Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

NABÓR DO TARNOWSKICH PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Poniedziałek , 27 stycznia  2020 

Trwa przygotowanie systemu do elektronicznej rekrutacji do przedszkoli na terenie Miasta Tarnowa. W serwisie internetowym http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tarnow sukcesywnie będą umieszczane istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów, a także informacje o przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa. Zgodnie z harmonogramem w pierwszej kolejności rodzice dzieci uczęszczających do danego przedszkola składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego bezpośrednio w przedszkolach (bez konieczności logowania się do elektronicznego systemu) w terminie od 13 lutego 2020 r. do 24 lutego 2020r.

więcej

Szkolenie dla nauczycieli języka niemieckiego „Landeskunde interaktiv” w ramach projektu #krk_vernetzt

Wtorek , 07 stycznia  2020 

Instytut Goethego w Krakowie, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie mieszczące się przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w godz. 15.00- 18.15, w dniu 24 stycznia 2020 r. (piątek), w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie (budynek C, parter, sala C06). Szkolenie poprowadzi referentka Instytutu Goethego Pani Beata Hadasz.

więcej

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Piątek , 20 grudnia  2019 

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym organizuje IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Celem Konkursu, analogicznie jak w latach ubiegłych, jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

więcej

Ogólnopolska Akcja „Rodacy Bohaterom”

Poniedziałek , 25 listopada  2019 

Koordynatorzy Ogólnopolskiej Akcji „Rodacy Bohaterom” wzorem ubiegłego roku, zachęcają mieszkańców miasta Tarnowa i powiatu, przedszkola, szkoły, instytucje i firmy prywatne do udziału w akcji dotyczącej możliwości wsparcia poprzez paczki żywnościowe lub pojedyncze produkty żywnościowe POLSKICH KOMBATANTÓW mieszkających za wschodnią granicą Polski. Zbiórka potrwa od 9 do 19 grudnia 2019 r.

więcej

Tarnowska „Kropla” ponownie zaprasza ,,Święty Mikołaj inaczej dzieląc się szpikiem dajesz życie.”

Piątek , 22 listopada  2019 

Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Dzięki naszym akcjom obecnie koordynujemy dwie kolejne procedury doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 -50 lat 6 grudnia 2019 r.(piątek) w godz. 10.00-14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 4 grudnia 2019 r. do godz. 14.00, tel. 14 639 08 31.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1422

< Poprzednia
...