Informacje dla nauczycieli

Zaloguj

Informacje dla nauczycieli

Archiwum

Tarnowska „Kropla” ponownie zaprasza „Wszystko budzi się do życia.”

Czwartek , 14 marca  2019 

Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Dzięki naszym akcjom obecnie koordynujemy dwie kolejne procedury doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 -50 lat 21 marca 2019 r.(czwartek) w godz. 10.00-14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 20 marca 2019 r. do godz. 12.00, tel. 14 639 08 31.

więcej

XVI Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie

Poniedziałek , 11 marca  2019 

Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, dotyczących właściwego wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły. Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje Państwu udział w XVI Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 28-29 marca 2019 r. w godzinach 10-15 (czwartek) i 9-14 (piątek) na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

więcej

IX Forum Nauczycieli i Wychowawców „Etyka wychowania i edukacji – szansa i wyzwanie”

Poniedziałek , 11 marca  2019 

Serdecznie zapraszamy na IX Forum Nauczycieli i Wychowawców „ETYKA WYCHOWANIA – SZANSA I WYZWANIE”, które odbędzie się 16 marca 2019 r. Miejsce: 9.00 Bazylika Katedralna w Tarnowie (Msza św.), 10.45 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Mickiewicza 8, aula C 017. Dodatkowe informacje na stronie www.tarnow.ksw.pl oraz na FB Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców Oddział w Tarnowie. Zapisy bezpośrednio pod linkiem: https://goo.gl/forms/4AV7O1bA0i4g1Hqs1.

więcej

Film „Kaznodzieja z karabinem”

Środa , 27 lutego  2019 

25 marca 2019 r. o godz. 9.30 zapraszamy uczniów szkół średnich do kina „Marzenie” na film „Kaznodzieja z karabinem” w reżyserii Marca Forstera oraz bezpośrednio po filmie na spotkanie z bohaterem filmu, znanym na całym świecie ze swojej działalności charytatywnej w Afryce, Samem Childersem.

więcej

XX Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej

Czwartek , 14 lutego  2019 

W 2019 roku Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” w Tarnowie ma zaszczyt po raz dwudziesty organizować Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej. Jako organizatorzy tego przedsięwzięcia rokrocznie staramy się, aby myśl przewodnia nawiązywała do różnych aspektów patriotyzmu, aby wskazywała chwalebne karty historii naszego kraju. W bieżącym roku przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Motto tegorocznego Przeglądu „Tym, którzy służyli Ojczyźnie...” ma zachęcić uczestników, aby repertuar konkursowy był wyrazem wdzięczności dla wszystkich, którzy walczyli o niepodległą i suwerenną Polskę.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1544

< Poprzednia
...