Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Zaloguj

Informacje o konkursach edukacyjnych dla uczniów szkół.

Archiwum

Małopolska Nagroda Poetycka „Małe Źródło” - konkurs poetycki

Poniedziałek , 09 maja  2022 

Małopolska Nagroda Poetycka „Małe Źródło” to konkurs poetycki skierowany do uczniów wszystkich małopolskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Celem konkursu jest popularyzacja poezji wśród polskiej młodzieży, znalezienie przez młodych twórców inspiracji dla własnej twórczości poetyckiej, dbałość o rozwój ich wrażliwości na słowo pisane oraz odkrywanie młodych talentów.

więcej

Klimat w naszych rękach

Piątek , 06 maja  2022 

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w Tarnowie została laureatem XII edycji konkursu grantowego Funduszu Naturalnej Energii, którego organizatorem jest Spółka Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., zaś partnerem społecznym Fundacja Nasza Ziemia. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Klimatu i Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szkoła znalazła się w zaszczytnym gronie 42 laureatów, a tym samym w siódemce wyróżnionych w województwie małopolskim.

więcej

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ratujemy klimat”

Wtorek , 12 kwietnia  2022 

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w Tarnowie zaprasza do udziału w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Ratujemy klimat”. Konkurs adresowany jest do uczniów ze szkół podstawowych z Tarnowa, odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1 – 3 oraz 4 – 8. Konkurs odbywa się w ramach projektu „Klimat w naszych rękach” realizowanego w SPI Nr 11 dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia.

więcej

Konkurs plastyczno-językowy „Tarnów – moje miasto / my town / meine Stadt”

Piątek , 08 kwietnia  2022 

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastyczno-językowym pod nazwą „Tarnów – moje miasto / my town / meine Stadt”. Aby zostać uczestnikiem konkursu, należy przedstawić wybrany zabytek tarnowskiej Starówki wykorzystując dowolny materiał i dowolną technikę. Do pracy trzeba dołączyć opis zabytku w języku polskim, angielskim i niemieckim (najmłodsi uczestnicy z klas IV-VI tylko w dwóch językach). Prace przyjmujemy do 13.05.2022 r. Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

więcej

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych – TURBOLANDESKUNDE – Niemcy VII Edycja

Poniedziałek , 21 lutego  2022 

Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnym, drużynowym konkursie krajoznawczym, sprawdzającym wiedzę nie tylko z języka niemieckiego, ale historii, geografii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego.VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” w tym roku pod hasłem Niemcy. Konkurs organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego przy współpracy z Instytutem Goethego. Zgłoszenia drużyn do 25 lutego 2022 r. do regionalnego koordynatora konkursu p. mgr Agnieszki Juśko pod linkiem https://psnjn.org/pl/turbolandeskunde-formularze-zgloszeniowe/.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 643

< Poprzednia
...