EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • VIII Edycja Konkursu Języka niemieckiego "FIT IN DEUTSCH" dla szkół gimnazjalnych
  2016.02.02 09:19

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, MCDN ODN oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 zapraszają na VIII Edycję Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów "Fit in Deutsch", który odbędzie się 4 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 16 lutego 2016 r.

  > więcej
 • Nowe zajęcia w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  2016.01.25 11:34

  Zajęcia dla dzieci z zaburzeniami rozwoju i autyzmem – to nowa oferta Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie prowadzonej przez Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Dla uczestników przygotowano spotkania w ramach terapii behawioralnej i zajęcia z oligofrenopedagogiem.

  > więcej
 • Zakończyły się eliminacje szkolne I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
  2016.01.19 14:42

  Ponad 4000 zawodników z 380 szkół z całej Polski przystąpiło do eliminacji szkolnych I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, które zostały zorganizowane 14 stycznia br. Podczas eliminacji zawodnicy zmierzyli się z testem składającym się z 30 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności. Na jego rozwiązanie przeznaczono 45 minut. Podczas testu uczniowie mogli wykazać się wiedzą z zakresu między innymi aktualnych wydarzeń gospodarczych i politycznych. Już dwie godziny po zawodach uczniowie mogli przekonać się, jak poszedł im test – na stronie internetowej Olimpiady został opublikowany klucz odpowiedzi do testu.

  > więcej
 • Nabór do tarnowskich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2016/2017
  2016.01.15 15:14

  Po raz kolejny nabór do tarnowskich przedszkoli publicznych będzie przeprowadzany z zastosowaniem ELEKRTONICZNEGO SYSTEMU NABORU. W serwisie internetowym http://naborp-k.vulcan.net.pl/tarnow sukcesywnie będą umieszczane istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów, a także informacje o przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa.

  > więcej
 • Sprawozdanie z realizacji „Programu Wspierania Rodziny dla Miasta Tarnowa na lata 2013 – 2015”
  2016.01.14 14:55

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji dotyczących realizacji zapisów ustawy z 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2015 r. poz. 332 z późn. zm.) legitymującej zadania „Programu Wspierania Rodziny dla Miasta Tarnowa na lata 2013 – 2015” przyjętego Uchwałą Nr XXXV/501/2013 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 25 kwietnia 2013 r. Termin złożenia sprawozdania do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie – do dnia 1 lutego 2016 r. w formie papierowej i elektronicznej na adres: bjachym@mops.tarnow.pl

  > więcej
 • Sprawozdanie z realizacji „Programu Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Miasta Tarnowa”
  2016.01.14 14:31

  Na podstawie § 2 ust.1 pkt 7 i § 8 ust. 1 uchwały Nr IX/85/2011 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 27 kwietnia 2011 r., w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania, Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji dotyczących realizacji zapisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie (Dz. U. Nr 80, poz. 1493 z późn. zm.) legitymującej zadania „Programu Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Miasta Tarnowa”, tj. wypełnienie danych w załączonej tabeli. Termin złożenia sprawozdania w formie pisemnej do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie – do 5 lutego 2016 r.

  > więcej
 • Pozyskaj książki do swojej biblioteki
  2016.01.14 09:09

  Biblioteka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie przeznacza część swojego księgozbioru (ok 11 000 woluminów) na potrzeby innych bibliotek szkolnych w Tarnowie. Są to książki wartościowe, aktualne w swej treści i w bardzo dobrym stanie. Zainteresowane biblioteki szkolne zapraszamy do zapoznania się ze zbiorami naszej biblioteki przy ul. Zbylitowskiej 9 (w godz. od 8.00 do 14.00) w dniach od 15 lutego.2016 r. do dnia 26 lutego 2016 r.

  > więcej
 • Sukces ucznia XVI LO
  2016.01.11 08:38

  Początek roku kalendarzowego z sukcesem. Michał, uczeń klasy IIIa-wojskowej XVI Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie, został zakwalifikowany jako jedyny z Tarnowa i jeden z trójki reprezentantów województwa Małopolskiego do egzaminów językowych przeprowadzanych wg. STANAG 6001 na poziomie SPJ 2222 w uczelni wojskowej, a konkretnie w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, popularnie „Szkole Orląt”.

