Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

Nabór do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie

Wtorek , 23 lipca  2019 

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do klasy V, VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej funkcjonującej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Stargardzie.

więcej

V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie z prestiżowym tytułem SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ

Wtorek , 25 czerwca  2019 

Tytuł ten jest uhonorowaniem wieloletniego zaangażowania i rozwoju szkoły w programie Szkoła Ucząca Się. Stanowi potwierdzenie, że dyrektor szkoły i nauczyciele w swojej pracy z uczniami koncentrują się na poprawie jakości nauczania poprzez wdrażanie strategii oceniania kształtującego oraz wprowadzanie praktyk współpracy nauczycieli.

więcej

Studia z PEDAGOGIKI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ

Poniedziałek , 03 czerwca  2019 

W związku ze zmianą stanu prawnego dotyczącego systemu kształcenia nauczycieli, Tarnowska Szkoła Wyższa uprzejmie informuje, że studia na kierunku PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA począwszy od 1 października 2019 r. będą mogły być prowadzone w Polsce wyłącznie jako jednolite studia magisterskie.

więcej

Gwiazdy Górnika Zabrze w Tarnowie

Poniedziałek , 03 czerwca  2019 

Górnik Zabrze SA jest klubem, którego sukcesy w piłce nożnej, szczególnie z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych do dzisiaj powodują wzrost adrenaliny u kibiców w Polsce i poza granicami kraju. Jest klubem, który cieszy się szacunkiem w całym kraju za to jak funkcjonuje i co osiągnął w polskiej piłce nożnej. Dzisiaj, w sposób bardzo dobry, jeżeli nie najlepszy w Polsce pracuje z młodzieżą. W lipcu 2018 r. po wstępnych rozmowach podpisały strony List intencyjny, a 14.10.2018 r. została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Fundacją Górnika Zabrze – Akademią Piłkarską a SP nr 20 w Tarnowie. Wychodząc temu na przeciw postanowiliśmy zorganizować imprezę pod nazwą Gwiazdy Górnika Zabrze w Tarnowie w dniu 7.06.2019 r. Jesteśmy zaszczyceni faktem objęcia tej imprezy Patronatem przez Prezydenta Miasta Tarnowa. Głównym celem będzie danie możliwości spotkania kibiców tarnowskich ze znanymi zawodnikami, Mistrzami Polski, olimpijczykami, reprezentantami Polski w piłce nożnej.

więcej

Kampania „Narkotyki i dopalacze zabijają”

Czwartek , 16 maja  2019 

„Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” – to główne hasło ruszającej właśnie kampanii edukacyjno-profilaktycznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kampania jest adresowana przede wszystkim do młodych ludzi. Narkotyki i dopalacze zabijają. Zarejestrowano kilka tysięcy zgłoszonych zatruć dopalaczami. To więcej, niż jest polskich youtuberów. Dragi mogą powodować depresję, zmiany skórne, wymioty, duszności, drgawki, zatrzymanie serca i bolesną śmierć – także w trakcie snu.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1407

< Poprzednia
...