Informacje dla uczniów

Zaloguj

Informacje dla uczniów

Archiwum

Kreatywna Akademia Letnia 2021

Piątek , 11 czerwca  2021 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza uczniów klas I-VI szkół podstawowych na zajęcia w trakcie wakacji - cykl warsztatów psychoedukacyjnych pn. „Kreatywna Akademia Letnia”. Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-11.30, w dwóch terminach (do wyboru): 28 czerwca - 2 lipca 2021 roku (pierwszy tydzień wakacji) i 5 lipca - 9 lipca 2021 roku (drugi tydzień wakacji).

więcej

Zajęcia muzealne dla grup szkolnych

Poniedziałek , 07 czerwca  2021 

Muzeum Okręgowe w Tarnowie zaprasza grupy szkolne ze wszystkich typów szkół do udziału w zajęciach muzealnych, będących alternatywą tradycyjnego zwiedzania, przystosowanych merytorycznie do poziomu i potrzeb szkolnych. Staramy się łączyć formę lekcji muzealnych z atrakcyjnymi warsztatami historycznymi. Nasza oferta edukacyjna pozwala zaplanować ciekawie czas w trakcie wycieczek po Tarnowie. Edukatorzy w oddziałach Muzeum Okręgowego w Tarnowie, w nawiązaniu do podstawy programowej i w oparciu o prezentowane na wystawach eksponaty, rozmawiają z uczniami na tematy z historii, sztuki i kultury powszechnej i regionalnej. Nasze zajęcia to wiedza i edukacja wizualna jednocześnie. Zapraszamy.

więcej

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” - podsumowanie

Środa , 02 czerwca  2021 

W dniu 26 maja 2021 r. odbył się XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Teatralny „ Snuj się, snuj bajeczko” pod hasłem: „W zgodzie z przyrodą, czyli motyw natury w bajkach i baśniach dla dzieci” zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 33 w Tarnowie. Z uwagi na sytuację pandemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. W przeglądzie wzięło udział 12 przedszkoli publicznych miasta Tarnowa oraz przedszkole z Woli Rzędzińskiej.

więcej

Spotkanie autorskie z młodymi pisarzami

Wtorek , 01 czerwca  2021 

Przyjdź na spotkanie autorskie z twórcami książki „Historie (nie) dokończone” i otrzymaj publikację całkowicie za darmo. Już 11 czerwca 2021 r. odbędzie się spotkanie autorskie z twórcami książki „Historie (nie) dokończone” – publikacji powstałej w okresie tzw. nauki zdalnej i zwierającej literackie opowiadania uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Co istotne, książka nie trafi do oficjalnej sprzedaży. Zdobyć będzie ją można za darmo wyłącznie osobiście na czerwcowym spotkaniu i – jeśli limitowany nakład nie zostanie wówczas wyczerpany – później w siedzibie szkoły.

więcej

„POWRÓT DO SZKOŁY PO PANDEMII – NOWA RZECZYWISTOŚĆ” - konferencja dla uczniów, nauczycieli, rodziców

Środa , 26 maja  2021 

W dniu 18 czerwca 2021 r. będzie miała miejsce konferencja online pt. „Powrót do szkoły po pandemii– nowa rzeczywistość”. Jej celem jest wymiana doświadczeń, próba wskazania nowych obszarów do pracy z uczniami po powrocie do nauki stacjonarnej oraz refleksja na temat adaptacji uczniów, nauczycieli oraz rodziców do nowych warunków. Uczestnicy konferencji wymienią się doświadczeniami oraz wnioskami tak aby możliwe było wypracowanie rekomendacji do pracy w nowym roku szkolnym. Konferencja ma również zainspirować do podjęcia skutecznych działań na rzecz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Konferencje organizuje wspólnie Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna oraz Urząd Miasta Tarnowa, przy wsparciu Pana Romana Ciepieli Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Pani Bogumiły Porębskiej Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa. Adresatami i uczestnikami konferencji są uczniowie, nauczyciele, rodzice, urzędnicy oraz instytucje i organizacje zaangażowane w tarnowską edukację.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1971

< Poprzednia
...