Konkurs „Nakręć się na eksperymenty”

Zaloguj

Konkurs „Nakręć się na eksperymenty”

Środa , 13 marca  2019 

28 lutego 2019 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie przystąpił do ogłoszonego przez spółkę LEARNETIC S.A. z Gdańska konkursu „Nakręć się na eksperymenty”.

 

Warunkiem udziału w pierwszym etapie tej rywalizacji było przygotowanie filmu wraz z pisemnym uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ZSO nr 1, należą się zestawy doświadczalne, które mogłyby stać się elementem wyposażenia pracowni przyrodniczej szkoły.

 

 

W ekspresowym tempie grupa uczniów SP 17 i IV LO pod opieką Pani Magdaleny Kras, nakręciła na podstawie stworzonego przez nią scenariusza humorystyczny film pt. „Historia wąsa czyli skład chemiczny eliksiru pod stara lupą”.

 

Z satysfakcją informujemy, że komisja konkursowa przyznała ZSO nr 1 pierwsze miejsce spośród ponad 210 nadesłanych prac konkursowych, doceniając pomysłowość i poziom techniczny przygotowanego filmu. Tym samym Szkoła przeszła do drugiego etapu konkursu, w którym może otrzymać kolejne cenne nagrody.

 

Poniżej znajduje się link do zwycięskiego filmu:

https://drive.google.com/file/d/1g8JxBVOIWo74ank4rmDohDoUkHw6hAvK/view?usp=sharing&fbclid=IwAR3UBPrJZMOXmC53orSVYPXOc8LS0oirCJu4S5qvStqnmPpMHJdvgYlKm90.  

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: ZSO 1 w Tarnowie