EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Zbiórka środków czystości dla małych pacjentów
  2016.05.23 14:32

  Już po raz drugi wolontariusze Stowarzyszenia „Kropla” odwiedzą Małych Pacjentów Oddziału Onkologicznego i Hematologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu oraz Dziecięcego Oddziału Zakaźnego Szpitala im. Szczeklika w Tarnowie. Zostaną im po raz kolejny zawiezione prezenty, umilające i ułatwiające codzienne życie i pobyt w szpitalu. Wszystko to będzie zbierane w budynku Zespołu Szkół Katolickich im. bł. Karoliny Kózki w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3 w dniu 30-31 maja 2016 r., w godz. od 10.00 do 15.00, a następnie zawiezione do chorych dzieci.

  > więcej
 • Memoriał Biegowy Agaty Mróz-Olszewskiej
  2016.05.18 12:22

  Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie zaprasza młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w Memoriale Biegowym Agaty Mróz-Olszewskiej pod PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA TARNOWA, który odbędzie się 7 czerwca 2016 r. o godz. 10 na Tarnowskim Rynku.

  > więcej
 • XXVIII Miejska Konferencja Wychowawcza „Pozytywna integracja skuteczną profilaktyką”
  2016.05.17 14:58

  Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa uprzejmie zaprasza na XXVIII Miejską Konferencję Wychowawczą „Pozytywna integracja skuteczną profilaktyką” organizowaną przez Specjalistyczną Poradnię Profilaktyczno-Terapeutyczną, Wydział Edukacji w Tarnowie. Konferencja odbędzie się 9 czerwca (czwartek) w godz. 9.00-11.30 w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie. Konferencja ma charakter otwarty, dlatego zaproszeni na nią są wszyscy zainteresowani ze szkół i placówek oświatowych w Tarnowie: dyrektorzy i pedagodzy szkolni, nauczyciele, rodzice i uczniowie, a także przedstawiciele instytucji.

  > więcej
 • Znamy zwycięzcę II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości
  2016.05.17 12:25

  Pierwsze miejsce w II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości zajął Jakub Kowalczyk z Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. W toku trzystopniowych eliminacji zdystansował on prawie 1400 uczniów, którzy zgłosili się do zawodów. Eliminacje centralne odbyły się 12 maja 2016 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

  > więcej
 • RAJD GIMNAZJALISTÓW ŚLADAMI SANGUSZKÓW
  2016.05.16 14:50

  Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie serdecznie zaprasza uczniów klas trzecich gimnazjum na wyjątkowy Rajd Gimnazjalistów śladami Sanguszków. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do uczniów, których zainteresowaniem jest to wszystko, co wiąże się ze słowem – turystyka: obsługa ruchu turystycznego, hotelarstwo, żywienie, architektura krajobrazu, ogród, rolnictwo, handel, ekonomia czy technologie cyfrowe, itp. Rajd rozpoczyna się 25 maja 2016 r. o godz. 8.00 na parkingu Hali Gumniskiej a kończy ok. godz. 14.00 w Pałacu Sanguszków w Tarnowie-Gumniskach. Rajd prowadzą profesjonalnie przygotowani uczniowie szkoły.

  > więcej
 • Podsumowanie X Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Europie
  2016.05.16 08:13

  12 maja 2016 r. siedem drużyn z powiatu tarnowskiego rywalizowało o tytuł najlepszych znawców Europy podczas X Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Europie, który odbył się w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 w Tarnowie. Honorowy patronat nad turniejem objęli: Pani Europoseł Róża Thun, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys, Prezydent Miasta Tarnowa, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz tarnowska telewizja. Partnerem w organizacji turnieju był Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Tarnowie.

  > więcej
 • Ogólnopolska akcja społeczna „Bezpieczne Wakacje 2016”
  2016.05.11 08:35

  W tym roku po raz kolejny Fundacja „Bezpieczne Wakacje” organizuje ogólnopolską akcję społeczną „Bezpieczne Wakacje 2016”. Akcja rusza już 1 czerwca 2016 r. i adresowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem. Akcja prowadzona jest we współpracy ze szkołami, wydziałami oświaty gmin, kuratoriami, komendami Policji i Straży Pożarnej, w oparciu o materiały przygotowane przez ekspertów oraz udostępnione przez Zarząd Główny PTTK. Równolegle od 1 czerwca 2016 r. w ramach akcji prowadzony będzie - jak dotąd największy - konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży: „Moje Bezpieczne Wakacje 2016” - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

  > więcej
 • Spotkanie na temat „Pocałunek i pozdrowienie w tradycji polskiej”
  2016.05.11 08:18

  W roku wielu wydarzeń, w przededniu wizyty papieża Franciszka i wielu młodych w naszym kraju, zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie na temat „Pocałunek i pozdrowienie w tradycji polskiej”. Rozważanie na powyższy temat wygłosi ks. dr Władysław Szewczyk (Wyższe Seminarium Duchowne, Tarnów). Nasz Gość przybliży symbolikę gestów i pozdrowień w kulturze i religiach, w szczególności gesty Jana Pawła II, zaprezentuje przykłady z polskiej kultury zwyczajowej i literackiej. Spotkanie będzie miało miejsce w dniu 27 maja 2016 r. (piątek) o godz. 17.30, w siedzibie KIK przy Rynku 24. Rozpocznie go Msza św.

