KOLĘDOWANIE Z SENIORAMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 23 W TARNOWIE

Zaloguj

KOLĘDOWANIE Z SENIORAMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 23 W TARNOWIE

Środa , 25 stycznia  2017 

Moi Drodzy, Moi Mili :) Dobrze, żeście z nami byli! :) Co to był za wieczór, co to był za dzień! :)

 

20 stycznia 2017 r., w piątkowy wieczór, choć zimowy lecz jakże gorący - stworzyliśmy wszyscy jeden wielki krąg, jedną wielką rodzinę. Dzieci, rodzice, babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie, byli pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4, VI Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Medycznych w Tarnowie – całe rodziny wraz ze społecznością szkolną spotkały się na wspólnym Kolędowaniu z Seniorami.

 

Była to prawdziwa uczta i dla ducha, i dla ciała. Było radośnie, gwarno, miło i wesoło. Roześmiane buzie dzieciaków, rozpromienione spojrzenia babć i dziadków – gwar, radość i zabawa były dla nas największą nagrodą za trud włożony w przygotowanie tego wyjątkowego wielopokoleniowego spotkania.

 

Uroczystość rozpoczęła się modlitwą i opłatkiem. Następnie nasi milusińscy wystąpili w przygotowanym programie artystycznym, na który złożyły się: jasełka, wiersze i piosenki dla dziadków, kolędy w języku polskim i angielskim. Na zakończenie spotkania wystąpiła grupa kolędników w tradycyjnych jasełkach. Dla zaproszonych gości, dzięki zaangażowaniu rodziców występujących uczniów, nauczycieli i zaprzyjaźnionych sponsorów, zorganizowano skromny poczęstunek.

 

Wszystkim składamy gorące podziękowanie za zaangażowanie w przygotowanie tego jakże ważnego przedsięwzięcia.

 

 

Galeria zdjęć – zobacz

 

  

 

 

Źródło: ZSO 4 w Tarnowie
Strona 1 spośród 2

< Poprzednia