EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Uczniowie z Niemiec już po raz piąty w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie
  2016.06.22 08:12

  W dniach od 5.06 do 10.06.2016 r. młodzież z Gimnazjum nr 2 w Tarnowie gościła uczniów z Sondershausen z Niemiec. Wymiana młodzieży odbyła się po raz piąty. Jednocześnie podczas spotkania świętowano 25-lecie dobrego sąsiedztwa między Polską a Niemcami. Program spotkania jak co roku był bardzo napięty. Obie grupy uczestniczyły w lekcjach otwartych, w wycieczkach do Krakowa, Szczawnicy, Kopalni Soli w Bochni. Wspólna gra w kręgle oraz ognisko jeszcze bardziej „zjednoczyły” młodzież podczas wieczoru pożegnalnego. Teraz wszyscy oczekują rewizyty uczniów z Tarnowa w Sondershausen, która odbędzie się we wrześniu.

  > więcej
 • KANA - rekrutacja na rok szkolny 2016/2017
  2016.06.20 10:47

  Tarnowska KANA zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych na kursy i zajęcia w nowym roku szkolnym 2016/2017. Dla dzieci i dorosłych KANA proponuję naukę języków obcych. Dla młodzieży oprócz języków, kursy przedmiotowe oraz przygotowanie do matury i egzaminów. Potencjał KANY, to jej Kadra. Tradycja nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych, to także atuty KANY. Szczegóły na stronie www.kana.pl.

  > więcej
 • IV GALA EMPATII
  2016.06.17 14:13

  15 czerwca 2016 r. już po raz czwarty Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie zorganizował Galę Empatii, która jest wielkim świętem dla Wolontariuszy, Opiekunów i Koordynatorów wolontariatu. Podczas uroczystego podsumowania mijającego roku szkolnego na ręce Pani Prezes Fundacji „Kromka Chleba” Anny Czech został przekazany czek w wysokości 10 046,03 zł. Zebrana kwota podczas IV akcji charytatywnej „Złotówka na budowę hospicjum Via Spei” będzie wykorzystana na wykonanie instalacji.

  > więcej
 • Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”
  2016.06.16 11:01

  Z inicjatywy Rady Miejskiej Tarnowa, w 2015 r. Wydział Edukacji opracował a w bieżącym roku kontynuuje Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”. Stanowi on 3-letnie przygotowanie do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które będzie miało miejsce w 2018 r. Tarnów jako pierwsze niepodległe miasto ma do tego szczególny tytuł. W bieżącym roku szkolnym przygotowano miejski konkurs na projekt edukacyjny szkoły „Bohaterom Niepodległej” przybliżający postaci i grupy osób z Tarnowa i okolic oraz ich zaangażowanie w odzyskanie niepodległości w 1918 r. Zakłada on przeprowadzenie 3 atrakcyjnych przedsięwzięć o charakterze patriotycznym. Realizacja projektu obejmować będzie okres od września do grudnia 2016 r. Opracowano regulamin konkursu i zabezpieczono na ten cel środki budżetowe w kwocie 60 000 zł.

  > więcej
 • Podróż do Krainy Szachów
  2016.06.14 08:17

  W Przedszkolu Publicznym nr 17 w Tarnowie zorganizowany został V Turniej Szachowy dla dzieci 5-6 letnich. Wydarzenie to odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Podróż do krainy Szachów”. Sędzią turnieju był zaproszony gość, Sędzia Klasy Państwowej Pan Wiesław Kasperek. Młodzi uczestnicy mieli okazję spróbować swych sił w profesjonalnie zorganizowanych rozgrywkach szachowych, oraz wykazać się umiejętnościami i wiedzą zdobytą podczas zajęć prowadzonych w przedszkolu przez nauczycielkę Beatę Lis. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i pucharami.

  > więcej
 • Gala Empatii
  2016.06.13 07:59

  Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Fundacja „Kromka Chleba” serdecznie zapraszają na Galę Empatii, która odbędzie się 15 czerwca 2016 r. o godz. 13.30 w auli ZSEO w Tarnowie, ul. Sanguszków 28.

  > więcej
 • RELACJA Z UROCZYSTOŚCI ŚWIĘTA PUŁKOWEGO 16 PUŁKU PIECHOTY Z TARNOWA
  2016.06.13 07:58

  Jak co roku, już od wielu lat Stowarzyszenie „Grupa Rekonstrukcji Historycznej 16 Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej” było organizatorem uroczystości Dnia Święta Pułkowego 16 Pułku Piechoty z Tarnowa. Inicjatywa ta, tj. podtrzymywanie i kultywowanie przedwojennych tradycji i spuścizny wojskowej po tarnowskiej piechocie, jest jednym z kluczowych elementów założeń statutowych tejże organizacji. Obchody Dnia Święta Pułkowego w bieżącym roku miały charakter szczególny.

  > więcej
 • 76. rocznica pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz
  2016.06.08 15:28

  14 czerwca 2016 r. obchodzić będziemy 76. rocznicę pierwszego transportu Polaków do tworzonego na terenach okupowanej Polski niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz. Dzień 14 czerwca, decyzją Sejmu RP, jest Narodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. Wydarzenia upamiętniające rocznicę odbędą się 13 i 14 czerwca w Tarnowie, Oświęcimiu i Harmężach.

