EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Informator – oferta edukacyjna tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016

2015.04.09 07:33

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa udostępnia elektroniczną wersję informatora przedstawiającego ofertę edukacyjną tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016.

> więcej

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • XX Ogólnopolski i XVII Międzynarodowy Konkurs Recytatorski
  2015.04.16 09:15

  W dniu 18.04.2015 r. Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Sportowej organizuje w Dworku Modrzewiowym Hotelu Cristal Park XX Ogólnopolski i XVII Międzynarodowy Konkurs Recytatorski pod Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa i Grupy AZOTY SA w Tarnowie. Finały ogólnopolskie tej imprezy mają już kilkunastoletnią tradycję. Laureaci eliminacji miejskich będą reprezentować Tarnów w imprezie. Ich realizacja ma swoją ugruntowaną tradycję i markę w regionie tarnowskim i wielu miastach Polski i sąsiednich krajów. Świadczy o tym coroczne zainteresowanie szkół polskich oraz z takich krajów jak Ukraina, Litwa, Czechy, Węgry.

  > więcej
 • Konferencja dla Dyrektorów Szkół „Pieniądze są dla szkoły. Jak pozyskać fundusze na funkcjonowanie placówki publicznej oraz niepublicznej w roku szkolnym 2015/2016”
  2015.04.16 09:00

  Agencja Pracy Twórczej zaprasza do udziału w I Konferencji dla Dyrektorów Szkół „Pieniądze są dla szkoły. Jak pozyskać fundusze na funkcjonowanie placówki publicznej oraz niepublicznej w roku szkolnym 2015/2016” w Poznaniu w dniach 11-12 czerwca 2015 r.Istnieje ponad 100 różnych zewnętrznych źródeł, z których szkoła może pozyskać pieniądze na sfinansowanie prowadzonych w placówce działań. Przyjmowanie zgłoszeń o dodatkowe fundusze do wielu ważnych instytucji kończy się już w sierpniu lub wrześniu 2015, a zatem aby zdążyć, nie należy odkładać starań o te środki na nowy rok szkolny.

  > więcej
 • Tarnowska Marka Talentu
  2015.04.15 14:18

  Stowarzyszenie „Podaruj Dzieciom Promyk Słońca” informuje, że przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa będzie kontynuowało działania promujące talenty tarnowskich dzieci i tarnowskiej młodzieży. Dlatego w nawiązaniu do zeszłorocznej Gali przyznania uczniom Honorowego Tytułu Tarnowskiej Marki Talentu (TMT) zapraszamy do dalszej współpracy. Uprzejmie prosimy Dyrekcję Szkół o zgłoszenie do dnia 29 maja 2015 r. na adres tmtpdps@gmail.com listy uczniów wraz z informacją o zdobytym sukcesie. Uczniowie z końcem czerwca 2015 r. zostaną uhonorowani tytułem Tarnowskiej Marki Talentu. Uprzejmie prosimy o podanie rozmiaru jaki nosi uczeń /L, XL itd./ – uczniowie otrzymają koszulki z logiem TMT.

  > więcej
 • KONKURS WIEDZY i KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ
  2015.04.15 08:41

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie zaprasza uczniów szkół podstawowych Małopolski do uczestnictwa w konkursie wiedzy: „Wielcy ziemi tarnowskiej - Jan Hetman Tarnowski, Józef Bem, Henryk Sucharski” i konkursie poezji patriotycznej. Finał konkursu wiedzy i recytatorskiego odbędzie się w dniu 18.05.2015 roku o godzinie 10.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Tarnowie.

  > więcej
 • Zapisy do Centrum Systemowego Rozwoju KANA na rok 2015
  2015.04.14 07:57

  Tarnowska KANA informuje, że prowadzone są zapisy dzieci do Centrum Systemowego Rozwoju KANA na rok 2015. W ramach projektu prowadzone będą zajęcia społecznościowe oraz dodatkowe takie jak: szachy, podstawy oraz doskonalenia nauki pływania. Nowością w tym roku są zajęcia z gry w piłkę nożną, boules oraz zajęcia LEGO MINDSTORMS. Liczba miejsc ograniczona. Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa. Szczegóły na stronie internetowej http://www.tarnow.kana.pl/.

  > więcej
 • Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli – Tarnów 15.04.2015 r.
  2015.04.10 10:18

  Fundacja Nowatorska Edukacja w Warszawie zaprasza dyrektorów szkół, nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się 15 kwietnia 2015 r. w Tarnowie m.in. ze/z: skutecznych metod uczenia, współpracy międzynarodowej nauczycieli, przepustki do cyfrowego świata nauki, psychologii pozytywnej w nauczaniu nauk ścisłych, stosowania metody naukowej w szkole. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie www.szkoladobrychpraktyk.pl. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy warsztatów biorą udział w losowaniu nagród.

  > więcej
 • Zaproszenie na seans filmu „Katyń”
  2015.04.09 10:29

  Prezydent Tarnowa serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na seans filmu „Katyń”, który odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2015 r. o godz. 9.00 i 11.30 w kinie „Marzenie” przy ul. Staszica 4 w Tarnowie. Szkoły chcące wziąć udział w seansie proszone są o kontakt z Panią Marią Wardyń lub Panem Jarosławem Kajmowiczem, nr tel. 14 688 88 85, w celu rejestracji zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

  > więcej
 • IX FORUM EUROPEJSKIE SZKÓŁ ZIEMI TARNOWSKIEJ
  2015.04.08 11:25

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Biuro Poselskie Czesława Siekierskiego serdecznie zapraszają do udziału w „IX FORUM EUROPEJSKIM SZKÓŁ ZIEMI TARNOWSKIEJ” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod hasłem „Unia Europejska w aspekcie swojego poszerzenia i relacji z krajami ościennymi”, które odbędzie się 28 kwietnia 2015r., w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie przy ul. Sanguszków 28. Zgłoszenie uczestników prosimy kierować: forum.europejskie@onet.eu, tel. 14 68 88 404.

