Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019

Piątek , 07 grudnia  2018 

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że w dniu 7 lutego 2019 r. odbędzie się w naszym mieście: VIII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia proponujemy edycję aktorską dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Termin nadsyłania prac upływa 14 stycznia 2019 r.

więcej

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony lizak – PODKARPACKIE I MAŁOPOLSKIE”

Poniedziałek , 26 listopada  2018 

Informujemy o konkursie plastycznym „Mój wymarzony lizak – PODKARPACKIE I MAŁOPOLSKIE”, organizowanym przez Muzeum Lizaka oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle. Do zabawy zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Aby wziąć udział, należy stworzyć pracę plastyczną na temat: „Mój wymarzony lizak” w dowolnej technice płaskiej, np. rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych i przestrzennych) oraz spełnić wymogi formalne, zgodnie z regulaminem. Na prace organizatorzy czekają do 20 grudnia 2018 r.

więcej

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół średnich - TURBOLANDESKUNDE - Austria (V edycja)

Środa , 21 listopada  2018 

Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnym, drużynowym konkursie krajoznawczym, sprawdzającym wiedzę nie tylko z języka niemieckiego, ale historii, geografii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego. V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół średnich „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” w tym roku pod hasłem Austria. Konkurs organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego przy współpracy z Instytutem Goethego w Krakowie i Warszawie. Zgłoszenia drużyn do 30 listopada 2018 r. do regionalnego koordynatora konkursu p. mgr Agnieszki Juśko na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com.

więcej

GRANT z PSZCZOŁAMI DLA TARNOWSKIEJ ÓSEMKI (konkursy międzyszkolne)

Czwartek , 11 października  2018 

Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polski wyróżniło Szkołę Podstawową nr 8 im. K. K. Baczyńskiego w Tarnowie w konkursie grantowym za przygotowany program pn. „PSZCZOŁA A ZDROWIE CZŁOWIEKA”. Wyróżniona szkoła otrzymała dotację na realizację zadania. Program jest realizowany od czerwca do grudnia 2018. W ramach programu zorganizowane zostaną konkursy międzyszkolne i festiwal.

więcej

I miejsce i Złote Pasmo dla szkolnego chóru w przeglądzie chórów Regionu Małopolski

Piątek , 25 maja  2018 

Szkolny chór „Allegretto”, jedyny tarnowski chór uczestniczący w projekcie Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska organizowanym przez Narodowe Forum Muzyki, działający przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie, zdobył Złote Pasmo, zajmując I miejsce podczas regionalnego Konkursu Chórów Regionu. Projekt objęty jest patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 609

< Poprzednia
...