Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

SIEĆ WSPÓŁPRACY I DOSKONALENIA. Zaproszenie na spotkania pod hasłem: „Uczeń zdolny – diagnoza, organizacja edukacji i formy wsparcia”

Poniedziałek , 04 listopada  2019 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Chyszowska 3, serdecznie zaprasza dyrektorów, wychowawców, pedagogów, doradców zawodowych na spotkania informacyjno-warsztatowe, organizowane w ramach sieci współpracy i doskonalenia.

więcej

Pozytywna decyzja Instytutu im. W. Felczaka – przyznanie wsparcia finansowego dla Szkoły Podstawowej nr 20 w Tarnowie

Poniedziałek , 04 listopada  2019 

Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, z zadowoleniem i radością przyjęła decyzję Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka przyznającą w ramach dofinansowania projektów dotację, z przeznaczeniem na realizację wspólnego projektu tutejszej szkoły i Szkoły im. Dózsa György w Veszprém na Węgrzech.

więcej

Mutyzm wybiórczy – grupa wsparcia

Środa , 30 października  2019 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, przy ul. Chyszowskiej 3, organizuje kolejne spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci dotkniętych mutyzmem wybiórczym.

więcej

„MŁODY GENIUSZ W PODSTAWÓWCE” warsztaty dla uczniów zdolnych

Czwartek , 17 października  2019 

W roku szkolnym 2019/2020 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Chyszowska 3, 33-100 Tarnów, będzie realizowany program pn. „Młody geniusz w podstawówce” warsztaty dla uczniów zdolnych. Program jest dedykowany uczniom klas IV-VIII szkoły podstawowej.

więcej

Konferencja „DOCENIĆ SIEBIE – POMNAŻANIE I WZBOGACANIE ZASOBÓW OSOBISTYCH JAKO FORMA PRZECIWDZIAŁANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU W RELACJI EDUKACYJNEJ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I STUDENTÓW”

Czwartek , 10 października  2019 

Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno–Terapeutyczna i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zapraszają na konferencję „DOCENIĆ SIEBIE – POMNAŻANIE I WZBOGACANIE ZASOBÓW OSOBISTYCH JAKO FORMA PRZECIWDZIAŁANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU W RELACJI EDUKACYJNEJ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I STUDENTÓW”.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1416

< Poprzednia
...