EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

                      

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Wsparcie w ramach lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych uczniów „Pierwszy dzwonek”

2014.09.30 07:58

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie przypomina, że wsparcie w ramach lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych uczniów „Pierwszy dzwonek”, może zostać przyznane uczniowi, jeżeli wnioskodawca w terminie od 18 do 30 lipca 2014 r. złożył w Urzędzie Miasta Tarnowa poprawnie wypełnioną deklarację oraz przedłoży w terminie do dnia 15 października 2014 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, ul. Mickiewicza 2, pok. nr 12, łącznie następujące dokumenty: oświadczenie o wydatkowaniu przyznanego wsparcia według wzoru jak załącznik do regulaminu, wypełnione na każdego ucznia oddzielnie, oryginały dowodów zakupu (faktura VAT lub rachunek wystawione imiennie na ucznia lub wnioskodawcę, lub paragon), zaświadczenie ze szkoły potwierdzające status ucznia danej szkoły ze wskazaniem klasy do której uczeń uczęszcza i oświadczenie o sposobie wypłaty wsparcia: w formie gotówkowej lub w formie przelewu na rachunek bankowy.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Konkurs na najpiękniejszy „LIST DO MATKI ZIEMI”
  2014.10.01 13:41

  Branżowa Organizacja Odzysku S.A. w Tarnowie z przyjemnością informuje, że startuje kolejny konkurs o tematyce ekologicznej skierowany do Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Konkurs pn: „LIST DO MATKI ZIEMI” polega na stworzeniu najbardziej interesującego przesłania do Matki Ziemi.

  > więcej
 • Konferencja dla nauczycieli „Pytaj, badaj, wnioskuj” (14.11.2014 r.)
  2014.10.01 12:35

  Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej serdecznie zaprasza nauczycieli matematyki, biologii, chemii i fizyki uczących w gimnazjum na organizowaną w ramach projektu Akademia uczniowska bezpłatną konferencję „Pytaj, badaj, wnioskuj”, która odbędzie się 14 listopada 2014 r. w Krakowie. Konferencja „Pytaj, badaj, wnioskuj!” zaciekawia, inspiruje i zachęca uczestników do nauczania metodami praktycznymi, opartymi na działaniu i zaangażowaniu uczniów w lekcję oraz wzbogaca ich warsztat pracy o materiały dydaktyczne przygotowane dla nauczycieli w czasie realizacji projektu.

  > więcej
 • Konkurs edukacyjny "Kulinarni odkrywcy"
  2014.10.01 12:01

  Jeszcze tylko do 10 listopada szkoły mogą przysłać prace w konkursie Tesco dla Szkół – „Kulinarni odkrywcy” i powalczyć o jedną z 10 pracowni multimedialnych, wyposażenie szkolnej sali kinowej oraz cenne nagrody indywidualne. W tym roku poszukujemy Kulinarnych Odkrywców! Czy są oni w województwie małopolskim? Do zabawy w tegorocznej edycji Tesco dla Szkół zarejestrowało się już ponad 600 placówek z całej Polski! Z województwa małopolskiego zgłosiło się do tej pory ponad 50 szkół, które już przygotowują prace konkursowe. Zeszłoroczna edycja zaangażowała ponad 500 dzieci z województwa małopolskiego, a zespoły z placówek w Koniuszy, Krakowie, Tarnowcu i Skawinie stanęły na podium, zdobywając dla szkół i uczniów cenne nagrody. Wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne, które chcą powalczyć o atrakcyjne nagrody i powtórzyć sukcesy placówek z ubiegłych lat, do 10 listopada mogą przesyłać prace konkursowe – maksymalnie dwuminutowe filmiki, w których pokażą, że gotowanie może być ciekawą i kreatywną zabawą.

  > więcej
 • Ogólnopolski konkurs wiedzy „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
  2014.10.01 11:40

  Ogólnopolski konkurs wiedzy „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” szansą na atrakcyjne nagrody multimedialne dla uczniów i szkół. Trzyetapowy konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS”. Uczniowie zgłaszają się do rywalizacji za pośrednictwem szkoły, w której się uczą. Pierwszy, szkolny etap konkursu odbędzie się 17 listopada 2014 roku. Daje to placówkom jeszcze szanse na przystąpienie do projektu, przeprowadzenie czterech lekcji o tematyce z zakresu ubezpieczeń społecznych i zgłoszenie uczniów do udziału w konkursie. Najlepsze zespoły wezmą udział w etapie wojewódzkim w marcu przyszłego roku. Finał na poziomie centralnym jest przewidziany na kwiecień. Nagrodami w konkursie są laptopy, tablety i czytniki e-booków.

