Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

Granty dla szkół i bibliotek – program mPotęga

Piątek , 22 kwietnia  2022 

Trwa nabór wniosków do IX edycji mPotęgi: czekają granty do 8 tys. zł na edukację matematyczną. Tylko do 9 maja 2022 r. szkoły, pasjonaci edukacji, biblioteki, stowarzyszeni i fundacje mogą nadesłać swoje wnioski na nowoczesne i nieszablonowe projekty.

więcej

Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Poniedziałek , 20 grudnia  2021 

Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

więcej

Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego

Wtorek , 07 grudnia  2021 

Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Najbliższe szkolenie w dniu 10 grudnia 2021 r. w godz. 15.00-17.15. Temat: INTERAKTYWNIE I KOOPERATYWNIE NA LEKCJI STACJONARNEJ I ZDALNEJ. Zgłoszenie do p. Agnieszki Juśko - opiekuna Centrum Bibliotecznego na adres: agnieszka.jusko.extern@goethe.de.

więcej

Tarnowska „Kropla” dla małych pacjentów „Św. Mikołaj inaczej …… ”

Piątek , 03 grudnia  2021 

Mimo pandemii i w bardzo szczególnej sytuacji, po raz kolejny wyruszymy z prezentami dla małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej. Tradycyjnie wolontariusze „Kropli” zawiozą dla każdego chorego dziecka to, co jest najpotrzebniejsze, aby ulżyć w ich chorobie – środki czystości.

więcej

Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego

Środa , 03 listopada  2021 

Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół na bezpłatne szkolenia w ramach #krk_vernetzt, które organizowane są przez Instytut Goethego w Krakowie. Najbliższe szkolenie w dniu 19 listopada 2021 r. w godz. 15.00-18.15. Miejsce: PWSZ w Tarnowie. Temat: ODWRÓCONA LEKCJA Z GRAMATYKĄ NA WESOŁO. Zgłoszenie do p. Agnieszki Juśko - opiekuna Centrum Bibliotecznego na adres: centrumbibl.tarnow@gmail.com.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1461

< Poprzednia
...