EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

   

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Informator – oferta edukacyjna tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/2020

2019.03.27 14:51

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa udostępnia elektroniczną wersję informatora przedstawiającego ofertę edukacyjną tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/2020.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa z okazji Świąt Wielkanocnych
  2019.04.17 12:21

  Publikujemy życzenia Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa dla wszystkich Pracowników Szkół oraz Placówek Oświatowych z okazji Świąt Wielkanocnych.

  > więcej
 • Czytamy Hellera czyli konkurs literacki i wiedzy inspirowane lekturą tekstów ks. Michała Hellera
  2019.04.02 12:04

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Zakład Elektrotechniki oraz Zakład Filologii Polskiej zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Czytamy Hellera”. Konkurs jest otwarty dla uczestników w wieku 10-99 lat. Zgłoszenia do konkursu odbywają się poprzez przesłanie zgłoszenia na adres: sep@pwsztar.edu.pl (lub poprzez formularz na stronie internetowej) do 30 kwietnia 2019 r. Uczestnicy konkursu mogą: wziąć udział w egzaminie testowym wiedzy (egzamin testowy może być przeprowadzony poprzez stronę internetową), do oceny przedstawić pracę pisemną przesłaną na adres organizatora. Dodatkowych informacji o konkursie udzielają Instytut Politechniczny, Zakład Elektrotechniki oraz Koło Studenckie Stowarzyszenia Elektryków Polskich działające w ramach Instytutu Politechnicznego. PWSZ w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów, tel. 14 63 16 594, e-mail: sep@pwsztar.edu.pl.

  > więcej
 • II Tarnowski Konkurs Krasomówczy „O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”
  2019.04.01 07:47

  Do 10 kwietnia 2019 r. można nadsyłać zgłoszenia do II Tarnowskiego Konkursu Krasomówczego „O Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. Celem Konkursu jest propagowanie pięknej polszczyzny, kształcenie sprawności językowej, a także wyrabianie umiejętności autentycznego i swobodnego wypowiadania się na zadany temat. W tegorocznym Konkursie, uczestnicy przedstawią autorskie wystąpienia publiczne będące rozwinięciem myśli gen. Józefa Bema – Nie zawsze trzeba mówić, co się wie, ale zawsze trzeba wiedzieć, co się mówi. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów tarnowskich szkół, w wieku od 12 do 19 lat. Finał Konkursu odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. o godz. 9.00 w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24. Konkurs objął patronatem honorowym Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

  > więcej
 • IX Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019
  2019.03.26 14:44

  Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie informuje, że 24 kwietnia 2019 r. odbędzie się w naszym mieście IX Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności – APLAUZ Tarnów 2019, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu. W ramach tego przedsięwzięcia tradycyjnie proponujemy następujące edycje: fotograficzną (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych), plastyczną (dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych) i wokalną (dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych).

  > więcej
 • VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY
  2019.03.26 08:01

  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie organizuje VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych miasta Tarnowa, którzy uczą się języka angielskiego i/lub języka niemieckiego. Hasło VII edycji konkursu brzmi: „My dream job”; „Mein Traumberuf”. Ideą przewodnią wspomnianego konkursu jest rozwijanie zainteresowania nauką języków obcych (język angielski, język niemiecki) w połączeniu z twórczą ekspresją plastyczną.

  > więcej
 • Tarnowska „Kropla” ponownie zaprasza „Wszystko budzi się do życia.”
  2019.03.14 10:46

  Po raz kolejny zapraszamy do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Tradycyjnie odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie, gdzie znajduje się centrum naszego wolontariatu. Jesteśmy jedynym w Tarnowie stowarzyszeniem, które prowadzi akcję rekrutacji honorowych dawców szpiku, do Polskiego rejestru dawców szpiku PL-3. Jest on aktualnie drugim w świecie rejestrem, jeśli chodzi o skuteczność doboru dawcy niespokrewnionego. Dzięki naszym akcjom obecnie koordynujemy dwie kolejne procedury doboru dawcy niespokrewnionego. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18 -50 lat 21 marca 2019 r.(czwartek) w godz. 10.00-14.00 do budynku przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Ze względów organizacyjnych grupy ze szkół średnich powyżej 10 osób należy zgłaszać telefonicznie do 20 marca 2019 r. do godz. 12.00, tel. 14 639 08 31.

  > więcej
 • Nabór wniosków do WFOŚiGW w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej
  2019.03.14 09:36

  Informujmy, że Urząd Miasta Tarnowa w lutym bieżącego roku złożył dwa wnioski o dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na zadania z edukacji ekologicznej w 2019 roku. Nie wszystkie placówki oświatowe skorzystały z możliwości przystąpienia do projektów realizowanych przez Urząd, dlatego pragniemy je dodatkowo i szczególnie zmobilizować do starania się o dofinansowanie do swoich działań proekologicznych ze źródeł zewnętrznych. Zachęcamy placówki oświatowe z terenu miasta Tarnowa do składania wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie o dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej jako „zadanie nieinwestycyjne”, skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego. Nabór wniosków trwa do 29 marca 2019 roku. Dotacja wynosi do 30% kosztów kwalifikowanych brutto. Wnioski należy składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

  > więcej
 • Konkurs „Nakręć się na eksperymenty”
  2019.03.13 14:15

  28 lutego 2019 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie przystąpił do ogłoszonego przez spółkę LEARNETIC S.A. z Gdańska konkursu „Nakręć się na eksperymenty”. Warunkiem udziału w pierwszym etapie tej rywalizacji było przygotowanie filmu wraz z pisemnym uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ZSO nr 1, należą się zestawy doświadczalne, które mogłyby stać się elementem wyposażenia pracowni przyrodniczej szkoły. W ekspresowym tempie grupa uczniów SP 17 i IV LO pod opieką Pani Magdaleny Kras, nakręciła na podstawie stworzonego przez nią scenariusza humorystyczny film pt. „Historia wąsa czyli skład chemiczny eliksiru pod stara lupą”.

  > więcej
 • XVI Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie
  2019.03.11 15:25

  Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, dotyczących właściwego wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły. Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje Państwu udział w XVI Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 28-29 marca 2019 r. w godzinach 10-15 (czwartek) i 9-14 (piątek) na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

  > więcej
 • Szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020
  2019.03.11 14:27

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie zaprasza Dyrektorów i Administratorów naboru na szkolenie z zakresu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych, które odbędzie się 18 marca 2019 r. (poniedziałek) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 przy ul. Cypriana Kamila Norwida 22 w Tarnowie w godzinach: 9.00 dla szkół ponadgimnazjalnych, 11.00 dla szkół podstawowych i gimnazjum.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >