Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Zaloguj

Informacje dla Dyrektorów tarnowskich szkół

Archiwum

WYPRAWKA SZKOLNA 2018/2019

Piątek , 21 września  2018 

Od 20 do 28 września 2018 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych, można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym specjalnego, lub do kształcenia w zawodach, w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2018 r. – „Wyprawka szkolna”. Programem w tym roku będą objęci uczniowie niepełnosprawni posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczający do szkół dla dzieci i młodzieży do: klasy III dotychczasowej zasadniczej szkoły zawodowej prowadzonych w branżowych szkołach I stopnia, klasy I i II branżowej szkoły I stopnia, liceum ogólnokształcącego, technikum lub szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy, klas IV–VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia, klas IV–VI ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych lub liceum plastycznego.

więcej

Konferencja „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm” (15 czerwca 2018 r.)

Czwartek , 14 czerwca  2018 

Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Życie na niebiesko – zrozumieć autyzm”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2018 r. (piątek) w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, budynek C. Konferencja rozpocznie się o godz.10.00. Konferencja jest realizowana w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w Subregionie Tarnowskim i jest adresowana do wszystkich zainteresowanych - rodziców dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, nauczycieli, wychowawców, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, pracowników socjalnych i studentów kierunków pedagogicznych.

więcej

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych (27 maja do 21 czerwca 2018 r.)

Wtorek , 22 maja  2018 

Województwo Małopolskie oraz Miasto Tarnów mają zaszczyt zaprosić na obchody Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w subregionie tarnowskim, które odbędą się w dniach 27 maja do 21 czerwca 2018 r.

więcej

30 preludiów organowych Henryka Miłka w Tarnowie – sobota 26 maja 2018 r.

Wtorek , 22 maja  2018 

Fundacja Maestro w Krakowie zaprasza na koncert organowy Henryka Miłka, który odbędzie się w Bazylice Katedralnej, pl. Katedralny 5 w Tarnowie, w dniu 26 maja 2018 r. (sobota) o godz. 19. Wstęp wolny.

więcej

Konferencja naukowa – WYCHOWANIE W WARTOŚCIACH I KU WARTOŚCIOM SPOŁECZNYM CZYNNIKIEM BUDOWANIA SZKOŁY JAKO WSPÓLNOTY WYCHOWUJĄCEJ I KSZTAŁCĄCEJ DLA NIEPODLEGŁEJ

Poniedziałek , 07 maja  2018 

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. „WYCHOWANIE W WARTOŚCIACH I KU WARTOŚCIOM SPOŁECZNYM CZYNNIKIEM BUDOWANIA SZKOŁY JAKO WSPÓLNOTY WYCHOWUJĄCEJ I KSZTAŁCĄCEJ DLA NIEPODLEGŁEJ”, która odbędzie się 25 maja 2018 r. w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie, w godz. 10.00-13.30. Adresatami konferencji są: dyrektorzy oraz nauczyciele szkół i placówek oświatowych, pracownicy placówek oświatowo-wychowawczych, członkowie Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich, wykładowcy, studenci kierunków pedagogicznych uczelni wyższych, słuchacze studiów podyplomowych. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18 maja 2018 r.

więcej

Wyniki 1 - 5 spośród 1384

< Poprzednia
...