EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • JEDNODNIOWE (BEZPŁATNE) WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI I PEDAGOGÓW
  2016.09.27 14:18

  Stowarzyszenie KAKON serdecznie zaprasza nauczycieli i pedagogów na jednodniowe (bezpłatne) warsztaty, które odbędą się 10 października od godz. 16.00 do 19.15. TEMAT WARSZTATÓW: „ M I N D F U L L N E S S” UWAŻNOŚĆ DLA NAUCZYCIELA! UWAŻNOŚĆ DLA UCZNIA! Wykład poprowadzi mgr Urszula Kozioł, Psycholog, Trener Komunikacji i Rozwoju Osobistego, Wykładowca PWSZ w Tarnowie. Miejsce szkolenia: KANA, ul. Mościckiego 12, sala nr 5. Zapisy do dnia 7 października przyjmuje pan Grzegorz Gawlik, tel. 509-521-113; email: gaw.grze@gmail.com.

  > więcej
 • IV Integracyjny Bieg „Razem do celu”
  2016.09.26 11:16

  Stowarzyszenie „To, co wspólne” i Szkoła Podstawowa nr 9 z klasami integracyjnymi w Tarnowie serdecznie zapraszają uczniów klas integracyjnych tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w IV Integracyjnym Biegu „Razem do celu”, który odbędzie się w ramach XXV Tarnowskiego Biegu Leliwitów o buławę hetmana Jana Tarnowskiego. Miejsce i termin: 9 października 2016 r. (niedziela) godz. 12.30 - start i meta na ul. Wałowej w Tarnowie na wysokości Grobu Nieznanego Żołnierza.

  > więcej
 • Po Jesiennym Pikniku Ogrodniczym w Parku Sanguszków
  2016.09.26 11:05

  Jesienny Piknik Ogrodniczy, którego organizatorem był Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie wraz z Radą Osiedla Gumniska-Zabłocie - można uznać za udany. Mieszkańcy Tarnowa i okolic nie zważając na deszcz przybyli 24 września 2016 r. do Parku Sanguszków, aby zobaczyć wystawy warzyw i owoców, zaopatrzyć się w przetwory na zimę czy wziąć udział w loterii fantowej. Uczestnicy pikniku mieli również okazję potańczyć przy muzyce na żywo w pałacowej auli. Kolejny piknik ogrodniczy już za rok.

  > więcej
 • Planowane do realizacji w ramach działań systemowych Miasta Tarnowa SYSTEMOWE WSPIERANIE WYCHOWANIA I PROFILAKTYKI ZAGROŻEŃ DZIECI I MŁODZIEŻY W TARNOWIE
  2016.09.22 14:44

  Od 2003 r. Gmina Miasta Tarnowa doskonali systemowe działania wspierające rodzinę w obszarze wychowania i profilaktyki zagrożeń dzieci i młodzieży uznając to za sprawę wysokiej wagi. Co roku ustala priorytety spraw wynikające z wyzwań konkretnego roku szkolnego. Ich istotą jest działanie w szerokim spektrum DOM – SZKOŁA – KOŚCIÓŁ. Z uwagi na liczne wyzwania wypracowano uzupełniający się wzajemnie system, aby zapewnić potrzebne odpowiedzialne wsparcie środowiskowe rodziny i szkoły. Systemowe współdziałanie w Tarnowie odbywa się płaszczyznach: EDUKACJA (Wydział Edukacji, Kuratorium Oświaty, szkoły i placówki oświatowe); EDUKACJA - ZDROWIE; EDUKACJA - KULTURA; EDUKACJA - KOŚCIÓŁ; EDUKACJA - INSTYTUCJE PRAWA.

  > więcej
 • EKO TARNOWIANIE NA START
  2016.09.22 11:26

  W dniu 30.09.2016 r. w godz. 13:00 do 18:00 Szkoła Szczepanika serdecznie zaprasza na konsultacje zdrowotne z zakresu: dietetyki, podologii, fitness, ćwiczeń cardio. Dodatkowo zainteresowani mogą liczyć na bezpłatną diagnostykę stanu rowerów oraz podstawową redukcję usterek np. dopasowanie wysokości siodełka, kierownicy do wzrostu posiadacza roweru, dopompowanie opon.

  > więcej
 • Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie gotowali z Mistrzem Kurtem Schellerem
  2016.09.20 11:41

  Podczas tegorocznej IV edycji Targów Gastrosilesia, które odbywały się w dniach 13-14 września 2016 r. w Chorzowie, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie mieli możliwość gotować wspólnie z panem Kurtem Schellerem, który jest założycielem Akademii Kulinarnej i znanym kreatorem smaku. Wraz z Mistrzem wykonali przystawkę w postaci wieprzowych polędwiczek serwowanych wraz z karczochem, faszerowanym puree warzywnym pod pierzynką sosu holenderskiego, wykonanego na bazie białego wina. Gastrosilesia to największe na Śląsku Targi Przetwórstwa Spożywczego i Gastronomicznego odbywające się w siedzibie organizatora firmy Weindich w Chorzowie.

  > więcej
 • Ruszyły zapisy do II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!
  2016.09.19 14:35

  Do 23 października 2016 r. gimnazja z całej Polski mogą zgłaszać swoich uczniów do udziału w konkursie – Gimnazjalnej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie. Najlepsi zawodnicy i ich opiekunowie merytoryczni otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym sprzęt multimedialny. Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie to ogólnopolski, trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizatora konkursów i olimpiad przedmiotowych dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalanych z całej Polski (m.in. Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości oraz Olimpiady Przedsiębiorczości, która ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju).

  > więcej
 • Jesienny Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków
  2016.09.19 12:20

  24 września 2016 r. o godz. 14.00-ej rozpocznie się w Parku Sanguszków Jesienny Piknik Ogrodniczy. Organizatorem imprezy jest Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Rada Osiedla Nr 6 Zabłocie-Gumniska. Organizatorzy pikniku przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji, m.in. wystawę warzyw, owoców, kwiatów i ziół. Ponadto będzie można oglądnąć najnowsze kosiarki i pokaz jesiennej mody. Dla najmłodszych będzie czekał duży plac zabaw i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie degustacji świeżych owoców i warzyw, a także ciast domowej roboty. Uczestnicy pikniku będą mogli uczestniczyć również w zajęciach fitness na świeżym powietrzu. Impreza zakończy się jesienną potańcówką w „Ogrodniku” z muzyką na żywo w wykonaniu tarnowskiego zespołu „Feniks”.

  > więcej
 • III TARNOWSKI KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM
  2016.09.19 10:46

  Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie oraz Tarnowski Lider Przedmiotowy z Historii i WOS-u serdecznie zapraszają nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Tarnowa do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu historycznego o Józefie Piłsudskim. Zgłoszenia szkół do udziału w konkursie należy kierować do 15 października 2016 r.

  > więcej
 • MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW
  2016.09.16 14:06

  Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Tarnowie serdecznie zaprasza na MAŁOPOLSKĄ NOC NAUKOWCÓW, która odbędzie się 30 września 2016 r. w godz. 17.00-21.00 (budynek A i hala gimnastyczna). Szczegóły na plakacie.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Konsultacje z rzecznikiem praw obywatelskich

  Do udziału w bezpłatnym spotkaniu konsultacyjnym dla organizacji pozarządowych zachęca Rzecznik Praw Obywatelskich. Konsultacje zaplanowano 14 października o godz. 13 w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza.

  > więcej
 • Grand Prix dla miesięcznika „Tarnów.pl”

  Miesięcznik „Tarnow.pl” został uznany za najlepszą gazetę miejską w konkursie Kryształy PR-u organizowanym w ramach Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej w Krakowie. Do 13 edycji konkursu zgłoszono kilkadziesiąt tytułów z całej Polski. Wśród nominowanych do nagrody znalazły się m.in. gazeta wydawana przez magistrat w Krakowie czy w Częstochowie. Decyzją kapituły nagrodą Grand Prix uhonorowano tarnowski miesięcznik.

  > więcej
 • Naukowy weekend w mieście

  W pierwszy październikowy weekend wchodzimy z mocno naukowym akcentem. Małopolska Noc Naukowców opanuje miasto już dziś (30 września), ale także w ciągu kolejnych dni odnajdziecie ciekawe, kulturalne i sportowe wydarzenia.

  > więcej
 • Budżet Obywatelski 2017 WYNIKI GŁOSOWANIA

  Sześć projektów wybrali do realizacji mieszkańcy Tarnowa w tegorocznej – już piątej – edycji Budżetu Obywatelskiego. W głosowaniu, które tym razem odbywało się tylko drogą elektroniczną, udział wzięło 6185 osób. Najwięcej głosów – 968 – oddano na projekt: Międzyosiedlowe Centra Aktywności Senioralnej 2017.

  > więcej
 • Festiwal biegowy 1 PAŹDZIERNIKA

  Kolejna okazja do wspólnego biegania nadarzy się 1 października. Na terenach zielonych obok hali „Jaskółka” odbędzie się Festiwal Biegów Przełajowych Grupy Azoty. Pierwsi biegacze na linii startu pojawią się o godz. 11.30.

  > więcej
 • Mecz o „sześć punktów”

  W 11. kolejce trzeciej ligi piłkarze Unii Tarnów zagrają z drużyną Orląt Radzyń Podlaski. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 października, na Stadionie Miejskim. Początek o godz. 16.00.

  > więcej
 • Kobiecy bas

  Już jutro, 30 września, w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert jazzowy Kinga Głyk Quartet. Pierwsze akordy usłyszymy o godzinie 19:30. 

  > więcej
 • Małopolska Noc Naukowców 30 WRZEŚNIA

  Dla młodych i nieco starszych miłośników nauki przygotowano szereg atrakcji podczas Małopolskiej Nocy Naukowców w Tarnowie. Już jutro, 30 października, chętni będą mogli wziąć udział w licznych pokazach i warsztatach, dowiedzieć się ciekawostek, zobaczyć studio radiowe od kuchni, a także skorzystać z kriokomory. Początek wydarzenia o godz. 17.

  > więcej
 • Kreatywny Tarnów

  Ponad 200 bardzo kreatywnych osób wzięło udział w nieKonferencji Miasto Kreatywne/ Tarnów, która odbyła się u Inkubatorze Przedsiębiorczości Tarnowskiego Klastra Przemysłowego.  

  > więcej
 • Najpiękniejszy tarnowski ogród i balkon

  Znamy wyniki konkursu „Zielony Tarnów” na najpiękniejszy ogród i balkon. Do tegorocznej edycji zgłoszono 51 obiektów. W kategorii ogród przy domu jednorodzinnym jury postanowiło przyznać pierwsze miejsce Bogusławie i Marianowi Słowikom. W przypadku ogrodu przy budynku wielorodzinnym najlepiej wypadł ten zgłoszony przez Teresę Buczek, a przy instytucji jest to ogród znajdujący się przy Wojskowej Komendzie Uzupełnień. Z kolei najpiękniejszym balkonem może pochwalić się Tomasz Stachura.

  > więcej
więcej aktualności >