  > więcej
 • Nabór do tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjów na rok szkolny 2016/2017
  2016.01.11 08:02

  Zgodnie z określonymi nowymi zasadami rekrutacji, do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej i gimnazjum przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły oraz w dalszej kolejności na wniosek rodziców (prawnych opiekunów), dzieci zamieszkałe poza obwodem danej szkoły, jeśli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

  > więcej
 • IV Liga Szachowa
  2016.01.07 11:07

  KANA zaprasza szachistów na rozgrywki w ramach IV Ligi Szachowej. Turniej odbędzie się w dniach 9 i 10 stycznia 2016 r. przy ul. Mościckiego 12 w Tarnowie. Udział biorą drużyny 4-osobowe w składach których grają dorośli, a także młodzież i dzieci. Dla 3 najlepszych drużyn oraz zwycięzców poszczególnych szachownic przewidziano nagrody. Trzy najlepsze drużyny awansują do etapu finałowego w Krakowie. Turniej będzie prowadził Czesław Markiewicz a sędzią głównym zawodów jest Mariusz Stanaszek z Krakowa.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Czad, petarda w Tarnowie ROZMOWA

  Było głośno, kolorowo i zabawnie. PAKAdemia po raz kolejny zawitała do Tarnowa. Wczoraj, 5 lutego, w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury odbyły się przedbiegi do legendarnej już, krakowskiej imprezy. Na scenie można było zobaczyć Grupę VACUUM, Adriana Piechutę, Kabaret A jak!, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Kabaret Bez Próby oraz Kabaret Trąba zza Słonia. 32. tarnowskie eliminacje do PAKI poprowadziła Ewa Błachnio, aktorka znana m.in. z Kabaretu Limo. 

  > więcej
 • Bilet do Brukseli od prezydenta

  Bilet na wyjazd studyjny m.in. do Brukseli przekazany przez prezydenta Romana Ciepielę czeka na przedsiębiorcę, który jako pierwszy w lutym rozpocznie działalność w Inkubatorze Przedsiębiorczości Tarnowskiego Klastra Przemysłowego. 

  > więcej
 • Zyskaj pewność siebie! CYKL WARSZTATÓW

  Fitness, nauka tańca, spotkania z dietetykiem, psychologiem i dermatologiem, wreszcie warsztaty makijażu oraz kurs samoobrony – to propozycja tarnowskich licealistów skierowana do młodych dziewcząt. Premierowe zajęcia ruszają już w najbliższą sobotę, 6 lutego. Start o godz. 12.00 w budynku III LO.

  > więcej
 • Kabaretowy weekend

  Najbliższy weekend w mieście zapowiada wiele atrakcji. Najbardziej zadowoleni będą zwolennicy dobrego humoru i kabaretomaniacy. Nie zabraknie także propozycji dla amatorów malarstwa i teatru.  

  > więcej
 • Dodatkowe miejsca w żłobku

  Ponad 260 tysięcy złotych kosztował remont w tarnowskich żłobkach. Dzięki zakończonej niedawno inwestycji w Tarnowie powstało 20 dodatkowych miejsc dla najmłodszych mieszkańców.

  > więcej
 • Lutowe filmy w Cinemarzenie

  „Anomalisa”, „Zupełnie nowy testament” oraz „Syn Szawła” to propozycje kinowe na luty w ramach cyklu Cinemarzenie. Pierwszy z trzech filmów będzie można zobaczyć już 7 lutego. Początek seansu tradycyjnie o godz. 16.00.

  > więcej
 • Półtora miliona na sport

  Niemal półtora miliona złotych otrzymają kluby i organizacje sportowe z budżetu miejskiego na realizację zadań w zakresie kultury fizycznej. To o 80 tysięcy złotych więcej niż rok temu. Najwięcej, bo sześćset sześćdziesiąt tysięcy przeznaczono na poprawę warunków uprawiania sportu w klubach działających na terenie miasta. 

  > więcej
 • Tarnowski matematyk z tytułem profesora

  Naukowiec z Tarnowa, Mirosław Baran, otrzymał tytuł profesora. Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystego spotkania w Pałacu Prezydenckim osobiście przekazał akt nominacyjny tarnowianinowi. Profesor Baran związany jest z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową, gdzie wykłada w Instytucie Matematyczno-Przyrodniczym oraz z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie.

  > więcej
 • Zgłoś kandydata do rady osiedla

  Do 29 lutego można zgłaszać kandydatów do rad osiedli. Zgodnie z uchwałą podjętą przez Radę Miejską w Tarnowie wybory odbędą się 3 kwietnia. Warunkiem wyboru rady jest odpowiednia liczba kandydatów i frekwencja wyborcza wynosząca jeden procent uprawnionych do głosowania tarnowian. 

  > więcej
 • Tarnowskie Wodociągi ostrzegają

  Tarnowskie Wodociągi informują o utrudnieniach, które mogą wystąpić w związku z pracami modernizacyjno-inwestycyjnymi, prowadzonymi na terenie Tarnowa. W lutym zaplanowano roboty, które będą odbywać się na ul. Lotniczej oraz prace kontynuowane na odcinku ul. Orkana – ul. Wolańska.

  > więcej
więcej aktualności >