Informacje dla nauczycieli

Zaloguj

Informacje dla nauczycieli

Archiwum

Konferencja „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm” (15 czerwca 2018 r.)

Czwartek , 14 czerwca  2018 

Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2018 r. (piątek) w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, budynek C. Konferencja rozpocznie się o godz.10.00. Konferencja jest realizowana w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w Subregionie Tarnowskim i jest adresowana do wszystkich zainteresowanych - rodziców dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, nauczycieli, wychowawców, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, pracowników socjalnych i studentów kierunków pedagogicznych.

więcej

To już XVIII Piknik Geograficzny

Czwartek , 07 czerwca  2018 

7 czerwiec 2018 r. to dzień kolejnego Pikniku Geograficznego, którego koordynatorem jest szkoła im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Tym razem warsztaty dla nauczycieli geografii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych poprowadzą pracownicy naukowi i dydaktycy Instytutu Geografii UP i Instytutu Geologii UJ. Zadaniem dwuosobowych reprezentacji uczniów w tym czasie jest rozwiązanie testu przygotowanego przez Instytut Geografii UP, a następnie w części terenowej odnalezienie 20 punktów kontrolnych. Nauczyciele otrzymają zaświadczenia ukończenia warsztatów, szkoły – dyplomy, a uczniowie nagrody i upominki.

więcej

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych (27 maja do 21 czerwca 2018 r.)

Wtorek , 22 maja  2018 

Województwo Małopolskie oraz Miasto Tarnów mają zaszczyt zaprosić na obchody Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w subregionie tarnowskim, które odbędą się w dniach 27 maja do 21 czerwca 2018 r.

więcej

30 preludiów organowych Henryka Miłka w Tarnowie – sobota 26 maja 2018 r.

Wtorek , 22 maja  2018 

Fundacja Maestro w Krakowie zaprasza na koncert organowy Henryka Miłka, który odbędzie się w Bazylice Katedralnej, pl. Katedralny 5 w Tarnowie, w dniu 26 maja 2018 r. (sobota) o godz. 19. Wstęp wolny.

więcej

VII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2018

Wtorek , 22 maja  2018 

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że 13 czerwca 2018 r. odbędzie się w naszym mieście VII Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2018, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia tradycyjnie proponujemy następujące edycje: plastyczną (dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych), wokalną (dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych), fotograficzną (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych).

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1518

< Poprzednia
...