Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

VI edycja konkursu „Polska Niepodległa”

Środa , 17 listopada  2021 

Trwa VI edycja konkursu „Polska Niepodległa”. To propozycja skierowana do uczniów tarnowskich szkół podstawowych z klas V-VIII i szkół ponadpodstawowych. Pula nagród w tegorocznej edycji konkursu plastycznego wyniesie 3 tysiące złotych. Prace w formie plakatu można składać do 22 listopada 2021 r.

więcej

Zawodowy Maraton

Piątek , 29 października  2021 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych już po raz trzeci zorganizuje Zawodowy Maraton. Tym razem konkurs odbędzie się w formie stacjonarnej. Szkoła średnia, która w tym roku świętuje swoje 140-lecie, 16 listopada 2021 r. zorganizuje trzecią edycję Zawodowego Maratonu. Konkurs, który przeznaczony jest dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, pierwszy raz odbędzie się w formie stacjonarnej. Jak informują organizatorzy, konkurs polegać będzie na rywalizacji zespołów w pięciorundowej rozgrywce, z której każda tematycznie będzie związana z jednym z kierunków kształcenia znajdującym się w ofercie ZSEO: technik ekonomista, technik architektury krajobrazu, technik organizacji turystyki, technik technologii żywności oraz technik hotelarz. Łączna wartość nagród, jakie zostaną wręczone, to ponad 1000 złotych. Termin zgłaszania drużyn mija 10 listopada 2021 r. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie szkoły – www.zseo.tarnow.pl.

więcej

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” - podsumowanie

Środa , 02 czerwca  2021 

W dniu 26 maja 2021 r. odbył się XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” pod hasłem: „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci” zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie. Z uwagi na sytuację pandemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. W przeglądzie wzięło udział 12 przedszkoli publicznych miasta Tarnowa oraz przedszkole z Woli Rzędzińskiej.

więcej

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”

Środa , 03 marca  2021 

Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XIX Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…” pod hasłem „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci”. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 6 kwietnia 2021 r. na adres organizatora.

więcej

Konkurs plastyczny „Tarnów 690”

Wtorek , 10 listopada  2020 

Nasze miasto obchodzi w tym roku 690 rocznicę lokacji! To dobra okazja, by bliżej poznać jego historię lub podjąć próbę ukazania Tarnowa w bliżej nieokreślonej przyszłości. Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Tarnów 690”. Zgłoszenia do konkursu, w nieprzekraczalnym terminie do 7 grudnia, może dokonać każda publiczna lub niepubliczna szkoła podstawowa lub ponadpodstawowa z terenu Tarnowa. Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu prac Jury wyłoni najlepsze, których autorzy zostaną nagrodzeni. Wartość łącznej puli nagród wynosi 3 tys. zł brutto.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 635

< Poprzednia
...