TYDZIEŃ ZABAWY w ZSO 2

Zaloguj

TYDZIEŃ ZABAWY w ZSO 2

Czwartek , 08 lutego  2018 

Dyrekcja i nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im Jana Hetmana Tarnowskiego w Tarnowie podczas pierwszego tygodnia ferii (12-16 lutego 2018 r.) organizują zajęcia kierowane do uczniów gimnazjów i starszych klas szkoły podstawowej (klasa 7).

 

Podczas TYGODNIA ZABAWY pragniemy zaproponować doświadczenia, warsztaty i pokazy prowadzone przez nauczycieli matematyki, informatyki, fizyki, historii, psychologii, języka angielskiego i języka francuskiego, które łączą wiedzę z doświadczeniem.

 

Podczas zajęć można zweryfikować własną wiedzę i poznać wiele nowych zagadnień. Zobaczyć jak nauka może być prosta, łatwa i przyjemna. Uczniowie będą mieli okazję własnoręcznie przeprowadzać doświadczenia. Samodzielnie utworzyć baner reklamowy, rozwiązać skomplikowane równania bez żadnych obliczeń. Oszacować wielkości o których do tej pory słyszeli w sposób dla nich zrozumiały.

 

Oferujemy również możliwość zgłębienia tajników historii oraz zakamarków ludzkiego mózgu na zajęciach warsztatowo-wykładowych z historii i psychologii.

 

Na zakończenie tygodnia zabawy proponujemy poćwiczyć „język” i wziąć udział w zajęciach językowych. Język angielski i język francuski niby różne, ale jednak podobne i bardzo lubiane przez młodzież naszej szkoły.

 

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja miejsc.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Program – pobierz

 

  

 

 

 

Źródło: ZSO 2 w Tarnowie