EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

   

  

          

   

       

 

 

 

  

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Warsztaty Morskie w Szkole Podstawowej nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie
  2015.11.25 08:29

  W dniach 23 – 27 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Tarnowie odbyły się niecodzienne i bardzo ciekawe warsztaty dla dzieci z okolicznych sześciu przedszkoli (Przedszkola nr: 15, 18, 24, 26, 31 i 32).

  > więcej
 • IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej MIKROFONY
  2015.11.23 14:22

  Nauczyciele języków obcych Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie mają zaszczyt zaprosić Dyrekcję, Nauczycieli oraz uczniów gimnazjów miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego na IX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej MIKROFONY, który odbędzie się 3 lutego 2016 r. o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Zgłaszanie udziału w festiwalu do 30 listopada 2015 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, jak również do kibicowania wszystkim uczestnikom.

  > więcej
 • DYKTANDO JĘZYKOWE - konkurs języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych
  2015.11.23 10:54

  XVI Liceum Ogólnokształcące imienia Armii Krajowej w Tarnowie organizuje konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych z Tarnowa i jego okolic. Konkurs będzie miał formę dyktanda językowego bazującego na materiale znanych lektur z serii Penguin Readers. Pierwszy jego etap odbędzie się dnia 19 lutego 2016 r. w szkołach macierzystych uczniów biorących w nim udział. Przedstawiciele szkół wyłonieni w tym etapie wezmą udział w finale, który odbędzie się w budynku organizatora konkursu – XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Tarnowie przy al. Solidarności 18 w dniu 11 marca 2016 r.

  > więcej
 • Niezwykły szkolny ranking
  2015.11.20 15:23

  Gdzie młodzi ludzie nauczą się zarządzania projektami, negocjowania, pracy w zespole? Pokazuje to Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości. Filmowanie stolicy z drona, promowanie przy udziale celebrytów gotowania w domu, organizowanie gier miejskich i warsztatów dla dzieci – wszystko to można robić także w szkole. Pod warunkiem że jest to placówka, która chce uczniom nie tylko przekazać wiedzę, ale także wyposażyć ich w kompetencje przydatne w dorosłym życiu.

  > więcej
 • Ruszają zapisy do I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
  2015.11.19 12:05

  Do 4 grudnia br. gimnazja z całej Polski mogą zgłaszać uczniów do nowego ogólnopolskiego konkursu – Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Stawka w zawodach to zaproszenie na wycieczkę studialną do Brukseli i Parlamentu Europejskiego oraz cenne nagrody rzeczowe.

  > więcej
 • Spotkanie z dyrektorem Polskiego Rejestru Dawców Szpiku PL-3
  2015.11.18 15:14

  Centrum wolontariatu Stowarzyszenia „Kropla” z Tarnowa zaprasza na spotkanie z doc. Leszkiem Kaucem – dyrektorem Polskiego Rejestru Dawców Szpiku PL-3, jedynego w Polsce, który posiada wszystkie światowe certyfikaty potrzebne do rekrutacji i badania honorowych dawców szpiku, które odbędzie się 26.11.2015 r. o godz. 15.00 w budynku Zespołu Szkól Katolickich w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3. Ze względu na organizację i ograniczoną ilość miejsc, wszystkich zainteresowanych prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w spotkaniu tel. 14 639 08 31 do dnia 24.11.2015 r. w godz. pracy sekretariatu szkoły 8.00-15.00.

  > więcej
 • Zbiórka środków czystości dla małych pacjentów
  2015.11.18 14:59

  Już po raz trzynasty wolontariusze Stowarzyszenia „Kropla” i reprezentacja Tarnowa, odwiedzi Małych Pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej, których wielokrotnie gościliśmy w Tarnowie. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę środków czystości. Najbardziej oczekiwane w codziennej szpitalnej pielęgnacji są: chusteczki nawilżające i higieniczne, szampony, mydła w płynie, ręczniki jednorazowe i papier toaletowy - miękki. Wszystko to będzie zbierane w budynku przy ul. Warzywnej 3 w dniu 07-08.12.2015 r., w godz. od 10.00 do 16.00.

  > więcej
 • XIII Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla „Święty Mikołaj inaczej dzieląc się szpikiem dajesz życie”
  2015.11.18 14:42

  Tradycyjnie zapraszamy w dniu 04.12.2015 r. (piątek ) wszystkich pełnoletnich tarnowian, którzy chcą zostać honorowymi dawcami szpiku Polskiego Rejestru PL-3, na kolejne badania współfinansowane przez Urząd Miasta Tarnowa, a organizowane przez Ośrodek Dawców Szpiku Medigen z Warszawy, Fundację Przeciwko Leukemii z Warszawy i Stowarzyszenie „Kropla” z Tarnowa. Akcja odbędzie się w budynku Zespołu Szkół Katolickich w Tarnowie przy ul .Warzywnej 3 w godz.od.10.00 do 14.00 (w razie potrzeby zostanie przedłużona).

