Dwudniowe darmowe biwaki dla młodzieży szkolnej

Zaloguj

Dwudniowe darmowe biwaki dla młodzieży szkolnej

Środa , 21 czerwca  2017 

Ośrodek Piaski Drużków i Stowarzyszenie Aktywatornia.pl zapraszają na dwudniowe darmowe biwaki dla młodzieży szkolnej realizowane w ramach zadania „Tak wiele do odkrycia - regionalnie” finansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

 

Dla kogo:

Zapraszamy dzieci i młodzież subregionu tarnowskiego ze szkół podstawowych (klasy 3-7), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w grupach liczących od 15 do 30 osób, wyłonionych z klas, drużyn harcerskich i sportowych, klubów i kół zainteresowań, działających na terenie szkół.

W biwakach mogą wziąć udział wyłącznie grupy zorganizowane z własną opieką, zorganizowane na zasadach obowiązujących przy organizacji biwaków szkolnych.

Nie przyjmujemy indywidualnych osób na biwaki.

 

O Biwaku:

Organizator zapewnia nocleg i wyżywienie w bazie harcerskiej malowniczo położonej na terenie Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem Dunajca.

Na terenie Ośrodka znajdują się 3 pola namiotowe z łazienkami, ciepłą wodą i sanitariatami, boiska do piłki siatkowej, kometki, kosza, budynek socjalny z kuchnią i stołówką, zaplecze socjalno-medyczne.

Wyżywienie obejmuje: I dzień - obiad, podwieczorek, kolacja, II dzień – śniadanie, obiad podwieczorek na drogę . Wszystkie posiłki przygotowane na miejscu we własnej kuchni.

Nocleg w namiotach wojskowych typu NS wyposażonych w łóżka, materace, koce i półki

Termin: dwudniowe biwaki odbywać się będą od 01.06. do 30.09. 2017. Terminy należy ustalić z organizatorem.

Atrakcje: w pobliżu Ośrodka znajdują się między innymi: Dunajec , trasy turystyczne, ścieżki przyrodnicze i historyczne, zamki w Tropsztynie i Wytrzyszczce, jezioro Czchowskie i zapora w Czchowie. Na miejscu służymy radą, co warto zobaczyć oraz propozycjami programowymi do zrealizowania na terenie Ośrodka.

 

Finansowanie pokrywa w całości koszt noclegów oraz pełnego wyżywienia uczestników i opiekunów.

Koszt dojazdu i ubezpieczenia uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

 

Zgłoszenia:

O zakwalifikowaniu do biwaku decyduje kolejność zgłoszeń i wykonanie prostego zadania konkursowego. Decyduje data i godzina przesłania formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia należy wysyłać przez stronę Konkursu www.doodkrycia.pl/regionalnie od dnia 20.05.2017 aż do wyczerpania limitu 1400 miejsc.

 

Szczegółowe zasady na stronie www.doodkrycia.pl/regionalnie i w regulaminie biwaków.

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania: nr telefonu: 695 244 567 i adres mailowy: doodkrycia@gmail.com.   

 

Zapraszamy.

 

 

Szczegółowa oferta

 

 

 

 

 

Źródło: Ośrodek Piaski Drużków i Stowarzyszenie Aktywatornia.pl