EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

   

  

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „RAZEM TWORZYMY BEZPIECZNY INTERNET”
  2016.10.25 14:46

  Szkoła Podstawowa nr 8 im. K. K. Baczyńskiego w Tarnowie W RAMACH PROJEKTU „BEZPIECZNA PLUS – DZIECI w SIECI” ogłasza MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „RAZEM TWORZYMY BEZPIECZNY INTERNET”. Uczniów klas III i IV szkół podstawowych miasta Tarnowa zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wykonanie dowolnie wybraną techniką plastyczną na kartce formatu A4 „projektu magnesu na lodówkę”. Uczniów klas V i VI szkół podstawowych miasta Tarnowa zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wykonanie na komputerze przy użyciu dowolnie wybranego programu graficznego „projektu magnesu na lodówkę”.PRACE PROSIMY ODDAWAC do dn. 31.10.2016 r.

  > więcej
 • LIDER CYFROWEGO BEZPIECZEŃSTWA czyli MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ INTERNAUTÓW
  2016.10.25 12:26

  Szkoła Podstawowa nr 8 im. K. K. Baczyńskiego w Tarnowie w ramach projektu „Bezpieczna Plus – Dzieci w Sieci” oraz przy współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie w ramach projektu „Zagrożenia w sieci, profilaktyka - reagowanie” programu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Turnieju Internautów o tytuł LIDERA CYFROWEGO BEZPIECZEŃSTWA. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoje drużyny, za pomocą formularza do dn.10.11.2016 r.

  > więcej
 • V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Dzieckiem być…”: „W pustyni i w puszczy”
  2016.10.24 11:36

  W nawiązaniu do ogłoszonego przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej roku 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza, dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie serdecznie zapraszają nauczycieli i uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Dzieckiem być…”: „W pustyni i w puszczy”. Celem konkursu jest wykonanie prac z motywem przewodnim, rozwijanie kreatywności, wrażliwości oraz wyobraźni plastycznej, zachęcanie uczniów zdolnych, ambitnych do wypowiedzi w dyscyplinach plastycznych.

  > więcej
 • JUBILEUSZOWY KONCERT Integracyjnego Zespołu Pieśni i Tańca „MAZOWIACY” pt. „30 LAT MINĘŁO”
  2016.10.24 09:22

  FUNDACJA KRZEWIENIA KULTURY ARTYSTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH oraz TARNOWSKA SZKOŁA WYŻSZA zapraszają serdecznie na JUBILEUSZOWY KONCERT Integracyjnego Zespołu Pieśni i Tańca „MAZOWIACY” pt. „30 LAT MINĘŁO” w dniu 3 listopada 2016 r. o godz. 12.00 w CENTRUM SZTUKI MOŚCICE (Tarnów, ul. Traugutta 1).

  > więcej
 • Eko Odkrywcy już po raz czwarty
  2016.10.17 14:08

  Trwa czwarta edycja ogólnopolskiego konkursu Eko Odkrywcy, którego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży tematem ochrony środowiska naturalnego. Zwycięzcy otrzymają granty pieniężne z przeznaczeniem na realizację zgłoszonych projektów ekologicznych. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu jest zastosowanie technologii w nauce przyrody i ochronie środowiska.

  > więcej
 • Sympozjum - Dyrektor i Rada Pedagogiczna (DiRP) - Jak przemienić wrogów w sojuszników?
  2016.10.17 12:10

  Każdy dyrektor pracuje nad ciągłym podnoszeniem jakości nauczania i uczenia się w swojej szkole. Wie również, że tylko w 100% zaangażowana rada pedagogiczna odniesie sukces. Jak pokazuje doświadczenie, taka idealna sytuacja jest rzadka. Dyrektor często spotyka się z postawami negatywnymi, niechętnymi, a nawet wrogimi wobec jakiejkolwiek zmiany. Dyrektorów, którzy chcą poznać odpowiedź na pytanie jak przemienić wrogów w sojuszników zapraszamy na dwuetapowe sympozjum przygotowane przez Dyrektorów szkół – konsultantów Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty, które będzie poświęcone strategii komunikacji z „trudnym” nauczycielem i „trudną” radą pedagogiczną.

  > więcej
 • „Spotkania z Nauką” w II LO w Tarnowie
  2016.10.17 11:56

  Jeżeli chcesz się wybrać na niezapomnianą wycieczkę, której nie ma w ofercie żadnego biura podróży, to zapraszamy do II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Szkoła organizuje pierwszą edycję „Spotkań z Nauką”. W tym roku uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w doświadczeniach i pokazach z obszaru nauk przyrodniczych. Zajęcia z geografii, chemii i biologii przygotowane z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych, będą prowadzone metodą warsztatową z wykorzystaniem atrakcyjnych dla uczniów metod. Spotkania organizowane są w małych grupach, stąd też konieczność wcześniejszej rezerwacji miejsc. Zajęcia odbywają się w wybrane piątki w godz. 16.00 – 17.00 w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 16.