  > więcej
 • Pierwsze spotkanie w ramach IV edycji Akademii Historii Najnowszej
  2014.09.30 08:28

  Serdecznie zapraszamy do oddelegowania nauczycieli i uczniów lub wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu w ramach IV edycji Akademii Historii Najnowszej współorganizowanej przez IPN oddział w Krakowie. 28 października 2014 roku o godzinie 9:00 odbędzie się konferencja połączona z warsztatami dla nauczycieli i uczniów. Jest ona kontynuacją jednej z poprzednich konferencji z roku szkolnego 2013/2014. Miejscem zajęć będzie aula i sale w budynku MCDN ODN w Tarnowie ul. Nowy Świat 30.

  > więcej
 • Spotkanie otwarte – JAK RADZIĆ SOBIE ZE ZŁOŚCIĄ ORAZ AGRESYWNYM ZACHOWANIEM DZIECKA
  2014.09.30 08:08

  KCEM KANA w ramach Centrum Systemowego Rozwoju zaprasza na trzecie spotkanie otwarte, którego tematyka dotyczy umiejętności opanowania złości i odpowiedniej reakcji na agresywne zachowanie dziecka. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę tj. 4 października 2014 r. o 10.15. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do KANY – ul. Mościckiego 12.

  > więcej
 • II Integracyjny Bieg „Razem do celu”
  2014.09.30 07:54

  Stowarzyszenie „To, co wspólne” i Szkoła Podstawowa nr 9 z klasami integracyjnymi serdecznie zapraszają uczniów klas integracyjnych tarnowskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w II Integracyjnym Biegu „Razem do celu”, który odbędzie się 12 października 2014 roku (niedziela) godz. 12.30, w ramach XXIII Tarnowskiego Biegu Leliwitów o Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego.

  > więcej
 • Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli „Wartościowa Wycieczka Szkolna”
  2014.09.26 15:07

  Wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczął się konkurs dla nauczycieli na najbardziej wartościowe szkolne wycieczki. Zwycięzcy spędzą tydzień na słonecznej Malcie. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Celem konkursu „Wartościowa Wycieczka Szkolna” organizowanego przez biuro podróży ATAS jest uhonorowanie wysiłku nauczycieli zaangażowanych w organizowanie wycieczek dla swoich uczniów. Jest to również okazja do dyskusji na temat roli wyjazdów jako niezbędnego uzupełnienia programu szkolnego oraz stosowania aktywnych, niestandardowych metod nauczania niedostępnych na co dzień w klasie. Zgłoszenia do konkursu: www.konkurs.atas.pl.

  > więcej
 • Małopolska Noc Naukowców w CenterMed
  2014.09.25 14:42

  Co to są promienie X, jak działa Rentgen, co można zobaczyć za pomocą nowoczesnego USG - m.in. tego będzie można się dowiedzieć odwiedzając nową przychodnię CenterMed Szkotnik w Tarnowie. Placówka w piątkowy wieczór i noc 26 września (od 17:00 do 22:00) będzie otwarta dla wszystkich uczestników Małopolskiej Nocy Naukowców.

  > więcej
 • Działalność Wolontariacka w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie
  2014.09.24 14:09

  Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski podczas Gali "Empatii" zorganizowanej w Zespole Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych w Tarnowie w kwietniu 2013 r. powiedział "nie znam bardziej wolontariackiej szkoły w Małopolsce". To właśnie tutaj działa Centrum Wolontariatu "Empatia", które powstało z inicjatywy dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Znając lokalne potrzeby, ponad 200-tu wolontariuszy i 25-ciu nauczycieli na bieżąco pomaga ludziom i zwierzętom.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Żyj nie byle jak, żyj świadomie, czyli 3. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego coraz bliżej

  Psychoterapeuta Leszek Kapler powiedział: O naszym rozwoju nie decyduje rodzaj zdarzeń, które nas spotykają, tylko nasza postawa wobec nich, zwłaszcza taka, która nastawiona jest na współdziałanie z procesem życia, odczytywanie jego wskazań, wykorzystywanie doświadczeń do uczenia się, wzmacniania i budowania siebie. Rozwój zdaje się więc jest nieubłagalny, możemy jedynie spowalniać lub przyspieszać jego tempo. Podczas zbliżającego się 3. Tarnowskiego Festiwalu Psychologii chcemy pokazać jak mądrze i świadomie żyć. – Cieszyć się z każdej chwili, doceniać ludzi, wyciągać wnioski z lekcji życia – mówi organizator, prezes Stowarzyszenia Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca” Weronika Wrzesińska. Trwają ostatnie przygotowania do tego przedsięwzięcia. 

