Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „Snuj się, snuj bajeczko...”

Poniedziałek , 20 lutego  2017 

Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XVI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko…”. Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2017 r. na adres organizatora.

więcej

Projekt edukacyjny „Czas na zdrowie”

Poniedziałek , 20 lutego  2017 

Fundacja Banku Ochrony Środowiska w Warszawie serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w szóstej edycji projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie”. Organizatorzy z dumą mogą poinformować, że wszystkie dotychczasowe edycje konkursu były obejmowane patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Sportu i Turystyki, a także rzecznika Praw Dziecka. Projekt powstał w odpowiedzi na coraz większy problem, jakim jest nadwaga i otyłość pojawiające się już wśród dzieci w wieku szkolnym, a nawet wcześniejszym. Zwieńczeniem projektu „Czas na zdrowie” jest organizacja Festynu Zdrowia, czyli praktyczne wypromowanie postaw prozdrowotnych oraz żywności ekologicznej, regionalnej i tradycyjnej. Na stronie www.czasnazdrowie.fundaciabos.pl znajduje się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić i przesłać do 17 kwietnia 2017 r.

więcej

KONFERENCJA i KONKURS HISTORYCZNY „OFIARY KATYNIA Z ZIEMI TARNOWSKIEJ”

Poniedziałek , 20 lutego  2017 

Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami do udziału w konferencji „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”, która odbędzie się w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie, dnia 23 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00. Ponadto Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa organizują dla uczniów publicznych i niepublicznych gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w Tarnowie Konkurs Historyczny „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”. Celem konkursu jest uczczenie pamięci mieszkańców Ziemi Tarnowskiej pomordowanych bestialsko przez zbrodniczy reżim Stalina w 1940 r. oraz udokumentowanie losów „Dzieci Katyńskich” z naszego regionu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy konkursowej wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 4 kwietnia 2017 roku.

więcej

XVIII PRZEGLĄD POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ i I PRZEGLĄD FILMÓW PATRIOTYCZNYCH

Poniedziałek , 20 lutego  2017 

Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej organizowany w tym roku już po raz 18-ty przez PTG „Sokół - Świat Pracy” wpisał się na stałe w obchody święta Konstytucji 3 Maja w Tarnowie. W tym roku mottem przeglądu są słowa Wincentego Witosa: „Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska”. Oprócz Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej zapraszamy do udziału w Przeglądzie Filmów Patriotycznych, którego tytuł brzmi: „Moja wizja patriotyzmu”. Oczekujemy, że filmy przygotowane przez uczestników konkursu pozwolą odkryć bogactwo form manifestowania patriotyzmu. W wyborze tematyki filmu można tak, jak w przypadku Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej sięgnąć do patronów roku 2017.

więcej

IX Edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „FIT IN DEUTSCH”

Wtorek , 07 lutego  2017 

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, zapraszają do udziału w IX Edycji Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 3 marca o godz. 12.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 16 lutego 2017 r.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 562

< Poprzednia
...