Informacje dla uczniów

Zaloguj

Informacje dla uczniów

Archiwum

I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie

Środa , 11 maja  2022 

Na podstawie § 32 ust. 3 Statutu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie stanowiącego załącznik do uchwały Nr LVI/547/2021 z dnia 25 listopada 2021 r. w sprawie Statutu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie (Dz. Urz. Woj. Małop. poz. 7472) Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie zwołuje I sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie VII kadencji na lata 2022 – 2025 w dniu 19 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 15.00 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie.

więcej

Małopolska Nagroda Poetycka „Małe Źródło” - konkurs poetycki

Poniedziałek , 09 maja  2022 

Małopolska Nagroda Poetycka „Małe Źródło” to konkurs poetycki skierowany do uczniów wszystkich małopolskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Celem konkursu jest popularyzacja poezji wśród polskiej młodzieży, znalezienie przez młodych twórców inspiracji dla własnej twórczości poetyckiej, dbałość o rozwój ich wrażliwości na słowo pisane oraz odkrywanie młodych talentów.

więcej

Klimat w naszych rękach

Piątek , 06 maja  2022 

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w Tarnowie została laureatem XII edycji konkursu grantowego Funduszu Naturalnej Energii, którego organizatorem jest Spółka Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., zaś partnerem społecznym Fundacja Nasza Ziemia. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Klimatu i Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szkoła znalazła się w zaszczytnym gronie 42 laureatów, a tym samym w siódemce wyróżnionych w województwie małopolskim.

więcej

Pamiętając o przeszłości, budujemy wspólną przyszłość. Polsko-niemiecki projekt w ZSEO Tarnów

Czwartek , 14 kwietnia  2022 

Grupa niemieckiej młodzieży gościła w ubiegłym tygodniu w Małopolsce na zaproszenie tarnowskiego Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych. Celem spotkania było poznanie historii drugiej wojny światowej w ramach programu “Zachować pamięć”. Wizyta piętnastoosobowej grupy młodzieży z Niemiec wraz z opiekunami z zaprzyjaźnionej szkoły z Lünen w Nadrenii Północnej Westfalii miała miejsce w dniach 4-8 kwietnia. Razem z rówieśnikami, którzy na co dzień uczą się w tarnowskim ZSEO, Niemcy realizowali projekt historyczny pt. „Utracone dzieciństwo – dzieci i młodzież w obliczu wojny, konfliktów zbrojnych oraz łamania praw dziecka” w ramach programu „Wege der Erinnerung – Zachować pamięć”.

więcej

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ratujemy klimat”

Wtorek , 12 kwietnia  2022 

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w Tarnowie zaprasza do udziału w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Ratujemy klimat”. Konkurs adresowany jest do uczniów ze szkół podstawowych z Tarnowa, odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1 – 3 oraz 4 – 8. Konkurs odbywa się w ramach projektu „Klimat w naszych rękach” realizowanego w SPI Nr 11 dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1998

< Poprzednia
...