Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego

Zaloguj

Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego

Czwartek , 01 marca  2018 

Zapraszamy uczniów i nauczycieli na Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego, który odbędzie się dnia 15 marca 2018 roku, w godzinach od 9.00 do 14.00 w auli budynku głównego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie.

 

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą rekrutacyjną Uniwersytetu na rok akademicki 2018/2019, uzyskać informacje na temat kierunków studiów i specjalności, zwiedzić Instytuty, pracownie, laboratoria oraz Bibliotekę Główną.

 

Pracownicy jednostek dydaktycznych Uczelni, wraz ze studentami działającymi w kołach naukowych zaprezentują bogaty i atrakcyjny program spotkań obejmujący: pokazy, wykłady, warsztaty. Nic zabraknie także konkursów, interesujących doświadczeń i testów.

 

W programie m.in. Jak wygląda wyprawa w Himalaje? „Pokój zagadek” - zabawa typu escape room, lewitujące magnesy, „Morfologia bajki Władimira Proppa a współczesne seriale kryminalne'”, doświadczenia z elektryczności i elektrostatyki, obserwacja plam słonecznych za pomocą lunety, warsztaty z komunikacji interpersonalnej, w tym wykład „Komunikacja niewerbalna w biznesie”, mini warsztaty z języka migowego, pokazy robotów, druku i skanowania 3 D.

 

Szczegółowy program Dnia Otwartego dostępny jest na stronie głównej Uczelni www.up.krakow.pl.

 

Wydarzenie to z pewnością okaże się pomocne dla kandydatów w wyborze zarówno wyższej uczelni, jak i konkretnego kierunku studiów; a dla nauczycieli może być dodatkową inspiracją do podjęcia studiów podyplomowych czy kursu doszkalającego.

 

Aby potwierdzić udział w Dniu Otwartym, prosimy o kontakt z Biurem Promocji, tel. 12 662 61 67, e-mail: promocja@up.krakow.pl.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

 

 

Plakat

 

  

 

 

Źródło: UP w Krakowie