Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Veszprem

Czwartek , 05 kwietnia  2018 

W dniach 21-25 marca 2018 roku przebywała na Węgrzech (Veszprem) delegacja dyrektorów szkół tarnowskich: Szkoły Podstawowej nr 15 – dyr. Teresa Kot, Szkoły Podstawowej nr 20 – Dyrektor Andrzej Kot oraz Zespołu Szkół Technicznych – Dyrektor Krzysztof Kołaciński. W tym samym okresie przebywali również uczniowie obu szkół podstawowych. Brali oni udział w uroczystych obchodach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Veszprem na Węgrzech, odbywających się pod Patronatem i z udziałem Prezydentów Polski i Węgier. Uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 20 i Gimnazjum Nr 9 pokazały ciekawe układy taneczne przygotowane przez nauczycieli szkoły, oraz zaprezentowały swoje umiejętności wokalne natomiast „Piętnastka” zaprezentowała utwory wokalne w języku polskim i węgierskim.

więcej

Szkolenie pt. „Fake News”

Środa , 04 kwietnia  2018 

Instytut Goethego w Krakowie, Małe centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej oraz PWSZ w Tarnowie zaprasza nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na szkolenie pt. „Fake News” w dniu 14 kwietnia 2018 r. w budynku C PWSZ w Tarnowie (sala nr C06) w godz. 9.00-14.30. Zgłoszenia do 7 kwietnia 2018 r. do opiekuna centrum p. Agnieszki Juśko na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com. Szczegóły szkolenia na stronie Instytutu https://www.goethe.de/ins/pl/pl/ver.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=21189097.

więcej

Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Wielkanocnych

Środa , 28 marca  2018 

Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Dyrektorów, Pedagogów, Nauczycieli i Pracowników Szkół oraz Placówek Oświatowych z okazji Świąt Wielkanocnych.

więcej

Szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019

Piątek , 23 marca  2018 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie zaprasza Dyrektorów i Administratorów naboru oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych na szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych, które odbędzie się 28 marca 2018 r. (środa) o godz. 9.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Józefa Piłsudskiego 4 w Tarnowie. Szkolenie będzie wspólne dla administratorów oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

więcej

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY

Poniedziałek , 19 marca  2018 

Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie organizuje VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych miasta Tarnowa, którzy uczą się języka angielskiego i/lub języka niemieckiego. Hasło VI edycji konkursu brzmi: „My favourite free time activities”, „Meine Lieblingsfreizeitaktivitäten”. Ideą przewodnią konkursu jest rozwijanie zainteresowania nauką języków obcych (język angielski, język niemiecki) w połączeniu z twórczą ekspresją plastyczną.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1378

< Poprzednia
...