EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

 

 

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO SPECJALISTA DS. PŁAC
  2018.02.19 14:56

  Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w Tarnowie, ul. Mościckiego 177A, ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy: specjalista ds. płac. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w dniach od 2 marca 2018 r. do dnia 4 kwietnia 2018 r.

  > więcej
 • Kwalifikacja wojskowa 2018 dla mieszkańców miasta Tarnowa
  2018.02.19 09:04

  W okresie od dnia 12 marca do dnia 16 kwietnia 2018 r., w budynku przy ul. Brodzińskiego 1 w Tarnowie przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa osób zameldowanych na pobyt stały bądź czasowy na terenie miasta Tarnowa. Zasadniczym celem kwalifikacji wojskowej jest ustalenie zdolności do czynnej służby wojskowej a następnie wydanie wojskowego dokumentu osobistego, czyli książeczki wojskowej.

  > więcej
 • Dziecięce spojrzenia na Maryję
  2018.02.19 08:50

  W ramach VII Tygodnia Wychowania „Maryja wychowawczynią pokoleń” z inicjatywy Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnowie ogłoszony został dwuetapowy Tarnowski Konkurs Maryjny pod Honorowym Patronatem J. E. Księdza Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża. Adresowano go do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych. Obejmował 2 plastyczne i 2 literackie konkursy.

  > więcej
 • Kurs języka angielskiego poziom B2
  2018.02.19 07:37

  Tarnowska Szkoła Wyższa do 30 marca 2018 r. prowadzi nabór na kurs języka angielskiego oraz egzamin Jet Set Level 5. Kurs obejmuje 80 godzin dydaktycznych. Zajęcia rozpoczną się w połowie kwietnia 2018 r. Odbywać się będą 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Kurs przygotowuje do uzyskania świadectwa znajomości języka angielskiego, dającego uprawnienia do nauczania tego języka w przedszkolu i klasach szkoły podstawowej. Tarnowska Szkoła Wyższa jest Centrum Egzaminacyjnym. Egzamin zdawany jest w siedzibie uczelni przy ulicy Mościckiego 27 w Tarnowie. Więcej informacji: Tarnowska Szkoła Wyższa – Sekretariat, ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów, tel. 14 657 10 55 wew.12, e-mail: uczelnia@tszw.edu.pl.

  > więcej
 • Trenczyńskie Dni Robotyki
  2018.02.13 08:35

  W dniach 14-15 lutego 2018 r. uczeń klasy o profilu mechatronicznym Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie Paweł Szczygiełek weźmie udział w 13 Dniach Robotyki w Trenczynie na Słowacji.

  > więcej
 • TYDZIEŃ ZABAWY w ZSO 2
  2018.02.08 08:51

  Dyrekcja i nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im Jana Hetmana Tarnowskiego w Tarnowie podczas pierwszego tygodnia ferii (12-16 lutego 2018 r.) organizują zajęcia kierowane do uczniów gimnazjów i starszych klas szkoły podstawowej (klasa 7). Podczas TYGODNIA ZABAWY pragniemy zaproponować doświadczenia, warsztaty i pokazy prowadzone przez nauczycieli matematyki, informatyki, fizyki, historii, psychologii, języka angielskiego i języka francuskiego, które łączą wiedzę z doświadczeniem. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja miejsc.

  > więcej
 • Dzień Otwarty „Karnawał z Ósemką”
  2018.02.05 09:45

  Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie, ul. Bitwy pod Studziankami 5, zaprasza na Dzień Otwarty „Karnawał z Ósemką”, który odbędzie się 8 lutego 2018 r. o godz. 16.00.

  > więcej
 • Wykład dra hab. Leszka Hońdo pt. „Nazistowskie badania antropologiczne nad Żydami. Tarnów 1942”
  2018.02.02 15:26

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliusza Słowackiego – Instytucja Kultury Miasta Tarnowa zaprasza na wykład dra hab. Leszka Hońdo pt. „Nazistowskie badania antropologiczne nad Żydami. Tarnów 1942”, który odbędzie się w Czytelni Naukowej (ul. Krakowska 4), 7 lutego, godz. 17.00.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2018.01.31 12:02

  Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ul. Romanowicza 9, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: zastępca głównego księgowego. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 9 lutego 2018 r. do godz. 15.00.