  > więcej
 • Trwa rekrutacja do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii „Libertia” w Tarnowie
  2015.11.18 10:10

  Informujemy, że w nowopowstałym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii „Libertia” w Tarnowie są jeszcze miejsca w gimnazjum specjalnym dla młodzieży z zaburzonym zachowaniem oraz w klasach z przygotowaniem do praktycznej nauki zawodu. Ośrodek i funkcjonujące w jego ramach gimnazjum jest placówką niepubliczną z uprawnieniami publicznej. Nauka w nim jest bezpłatna. Akcja rekrutacyjna trwa do 20 grudnia 2015. Ilość miejsc ograniczona.

  > więcej
 • Spotkanie o charakterze warsztatowym przedstawicieli Rad Rodziców Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych
  2015.11.17 15:20

  Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie organizują w dniu 9 grudnia 2015 r. w godz. 16.00 – 18.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 przy ul. Bandrowskiego 4, spotkanie o charakterze warsztatowym przedstawicieli Rad Rodziców Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych oraz wybranych instytucji miejskich. Jego tematem będzie „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna wspierająca pełny rozwój młodzieży”, realizowana w tarnowskich szkołach i placówkach oświatowych. Zachęcamy do obecności co najmniej jednego przedstawiciela Rad Rodziców każdej szkoły.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

 • Więcej pieniędzy na sport BUDŻET 2016

  Inwestycyjną ofensywę ciągu najbliższych trzech lat zapowiedział prezydent Roman Ciepiela, prezentując projekt budżetu miasta na 2016 rok. Największe wydatki inwestycyjne planowane są na infrastrukturę sportową i drogi. Znacznie więcej pieniędzy niż do tej pory otrzymają rady osiedli. – Projekt przyszłorocznego budżetu stanowi etap trzyletniego planu rozwojowego, który uwzględnia pozyskanie środków europejskich na szereg inwestycji – podkreśla prezydent Roman Ciepiela. W 2016 roku na wydatki inwestycyjne miasto chce przeznaczyć 74 mln zł, a plany na lata 2017-2018 to odpowiednio: 140 i 118 mln zł. 

  > więcej
 • Opłaty za korzystanie z tarnowskich lodowisk

  Trzy pięćdziesiąt oraz pięć złotych – tyle kosztować będzie 45-minutowa tercja na sztucznym lodowisku przy ul. Traugutta. Na obiekcie przy ul. Wojska Polskiego łyżwiarze za trzy kwadranse lodowego szaleństwa zapłacą odpowiednio cztery i sześć złotych.

  > więcej
 • Tarnów wysoko w rankingu dochodów

  Tarnów znalazł się na 32. miejscu w rankingu dochodów wszystkich gmin w Polsce opublikowanym przez Polską Agencję Prasową. W zestawieniu na podium uplasowały się kolejno Warszawa, Kraków i Wrocław. Pierwszą dziesiątkę zamykają Katowice. 

  > więcej
 • Święto honorowego krwiodawstwa

  Kilkadziesiąt osób wzięło udział w uroczystościach z okazji Dnia Honorowego Krwiodawstwa, które odbyło się 24 listopada w Sali Lustrzanej. Podczas spotkania wręczono medale i odznaczenia dla zasłużonych osób.

  > więcej
 • Powstanie kolejny sektor na odpady

  Ruszyła budowa szóstego sektora odpadów na składowisku Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Koszt inwestycji to trzy miliony złotych. Prace budowlane mają potrwać do maja przyszłego roku. 

  > więcej
 • Budynek straży miejskiej do przebudowy

  Budynek tarnowskiej Straży Miejskiej zostanie zmodernizowany. Magistrat wyłonił już wykonawcę dokumentacji projektowej, który do marca ma przedłożyć gotowe opracowanie. Roboty budowlane zaplanowano w drugiej połowie przyszłego roku.

  > więcej
 • Global Boxing Tarnów liderem

  Zawodnicy tarnowskiego klubu Global Boxing zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej podczas rozegranych w Wieliczce zawodów Grand Prix Małopolski. Najlepiej zaprezentowali się: Arkadiusz Bernaś, który w swoim czwartym pojedynku wygrał na punkty z medalistą Mistrzostw Polski Kordianem Wyciszkiewiczem z Katowic oraz Krystian Bożek, który pokonał Bartosza Zuzelę z Myślenic, lidera kategorii 81 kg. 

  > więcej
 • Artystyczna integracja

  Ponad 200 osób wzięło udział w jubileuszowym, dwudziestym Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami”. Uczestnicy swoje programy prezentowali przez trzy dni. Gala finałowa odbyła się w tarnowskim teatrze 24 listopada.

  > więcej
 • Ruszyła akcja zima

  W związku z prognozowanym spadkiem temperatury oraz możliwymi opadami deszczu ze śniegiem miasto uruchomiło akcję zimowego utrzymania dróg. Wszystkie służby są w pełni przygotowane do podjęcia odpowiednich działań.

  > więcej
 • Mikołajkowy salon poezji

  Z myślą o najmłodszych Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała mikołajkowy salon poezji. Tym razem zaprezentowane zostaną strofy autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej, pisarki zajmującej jedno z czołowych miejsc w polskiej literaturze dziecięcej. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia na małej scenie tarnowskiego teatru. Początek o godz. 13:30.

  > więcej
więcej aktualności >