EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017

2016.07.21 10:57

Od 19 lipca do 8 września 2016 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych, można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym specjalnego, lub do kształcenia w zawodach, w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. – „Wyprawka szkolna”. Programem w tym roku będą objęci uczniowie niepełnosprawni posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczający do szkół podstawowych (kl. VI), gimnazjów (kl. III) i szkół ponadgimnazjalnych dla dzieci i młodzieży.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • DZWONEK NA OBIAD - stypendium dla rodzin z dochodem poniżej 800 zł na osobę
  2016.07.20 08:57

  Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do włączenia się w akcję dożywania dzieci w szkołach. Ruszyła kolejna odsłona programu „Dzwonek na obiad” fundacji „Być Bardziej”. O stypendium obiadowe mogą ubiegać się rodziny, których miesięczny dochód netto nie przekracza 800 złotych na jedną osobę. Aby zgłosić swój udział należy przesłać wniosek dostępny na stronie internetowej pod adresem: http://dzwoneknaobiad.pl/zglos-dziecko/. Zgłoszenia do programu na rok szkolny 2016/2017 można składać do 15 września 2016 r. O przyznaniu stypendium decyduje kolejność zgłoszeń.

  > więcej
 • Konkursy na stanowisko dziekana Wydziału Nauk Stosowanych w Tarnowie oraz kierownika Studium Języków Obcych
  2016.07.08 15:04

  Tarnowska Szkoła Wyższa ogłasza konkursy na stanowisko dziekana Wydziału Nauk Stosowanych w Tarnowie oraz kierownika Studium Języków Obcych. Dokumenty można składać w sekretariacie Uczelni do dnia 29.07.2016 r.

  > więcej
 • Wypoczynek wakacyjny dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat - TARNOWSKA SZKOŁA WYŻSZA PROWADZI NABÓR NA PÓŁKOLONIĘ LETNIĄ
  2016.06.30 12:12

  Wypoczynek wakacyjny dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat - TARNOWSKA SZKOŁA WYŻSZA PROWADZI NABÓR NA PÓŁKOLONIĘ LETNIĄ. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku do 6-8 lat oraz w wieku od 9-11 lat. W programie półkolonii zajęcia: sportowo-rekreacyjne, artystyczne, językowe, informatyczne, florystyczne, kulinarne oraz bajkoterapia, muzykoterapia, aromaterapia i wiele innych atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu dla dzieci. Wszelkie informacje oraz zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-17.00 pod numerem telefonu 14 657 10 55 lub e-mailowo: projekty@tszw.edu.pl.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY
  2016.06.30 10:14

  Dyrekcja Przedszkola Publicznego Nr 33 w Tarnowie ogłasza nabór na wolne stanowisko: Główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w Kancelarii Przedszkola w terminie do 14 lipca 2016 r. do godz. 12.00.

  > więcej
 • Uczniowie z Niemiec już po raz piąty w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie
  2016.06.22 08:12

  W dniach od 5.06 do 10.06.2016 r. młodzież z Gimnazjum nr 2 w Tarnowie gościła uczniów z Sondershausen z Niemiec. Wymiana młodzieży odbyła się po raz piąty. Jednocześnie podczas spotkania świętowano 25-lecie dobrego sąsiedztwa między Polską a Niemcami. Program spotkania jak co roku był bardzo napięty. Obie grupy uczestniczyły w lekcjach otwartych, w wycieczkach do Krakowa, Szczawnicy, Kopalni Soli w Bochni. Wspólna gra w kręgle oraz ognisko jeszcze bardziej „zjednoczyły” młodzież podczas wieczoru pożegnalnego. Teraz wszyscy oczekują rewizyty uczniów z Tarnowa w Sondershausen, która odbędzie się we wrześniu.

  > więcej
 • KANA - rekrutacja na rok szkolny 2016/2017
  2016.06.20 10:47

  Tarnowska KANA zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych na kursy i zajęcia w nowym roku szkolnym 2016/2017. Dla dzieci i dorosłych KANA proponuję naukę języków obcych. Dla młodzieży oprócz języków, kursy przedmiotowe oraz przygotowanie do matury i egzaminów. Potencjał KANY, to jej Kadra. Tradycja nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych, to także atuty KANY. Szczegóły na stronie www.kana.pl.

  > więcej
 • IV GALA EMPATII
  2016.06.17 14:13

  15 czerwca 2016 r. już po raz czwarty Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie zorganizował Galę Empatii, która jest wielkim świętem dla Wolontariuszy, Opiekunów i Koordynatorów wolontariatu. Podczas uroczystego podsumowania mijającego roku szkolnego na ręce Pani Prezes Fundacji „Kromka Chleba” Anny Czech został przekazany czek w wysokości 10 046,03 zł. Zebrana kwota podczas IV akcji charytatywnej „Złotówka na budowę hospicjum Via Spei” będzie wykorzystana na wykonanie instalacji.