  > więcej
 • XVI Dyktando Ortograficzne „O złote pióro” i VII Tarnowski Turniej Ortograficzny
  2015.04.08 11:23

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie serdecznie zaprasza do udziału w XVI-tym Dyktandzie Ortograficznym „O złote pióro”, które odbędzie się 17 kwietnia 2015 r., o godz. 10.00 w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie przy ul. Sanguszków 28. Oprócz tradycyjnego pisania dyktanda o godz. 12.00 zostanie przeprowadzony VII „Tarnowski Turniej Ortograficzny” adresowany do różnych grup zawodowych naszego miasta. Zgłoszenie uczestników prosimy kierować: zseo_tarnow@o2.pl, zseo.dyktando@o2.pl, alicja.cf@o2.pl, tel. 14 68 88 404.

  > więcej
 • Uroczystości uczczenia pamięci ZAMORDOWANYCH W KATYNIU W 1940 ROKU
  2015.04.07 13:44

  Prezydent Miasta Tarnowa, Stowarzyszenie Rodzin Ofiar Katynia Koło w Tarnowie zapraszają na uroczystości uczczenia pamięci ZAMORDOWANYCH W KATYNIU W 1940 ROKU, które odbędą się w dniach 12 i 13 kwietnia 2015 r. oraz 20 maja 2015 r.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Rusza Tarnowska Nagroda Filmowa

  Tarnów już po raz 29. stanie się stolicą polskiego kina. Festiwal rozpocznie się 18 kwietnia koncertem Moniki Borzym "My place", który zainauguruje TNF. Wśród projekcji konkursowych widzowie będą mogli zobaczyć takie filmy jak "Miasto 44", "Obywatel", czy "Body/Ciało".

  > więcej
 • Podsumowanie XXIII Finału WOŚP

  Trzy tarnowskie sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrały w tegorocznej imprezie ponad 257 tys. zł – poinformowano podczas dzisiejszej konferencji w tarnowskim magistracie.

  > więcej
 • Diamenty Forbesa dla tarnowskich firm

  Prezydent Roman Ciepiela uczestniczył 16 kwietnia w Krakowie w uroczystej gali, podczas której odbyło się wręczenie nagród laureatom miesięcznika Forbes. Diamenty Forbesa trafiły do firm, które dynamicznie zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat.

  > więcej
 • Mali artyści nagrodzeni

  Trzy główne nagrody, jedno wyróżnienie oraz dziewiętnaście nagród indywidualnych przyznało jury na zakończenie XIV Międzyprzedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Snuj się snuj bajeczko”. Pierwsze miejsce przypadło dla Przedszkola Publicznego nr 26 za spektakl  „Calineczka”. Wyróżnienie odebrało Przedszkole Publicznego nr 34 za bajkę „ Rzepka”. Konkurs zorganizowało Przedszkole nr 33.

  > więcej
 • Razem posprzątali miasto

  Ponad 130 uczestników wzięło udział w akcji „Posprzątajmy razem Tarnów”. Sześć instytucji oświatowych i resocjalizacyjnych z Tarnowa zbierało odpady dzisiaj - 17 kwietnia. Dwie kolejne mają to uczynić 18 i 25 kwietnia.

  > więcej
 • Tarnowianki prorektorami

  Wczoraj wybrano prorektorów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Przedstawiciele pracowników i studentów uczelni powierzyli dr Małgorzacie Kołpie stanowisko prorektora ds. współpracy i rozwoju, prorektorem ds. studenckich i dydaktyki została natomiast dr Małgorzata Martowicz.

  > więcej
 • Głosujemy 26 kwietnia

  Za niewiele ponad tydzień odbędą się powtórzone wybory do rady miejskiej w trzecim okręgu wyborczym. - O ile wybory samorządowe były wielopłaszczyznowe, bo dokonywaliśmy wyboru prezydenta i radnych sejmiku, o tyle 26 kwietnia wybieramy siedmiu radnych w okręgu trzecim - mówi sędzia Daniel Panocha, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej.

  > więcej
 • Drugie w Małopolsce

  Srebrny medal Akademickich Mistrzostw Małopolski wywalczyły siatkarki AZS PWSZ Tarnów. W niezwykle zaciętym finale przegrały z drużyną AZS AGH Kraków 2:3.

  > więcej
 • Konkurs na najlepszą pracę magisterską

  Do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską 2014 roku zachęca Narodowy Bank Polski. Ocenie zostaną poddane prace naukowe z zakresu nauk ekonomicznych. Patronat nad wydarzeniem objął prezes NBP, Marek Belka.

  > więcej
 • Parkowanie za darmo pod „Szczeklikiem”

  Marcin Kuta, dyrektor miejskiego, Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika przystał na propozycję prezydenta Romana Ciepieli i wprowadził - już od jutra - możliwość darmowego postoju w weekendy i przez pierwszą godzinę w dni powszednie na parkingu należącym do szpitala. 

  > więcej
więcej aktualności >