EduNet

Zaloguj

Witamy w Portalu Edukacyjnym Miasta Tarnowa 

  

Zapraszamy na strony Portalu EduNet

Edunet to: Portal Edukacyjny, System Zarządzania Edukacją, oraz inne aplikacje służące do zarządzania informacjami i usługami edukacyjnymi.

Znajdziecie tu Państwo aplikacje pozwalające na dokonanie drogą elektroniczną naboru do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Tarnowa, pełną informację o ofercie edukacyjnej szkół, prawie oświatowym lokalnym i ogólnopolskim, e-wywiadówkę oraz wiele innych wiadomości.   

 

 

 

   

 

     

  > Więcej o Edunet > Nie pokazuj powitania w przyszłości

Aktualności - portal EdunetSubskrybuj kanał RSS

 • Szkolenie nauczycieli „Doświadczanie z podróży i przygoda drogą do kreatywnej edukacji”
  2019.07.30 09:10

  Nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 wzięli udział w szkoleniu w Norwegii, którego tematem było „Outdoor Education- travel experiences and adventure as a way to creative education” czyli „Doświadczanie z podróży i przygoda drogą do kreatywnej edukacji”. Szkolenie jest częścią projektu „Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach programu Erasmus+.

  > więcej
 • Nabór do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie
  2019.07.23 09:05

  Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do klasy V, VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej funkcjonującej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Stargardzie.

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2019.07.17 08:43

  Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie, ul. Lippóczy’ego 4a, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 5 sierpnia 2019 r. do godz. 12.00.

  > więcej
 • Informacja dot. listy uczniów przyjętych i wolnych miejsc w szkołach ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych
  2019.07.10 09:25

  W dniu dzisiejszym, tj. 10 lipca 2019 r. o godzinie 12:00 w szkołach w Tarnowie zostaną wywieszone listy uczniów przyjętych (formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji). Proszę się zapoznać z listami w szkołach. Z informacji pozyskanej od dyrektorów szkół wynika, że duża ilość młodzieży po szkole podstawowej i po gimnazjum złożyła oryginały świadectw do rekrutacji uzupełniającej i aktualnie nie będą widoczni jako przyjęci w poszczególnych oddziałach szkół tarnowskich. Mając na uwadze powyższe informujemy, że rzeczywista liczba przyjętych w oddziałach aktualnie mniej licznych będzie aktualizowana w systemie naboru od 11 lipca 2019 r. do 23 sierpnia 2019 r.

  > więcej
 • Bezpłatne zajęcia sportowe w wakacje
  2019.07.09 11:59

  Szkoła Podstawowa nr 20 w Tarnowie Mościcach zaprasza dzieci i uczniów w wieku 5 - 12 lat na BEZPŁATNE zajęcia sportowe na boisku „sztuczna trawa” naszej szkoły. Zajęcia prowadzą trenerzy piłki nożnej tutejszej szkoły z uprawnieniami UEFA, współpracujący z klubem Górnik Zabrze. Zajęcia w każdy wtorek i czwartek od godz. 18.00 do 19.30. Warto skorzystać z takiej formy relaksu, zabawy, sportu i rekreacji.

  > więcej
 • Projekt „Przedsiębiorczość - Integracja - Rynek pracy”
  2019.06.26 14:23

  Od lutego do czerwca 2019 r., Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Tarnowie realizowała innowacyjny projekt edukacyjny „Przedsiębiorczość - Integracja – Rynek pracy” pod Patronatem Honorowym Pana Romana Ciepieli Prezydenta Tarnowa, który powstał w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego. Głównym sponsorem naszych działań projektowych był Narodowy Bank Polski, a Urząd Miasta Tarnowa, Stowarzyszenie Tarnowskie Forum Edukacyjne ILUMINACJA i Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne w Tarnowie to nasi partnerzy wspierający nauczycieli podczas ww. projektu.

  > więcej
 • V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie z prestiżowym tytułem SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ
  2019.06.25 11:00

  Tytuł ten jest uhonorowaniem wieloletniego zaangażowania i rozwoju szkoły w programie Szkoła Ucząca Się. Stanowi potwierdzenie, że dyrektor szkoły i nauczyciele w swojej pracy z uczniami koncentrują się na poprawie jakości nauczania poprzez wdrażanie strategii oceniania kształtującego oraz wprowadzanie praktyk współpracy nauczycieli.

  > więcej
 • Akademia Planowania Przyszłości Zawodowej
  2019.06.25 10:02

  W Szkole Podstawowej nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Tarnowie od 7 stycznia do 29 czerwca 2019 r. realizowano projekt edukacyjny „Akademia Planowania Przyszłości Zawodowej” pod Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa Romana Ciepieli. W trakcie realizacji tego przedsięwzięcia rozwijano u ponad 140 uczniów postawy i zachowania przedsiębiorcze oraz kształtowano u nich umiejętności planowania przyszłości zawodowej poprzez poznawanie różnych zawodów na współczesnym rynku pracy, tworzenie własnego (e)-portfolio przyszłego przedsiębiorcy i korzystania z usług instytucji finansowych w celu zapobieżenia w przyszłości wykluczeniu finansowemu z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ICT (w tym programu MAHARA).

  > więcej
 • NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
  2019.06.24 14:28

  Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie, ul. Lippóczy’ego 4a, 33-100 Tarnów ogłasza nabór na stanowisko pracy: główny księgowy. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 12 lipca 2019 r. do godz. 12.00.

  > więcej
 • Wakacje z Poradnią
  2019.06.17 09:00

  Wakacje już niebawem. Czas odpoczynku i relaksu, który można spędzić kreatywnie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie. Po raz pierwszy bowiem w poradni zostaną zorganizowane warsztaty pychoedukacyjne w ramach projektu Kreatywna Akademia Letnia. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Grupy liczą 8-10 uczestników i podzielone są według kategorii wiekowych.

  > więcej
więcej aktualności >

Aktualności - portal Tarnow.pl

więcej aktualności >