Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

Konferencja „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm” (15 czerwca 2018 r.)

Czwartek , 14 czerwca  2018 

Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2018 r. (piątek) w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, budynek C. Konferencja rozpocznie się o godz.10.00. Konferencja jest realizowana w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w Subregionie Tarnowskim i jest adresowana do wszystkich zainteresowanych - rodziców dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, nauczycieli, wychowawców, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, pracowników socjalnych i studentów kierunków pedagogicznych.

więcej

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych (27 maja do 21 czerwca 2018 r.)

Wtorek , 22 maja  2018 

Województwo Małopolskie oraz Miasto Tarnów mają zaszczyt zaprosić na obchody Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w subregionie tarnowskim, które odbędą się w dniach 27 maja do 21 czerwca 2018 r.

więcej

30 preludiów organowych Henryka Miłka w Tarnowie – sobota 26 maja 2018 r.

Wtorek , 22 maja  2018 

Fundacja Maestro w Krakowie zaprasza na koncert organowy Henryka Miłka, który odbędzie się w Bazylice Katedralnej, pl. Katedralny 5 w Tarnowie, w dniu 26 maja 2018 r. (sobota) o godz. 19. Wstęp wolny.

więcej

Konferencja naukowa – WYCHOWANIE W WARTOŚCIACH I KU WARTOŚCIOM SPOŁECZNYM CZYNNIKIEM BUDOWANIA SZKOŁY JAKO WSPÓLNOTY WYCHOWUJĄCEJ I KSZTAŁCĄCEJ DLA NIEPODLEGŁEJ

Poniedziałek , 07 maja  2018 

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. „WYCHOWANIE W WARTOŚCIACH I KU WARTOŚCIOM SPOŁECZNYM CZYNNIKIEM BUDOWANIA SZKOŁY JAKO WSPÓLNOTY WYCHOWUJĄCEJ I KSZTAŁCĄCEJ DLA NIEPODLEGŁEJ”, która odbędzie się 25 maja 2018 r. w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie, w godz. 10.00-13.30. Adresatami konferencji są: dyrektorzy oraz nauczyciele szkół i placówek oświatowych, pracownicy placówek oświatowo-wychowawczych, członkowie Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich, wykładowcy, studenci kierunków pedagogicznych uczelni wyższych, słuchacze studiów podyplomowych. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18 maja 2018 r.

więcej

ZSME Szkołą w Chmurze Microsoft

Poniedziałek , 23 kwietnia  2018 

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, jako pierwsza szkoła w Tarnowie, dołączył do ogólnopolskiej sieci Szkół w Chmurze Microsoft oraz ogólnoświatowej sieci Microsoft Schools. Obecnie tytuł szkoły w Chmurze Microsoft posiada ponad 80 szkół w Polsce i nadawany jest szkołom, które podjęły się procesu transformacji sposobu nauczania, który pozytywnie wpływa na wyniki uczniów.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1383

< Poprzednia
...