  > więcej
 • Spotkanie doradców zawodowych subregionu tarnowskiego
  2016.06.08 14:23

  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie organizuje kolejne spotkanie kierowane do doradców zawodowych subregionu tarnowskiego, także do nauczycieli, pedagogów, wychowawców i koordynatorów wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego, których praca ma charakter wspierający planowanie działań edukacyjno – zawodowych młodych osób, uczniów. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca 2016 roku. Hasło przewodnie spotkania to: „Od czego zależy zatrudnienie?”. Tematyka koncentruje się wokół czynników wpływających na zatrudnienie i wiąże się ze zmianami zachodzącymi na współczesnym rynku pracy.

  > więcej
 • Koncert muzyki gospel na tarnowskim Rynku (9 czerwca 2016 r.)
  2016.06.06 08:03

  Urząd Miasta Tarnowa wraz z Kościołem Chrześcijan Baptystów w Tarnowie zaprasza na koncert muzyki gospel w wykonaniu Johnson Ferry Baptist Choir z Marietty (Georgia) oraz Tarnowskiego Chóru Gos.pl. Koncert pod honorowym patronatem Prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli odbędzie się 9 czerwca 2016 r. o godz. 18.00 na Rynku. Usłyszymy standardy muzyki gospel oraz amerykańskie utwory soul and pop. Koncert w Tarnowie jest częścią pobytu 140-osobowej grupy młodzieży z USA w ramach High School Choir Tour. Ideą cyklicznych przyjazdów młodzieży amerykańskiej do Polski jest poznawanie historii naszego kraju, kultury oraz mieszkańców.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • 500+ z wyrównaniem do 1 lipca

  Przypominamy, że 1 lipca mija termin, do kiedy można składać wnioski na świadczenia rodzinne 500+ tak, aby było ono wypłacane z wyrównaniem. 

  > więcej
 • 200 kilometrów rowerem ZAPISY

  Można jeszcze zapisywać się na tegoroczny wyjazd „Klubu 200”, który odbędzie się w ramach XI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę, w której udział bierze ponad tysiąc rowerzystów. Organizatorzy planują ciągu jednego dnia pokonać 200 km na trasie Tarnów-Częstochowa. Wyjazd z Tarnowa 8 lipca.

  > więcej
 • Aktywizacja zawodowa niepełnosprawnych NABÓR

  Trwa nabór do projektów skierowanych do osób niepełnosprawnych oraz pozostających bez pracy, które mogą skorzystać ze wsparcia w aktywizacji zawodowej. Dla uczestników przygotowano płatne staże i szkolenia zawodowe, porady i pośrednictwo zawodowe, a także warsztaty. Zgłoszenia przyjmuje Fundacja Hetmana Jana Tarnowskiego.

  > więcej
 • Do Tarnowa wracają upały

  Do Tarnowa i całej Małopolski wracają upały. Jak informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, wysokie temperatury przekraczające 30 stopni Celsjusza będą utrzymywać się od jutra, 30 czerwca, do soboty 2 lipca.

  > więcej
 • Nowy przystanek przy Al. Matki Bożej Fatimskiej

  Przy Al. Matki Bożej Fatimskiej, naprzeciw Zespołu Przychodni Specjalistycznych przy ul. ul. Marii Skłodowskiej-Curie, od lipca zlokalizowany będzie nowy przystanek z zatoką autobusową. Będą zatrzymywać się w tym miejscu autobusy, które dotychczas miały wyznaczony postój na przystanku Słoneczna – Kościół, a następnie skręcały na skrzyżowaniu w lewo.

  > więcej
 • Zmiany w rozkładach jazdy MPK

  Szykują się kolejne zmiany w rozkładach jazdy autobusów. Część z nich obowiązuje od poniedziałku 27 czerwca, następne zostaną wprowadzone z początkiem lipca. Tradycyjnie przez okres wakacji mieszkańcy mogą korzystać z linii nocnej „N”, która kursować będzie od 1 lipca do 29 sierpnia, a także z dodatkowych kursów linii 31 wykonywanych do przystanku pod Górą św. Marcina.

  > więcej
 • Ul. Najświętszej Marii Panny już przejezdna

  Jak informuje Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie, zakończono roboty drogowe na ulicy Najświętszej Marii Panny. Oznacza to, że odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ul. Nadbrzeżną Dolną do skrzyżowania z ul. Narutowicza jest już otwarty dla ruchu drogowego.

  > więcej
 • Rusza Wałowa Str.Art

  Już od 1 lipca we wszystkie wakacyjne piątki na ul. Wałową wraca sztuka ulicy. Będzie kolorowo, muzycznie i zabawnie.  Na tarnowskim deptaku ponownie staną żywe rzeźby, kuglarze będą żonglować i zabawiać najmłodszych, a muzycy umilać spacery.WAŁOWA STR. ART. startuje od godz. 14:00.

  > więcej
 • Letnie potańcówki OD 3 LIPCA

  Wraz z początkiem wakacji do Amfiteatru wracają letnie potańcówki! Przed nami osiem tanecznych spotkań, które tradycyjnie już będą odbywały się w letnie, niedzielne wieczory. Pierwsze muzyczne hity zabrzmią przy ul. Kopernika 3 lipca o godz. 19.

  > więcej
 • Odszedł Wojciech Magdoń

  Nie żyje Wojciech Magdoń, były wicekurator, zastępca prezydenta miasta Tarnowa, współtwórca systemu zarządzania edukacją Edunet w Tarnowie. Zmarł 25 czerwca po długiej chorobie. Miał 62 lata. Uroczystości pogrzebowe odbędą 29 czerwca o godz. 14: 00 na cmentarzu komunalnym w Krzyżu.

  > więcej
więcej aktualności >