacji! To dobra okazja, by bliżej poznać jego historię lub podjąć próbę ukazania Tarnowa w bliżej nieokreślonej przyszłości. Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Tarnów 690”. Zgłoszenia do konkursu, w nieprzekraczalnym terminie do 7 grudnia, może dokonać każda publiczna lub niepubliczna szkoła podstawowa lub ponadpodstawowa z terenu Tarnowa. Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu prac Jury wyłoni najlepsze, których autorzy zostaną nagrodzeni. Wartość łącznej puli nagród wynosi 3 tys. zł brutto.

więcej

Konkurs fotograficzny pn. „Zdemaskuj przemoc”

Piątek , 06 listopada  2020 

Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy ogłasza konkurs fotograficzny pn. „Zdemaskuj przemoc”. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy, którzy nie są obojętni wobec przemocy w rodzinie i poprzez „obraz” chcą wyrazić swój sprzeciw. Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres mailowy: oiktarnow@op.pl z hasłem „Zdemaskuj przemoc” w temacie maila, w terminie od 14 do 24 listopada 2020 r.

więcej

“W Hołdzie Polskiemu Papieżowi” – zdalnie i cyfrowo – informacja o cz. II. konkursu

Piątek , 25 września  2020 

Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Tarnowie, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA oraz Uniwersytet Nauczania Społecznego Jana Pawła II w Tarnowie zapraszają uczniów i nauczycieli miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego do wzięcia udziału w konkursie: „W Hołdzie Polskiemu Papieżowi” – cz. II. zdalnie i cyfrowo, obejmującego konkursy: plastyczny, literacki, multimedialny, na napisanie scenariusza lekcji, quiz tematyczny oraz gra miejska, realizowane wyłącznie przy pomocy narzędzi multimedialnych.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 633

< Poprzednia
...