Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

V Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Czwartek , 06 kwietnia  2017 

W dniu 25 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie odbędzie się V Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych : Let's celebrate English. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych Tarnowa i powiatu tarnowskiego , którzy będą mieli możliwość wykazania się umiejętnościami językowymi oraz umiejętnościami samodzielnego i twórczego myślenia. Patronat nad konkursem obejmują: Prezydent Miasta Tarnowa - Roman Ciepiela, Małopolski Kurator Oświaty - Barbara Nowak i Marszałek Województwa Małopolskiego - Jacek Krupa. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do dnia 12 kwietnia 2017 r.

więcej

Znam Tarnów - Wielki test wiedzy o mieście

Poniedziałek , 03 kwietnia  2017 

Zapraszamy do udziału w zaplanowanym na 9 maja 2017 r. konkursie „Znam Tarnów - Wielki test wiedzy o mieście”. Jego główną ideą jest popularyzacja wiedzy o Tarnowie. Każda tarnowska szkoła powinna wystawić swoją reprezentację. Ograniczeń co do składu reprezentacji nie ma, ale absolutne minimum to 1 uczeń i 1 nauczyciel. Jeśli reprezentacja będzie liczniejsza, tym chętniej ją przyjmiemy. Rywalizacja toczyć się będzie o atrakcyjne nagrody finansowe. Pięć i pół tysięcy złotych nagrody otrzyma zwycięzca, a łączna pula nagród to 15 tys. zł. Zgłoszenia w postaci wypełnionych formularzy należy przesyłać do 26 kwietnia 2017 r. na adres konkurs@umt.tarnow.pl lub złożyć osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej (Rynek 7, pok. 11 w godz. 8.00 – 15.00). Wielki finał zaplanowaliśmy na 9 maja 2017 r.

więcej

Wyniki IX Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „FIT IN DEUTSCH”

Piątek , 31 marca  2017 

Konkurs organizowany jest przez Tarnowski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego oraz Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej i objęty został honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. W tegorocznej IX Edycji Konkursu Języka Niemieckiego uczestniczyło 50 uczniów z 19 szkół gimnazjalnych z całego regionu. Celem konkursu jest promowanie nauki języka niemieckiego w kontekście wielojęzyczności i zachęcanie uczniów do uzyskiwania międzynarodowych certyfikatów Instytutu Goethego.

więcej

Wyniki regionalnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół średnich - TURBOLANDESKUNDE

Piątek , 31 marca  2017 

W dniu 24.03.2017 r. w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie został przeprowadzony II etap Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół średnich „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”. W tegorocznej edycji uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą Szwajcarii.

więcej

Konkurs „Podwórko Talentów NIVEA”

Poniedziałek , 13 marca  2017 

Zwracamy się do Państwa z propozycją wzięcia udziału w konkursie w ramach akcji „Podwórko Talentów NIVEA”. NIVEA Polska od 15 lat organizuje akcje o wymiarze społecznym. Przystąpienie do akcji jest bardzo proste i odbywa się na specjalnie stworzonej platformie internetowej http://podworko.nivea.pl/. Wystarczy w okresie od 13 marca do 7 maja 2017 r. zgłosić lokalizację, na której terenie NIVEA będzie mogła wybudować „Podwórko Talentów NIVEA”, poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego oraz nagranie krótkiego filmu, z udziałem dzieci z wybranej szkoły podstawowej, domu kultury, świetlicy, czy też specjalnie zorganizowanej na potrzeby konkursu grupy, prezentującego ich wyjątkowe talenty.100 najciekawszych filmów weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów, którzy wybiorą 20 lokalizacji, w których powstanie „Podwórko Talentów NIVEA”.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 570

< Poprzednia
...