Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

Poradnia w e-kontakcie

Środa , 01 kwietnia  2020 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, przy ul. Chyszowskiej 3, będzie aż do odwołania realizowała swoje działania w kontakcie zdalnym z podopiecznymi. Będzie to kontakt mailowy, telefoniczny, za pośrednictwem strony internetowej i Facebooka. Ponadto, przy wejściu głównym do Poradni została zamontowana specjalna skrzynka do dyspozycji klientów, gdzie mogą być składane wnioski w sprawach prowadzonych przez Poradnię.

więcej

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Środa , 11 marca  2020 

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

więcej

Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego „Wortschatz interaktiv” w ramach projektu #krk_vernetzt

Środa , 04 marca  2020 

Instytut Goethego w Krakowie, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie mieszczące się przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w godz. 15.00 - 18.15 w dniu 13 marca 2020 r. (piątek) w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie (budynek C, parter, sala C06).

więcej

KORONAWIRUS - kampania edukacyjna Ministerstwa Zdrowia

Poniedziałek , 02 marca  2020 

KORONAWIRUS powoduje gorączkę, kaszel, duszności, bóle mięśni i zmęczenie. Przenosi się drogą kropelkową, a więc podczas kaszlu, kichania czy mówienia. Jeśli wracasz z regionu, gdzie występuje koronawirus i masz objawy choroby lub miałeś kontakt z osobą zakażoną, powiadom telefonicznie o tym stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. INFOLINIA NFZ: 800 190 590.

więcej

Mutyzm wybiórczy – pomoc dziecku w przedszkolu/szkole

Poniedziałek , 17 lutego  2020 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza na szkolenia pt. „Mutyzm wybiórczy – pomoc dziecku w przedszkolu/szkole”, które odbędą się dla: nauczycieli i wychowawców grup przedszkolnych: 25 lutego 2020 r. o godz. 9.00, dla nauczycieli i wychowawców uczniów szkół podstawowych: 3 marca 2020 r. o godz.9.00.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1427

< Poprzednia
...