  > więcej
 • X Konkurs Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”
  2018.01.31 11:40

  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego- Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, III LO im. Adama Mickiewicza oraz PWSZ w Tarnowie, zapraszają do udziału w X Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”, który odbędzie się 9 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 10 lutego 2018 r. Instytut Goethego w Krakowie, jak co roku, ufundował stypendia egzaminacyjnych dla laureatów konkursu.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Tiger najlepszy w Mistrzostwach Małopolski

  Ponad sto zawodniczek i zawodników rywalizowało podczas weekendu w odbywających się w Gnojniku Mistrzostwach Małopolski w boksie. Z bardzo dobrej strony pokazali się w tych zawodach pięściarze Tigera Tarnów, zwyciężając w klasyfikacji drużynowej.

  > więcej
 • Lumaro Elbud znów nie sprostał Grupie Azoty PROREM

  Już tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia rozgrywek ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Nadal nie wiadomo jednak komu przypadnie w udziale tytuł mistrzowski. Dotychczasowy lider, Lumaro Elbud przegrał bowiem z Grupą Azoty PROREM i został wyprzedzony w tabeli przez Sportmossimo.pl Grabówka (inna sprawa, że obrońcy tytułu mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z poprzedniej kolejki).

  > więcej
 • „Nie zamykamy się na nowe technologie”

  Trwa wymiana i modernizacja taboru Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Tarnowie. Do końca roku na tarnowskich drogach pojawi się 40 nowych autobusów, z czego 21 pojazdów zasilanych sprężonym gazem CNG. Spółka planuje też zakup testowy elektrycznego autobusu SOLARIS.

  > więcej
 • Życiowy sukces Wiktorii Bober

  Podczas odbywających się w węgierskim Gyor eliminacji do przyszłorocznych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires, zawodniczka TKS LOK Tarnów Wiktoria Bober zajęła trzecie miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów. Tym samym tarnowianka zagwarantowała reprezentantce Polski - jedyne w konkurencjach strzeleckich - prawo startu w tej konkurencji w MIO.

  > więcej
 • Policjanci zagrali dla chorej Julki

  Dziesięć drużyn reprezentujących komendy policji z województwa małopolskiego stanęło na starcie II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów. Zawody rozgrywane w hali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zakończyły się sukcesem zespołu KMP Kraków, na drugim miejscu uplasowała się ekipa KPP Oświęcim, a trzecią pozycję wywalczyli gospodarze, drużyna KMP Tarnów.

  > więcej
 • Posprzątaj po swoim psie

  Na wiosnę ponownie rusza akcja tarnowskiej Straży Miejskiej „Posprzątaj po swoim psie”. W ubiegłym roku cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, a wręcz aprobatą mieszkańców Tarnowa. Wielu tarnowian dzwoniło nawet z prośbą o umieszczenie tabliczek z żartobliwymi wierszykami zachęcającymi do sprzątania w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

  > więcej
 • Przegrane pod siatką

  Porażek w zaległych meczach doznały siatkarskie zespoły z Tarnowa występujące w rozgrywkach pierwszych lig małopolskich. Siatkarki UKS Jedynka musiały uznać wyższość CKiS Maraton Krzeszowice, a męski zespół Iskierki Krzyż nieoczekiwanie uległ LKS Bobowa.

  > więcej
 • Bez wygranej w Kwidzynie

  Piłkarzom ręcznym MKS Pałac Młodzieży Tarnów nie udało się niestety awansować do 1/4 finału Mistrzostw Polski juniorów. W rozgrywanym w Kwidzynie turnieju 1/8 finału tarnowianie przegrali wszystkie trzy mecze, w klasyfikacji Mistrzostw Polski zajmując tym samym miejsca 13-16.

  > więcej
 • Mpetrol Sharks pierwszym liderem

  Rozpoczęła się druga edycja, organizowanej przez Jarosława Nowaka, Tarnowskiej Ligi Koszykówki BIG 3. Po spotkaniach rozegranych w sobotę w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach pierwszym liderem została ekipa Mpetrol Sharks, która w inauguracyjnym pojedynku pokonała zespół Toyota Kobos.

  > więcej
 • Muzyka naszych czasów – promocja kompozycji XXI wieku

  W niedzielę 11 marca o godz. 19.00 w sali koncertowej Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach odbędzie się uroczysty koncert prawykonań II edycji programu „Muzyka naszych czasów”.

  > więcej
więcej aktualności >