Wakacje z Poradnią

Zaloguj

Wakacje z Poradnią

Poniedziałek , 17 czerwca  2019 

Wakacje już niebawem. Czas odpoczynku i relaksu, który można spędzić kreatywnie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie. Po raz pierwszy bowiem w poradni zostaną zorganizowane warsztaty pychoedukacyjne w ramach projektu Kreatywna Akademia Letnia. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Grupy liczą 8-10 uczestników i podzielone są według kategorii wiekowych.

 

Dotychczas tego rodzaju zajęcia organizowaliśmy tylko podczas ferii zimowych. W tym roku postanowiliśmy zrealizować podobny cykl zajęć w trakcie wakacji, zwłaszcza, że warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jedną z atrakcji będą zajęcia z towarzyszeniem psa i jego trenera – specjalisty dogoterapii. Jeśli tylko pogoda pozwoli, odbędą się również zajęcia terenowe z wykorzystaniem harcerskich znaków patrolowych i znaków drogowych. Na wszystkich uczestników czekają nagrody-niespodzianki.

 

Ponadto przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych form zajęć jak: gry i zabawy integracyjne, rozwijanie twórczego myślenia, warsztaty plastyczne i muzyczne, doskonalące koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność manualną, rozwijające twórcze myślenie, wyobraźnię i kreatywność.

 

Zajęcia odbędą się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 11.30 w dwóch terminach (do wyboru), pierwszy 1-5 lipca 2019 r., drugi 8-12 lipca 2019 r. Dzieci mają zapewnione bezpłatnie drugie śniadanie.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Chyszowskiej 3 (tel. 14 655 99 95) do piątku 21 czerwca 2019 r.

 

 

 

 

Źródło: PP-P w Tarnowie