Informacje dla nauczycieli

Zaloguj

Informacje dla nauczycieli

Archiwum

Życzenia Prezydenta Miasta Tarnowa do nauczycieli

Środa , 13 października  2021 

Publikujemy życzenia Prezydenta Miasta Tarnowa do nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

więcej

Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego

Środa , 15 września  2021 

Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Najbliższe szkolenie w dniu 1 października 2021 r. w godz. 15.00-18.15. Miejsce: PWSZ w Tarnowie. Temat ORYGINALNA TEMATYKA - WIZUALNA GRAMATYKA.

więcej

dezINTEGRACJA, czyli jak budować relacje w nowej rzeczywistości?

Czwartek , 09 września  2021 

Fundacja Alegoria, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie oraz Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna w Tarnowie zapraszają dyrektorów, nauczycieli, pedagogów na konferencję poświęconą temu, jak integrować wciąż i na nowo środowisko szkolne. Spotkamy się 28 września 2021 r. Miejsce konferencji: Aula Zespołu Szkół Muzycznych im I. J. Paderewskiego w Tarnowie, ul. Norberta Lippóczyego 4.

więcej

FUTBOL POMAGA

Czwartek , 09 września  2021 

We wrześniu 2021 rozegrany zostanie Pomocowy Turniej w piłce nożnej. Turniej zostanie przeprowadzony na otwartym boisku w składach 7-osobowych, a środki uzyskane z wpisowego zostaną przekazane na leczenie absolwenta CKZiU - Tomasza Duliana. Zgłoszenia do Turnieju proszę kierować do Bogusława Kwieka - nauczyciel wychowania fizycznego w CKZiU w Tarnowie. Termin zgłoszeń upływa w dniu 24 września 2021 r.

więcej

RZĄDOWY PROGRAM POMOCY UCZNIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W FORMIE DOFINANSOWANIA ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW, MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Czwartek , 26 sierpnia  2021 

Od 25 sierpnia 2021 r. do 8 września 2021 r. w tarnowskich szkołach ponadpodstawowych publicznych i niepublicznych, można składać wnioski o dofinansowanie w roku szkolnym 2021/2022 zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego lub materiałów edukacyjnych do kształcenia zawodowego i materiałów ćwiczeniowych w ramach: Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania podręczników materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1609

< Poprzednia
...