Informacje dla uczniów

Zaloguj

Informacje dla uczniów

Archiwum

Szkolenie nauczycieli „Doświadczanie z podróży i przygoda drogą do kreatywnej edukacji”

Wtorek , 30 lipca  2019 

Nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 wzięli udział w szkoleniu w Norwegii, którego tematem było „Outdoor Education- travel experiences and adventure as a way to creative education” czyli „Doświadczanie z podróży i przygoda drogą do kreatywnej edukacji”. Szkolenie jest częścią projektu „Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach programu Erasmus+.

więcej

Nabór do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie

Wtorek , 23 lipca  2019 

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do klasy V, VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej funkcjonującej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Stargardzie.

więcej

Bezpłatne zajęcia sportowe w wakacje

Wtorek , 09 lipca  2019 

Szkoła Podstawowa nr 20 w Tarnowie Mościcach zaprasza dzieci i uczniów w wieku 5 - 12 lat na BEZPŁATNE zajęcia sportowe na boisku „sztuczna trawa” naszej szkoły. Zajęcia prowadzą trenerzy piłki nożnej tutejszej szkoły z uprawnieniami UEFA, współpracujący z klubem Górnik Zabrze. Zajęcia w każdy wtorek i czwartek od godz. 18.00 do 19.30. Warto skorzystać z takiej formy relaksu, zabawy, sportu i rekreacji.

więcej

Projekt „Przedsiębiorczość - Integracja - Rynek pracy”

Środa , 26 czerwca  2019 

Od lutego do czerwca 2019 r., Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Tarnowie realizowała innowacyjny projekt edukacyjny „Przedsiębiorczość - Integracja – Rynek pracy” pod Patronatem Honorowym Pana Romana Ciepieli Prezydenta Tarnowa, który powstał w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego. Głównym sponsorem naszych działań projektowych był Narodowy Bank Polski, a Urząd Miasta Tarnowa, Stowarzyszenie Tarnowskie Forum Edukacyjne ILUMINACJA i Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Tarnowie to nasi partnerzy wspierający nauczycieli podczas ww. projektu.

więcej

Akademia Planowania Przyszłości Zawodowej

Wtorek , 25 czerwca  2019 

W Szkole Podstawowej nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Tarnowie od 7 stycznia do 29 czerwca 2019 r. realizowano projekt edukacyjny „Akademia Planowania Przyszłości Zawodowej” pod Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa Romana Ciepieli. W trakcie realizacji tego przedsięwzięcia rozwijano u ponad 140 uczniów postawy i zachowania przedsiębiorcze oraz kształtowano u nich umiejętności planowania przyszłości zawodowej poprzez poznawanie różnych zawodów na współczesnym rynku pracy, tworzenie własnego (e)-portfolio przyszłego przedsiębiorcy i korzystania z usług instytucji finansowych w celu zapobieżenia w przyszłości wykluczeniu finansowemu z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ICT (w tym programu MAHARA).

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1910

< Poprzednia
...