  > więcej
 • Święto Pułkowe (29 maja 2016 r.)
  2016.05.10 08:33

  Stowarzyszenie „Grupa Rekonstrukcji Historycznej 16 Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej” serdecznie zaprasza do udziału w uroczystości Święta Pułkowego w dniu 29 maja 2016 r., którą rozpocznie uroczysta Msza święta w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie o godz. 12.30.

  > więcej
 • KURS WYCHOWAWCA KOLONIJNY
  2016.05.10 07:49

  Tarnowska Szkoła Wyższa serdecznie zaprasza na kurs „Wychowawca kolonijny”. Termin realizacji: 1, 2, 3, 15, 16, 17, 18 czerwiec 2016 r. Czas trwania kursu : 36 godzin.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Amerykański „Rajd dragonów”

  Tarnów będzie pierwszym przystankiem na mapie „Rajdu Dragonów II” czyli części ćwiczeń wojskowych z udziałem amerykańskich żołnierzy z 2-go Pułku Kawalerii, którzy spotkają się z mieszkańcami na tarnowskim Rynku we wtorek, 31 marca 2016 r. o godzinie 14.00. Będzie to okazja, aby zobaczyć z bliska sprzęt wojskowy, w tym 9 transporterów opancerzonych stryker i dwie haubice M777. W spotkaniu wezmą także udział polscy żołnierze z 21-ej Brygady Strzelców Podhalańskich, którzy także zaprezentują swój sprzęt.

  > więcej
 • Bohaterscy uczniowie

  Drugie miejsce i udana akcja w terenie– to bilans nagród, jakie przywieźli ze sobą uczniowie XVI Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie z Okręgowego Etapu Mistrzostw Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Polskiego Czerwonego Krzyża w Mszanie Dolnej.

  > więcej
 • Sprawdź swoją wydolność 31 MAJA

  Wszyscy, którzy chcieliby sprawdzić swoją wydolność i wytrzymałość, mogą wziąć udział w VI edycji Testu Coopera. Sprawdzian biegowy odbędzie się 31 maja na stadionie lekkoatletycznym w Mościcach. Pierwszy start o godz. 10:15.

  > więcej
 • Zagra Kapela Serc

  Już 28 maja o godz. 19 w Centrum Sztuki Mościce zabrzmi „Kapela serc”. Wystąpią Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy” i tancerze Ogniska Baletowego. Zebrane podczas koncertu pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację chorych na stwardnienie rozsiane. Wydarzenie odbędzie się w ramach „DOBY DLA KULTURY”.

  > więcej
 • Pinokio na deskach „Solskiego”

  Już w najbliższą niedzielę na scenie tarnowskiego teatru zagości Pinokio.- To historia o poszukiwaniu człowieczeństwa – mówi Rafał Matusz, reżyser spektaklu. Premiera rozpocznie się o godz. 16.

  > więcej
 • Medale i rekordy tarnowskich pływaków

  Siedem medali z mistrzostw Polski w pływaniu juniorów i juniorów młodszych rozegranych w Tychach przywieźli zawodnicy Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START. W zawodach wzięło udział 115 reprezentantów z dysfunkcją narządu ruchu i wzroku z 21 klubów. 

  > więcej
 • Zmiany w Grupie Azoty

  Kolejne zmiany w Grupie Azoty. Decyzją rady nadzorczej Józef Rojek awansował na stanowisko wiceprezesa zarządu. Ze spółką pożegnał się z kolei Andrzej Skolmowski, który od siedmiu lat był odpowiedzialny w firmie za finanse i IT.

  > więcej
 • Nowe stojaki dla rowerów

  Na ulicach miasta pojawią się nowe stojaki dla rowerów. 22 sztuki zostaną zamontowane przy ul. Słonecznej, Lwowskiej, Wałowej, Krakowskiej, Nowej  i Narutowicza. 

  > więcej
 • Kolorowe i energooszczędne przedszkole

  Przedszkole Publiczne nr 5 zyskało nowy wygląd. Wszystko to dzięki zakończonej niedawno termomodernizacji obiektu. Placówka jest teraz przede wszystkim docieplona, kolorowa i energooszczędna. Inwestycja, którą realizowano od czerwca ubiegłego roku, kosztowała niemal milion dwieście tysięcy złotych. 

  > więcej
 • Najważniejszy wyścig Krystiana Rempały

  Krystian Rempała, żużlowiec Unii Tarnów, który uległ poważnemu wypadkowi podczas niedzielnego meczu w Rybniku, został zbadany i zdiagnozowany. 18-latek od niedzieli przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie tarnowskiej spółki żużlowej, w tej chwili za wcześnie jest, by mówić o rokowaniach.

  > więcej
więcej aktualności >