  > więcej
 • Warsztaty kodowania dla gimnazjalistów w V LO w Tarnowie
  2016.10.14 12:15

  W nadchodzącym tygodniu V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka przygotowało specjalną propozycję dla uczennic i uczniów gimnazjów. W ramach inauguracji Europejskiego Tygodnia Kodowania, szkolny Klub Kodera „Koduj z Piątką” proponuje darmowe zajęcia z tworzenia aplikacji mobilnych dla początkujących. Rozpoczęcie w piątek 14 października o godz. 18.00 (warsztaty do godz. 20.00). Do uczestnictwa w warsztatach nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie w programowaniu. Mile widziane osoby chcące się nauczyć nowych umiejętności - to nie jest trudne! Zainwestuj w swoją przyszłość 2 godziny a może zmieni ona Twoje życie.

  > więcej
 • Rusza nabór wniosków o stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa dla uzdolnionych uczniów za rok szkolny 2015/2016
  2016.10.11 12:59

  Do 30 listopada 2016 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2, trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium, dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 wykazali się wybitnymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO REFERENTA FINANSOWO-KSIĘGOWEGO
  2016.10.11 12:54

  VII Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, ul. Staszica 8, ogłosiło konkurs na wolne stanowisko pracy: referenta finansowo-księgowego. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 19 października 2016 r. Wszelkie informacje i szczegóły konkursu zamieszczone są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej szkoły: http://bip.malopolska.pl/7lotarnow/Article/get/id,1242889.html.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Koncertowe pomaganie

  Muzyczne niespodzianki czekają na tych, którzy 6 listopada przyjdą do tarnowskiego teatru, gdzie po raz czwarty odbędzie się Koncert Zaduszkowy. Z uwagi na duże zainteresowanie organizatorzy przygotowali dwie odsłony koncertu: o godz. 16.30 i 19.00. 

  > więcej
 • Pojedynek za sześć punktów

  W niedzielę, 30 października, piłkarze Unii Tarnów zmierzą się na Stadionie Miejskim z zespołem Motoru Lublin. Będzie to pojedynek za tzw. „6 punktów”. Po 13 ligowych kolejkach rywale tarnowian zajmują 11. miejsce w tabeli, o jeden punkt wyprzedzając podopiecznych Daniela Bartkowskiego.Mecz rozpocznie się o godz. 13.00.

  > więcej
 • Drugi „czarny protest” w Tarnowie

  Około 90 osób, w ogromnej większości – kobiet - przeszło wczoraj, 24 października, przez Tarnów w drugim „czarnym proteście” przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Demonstracja przebiegała spokojnie. Tarnowska policja informuje, że nie odnotowała żadnych incydentów. 

  > więcej
 • Kle Mens nagrodzona

  Kle Mens, czyli Klementyna Stępniewska wygrała Konkurs Gepperta, otrzymując główną nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tarnowianie, jako pierwsi mogli zobaczyć prace artystki.

  > więcej
 • W poniedziałek urząd czynny krócej

  W najbliższy poniedziałek, 31 października, godziny pracy Urzędu Miasta Tarnowa jednorazowo ulegną zmianie. 

  > więcej
 • Rusza akcja „LIŚĆ”

  Rusza akcja „LIŚĆ”. Od 26 października na terenie Tarnowa prowadzony będzie regularny odbiór worków z liśćmi.  

  > więcej
 • Zawodnicy na medal

  23 medale przywiozła jedenastoosobowa reprezentacja Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen z 2. Turnieju Małego Smoka Kung Fu, który odbył się w Busku Zdroju. 

  > więcej
 • Ruch na Goldhammera przywrócony

  Mieszkańcy mogą już jeździć ulicą Goldhammera. Dzisiaj, 24 października, wznowiono ruch na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Sitki. Wcześniej, z uwagi na trwający remont, ulica była wyłączona z ruchu, a kierowców obowiązywały objazdy. 

  > więcej
 • Najlepsze wakacyjne kadry nagrodzone

  Niemal sto osób wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu „Wakacyjna Przyroda”. Wyzwanie polegało na zaprezentowaniu fotografii o tematyce przyrodniczej lub krajobrazowej, które wykonano w Tarnowie albo w okolicy. Okazało się, że z zadaniem najlepiej poradzili sobie młodzi tarnowianie. W ścisłej czołówce znalazło się aż kilku nastolatków. Dzisiaj, 24 października, w foyer tarnowskiego teatru nagrodzono uczestników.

  > więcej
 • Tarnowscy kartingowcy wśród najlepszych

  Kilkuset zawodników stanęło na starcie kartingowych mistrzostw świata. Tarnów reprezentowało pięciu zawodników TTSK K-Team. Zawody serii Rok rozegrano na włoskim torze South Garda Karting w Lonato, a serię Rotax na torze w Sarno. 

  > więcej
więcej aktualności >