  > więcej
 • Prezydent interweniuje w sprawie Poczty Polskiej

  Głos zabiera zastępca prezydenta Henryk Słomka-Narożański. Wystosowanie listu do prezesa zarządu Poczty Polskiej Jerzego Jóźkowiaka to skutek niepokojących sygnałów dotyczących likwidacji i ograniczania kompetencji poszczególnych obiektów. 

  > więcej
 • Małopolskie Sprinty Rowerowe

  Już 5 października w Tarnowie rozegrany zostanie finał Małopolskich Sprintów Rowerowych.

  > więcej
 • Szukam domu, czyli akcja adopcji zwierząt

  W najbliższą sobotę, 4 października, Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie przeprowadzi akcję adopcyjną. Charakterystyczny, żółty namiot z psiakami i kotami stanie przed CH Max przy ulicy Szkotnik w Tarnowie. Wszystko to już od godziny 10.00. Akcja potrwa do 14.00.

  > więcej
 • Finał akcji „Smak Pomocy”

  Dwunastu kucharzy, uczestników programów TOP CHEF, MASTER CHEF i HELLS KITCHEN przyjedzie do Tarnowa, aby wesprzeć akcję charytatywną „Smak Pomocy”. Smakowite spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 4 października od 12 do 16 przy Centrum Sztuki Mościcie. Twarze znane z telewizyjnych programów kulinarnych będą gotować cztery dania dla publiczności. Pojawi się także olbrzymia patelnia o wymiarach 270 x 150 cm x 15 cm, na której będziemy gotowali 1000 porcji gulaszu.

  > więcej
 • Szpital Szczeklika organizuje bezpłatne badania i porady

  A wszystko to już w najbliższą sobotę, 4 października, w ramach Małopolskiego Dnia Profilaktyki Zdrowia. W tym dniu Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych  porad i badań profilaktycznych na stoisku w Galerii Tarnovia w godz. 12.00 do 17.00.

  > więcej
 • Teatr Młodych Widzów: Kiedy króla boli ząb? KONKURS

  Króla boli ząb i nikt nie może mu pomóc: ani Kucharz, ani Ochmistrzyni, ani Królowa, ani Kot, ani córeczka Księżniczka, ani Damy, ani nawet Król Teść i  Czarnoksiężnik. A tymczasem ból zęba tak dokucza Królowi, że wojna wisi na włosku.Uwaga, konkurs! Specjalnie dla naszych internautów mamy jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza wyśle po godzinie 20, 2 października maila wraz ze swoimi danymi kontaktowymi na adres d.solak(małpa)umt.tarnow.pl

  > więcej
 • Koncert Czesława Mozila w Piwnicach TCK

  Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 9 października o godz. 19.00, do Piwnic TCK na wyjątkowy, kameralny, solowy koncert. Na naszej scenie wystąpi Czesław Mozil – wokalista, akordeonista i niezwykła osobowość telewizyjna.

  > więcej
 • Wiceprezydent czatował z internautami

  Poniżej publikujemy zapis poniedziałkowego czatu z zastępcą prezydenta Tarnowa, Henrykiem Słomką-Narożańskim. Odpowiedzi na wszystkie pytania, które z przyczyn czasowych, "nie weszły" do czatu, zostaną wkrótce opublikowane na tarnow.pl

  > więcej
 • „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” na Światowy Dzień Muzyki – KONKURS

  Imprezę przygotowują uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Koncert w środę w Centrum Sztuki Mościce. Uwaga, konkurs! Specjalnie dla naszych internautów mamy dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy koncert. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze wyślą we wtorek, po godzinie 12:00 maila wraz ze swoimi danymi kontaktowymi na adres d.solak(małpa)umt.tarnow.pl

  > więcej
więcej aktualności >