  > więcej
 • Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”
  2016.06.16 11:01

  Z inicjatywy Rady Miejskiej Tarnowa, w 2015 r. Wydział Edukacji opracował a w bieżącym roku kontynuuje Miejski projekt edukacyjny „Narodowe Święto Niepodległości”. Stanowi on 3-letnie przygotowanie do 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które będzie miało miejsce w 2018 r. Tarnów jako pierwsze niepodległe miasto ma do tego szczególny tytuł. W bieżącym roku szkolnym przygotowano miejski konkurs na projekt edukacyjny szkoły „Bohaterom Niepodległej” przybliżający postaci i grupy osób z Tarnowa i okolic oraz ich zaangażowanie w odzyskanie niepodległości w 1918 r. Zakłada on przeprowadzenie 3 atrakcyjnych przedsięwzięć o charakterze patriotycznym. Realizacja projektu obejmować będzie okres od września do grudnia 2016 r. Opracowano regulamin konkursu i zabezpieczono na ten cel środki budżetowe w kwocie 60 000 zł.

  > więcej
 • Podróż do Krainy Szachów
  2016.06.14 08:17

  W Przedszkolu Publicznym nr 17 w Tarnowie zorganizowany został V Turniej Szachowy dla dzieci 5-6 letnich. Wydarzenie to odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Podróż do krainy Szachów”. Sędzią turnieju był zaproszony gość, Sędzia Klasy Państwowej Pan Wiesław Kasperek. Młodzi uczestnicy mieli okazję spróbować swych sił w profesjonalnie zorganizowanych rozgrywkach szachowych, oraz wykazać się umiejętnościami i wiedzą zdobytą podczas zajęć prowadzonych w przedszkolu przez nauczycielkę Beatę Lis. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i pucharami.

  > więcej
 • Gala Empatii
  2016.06.13 07:59

  Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Fundacja „Kromka Chleba” serdecznie zapraszają na Galę Empatii, która odbędzie się 15 czerwca 2016 r. o godz. 13.30 w auli ZSEO w Tarnowie, ul. Sanguszków 28.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Tabor Pamięci Romów wyruszy po raz 17

  Już w najbliższą sobotę, 30 lipca, spod Muzeum Etnograficznego w Tarnowie wyruszy Międzynarodowy Tabor Pamięci Romów. Romowie z Polski i innych krajów przez cztery dni będą wspólnie wędrować drogami Małopolski. Tarnów odwiedzą między innymi Romowie z Węgier, Niemiec, Ukrainy i Szwecji.

  > więcej
 • Kilkuset pielgrzymów wciąż w Tarnowie

  Mimo że zakończył się Tydzień Misyjny, który poprzedzał główne uroczystości Światowych Dni Młodzieży, w Tarnowie wciąż można spotkać zagranicznych pielgrzymów.

  > więcej
 • Weekend pełen atrakcji ZAPOWIEDZI

  W zbliżający się weekend nie zabraknie atrakcji zarówno dla miłośników dobrego brzmienia, jak i dla tych, którzy wolą spędzić czas na żywiołowej zabawie. Będą również propozycje dla osób, które preferują relaks w parku.

  > więcej
 • Szkolna kuchnia do remontu

  Kuchnia w Szkole Podstawowej nr 9 zostanie zmodernizowana. Lokal nie tylko zmieni wygląd, ale również zwiększy swoją powierzchnię. W tym przypadku prace kosztować będą niemal 260 tysięcy złotych.

  > więcej
 • Tarnowianie sędziami Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej

  Andrzej Chrzan i Michał Janas ukończyli ostatni etap kursu Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej i uzyskali status europejskich sędziów kontynentalnych EHF. 

  > więcej
 • Tajemnica przodków odbita w brązie

  Już jutro, 30 lipca, o godzinie 18 w Muzeum Okręgowym w Tarnowie odbędzie się wernisaż wystawy „Inne światy/zaświaty”. Wystawa prezentuje najnowsze wyniki badań archeologicznych dotyczące epoki brązu na terenie północno-wschodnich Węgrzech (2300 – 900 p.n.e.). Jej twórcami jest grupa archeologów z Herman Otto Muzeum w Miszkolcu.

  > więcej
 • Boisko jak nowe

  Modernizację kolejnego z boisk na terenie miasta zapowiedział tarnowski magistrat. Tym razem naprawiony zostanie obiekt przy Szkole Podstawowej nr 2. Remont kosztować będzie 245 tysięcy złotych.

  > więcej
 • Potańcówki dla każdego

  W najbliższą niedzielę, 31 lipca, mieszkańcy będą mieli kolejną okazję do wspólnej, tanecznej zabawy. Potańcówka w amfiteatrze rozpocznie się o godz. 19. Dansingi są bezpłatne, mogą brać w nich udział wszyscy bez względu na wiek.

  > więcej
 • Uroczystości rocznicowe 1 SIERPNIA

  Msza święta w Kościele księży Filipinów 1 sierpnia zainauguruje obchody upamiętniające 72. rocznicę Akcji "Burza" i wybuchu Powstania Warszawskiego.  Nabożeństwo w intencji Ojczyzny oraz poległych i zmarłych żołnierzy Armii Krajowej rozpocznie się o godzinie 19:00, a następnie odbędą się uroczystości pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Ponadto, dla upamiętnienia rocznicy powstania, 1 sierpnia, punktualnie o 17.00 w całym mieście zawyją syreny alarmowe. 

  > więcej
 • Kolejna odsłona Wałowej Str.Art

  Już dziś, 29 lipca, kolejna odsłona Wałowa Str.Art. Szczudlarze, kuglarze, żywe rzeźby, karykaturzysta to tylko niektóre z atrakcji, jakie umilą nam spacery po Wałowej od godziny 14.

  > więcej
więcej aktualności >