Jesienny Piknik Ogrodniczy

Zaloguj

Jesienny Piknik Ogrodniczy

Poniedziałek , 04 października  2021 

W niedzielę 10 października 2021 r. na terenach przyległych do Pałacu Sanguszków odbędzie się kolejna edycja Pikniku Ogrodniczego. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

 

Wzorem ubiegłego roku, szósta edycja Pikniku Rodzinnego odbędzie się jesienią. W ramach wydarzenia na dzieci czekać będą konkursy i zagadki, dmuchane zjeżdżalnie oraz bańki mydlane, z kolei osoby interesujące się przyrodą z pewnością poświecą swoją uwagę Akademii Młodego Ogrodnika oraz warsztatom dekoracyjnym Przyroda w Słoiku.

 

Program przewiduje ponadto: pokaz carvingu (rzeźbienia w warzywach i owocach), bukieciarstwa, roślin egzotycznych, fitness i tańca. Wśród atrakcji będą również przejażdżki konne dla najmłodszych i pszczeli ogródek. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście poczęstunku w postaci ciast, bigosu, kiełbasy z grilla.

 

Całość uświetni koncert charytatywny „Młodych wirtuozów” na rzecz Julii – uczennicy ZSEO oraz występ zespołu TransBand.

 

Początek imprezy o godzinie 13.00. Organizatorami wydarzenia są Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie, Rada Rodziców ZSEO, Rada Osiedla nr 6 Gumniska-Zabłocie oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Tarnowskiego Ogrodnika im. Władysława Woźnego.

 

 

 

Źródło: ZSEO w Tarnowie