Informacje dla nauczycieli

Zaloguj

Informacje dla nauczycieli

Archiwum

Rekrutacja na studia magisterskie

Środa , 27 kwietnia  2022 

Tarnowska Szkoła Wyższa Akademia Nauk Stosowanych prowadzi rekrutację na semestr letni roku akademickiego 2021/2022 po raz ostatni na następujące kierunki studiów magisterskich: pedagogika ogólna oraz pedagogika specjalna. Zgodnie z postanowieniami ROZPORZĄDZENIA MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO W SPRAWIE STUDIÓW rekrutacja na w/w kierunki prowadzona jest po raz ostatni. Od 1 października 2022 r. studia te będą prowadzone wyłącznie w formie pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich. Szczegółowe informacje na temat studiów udzielane są pod numerem telefonu 14 657 10 55 wew. 1 lub 2.

więcej

Granty dla szkół i bibliotek – program mPotęga

Piątek , 22 kwietnia  2022 

Trwa nabór wniosków do IX edycji mPotęgi: czekają granty do 8 tys. zł na edukację matematyczną. Tylko do 9 maja 2022 r. szkoły, pasjonaci edukacji, biblioteki, stowarzyszeni i fundacje mogą nadesłać swoje wnioski na nowoczesne i nieszablonowe projekty.

więcej

SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA NIEMIECKIEGO „SCENARIUSZE LEKCYJNE Z ELEMENTAMI KRAJOZNAWCZYMI” - 22.04.2022

Wtorek , 12 kwietnia  2022 

Goethe- Institut Krakau, Centrum Egzaminacyjne Instytutu Goethego przy ANS w Tarnowie oraz Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego przy XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń w ramach projektu #krk_vernetzt. Najbliższe szkolenie dotyczące przygotowania odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. Temat: „LANDESKUNDLICHE UNTERRICHTSSZENARIOS” - „SCENARIUSZE LEKCYJNE Z ELEMENTAMI KRAJOZNAWCZYMI”. Referentka p. Beata Hadasz. Miejsce ANS w Tarnowie, budynek C, s. C06.Zgłoszenia do p. Agnieszki Juśko na adres agnieszka.jusko.extern@goethe.de do 15.04.2022 r.

więcej

Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Poniedziałek , 20 grudnia  2021 

Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

więcej

Zawodowy Maraton w ZSEO. Sprawdzili się zawodowo!

Środa , 15 grudnia  2021 

Uczennice i uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie sprawdzili się w niecodziennym konkursie. W środę 8 grudnia 2021 r. aula popularnego tarnowskiego „Ogrodnika” stała się areną zmagań. I to nie byle jakich, bo zawodowych. Tego dnia w ramach szkolnej edycji Zawodowego Maratonu osiem drużyn rywalizowało o miano najlepszej, mierząc się w szeregu konkurencji dotyczących kierunków kształcenia znajdujących się w ofercie ZSEO.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1619

< Poprzednia
...